Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
19. Ožujak 2012., 19:24:46
Realovac
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +283/-211

Spol: Muški

Taman bi nam dobro sjelo jos jedno kvalitetno krilo, inace meni najdrazi igrac Hajduka  Kiss
Evidentirano

Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!

Read
19. Ožujak 2012., 19:40:36
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +72/-104

Tomečak i Tomasov na krilima  Kiss Kiss

Stalno se nešto kuha oko njega, ali ne vjerujem da će ga Sinovčić pustiti u Dinamo  Wink
Evidentirano

"Deset utakmica u Milanu vrijedi više nego sto u drugom klubu"

Dario Šimić 2005. godine. worthy

Read
19. Ožujak 2012., 21:13:16
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +156/-85

YNWA

Taman bi nam dobro sjelo jos jedno kvalitetno krilo, inace meni najdrazi igrac Hajduka  Kiss
Pa vjerojatno jedini koji bi imao šanse igrati u Dinamu, osim Vukušića. Šarbini je isti ko Sammir. Ako ne bude večer prije u kafani, dobro odigra Grin

Tomečak i Tomasov na krilima  Kiss Kiss

Stalno se nešto kuha oko njega, ali ne vjerujem da će ga Sinovčić pustiti u Dinamo  Kiss
A loptama ih hrani Kovačić  Kiss
Ma Reno i Maminjo su inače dobri prijatelji tako da ne bi trebalo biti problema oko transfera Grin
Evidentirano

kikiriki, košpice, bespilotne letjelice

Read
19. Ožujak 2012., 21:59:56
Realovac
Moderator
Registrirani član

Mateo Kovačić osvojio je nagradu Večernjeg lista "Nada godine"  Kiss
Evidentirano

Read
19. Ožujak 2012., 22:02:42
Cesar
Registrirani član

Ocjena članova: +46/-148

odličan igrač. 
Evidentirano

Zadnje 3 utakmice gol razlika 19:1  worthy
7+7+6 worthy

Read
20. Ožujak 2012., 00:30:24
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +101/-143

Mateo Kovačić osvojio je nagradu Večernjeg lista "Nada godine"  Kiss

zasluzeno apsolutno, meni osobno ticinovic bio najbolji mladi igrac kojeg sam gledao i mislio sam da ce postat najveci dragulj ikad, al ga unistili razni manageri, losa politika kluba mu pa i on sam svojim ponasanjem.... al ovaj kovacic mi cak i vise od ticinovica pokazao, znaci vjerujem da ce postat najbolji hrvatski igrac u povijesti, ovako mlad a cuda moze, samo mora otic u neki jaci klub koji zna radit s mladima i koji ce nadogradjivat sad kad je najvaznije
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
20. Ožujak 2012., 22:01:07
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +64/-86

Mislio sam da je Kruno nešto najgore što se dogodilo Dinamu , ali ovaj Čačić je uspio sve nadmašit u roku 3 mjeseca . Danas izbacivanje Bišćana iz prve momcadi i da ne računa više na njega je kap koja je prelila čašu . Em Dinamo igra jadno i mizerno , em ima te neke jadne svoje izjave , sad je poceo terat igrace koji su pravi Dinamovci . Jebeni Sammir napravi u 3 mjeseca 5 prekršaja , tulumarenje , kašnjenje i sve , a Bišćan neš prigovori i odma leti iz momčadi . Tako i Cufre , samo Bog zna zašto ga je Mamić otjero , a bio je 5 put veci Dinamovac nego 90% Hrvata u momcadi. Svake godine sve lošije i lošije igramo , neznam dokle. Neznam kak može itko u Dinamu bit zadovoljan da nemogu dobit Istru , da jedva raspadnuti Osijek dobe , da se vesele onako jadnoj pobjedi protiv Hajduka , i onda ovaj kreten Čačić izjavi šlag na kraju " za najbolju glumu se dobiva oskar"  facepalm
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 22:02:51
Realovac
Moderator
Registrirani član

Kakogod meni je drago sto Biscana vise nema, razmisljam o tulumu povodom toga. Covjek je kriv za 90% golova na utakmicama koje igra  Grin
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 22:43:01
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +64/-86

Ma momak mi se digo u ocima kad je odbio primat placu kad je bio ozlijeđen i sve , a Mamić mu nudio brda i doline . I da sjebe gol svaku tekmu , barem srcem igra i krvario je za Dinamo . Kad vidim Rukavinu , Badelja , Sammira i takve kako samo igraju bezvoljno , a tek su napočetku prakticki karijere sve je jasno  Undecided
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 22:59:57
Realovac
Moderator
Registrirani član

Ma na stranu to, velik je on covjek i Dinamovac, al brat bratu u zadnje vrijeme vecinu vremena je provodio po bolnicama, a i kad je igrao bolje da nije Wink

A nadam se da cemo se uskoro rijesiti spomenut trojca; Sammir je "jucer" jos trebao otici sad se barem nadam da cemo kakvu dobru lovu uzeti za njega makar je i za to polako kasno s obzirom koliko smo mogli prije par mjeseci; Rukavina nije opravdao veliki ulozen novac i ugovor, on je klasan igrac za Dinamo ali sta ce nam tako skup igrac za nase prilike ako nece konstantno dobro igrati; Badelj mi je prije godinu dana bio najdrazi Dinamov igrac, sad nije ni blizu toga, forma mu je nikakva, volja također, jbt trebao bi biti razigravac tima a on nemoze pogoditi dva dodavanja zaredom  facepalm on je samo takav kalibar za reprezentaciju kad je u formi.

p.s. sad kad vec pricam o reprezentaciji, ja stvarno neznam stose događa sa Vrsaljkom!? Najperspektivniji igrac Dinama uz Kovacica, a nakon onog crvenog kartona sa Malmoom je potpuna suprotnost, sa tim kvalitetama koje trenutacno pruza moze igrati za NK Dinamo (ali Odranski Obrež). Kakav je to potencijal na beku ako u obrani svako malo kiksa ili jeftino proda loptu, dribling mu je oduvijek bio mana..nekad si mislim da nemoze mene proci 1na1, probiti bok nemoze, a kad slucajno i uspije centrirati to lici na Mikića  Cry
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 23:02:48
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +253/-158

CD Tenerife

Meni je Badelj bio dobar protiv Hajduka..rastrcan. I uvijek je dobar na zadnjem veznom po meni. Nije toliko uocljiv, ali brat bratu ne ocekuje se na toj poziciji od njega da prodje par igraca.

Samo da se Sammir proda i promjeni sistem Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
20. Ožujak 2012., 23:04:33
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Meni je Badelj bio dobar protiv Hajduka..rastrcan. I uvijek je dobar na zadnjem veznom po meni. Nije toliko uocljiv, ali brat bratu ne ocekuje se na toj poziciji od njega da prodje par igraca.

Samo da se Sammir proda i promjeni sistem Grin
Nema potrebe mijenjati sistem. Ubacit Kovačića na Sammirovo mjesto i dovest kvalitetno krilo tipa Tomasov.
4-2-3-1 je najbolja moguća formacija za Dinamo  Grin
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 23:12:16
Realovac
Moderator
Registrirani član

Dinamo 2012./2013.

-----------Kelava------------

Vrsaljko--Vida--Simunic-Pivaric

--------Ademi--Badelj--------

Tomecak---Kovacic--Situm---

-----------Beqiraj------------

Da roll, Pivaric xD
Ibanez je rekao da odlazi na ljeto, a Pivaric ga je ionako izbacio iz momcadi. Momak je pomalo zdepast al treba mu dati sansu.
Tonel odlazi prije ili kasnije, treba vidjeti u kakvom stanju i formi ce se Barbaric vratiti sa posudbe.

Callelo ce otici uskoro nadam se, Leko uvijek dobro dođe, al Ademi mi je klasa za obojicu.
Badelj ce vjerovatno ostati buduci da ga nitko nezeli kupiti ovakvoga, a ako ode eto sanse za Alispahica i Pokrivaca.

Tomecak bi napokon trebao okupirati tu poziciju desnog krila, odlazak Sammira upraznjava mjesto za genija Kovacica. Lijevo krilo igra Rukavina koji nit smrdi nit mirisi, ako otiđe otvara se sansa za Syvestra za kojeg mi ima sve manje nade, sada je ponovno uskrsnuo ali se i utisao jos brze, bilo bi dobro da se na toj poziciji nametne Situm. Tomasov tiha patnja.

U napadu nevidim bolju opciju od Beqiraja, bez obzira na ova dva gola Hajduku Krstanovic je za mene i dalje preplaceni panj, i dalje je aktualna nada da ce Kramaric pokazati sta zna, vidim da igra odlicno u Lokosima..
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 23:35:49
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +253/-158

CD Tenerife

Ma ko i inace, odlicna postava  Super

Iako treba neka veca kvaliteta od Situma, a i oba beka su nam stvarno ono "potencijalno dobra". Al ajd, dovoljno za skupine LP Grin

Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
21. Ožujak 2012., 13:21:25
danijelmerkas
Registrirani član

Sve se više piše o Tomasovu i ako Reno stavi palac gore taj će sigurno završit u Dinamu...

Slažem se sa Realovcem u vezi Vrsaljka kojeg je taj crveni u Malmu definitivno bacio 2 koraka unatrag, dosta loše to izgleda i ako ovako nastavi mogla bi mu i repka izginut, Šimunić je izjavio da će odradit ugovor do kraja, odnosno do kraja sezone 2012./2013., Tonel sigurno odlazi, Vida je također na izlaznim vratima, već na zimu je zamalo završio u Kijevu i ako Mamić dobije nekih 5-6 milijuna eura Vida će nas sigurno napustiti...Što se tiče Barbarića taj mi nikad nije ulijevao povjerenje i više bi volio da se dade prilika Komorskom ili Šimunoviću nego njemu...Ibanez će također otići ukoliko stigne ponuda koja će zadovoljavati Mamića, Pivarić po prikazanom nit smrdi nit miriši i vjerojatno je novi lijevi bek 'ala' Čale...

Što se tiče vezne linije  i odlazaka nadam se da je Sammir prvi koji će potegnut 'preko bare'...Vjerujem da će Maminjo čekat do zadnjeg dana da bi dobio željenu svotu, a to sigurno neće biti ispod 6-7 milijuna eura...Odlaskom Sammira sve će ostati na Kovačiću koji će dobiti sve ovlasti u igri...

Calello će opet vjerujem igrati dosta jer ga Maminjo sigurno neće dati ispod cijene, ipak je on najskuplje pojačanje u povijesti Dinama...

Mamić je sad na velikoj prekretnici, prodati ili ne? i Sammir i Badelj i Vida i Rukavina i Ibanez su ajmo reći u najboljim godinama i u godinama kad je Mamić prodavao svoje bisere, njihovim odlaskom Mamić sigurno računa na novih 20 milijuna eura i sad je pitanje dal se isplati prodati ih sve odmah i izgraditi potpunu novu momčad ili ne? Po meni definitivno da, zaslužili bi se posljednji novci koji se mogu zaslužit i izgradit stvarno sjajna momčad za relativno male novce...mislim da Dinamo sa sastavom koji je kolega realovac predstavio nebi trebao imati problema da se osvoji novi naslov i kup  Super
Evidentirano

Read
21. Ožujak 2012., 18:53:42
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

http://www.hercegsport.info/dinamo-zagreb-zapeo-za-bivseg-veznjaka-zeljeznicara/

Dobar igrač, al veznjaka Dinamo ima napretek  Grin
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak 2012., 18:53:55 dragooo » Evidentirano

Read
22. Ožujak 2012., 14:43:52
danijelmerkas
Registrirani član

Ja i Realovac prozove Vrsaljka zbog kriminalne igre u zadnje vrijeme i mali odmah među boljim igračima protiv Belupa, mogli bi ga češće kudit Tongue

Da bar Sammir proigra nakon svake kritike koju velim na njegov račun, di bi nam bio kraj Grin
Evidentirano

Read
22. Ožujak 2012., 17:28:02
Realovac
Moderator
Registrirani član

Ja i Realovac prozove Vrsaljka zbog kriminalne igre u zadnje vrijeme i mali odmah među boljim igračima protiv Belupa, mogli bi ga češće kudit Tongue

Da bar Sammir proigra nakon svake kritike koju velim na njegov račun, di bi nam bio kraj Grin

Nakon 6 mj. je napokon prosao igraca  Grin
- ima odlicnu povratnu loptu (nesto kao Etto prije par godina), samo bi trebao poradit na centarsutu klasicnom koji je obican prosjek a to se da popraviti, pogledajte Ibaneza skoro svaki ubac mu je idealan.

Kako Leko usporava igru to nije istina, svaki put kad dobije loptu mora napraviti dodatnih 3-4 dodira koji traju beskonacnost  Grin

Sammir skroz van forme, nema snage, slab u duelu (sto je atipicno za njega), nema viziju..cista nula zasad.

Zasto opet nema Tomecaka i Sylvestra u radiokrugu?
- naravno Alispahic i Kovacic odlicno igraju odkad je dosao Cacic, al' mi je najvise zao za Tomecaka  Cry

Beqiraj killer  Kiss Kiss
Evidentirano

Read
25. Ožujak 2012., 12:25:18
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Ako netko želi pogledati sažetak:http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=11190

Polako to dolazi na svoje pod Čačićevim vodstvom, sve bolje i bolje igraju.
Evidentirano

Read
25. Ožujak 2012., 13:03:52
danijelmerkas
Registrirani član

Ako netko želi pogledati sažetak:http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=11190

Polako to dolazi na svoje pod Čačićevim vodstvom, sve bolje i bolje igraju.

Istina da igramo sve bolje i bolje, drago mi je da se Tomečak vratio u sastav što je naravno on itekako znao iskoristiti, ali opet protiv Lučkog, Karlovca i Varaždina ne očekujem ni ništa drugo osim pobjeda sa 3 razlike  Wink
Evidentirano

Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net