Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 46 47 [48] 49 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
14. Srpanj 2012., 17:57:45
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Spol: Muški

Što ga više lome, to ga volim jače!

Thiago Silva u PSG-u. Sluzbeno  facepalm
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
14. Srpanj 2012., 18:03:18
ronaldo99
Registrirani član

Ocjena članova: +85/-72

ako zelite povratiti novac, ulozite ga u alkohol

Wink
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 18:27:08
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Thiago silva potpisao novi ugovor s Milanom.
evidence: http://www.euronogomet.com/index.php/transferi/10499-thiago-silva-potpisao-petogodisnji-ugovor-s-milanom   da-da
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
14. Srpanj 2012., 19:40:51
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Biti ce zanimljivo pratiti Milan sada, da vidimo koje igrace ce dovesti umjesto njih, izgleda da je kaka prvi pick, uz dzeku i teveza... ja mislim da bi dzeko gotovo sigurno mogao prijeci u milan, zato jer je u cityu tek 4. napadac....
Bas me zanima Milan u obrani bez Silve i Neste  Undecided
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 20:07:14
ronaldo99
Registrirani član

Ocjena članova: +85/-72

ako zelite povratiti novac, ulozite ga u alkohol

ma ja sam optimistican glede ovoga svega, bice milan jaci nego prolse godine vjerujte mi svi na rijec  Wink

dva nova imena jos i vidjecete kako ce milan biti mocan, a srezali smo plate samo tako, ide financijski fair play za dvije godine pa cemo vidjeti onda kako ce ko poslovati  Wink
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 20:29:52
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

ja sam stalno vjerovao da ce prodat zlatana a da ce t.silva ipak ostat, al kad se pogleda t.silva je taj koji donosi novac a ne zlatan. ako ac milan potrosi pametno novac odlazak ove dvojice uopce nece bit gubitak, samo je pitanje zeli li silvio trosit novac vise na milan.
dede moze postat kao i t.silva, neznam zasto je inter odustao od njega, bilo mi krivo.
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
14. Srpanj 2012., 20:34:33
flash
Registrirani član

Thiago Silva produžio ugovor sa Milanom do 2017 godine!  Kiss Kiss

mislio sam ti vec tada rec da ti dzaba ta srca kad ti to produzenje ugovora u biti nista ne znaci sem da nece otic dzabe Grin

neznam cemu uvijek stavljanje srca kad neko produzi ugovor Grin to znaci da je trazio vecu placu vjerovatno a ista mogucnost ostaje da ode odmah igrac ako dodje dobra ponuda
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2012., 20:37:36
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

ja sam stalno vjerovao da ce prodat zlatana a da ce t.silva ipak ostat, al kad se pogleda t.silva je taj koji donosi novac a ne zlatan. ako ac milan potrosi pametno novac odlazak ove dvojice uopce nece bit gubitak, samo je pitanje zeli li silvio trosit novac vise na milan.
dede moze postat kao i t.silva, neznam zasto je inter odustao od njega, bilo mi krivo.

Isplati li se prodat vjerojatno jednog od najboljih stopera da bi se kupio neki potencijal koji moze propast iste sezone?
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
14. Srpanj 2012., 20:40:37
flash
Registrirani član

prodat svakog igraca za kojeg se daje 40 miliona pa makar bio i andres iniesta a ne stoper.
ako prodaju i zlatana i dovedu recimo dedea, dzeku, kolarova i sahina po meni ce napravit vrhunski potez i bit ce duplo jaci i mladji i bez egoiste prevelikog u ekipi.
sad je pitanje jeli milan spreman trosit pare, isto je to pitanje i za inter, vrlo malo ih vjeruje da jesu al nikad sa ovim starcima neznas
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 08:19:50
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

prodat svakog igraca za kojeg se daje 40 miliona pa makar bio i andres iniesta a ne stoper.
ako prodaju i zlatana i dovedu recimo dedea, dzeku, kolarova i sahina po meni ce napravit vrhunski potez i bit ce duplo jaci i mladji i bez egoiste prevelikog u ekipi.
sad je pitanje jeli milan spreman trosit pare, isto je to pitanje i za inter, vrlo malo ih vjeruje da jesu al nikad sa ovim starcima neznas

Daj mi molim te objasni na koji bi mi način doveli ovu 4-oricu kad možemo dovesti samo jednog igrača izvan EU... facepalm

Dede je potencijal, kao i Silva kad je dolazio u Milan, ali ima jedna prilično bitna kvaka...Silva je rastao i stasao u igračinu učeći od dvojice ponajboljih stopera u povijesti, Neste i Maldinija! Od koga će učiti Dede? Od Mexesa ili Yepesa? Give me a break  Roll Eyes
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
15. Srpanj 2012., 09:55:32
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Ima jedan sto je skoro sve njih naucija zanatu, Tassotti. Wink
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 11:45:27
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

rekao sam da se neće ništa posebno ulagati od prodaje ove dvojice,možda max 10-ak milja... treba pokrit crveno na knjigama,pa ne može  se vječno na dug!jedva čekam financijska izvješća slijedeće sezone,ako opet budemo u crvenom,nek onda svi idu u 3 p.m.!
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 12:25:03
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Čitam da će dovesti Teveza, Džeku i nekog brazilca Damiaoa, a u obranu bi došao Rolando iz Porta. Neznam zašto 3 napadača od jednom, zar možda odlazi još netko? Pato? Boateng?

Fascinantno je kolko je vrhunskih igrača iz serie A otišlo u PSG.
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 12:31:42
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Tevez ne dolazi, Mancini na njega ozbiljno računa za sljedeću sezonu...Jedan napadač sigurno dolazi, moguće i dva...

Zamjena za Silvu bi trebala stići sljedećeg tjedna, Rolando iz Porta za cirka 15 milijuna eura...
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
15. Srpanj 2012., 12:51:19
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

ako ne on,onda papadopoulos iz schalkea,ako ne on onda astori iz cagliarija,ako ne on onda ogbonna iz torina... Undecided
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 13:25:03
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Ma kakav papadopoulos ili astori, ajde on još nekako. Trebajo odmah ići po Ogbonnu.
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 14:15:04
Falcao
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-220

Grazie Dio,che mi hai fatto ROMANISTA

rekao sam da se neće ništa posebno ulagati od prodaje ove dvojice,možda max 10-ak milja... treba pokrit crveno na knjigama,pa ne može  se vječno na dug!jedva čekam financijska izvješća slijedeće sezone,ako opet budemo u crvenom,nek onda svi idu u 3 p.m.!
zar mislis da 65mil moze pokrit taj dug?  Undecided
Evidentirano

Football is our Religion, Olimpico is our Dome, Totti is our GOD!
La Roma non si tifa, si AMA!

Read
15. Srpanj 2012., 15:12:39
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Nisu bitni tih samih 65 milijuna eura, nego i njihove plaće, oni su bili jedina dva igrača sa ekstremnim plaćama. Ibrahimović ima plaću prije oporezivanja od 22,5 milijuna eura godišnje! A ima je još ugovor na dvije godine čini mi se. Silva oko 18 ja mislin...

Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 16:05:14
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Jedini je gubitak silva ali ce se njemu naci neka zamjena vjerujem  odlaskom ibre milan moze samo profitirati odmah u igri bi vise slobode imali pato, cassano i taj 3 ubica koji bude i na kraju predvidjam milan u borbi za samo vrh koliko god to smijesno izgledalo...

btw ocekujem i izjavu ibre da navija od djetinjstva za psg  Grin Grin Grin
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2012., 16:34:03
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

vi pravi milanezi mi recite odmah hoce li milan dovoditi zamjene za njih ili su bili prisiljeni prodati zbog krize, pa tako da nemaju ni za zamjene?
Evidentirano

Str: 1 ... 46 47 [48] 49 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net