Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
05. Srpanj 2012., 11:42:04
Jole
Registrirani član

Ocjena članova: +34/-25

Spol: Muški

Ma dobro je dok nam dinamo zg ne uzme   Grin Grin
Evidentirano

Ja lijep ona lijepa, ja pametan, ona i dalje lijepa

Read
07. Srpanj 2012., 10:25:43
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Thiago Silva: "Ibra, Robinho and other adivsed me to stay. I believe in this AC Milan."

Thiago also said that everything the media said about his meetings with PSG and Leonardo was true. He said it's a normal thing in football to listen to new offers but at the end he decided to stay.
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
07. Srpanj 2012., 21:12:51
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

navodno je dzemailijev menadžer danas viđen u milanovim HQ prosotrijama,te se nagađa kako bi upravo on bio to još 1 pojačanje u vezi jer lass navodno traži minimalno 4,5 milja eura... ako slučajno ibra bude prodan,zamjena bi mogao biti rvp...
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2012., 16:39:21
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ocete li potpisat ovog kaku Grin vidim i lass vam zanimljiv Grin eto vam obojica Grin
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2012., 16:48:07
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

sumnjam da imaju makar 20mil za njega Undecided eventualno nekakva trampa je u tom pogledu moguca, a nema bas nekih igraca osim thiaga silve koji bi realu mogli biti interesantni, a on nece nikuda(ma da je po meni abate odlican bek iako prema naprijed nije puno bolji od arbeloe)
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2012., 17:18:22
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Ocete li potpisat ovog kaku Grin vidim i lass vam zanimljiv Grin eto vam obojica Grin

Sumnjam  Undecided

Galliani neki dan izjavio da Allegri ima kompletnu momčad i da je za nas prijelazni rok završio...Unatoč tome kaj se zadnjih dana sve više spominjemo oko Kake i Džeke, ali neznam otkud nam pare za njih  Undecided...
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj 2012., 17:19:02 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
09. Srpanj 2012., 18:36:46
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Sumnjam  Undecided

Galliani neki dan izjavio da Allegri ima kompletnu momčad i da je za nas prijelazni rok završio...Unatoč tome kaj se zadnjih dana sve više spominjemo oko Kake i Džeke, ali neznam otkud nam pare za njih  Undecided...

transferom Ibre i Robinha Wink
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2012., 20:36:36
špilmaher
Registrirani član

paloschi i iduće sezone u chievu na posudbi.
navodno benfica daje 5 milja za taiwa-da bar! Grin
mesbah blizu torina.
interesantan nam je carroll i džeko,ali mislim da nemamo para za nijednog,a već imamo 5 napadača
Evidentirano

Read
10. Srpanj 2012., 15:53:31
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Navodno ponudili 20 milijuna za Džeku? Jel ovo možda znak da Robinho odlazi?
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
10. Srpanj 2012., 19:51:30
špilmaher
Registrirani član

Navodno ponudili 20 milijuna za Džeku? Jel ovo možda znak da Robinho odlazi?

binho bi otišao jučer da ima ponuda,spominjala se malaga prije 10-ak dana,ali oni su rekli da ne misle za plaće igračima davati velike novce,a binho traži najmanje 6 milja
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 07:27:46
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Makar mislin da je photoshop abdomeni dio, al' neka. 8)
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 08:59:47
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Počele su kružiti glasine da milan pokušava dovesti Carrolla na posudbu. Wink
Neznam baš kolko bi to bio dobar transfer.
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 13:04:38
K.P.Boateng27
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-2

Dolaskom Luke Modrića na "Sanitago Bernabeu", jedno od četiri imena Xabi Alonsa, Gaga, Sahina i Diarre će biti višak u Mourinhovom timu, spekuliše "Corriere delo Sport". Pomenuti dnevnik ističe da Milan pažljivo posmatra situaciju, spreman da reaguje i dovede jednog od četvorice pomenutih u Italiju. Kako se dalje spekuliše, najpoželjniji je Xabi Alonso, nekadašnji igrač Liverpoola, španski reprezentativac i aktuelni prvak Evrope. Ipak, Milan navodno ne bi imao ništa protiv ako bi u redove "Rossonera" stigao bilo koji od ostala tri gore pomenuta igrača.
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 13:06:53
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Gago ili Diarra, ova druga dva nisu na prodaju. Smiley
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 13:09:50
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Xabi  smijeh
Nemoguca misija je njega izvuci iz Reala, Mourinho vrti sve oko njega i glavni nam je pokretac, tako da to se odmah moze zaboraviti
Sahin
Nezeli on iz Madrida, nezeli ga ni Mou pustiti. Ove sezone se ozbiljno racuna na njega
Lass
On je gotovo sigurno na odlasku, kao i svake sezone i uvijek ostane i dobiva priliku Grin citam danas da Mou nezeli kupovati puno igraca, zamjena za Kaku je glavni cilj, kao i desni bek, no izgleda da Mou Lassa vidi kao zamjenu za Arbelou, tako da je onda i njegov odlazak upitan, makar bi ja radije da dodje neki WC desni bek
Gago
On sigurno odlazi i kad bi se vratio u staru formu bio bi vrlo pametno pojacanje, njemu pase Milanov nacin igre, kad je oguzen s jos centralnih veznih, posto on voli igrati od noge do noge posto mu duge lopte i nisu bas nesto
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 19:14:24
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Ponovno se prica o odlasku Ibre i T.Silve u PSG  facepalm
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
11. Srpanj 2012., 19:35:03
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Ogbonna bi kao trebao zamijeniti T.Silvu. Dok bi Carroll zamijenio Ibru? LOL
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 20:44:50
K.P.Boateng27
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-2

Šokantne vesti iz Italije, "Rossoneri" se složili da prodaju Brazilca i Šveđanina za 65 miliona evra Paris Saint-Germainu. Sad sve zavisi od Ibrahimovića koga Raiola ubeđuje da prihvati odlazak u Francusku.

Milan je pristao, zavisi od igrača. Što se Thiaga Silve tiče, on prihvata da ode u Paris Saint-Germain koji mu garantuje 7 miliona evra po sezoni.

Na drugoj strani vesti oko Ibrahimovića su novosti, Mino Raiola, njegov menadžer je otputovao u Švedsku kako bi ga ubedio da prihvati ponudu.

Ovim će Milan ne samo zaraditi 65 miliona evra, već računajući primanja Šveđanina i Brazilca u narednim godinama koliko su pod ugovor praktično biti u plusu celih 170 milona.

L'Équipe je jutros najavio ovakav rasplet, međutim malo ko ih je uzeo za ozbiljno. Ipak, Galliani je kako pišu italijanski mediji, verovatno uz konsultaciju sa Berlusconijem, prihvatio ponudu, pa je sada sve na Zlatanu.

Kako se saznaje, on nije baš oduševljen, a videćemo hoće li ga agent ubediti. U Milanu Ibrahimović zarađuje 12 miliona po godini, sigurno je da bi ponuda Paris Saint-Germaina mogla da ga učini najplaćenijim igračem na svetu.

Milan bi ovom prodajom praktično ušao u potpunu rekonstrukciju tima, međutim treba sačekati, sa "Rossonerima" ništa nije sigurno, tim pre što su se ovakve stvari nebrojeno mnogo puta dešavale, pa su transferi, Kake', Pata i Thiaga Silve na početku leta bivali
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 21:05:18
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Sky Italia je ovo isto objavio Smiley
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
11. Srpanj 2012., 21:17:51
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Ma i ako odu, ja da sam na njihovom mjestu doveo bi za te pare Cavania ill Dzeku, Dedea (ili nekog drugog) i Gansa, i jos bi ostalo + prodat i Robinha i mogli bi jos 2 odlicna igraca kupit.
Evidentirano

Str: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net