Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
11. Srpanj 2012., 22:12:18
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Ljepi planovi ali Milan prodaje te igrače jer nisu baš u dobrom financijskom stanju. Kužiš? Tako da teško da će potrošiti tih 65milja eura koje dobiju. Eventualno za zamijenu ali tu isto ne očekuj neku preveliku svotu.
Isto je i s Interom oba milanska kluba su u problemima s novce pa smanjuju plače i ili rasprodaju.
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 22:18:15
Don Vito Corleone
Registrirani član

Ocjena članova: +103/-101

Spol: Muški

I didn't come to play I came to WIN!!!!

Ma i ako odu, ja da sam na njihovom mjestu doveo bi za te pare Cavania ill Dzeku, Dedea (ili nekog drugog) i Gansa, i jos bi ostalo + prodat i Robinha i mogli bi jos 2 odlicna igraca kupit.

prodati zlaju i uzeti dzeku ciso u vidu buducnosti nebi bilo lose ali ne zelim za zlaja ide... ako prodaja ovog dvojca znaci dovođenje minimalno tri igrača poput dzeke, ogbonne (astoria) i recimo witsela neka ih prodaju...

ono sto je realnije je da cmo prodati dvojac a zamjene ce biti destro, bulahroz i gago...
Evidentirano

LOŠ - LOŠIJI - GAGO

We didn't come to play we came to win!!!!

http://img142.imageshack.us/img142/8856/ronaldoo.gif

Read
11. Srpanj 2012., 22:29:48
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

@vito ostvarit ce ti se zivotni san, Gago ce doc' u Milan  Grin
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2012., 22:42:50
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

nabijem na ****** i berluskonija i njegovo bogatstvo od 6 miljardi pa sta on ocekuje da klub zivi sam od sebe nije covjek ulozio lipe otkad je postao vlasnik mamu mu ******
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 01:41:35
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Procitao sam na Goal.comu da je Milan prihvatio ponudu PSG-a za Silvu i Ibrahimovica, ali nisam vjerovao dok nisam vidio sta tu pisete... Znaci PSG gradi zbilja respektabilnu momcad.... Milan bi dobio lijepe novce, samo kad bi ih znali opet dobro uloziti, a ne da uzmu Carrolla i te cirkuse. Jos ce i 80% otici Robinho i umjesto njega bi mogao doci Tevez, za stopera neznak mog bi mogli dovesti, ali zato ima izobilje napadaca poput Ibre, prvenstveno mislim na Cavania  8) No nebi se cudio da dovedete npr. Matria ili Quagriaellu Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 07:32:49
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Procitao sam na Goal.comu da je Milan prihvatio ponudu PSG-a za Silvu i Ibrahimovica, ali nisam vjerovao dok nisam vidio sta tu pisete... Znaci PSG gradi zbilja respektabilnu momcad.... Milan bi dobio lijepe novce, samo kad bi ih znali opet dobro uloziti, a ne da uzmu Carrolla i te cirkuse. Jos ce i 80% otici Robinho i umjesto njega bi mogao doci Tevez, za stopera neznak mog bi mogli dovesti, ali zato ima izobilje napadaca poput Ibre, prvenstveno mislim na Cavania  8) No nebi se cudio da dovedete npr. Matria ili Quagriaellu Grin

Ovo si rekao kao da je Ibra prosjek i da takvog igrača možeš za cestom naći... Undecided

Ibra je najkompletniji napadač na svijetu i mislim da ga niko ne može samo tako zamijeniti, a prodajom Silve izgubit ćemo sve...i dušu i dignitet ove momčadi...

Glavno da mi dovodimo pojačanja tipa Traore, Constant i sl.. facepalm

Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
12. Srpanj 2012., 08:38:22
kuky90
Registrirani član

Ako je Eto'o zamijenio Ibru, pa čak i Milito onda može definitivno i Cavani ili neko njegovog ranga.
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 10:16:20
danijelmerkas
Registrirani član

Uspoređuješ klasu sa klasom...Iluziorno je očekivati da ćemo mi odmah iskeširat 40 milijuna eura za Cavanija ili 30 za RvP-a, prije da će doći Matri za 10... Roll Eyes

Makar me uopće ne brine Ibrin transfer, čak sam ga i priželjkivao...ali približnu klasu stopera kakav je Silva je nemoguće naći na tržištu bez 25-30 milijuna eura koje mi nemamo  Undecided
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
12. Srpanj 2012., 10:37:36
kuky90
Registrirani član

Milito nije tako skup pa svejedno daje po 25 golova po sezoni.
Ali to je istina Ibru se može zamijeniti ima u puno drugih vrhunskih napadča, ali Silvu teško jer je jako teško naći nekog tako dobrog stopera kao što je on i to još tako mladog(dosta je mlad za tako dobrog stopera). I to malo što ih ima su najbitniji igrači u svojim klubovima, i teško da bi ih prodali.
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj 2012., 10:38:20 kuky90 » Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 10:43:08
danijelmerkas
Registrirani član

Pa normalno da nije skup kad ima 32 godine  Grin

Ibru ne možeš zamijenit sa Matrijem ili Quagriaellom ili Destrom ili kaj ja znam kim...Ibru možeš zamijeniti samo najvišom klasom, ali problem je kaj oni nisu free agenti i ne stižu za kikiriki, njih treba platiti  Undecided

Za Silvu su sve riječi suvišne...sljedeće sezone se borimo za Europa ligu  Cry
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
12. Srpanj 2012., 13:40:01
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

znaci to je prakticki gotova stvar s psg-om?
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 13:47:05
Jole
Registrirani član

Ocjena članova: +34/-25

da, bas sam virio kroz prozor tamo u PSG-u .... i cuo kako pricaju da je to gotova stvar  facepalm
Al se vjeruje novinarima koji u 200 vijesti imaju jednu tocnu
Evidentirano

Ja lijep ona lijepa, ja pametan, ona i dalje lijepa

Read
12. Srpanj 2012., 14:55:50
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Ja i dalje nevjerujem da ce Ibra i T. Silva otici.
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 16:07:54
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Ja i dalje nevjerujem da ce Ibra i T. Silva otici.
Također.
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
12. Srpanj 2012., 17:12:48
danijelmerkas
Registrirani član

Ja mislim da Ibra ide, a Silva ostaje  Grin
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
12. Srpanj 2012., 17:35:26
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Piše Sky Sport Italia da je Milan prihvatio PSG-ovu ponudu za Ibru i Silvu, a kao da će za te novce dovesti Džeku,Kolarova, Dedea iz Vasca i Nuri Sahina.  Roll Eyes
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
12. Srpanj 2012., 17:58:33
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Piše Sky Sport Italia da je Milan prihvatio PSG-ovu ponudu za Ibru i Silvu, a kao da će za te novce dovesti Džeku,Kolarova, Dedea iz Vasca i Nuri Sahina.  Roll Eyes

Odlicno bi im to bilo kad bi ih vec prodali Smiley
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 18:00:22
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-308

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

Tevez je Milanu nepotreban jer imaju takvog napadača. Što se tiče ovih imena što je Dragoo napisao to uopšte ne bi bilo loše. Pogotovo zato što se od Sahina i Dedea mnogo očekuje, dok su Džeko i Kolarov hajmo reći dokazani igrači. Sahin bi mogao biti pun pogodak, ako se dovede.
Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
12. Srpanj 2012., 18:25:22
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

E nece se dovesti  Tongue
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2012., 19:38:04
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

Bezveze bubate, milan je u strasnim problemima s novcem, i ne vjerujem da ce se ikakve klase dovoditi, nego ce se pokusati zamjeniti ti igraci nekim potencijalima, ili nesto tako nazalost. Undecided

Nema sanse da milan proda silvu za 30 mil(bubam) i da za te iste pare dovede dva igraca, zasto bi ga prodavao onda na prvom mjestu? 
Evidentirano

Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net