Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
13. Srpanj 2012., 09:57:52
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Pa afellay igra na mijestu sneijdera, barem je tako u PSVu, a ponekad čak i u centru.
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 11:47:59
Mauro_TB
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-82

Spol: Muški

ma ljudi,kakva pojačanja,o čemu vi ovdje pišete?!? nemojte trošiti svoje vrijeme,okanite se ćorava posla,te pare koje dobijemo idu za pokrivanje minusa na računu,ono o čemu galliani priča već mjesecima,a berlu više ne ulaže pare jer su ga djeca ucijenila da će pokrenuti pravne korake protiv njega zato što ulaže u rupu bez dna...  facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm
http://www.uefa.com/uefa/footballfirst/protectingthegame/financialfairplay/index.html

Ricavi: 227,7 milioni di euro | Costi: 328,9 milioni di euro |Plusvalenze: 25,5 milioni di euro
Risultato netto: -69,8 milioni di euro

Super
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 12:46:18
gringo9
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-2

nije Ibra glup , nego traži povečanje plače , ako već ide u psg nek je za dobru lovu, njemu zadnja šansa da zaradi, a i milan ne bi loše prošo......
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 12:56:36
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

INATI SE SLAVONIJO

nije Ibra glup , nego traži povečanje plače , ako već ide u psg nek je za dobru lovu, njemu zadnja šansa da zaradi, a i milan ne bi loše prošo......
A jadan dosad nije zaradio dosta  Cry Cry Cry
Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
13. Srpanj 2012., 14:16:13
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

http://www.uefa.com/uefa/footballfirst/protectingthegame/financialfairplay/index.html

Ricavi: 227,7 milioni di euro | Costi: 328,9 milioni di euro |Plusvalenze: 25,5 milioni di euro
Risultato netto: -69,8 milioni di euro

Super

Kaj neko još puši spike o FFP-u?  Roll Eyes

EDIT: Gazzetta javlja da je Ibra potpisao 3-godišnji ugovor sa PSG-om vrijedan 13 milijuna po sezoni...
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj 2012., 14:40:03 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
13. Srpanj 2012., 14:50:32
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

A jadan dosad nije zaradio dosta  Cry Cry Cry

Ovaj ce ga ugovor izvuc iz dugova Grin
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 15:56:52
ronaldo99
Registrirani član

Ocjena članova: +85/-72

ako zelite povratiti novac, ulozite ga u alkohol

silva ce ostati  Wink

nego sad nek nam dodje destro, dzeko i kaka i ja prezadovoljan imacemo puno jacu ekipu i bice mislim vise prostora za ostale igrace, ibra je tip igraca koji mora biti glavni, al da je dobra to mu ne mogu osporiti...sto se mene tice ja uopste na zalim sto odlazi...samo nek se ekipa podmladjuje  Wink
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 16:05:35
K.P.Boateng27
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-2

ibra i silva prelaze u PSG , samo se jos ceka da oba  kluba objave na svojim officijalnim stranicama.  Cry  facepalm
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 16:08:17
kuky90
Registrirani član

Ajme bože. Odlaze ibra i silva, sad se priča i o sneijderu. Pa kamo ova liga ide, samo odlaze sve velike zvijezde. facepalm Cry
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 16:21:54
Jole
Registrirani član

Ocjena članova: +34/-25

Ako prodaju? Berlusconi potvrdio transfer
I novinari imaju vise veza nego ti, tako da vise vjerujem njihovim pricama nego tvojem tjesenju

Nije stvar kome vise vjerujes, nego me na neki nacin smeta sto svaku vijest uzmete za ozbiljno.
Evidentirano

Ja lijep ona lijepa, ja pametan, ona i dalje lijepa

Read
13. Srpanj 2012., 16:27:59
Mauro_TB
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-82

Kaj neko još puši spike o FFP-u?  Roll Eyes

EDIT: Gazzetta javlja da je Ibra potpisao 3-godišnji ugovor sa PSG-om vrijedan 13 milijuna po sezoni...
Puši Berlusconi očito, jer mu iz džepa odleprša 70-ak milijuna godišnje, ni ora ni kopa...

Slično je i u Interu izgleda, očito ni Moratti nema love na bacanje kao nekad. Juve i Roma imaju bogatu pozadinu i oni si mogu dopustiti svašta... a Lazio, Napoli i Udinese su ionako likvidni i posluju u plusu.

Uglavnom, nije liga u kurcu, nego milanski klubovi... upravo oni koji su i bili uvjerljivo najrastrošniji do prije 3-4 godine...
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 20:05:00
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Cry

Još danas oko podne kad san je gleda su oba igrača bila...
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 22:22:39
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

što se prije pomirimo,to bolje  Grin
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2012., 22:32:17
kuky90
Registrirani član

Mogu samo zamisliti juventusove navijače kako slave što im rivali rasprodaju igrače Wink
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 00:46:40
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Mogu samo zamisliti juventusove navijače kako slave što im rivali rasprodaju igrače Wink

Nemoj ni misliti  Wink
jel tebi bilo draze pobjediti juventus u kojem je igrao nedved,camoranesi,emerson,canavaro ili onaj s poulsenom,grygerom i sl. hajde begaj koliko god mrzio rivale zao mi je sto se Serie A raspada...
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 09:25:15
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Puši Berlusconi očito, jer mu iz džepa odleprša 70-ak milijuna godišnje, ni ora ni kopa...

Slično je i u Interu izgleda, očito ni Moratti nema love na bacanje kao nekad. Juve i Roma imaju bogatu pozadinu i oni si mogu dopustiti svašta... a Lazio, Napoli i Udinese su ionako likvidni i posluju u plusu.

Uglavnom, nije liga u kurcu, nego milanski klubovi... upravo oni koji su i bili uvjerljivo najrastrošniji do prije 3-4 godine...

Mislim kako nebi bio u dugovima kad smo imali 10 igrača sa po 4-5 milijuna eura plaća, a svirali su qurcu...

Odlaskom Ibre i većine veterana mislim da smo smanjili davanja valjda za pola...Juve ima svoj stadion, Roma vlasnike koji mogu iskeširat koji milionček više...

Berlusconi, što zbog Barbare, ali i onog ogromnog duga nije Berlusconi od prije 10 godina kad je bez pardona izvukao iz džepa 40 milijuna i doveo klasu od igrača tipa Pippo, Nesta, Rui Costa...Bilo bi iluzionarno očekivati da i dns to može...

Današnja ekonomska situacija dozvoljava samo pijanim bogatašima i onima čija pipa nikad ne presuši da dovedu igrača za cirka 40 milijuna eura...

Citat:
Vrijeme helikoptera, glamoura, spektakularnih transfera događa se sada negdje drugdje. U Milanellu slijedi vrijeme mukotrpne gradnje novih temelja.....
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj 2012., 09:38:01 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
14. Srpanj 2012., 11:01:18
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +66/-87

Šta je nakraju sad sa Thiagom , jel ide definitivno ? Jer vidim da se naš Kyriakos Papadopoulos povezuje sad sa Milanom kao zamjena za Silvu , i to baš i nije uredu  Grin
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 11:07:38
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Šta je nakraju sad sa Thiagom , jel ide definitivno ? Jer vidim da se naš Kyriakos Papadopoulos povezuje sad sa Milanom kao zamjena za Silvu , i to baš i nije uredu  Grin
Ja ne vidim problem Grin
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
14. Srpanj 2012., 11:35:33
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +66/-87

Ma iskreno neka i ode u Milan nebi previše žalio , zaradili bi dosta , a i onda bi igrao i moj favorit na toj poziciji Matip  Grin
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 12:45:13
Gennaro Gattuso
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-20

Cry

Još danas oko podne kad san je gleda su oba igrača bila...
ma jos su tu samo ibra sad ima 10-ku

http://store.acmilan.com/it/maglia-milan-gara-2013.html
Evidentirano

Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net