Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
03. Kolovoz 2012., 08:47:57
HalaMadrid
Registrirani član

Ocjena članova: +56/-51

Spol: Muški

Ako je misicna masa cijena da ce se manje povrijedjivati i vise igrati onda neka dobije misicne mase.. ovako nema smisla ne odigrda 10 utakmica kako treba, a moze biti odlican igrac  Smiley
Evidentirano

Ancelotti: “Real Madrid is not just a football team; it is becoming a global religion.”

Read
03. Kolovoz 2012., 18:21:27
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

http://www.zimbio.com/pictures/ZOp99z8kKHG/Blackburn+Rovers+v+Manchester+United+Premier/ZeaMzwgLO9q/Cristiano+Ronaldo

http://4.bp.blogspot.com/-5cxokjl-gLM/T3nBxU7f23I/AAAAAAAAKXA/Xb0joJelWjI/s1600/Cristiano-Ronaldo-Real-Madrid-download-besplatne-pozadine-za-desktop-1024-x-768-slike-kompjuteri-sport-nogomet.jpg

Moram priznat da se jebački nabildao stvarno, uopće se čudim kako se može kretat po terenu! Stvarno je mašina od čovjeka kad toliki teret koji je nabacija u kratkom roku lako podnosi! :O

Sprinteri su napumpani i upravo zato nisu maratonci jer sa svojm masom nebi mogli protrčati tolko puno tim tempom kao maratonci.

Koje si ti ode sranje napisa ni sam nisi svjestan... Jel nogometašu bitnije da može potegnut sprint koliko god brzo ide ili da cijelu utakmicu lagano trčkara po terenu i samo nakuplja kilometražu?
Evidentirano

Read
03. Kolovoz 2012., 19:33:23
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

http://www.zimbio.com/pictures/ZOp99z8kKHG/Blackburn+Rovers+v+Manchester+United+Premier/ZeaMzwgLO9q/Cristiano+Ronaldo

http://4.bp.blogspot.com/-5cxokjl-gLM/T3nBxU7f23I/AAAAAAAAKXA/Xb0joJelWjI/s1600/Cristiano-Ronaldo-Real-Madrid-download-besplatne-pozadine-za-desktop-1024-x-768-slike-kompjuteri-sport-nogomet.jpg

Moram priznat da se jebački nabildao stvarno, uopće se čudim kako se može kretat po terenu! Stvarno je mašina od čovjeka kad toliki teret koji je nabacija u kratkom roku lako podnosi! :O

Koje si ti ode sranje napisa ni sam nisi svjestan... Jel nogometašu bitnije da može potegnut sprint koliko god brzo ide ili da cijelu utakmicu lagano trčkara po terenu i samo nakuplja kilometražu?
facepalm
Nogometašu je bitnije da može cijelu utakmicu držati isti tempo,  a ne da trči jako 20 minuta i izmori se. Ako igrač nema staminu, može ga fučkati jer što će nekome igrać koji će 20 minuta igrati na svom nivou, a ostatak utakmice na pola nogoa što može radi snage. jesi vidio jučer hajduk 20 minuta su držali temo s interom, a dalje umor i bili su gotovi. Stamina ili ti kolko može igrać protrčati je jedan od glavnih faktora vrhunskog igrača. Sve momčadi koje puno trče su večinom i najbolje.
Igraći masom dobivaju na snazi, ali su tromiji. Sve zavisi kako dobiva tu masu, ako je na prirodan način bez preparata onda je malo sporiji, a ako koristi nešto to bi ga moglo jako utromiti.
Ajde pogledaj malo one bildere koji idu na natjecanja, to je čisto sve napuhano preparatima ništa drugo oni su tolko tromi da bi ih moja baka pretrčala, a da ne spominjem koliko mogu pretrčati prije nego se umore.

Ronaldo je napočetku kad je došao u Manchester imao 78kg, sad ima 84. Dobio je na masi radi toga je malo tromiji.
Eto kad je ima 22 godine:

« Zadnja izmjena: 03. Kolovoz 2012., 22:54:16 kuky90 » Evidentirano

Read
03. Kolovoz 2012., 20:49:43
Jole
Registrirani član

Ocjena članova: +34/-25

Ako dobije na masi na prirodan nacin bez preparata onda se ne utromi, a ako koristi preparate onda se utromi ? Hahah e moj druze, aj ti malo prouci te "preparate" koje spominjes...
Ne postoji onaj cudotvorni napitak koji popijes i eto ti mase...
Evidentirano

Ja lijep ona lijepa, ja pametan, ona i dalje lijepa

Read
03. Kolovoz 2012., 20:58:04
kuky90
Registrirani član

Nisam napisao da se ne utromi bez preparat, nego samo da se snjima puno više nego bez njih.

Pod te preparate mislim na steroide i slične stvari, imam kolegu koji je se doslovce napuhnuo od toga. U samo godinu dana si je tim sredstvima napuhnuo mišiće. Ajde pogledaj schwarzenegger kako sad izgleda radi svih tih sredstva koje je pio prije, sve visi po njemu jer su mu je mišićna masa bila samo napunjena tim sredstvima i sad kad je stari to je nestalo i sve se objesilo po njemu..

Iako neznam vjerovatno nije to koristio obično takve stvari budu zabranjene, ali sad dali su sve takve stvari zabranjene to neznam. Nisam ni rekao, odnosno mislio nužno da to pato ili ronaldo koriste, ali sam ono čisto govorio reda radi. Vjerovatno pije samo bjelančevine odnosno proteine.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz 2012., 09:07:18 kuky90 » Evidentirano

Read
04. Kolovoz 2012., 16:54:55
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Prenosili ijedan tv program veceras tekmu milana ??
Evidentirano

Read
04. Kolovoz 2012., 18:02:21
kuky90
Registrirani član

Prenosili ijedan tv program veceras tekmu milana ??
neznam za tv ali ovdje se sigurno prenosi: LSHounter
Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2012., 18:21:05
zovkot
Registrirani član

Milan's offer for Dzeko is a 1-year free loan deal with a buy-out clause set at €21m to be paid over 3 years. [Corriere dello Sport].

Dzeko is willing to take a pay cut (from €5.5m to €4m) in order to join Milan. [Corriere dello Sport]. @EdDzeko

Milan have cut their salary expenses by €60m so far this summer - from €190m to €130m, according to Gazzetta dello Sport.

joj kad bi celo doveo Đeku  Kiss Kiss
Evidentirano

Read
08. Kolovoz 2012., 16:20:23
Falcao
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-220

Grazie Dio,che mi hai fatto ROMANISTA

Milan doveo Zapatu..
Evidentirano

Football is our Religion, Olimpico is our Dome, Totti is our GOD!
La Roma non si tifa, si AMA!

Read
08. Kolovoz 2012., 17:06:21
kuky90
Registrirani član

Meni je on odličan branič, a još i mlad, oduvijek me čudilo da ga nitko od večih klubova nije kupio već prije.
Evidentirano

Read
08. Kolovoz 2012., 17:13:02
Falcao
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-220

Grazie Dio,che mi hai fatto ROMANISTA

imao je uzasnu sezonu u spaniji, valjda ce se vratit u staru formu..
Evidentirano

Football is our Religion, Olimpico is our Dome, Totti is our GOD!
La Roma non si tifa, si AMA!

Read
08. Kolovoz 2012., 22:06:41
kuky90
Registrirani član

Možda ipak ništa od Džeke, Juventus se opasno zagrijao za njega.
Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2012., 09:51:48
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Ovogodišnji Milan  Cry  facepalm
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
09. Kolovoz 2012., 10:16:23
kuky90
Registrirani član

Isuse 5-1? Kaj su tako loše igrali i jel igrao barem prvi sastav?
« Zadnja izmjena: 09. Kolovoz 2012., 12:43:52 kuky90 » Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2012., 10:54:20
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Razocaran sam Milanom. Real se poigravao s njima, podhitno se ona 62 milijuna moraju uloziti u neke igrace
Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2012., 18:23:51
Jole
Registrirani član

Ocjena članova: +34/-25

Isuse 5-1? Kaj su tako loše igrali i jel igrao barem prvi sastav?

Ma ono, trenutno se i nezna prvi sastav ...
Falio je pato, montolivo i mexes... ostali su igrali.

Ma katastrofa,  nas prvi gol je takodjer bilo i prvi put da smo ukombinirali vise od 2-3 dodavanja. Znaci u prvom pol. osim tog gola nismo presli centar maltene. Drugo je nesto bolje za nas, ali i u njemu je real bio daleko jaci.
Antonini ispado smijesan protiv di marie svako malo.

Constant je izgledao solidno kad je uso, cisto ok odigrano.. mogao je i zabit.
Evidentirano

Ja lijep ona lijepa, ja pametan, ona i dalje lijepa

Read
16. Kolovoz 2012., 09:28:19
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Branič kolumbijske reprezentacije Cristian Zapata, koji je prije godinu dana iz Udinesea preselio u Villarreal, sada se vraća u Serie A, i to u redove Milana, koji ga je doveo na jednosezonsku posudbu.

Dvadesetpetogodišnji nogometaš napušta Villarreal nakon ispadanja iz Primera lige, a Milan ima opciju na kraju sezone otkupiti njegov ugovor ako bude želio.

"Zapata nam može pomoći na pozicijama u sredini obrane i na boku. Razgovarao sam s upravom o njemu i odlučili smo ga dovesti. S njegovim dolaskom za nas je prijelazni rok gotovo završen." rekao je trener Milana Massimiliano Allegri.

Villarreal je kao zamjenu za Zapatu doveo iskusnog švedskog braniča Olofa Mellberga iz Olympiakosa. Milan je za posudbu Zapate Villarrealu platio 400.000 eura, te će imati mogućnost otkupa ugovora za dodatnih 4.6 milijuna eura
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
16. Kolovoz 2012., 09:50:36
zovkot
Registrirani član

Diavol zakasnio si malo vise od tjedan dana sa tom vijesti  Tongue
Evidentirano

Read
16. Kolovoz 2012., 14:32:37
IlPrincipe
Rossonero
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-4

Il club più titolato al mondo, ACM.

_____________________Abbiati
___Abate___Bonera/Mexes___Zapata/Acerbi___Antonini/Zapata
____________________Montolivo
_____________Nocerino_______Emanuelson
__________________Kaka___Boateng
______________________Pato

Onako kako bih ja to posložio ..
Evidentirano

Read
16. Kolovoz 2012., 15:06:41
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Diavol zakasnio si malo vise od tjedan dana sa tom vijesti  Tongue
Malo sam se zajebo Tongue
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz 2012., 15:07:15 Diavol » Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net