Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
20. Siječanj 2016., 11:26:09
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Spol: Muški

Sarri told Mancini: ‘Cazzo hai mister so niente figa dai capelli bianco’ which means ‘Fuck you white haired cunt Mr. Know nothing’.

Mancini se žalio 4. sucu na vremensku nadoknadu i Sarri mu je počeo vikati da je peder... Mancini ga je poslije potražio i u svlačionici, Sarri je tražio oprost... Poprilično se Mancini uzrujao da je čak i tekmu odbio prokomentirati za Rai, tvrdi da je Sarri rasist koji ne bi trebao biti trener i da takvi u Engleskoj ne bi više kročili nogom na travnjak.

MANCINI GOSPODIN !
Evidentirano

Read
20. Siječanj 2016., 15:33:18
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Haha stvarno ga je lipo pocastija Sarri, isa mu se poslije u svlacionicu ispricat, ali uvrijedija se Mancio previse Grin
Evidentirano

Read
20. Siječanj 2016., 22:16:01
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

[Svaka cast Zazi danas, kolko trke i odlicnih proigravanja (al ga gol baš neće danas Grin ).. Jos 1 bi mogli utopiti..
« Zadnja izmjena: 20. Siječanj 2016., 22:22:30 matekws » Evidentirano

Read
20. Siječanj 2016., 23:01:13
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Pratio sam uporedo Liverpool i Juventus. Zaza najopasni igrač večeras.
Ali šta je branio Berisha to nisu istine Grin

Evidentirano

Read
21. Siječanj 2016., 07:11:58
matekws
Registrirani član

Pratio sam uporedo Liverpool i Juventus. Zaza najopasni igrač večeras.
Ali šta je branio Berisha to nisu istine Grin

Al sve obrane na istu foru , 1v1 i expresno-refleksno izbacivanje noge.. Nije to loše izgledalo , Zaza imao valjda 90% osvojenih zračnih duela i spuštanja lopte, baš se vidlo da se želi nametnuti u ovoj gustini napada koju posjedujemo trenutno..
Sudac je sam kriv za agresivnije pristupe s obje strane , dopuštao malo jače startove bez sankcioniranja početkom utakmice i normalno da se to sve zakuhalo na kraju.
Bonucci kvalitetno obranu držao, Licht zabio, već smo navikli na njegov trud (svaka mu čast), presretan sam zbog Alex Sandra, ne igra ispod ocjene 7 (moje osobno)
Evidentirano

Read
21. Siječanj 2016., 07:37:14
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Evo,i ovo će nam Juve oduzeti. Pa dokle više u pm.
Evidentirano

Read
21. Siječanj 2016., 07:58:42
matekws
Registrirani član

Ako ne popravimo završnicu , ne mora značiti da ćemo se dobro provesti s Interom, a još k tome Handanoviću treba poslat loptu u mrežu...

Dybala se jučer u 5 min našao u 2 izgledne situacije, njega i Zazu od prve minute.

Ulaskom Mandžukića u 70. minuti sam očekivao da će Zaza dobit malo oduška, tj. da će biti više statičan , al na kraju Zaza i dalje trči ko kreten , a Mandžo ko čajnik na 40 m od gola šeta..Nije 0:1 rezultat u kojem si to možeš dopustit..
Evidentirano

Read
21. Siječanj 2016., 18:26:24
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

juve je favorit al ovo je derbi italije, to kvaliteta cesto nebude presudna jer i inter ima kvalitetne igrace a i inter ima ime, pa inter je sad u cetvrtfinalu izbacio napoli cisto jer napoli ima respekt prema imenu intera! naravno ako juventus bude na vrhunskoj razini da bi u dvomecu trebao doc na svoje i proc ali puno tu faktora zna igrat i ja se nadam tim nekim faktorima!
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
27. Siječanj 2016., 12:27:15
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Moguće formacije.

Evidentirano

Read
27. Siječanj 2016., 19:44:02
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Mancini je gledao utakmicu protiv rome vjerovatno, pa iz tog razloga izgleda zeli da pokusa sa ovih 3-5-2 koje inter inace ne igra, ima smisla jer je to dosta zatvoreno, i jako je malo prostora, roma je za malo odnijela 1 bod iz Torina, meni ovo govori da ce biti jako dosadna utakmica ali opet ko zna, 1 gol i sve taktike padaju u vodu.
Evidentirano

Read
27. Siječanj 2016., 20:26:29
ricky
Administrator
Registrirani član

Vi igrate 352, a Inter 433
Juventus: Neto; Caceres, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra; Mandzukic, Morata

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Felipe Melo, Medel, Kondogbia; Biabiany, Jovetic, Ljajic
Evidentirano

Read
27. Siječanj 2016., 20:28:58
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

A jebate kreacije u veznom redu Intera Grin
Evidentirano

Read
27. Siječanj 2016., 23:39:12
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Pa *ebem ti više rudarenje i sve,da sam ja predsjednik,automatski bih djelio otkaz za ovakvu postavu. Pa jesmo u 21. stoljeću ili šta,jebo ga više taj zastarjeli provincijski Mazzarijevski nogomet.
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 19:50:00
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Revanš inter-juve ocekujem da ih dama popiša još jednom sa rezervnim sastavom, utakmica je za 1h  Grin

#Juventus starting XI: Neto, Lichtsteiner, Rugani, Bonucci, Alex Sandro, Cuadrado, Sturaro, Hernanes, Asamoah, Zaza, Morata. #InterJuve

INTER (4-3-3): Carrizo; Santon, D'Ambrosio, Jesus, Nagatomo; Brozovic, Medel, Kondogbia; Perisic, Eder, Ljajic.
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak 2016., 19:51:51 ReDmAn__ » Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 22:34:42
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

3:0 intera 2 gola broza i jedan perisica worthy
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 23:36:26
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Kakav loš pristup Juventusa u ovoj utakmici, u preduzecima pokazali više nego u svih 90min i na kraju na penale, inter bio mnogo bolji u regularnom toku utakmice.
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 07:17:58
matekws
Registrirani član

Od prve minute nema Buffona, Chiellinia, Barzaglia, Marchisia, Pogbe, Dybale.. Definitivno kriva procjena trenera po pitanja ulaska u tekmu, mislio da će se to lako odraditi, a na kraju spašavali živu glavu na sreću..
Nisam već dugo vidio da nas neko toliko razbije, jedina prilika u 90 minuta igre bila je stativa Zaze, sve ostalo žalost..

Morata mi sve više i više ide na živce.. Ne znam koja mu je namjera na kraju sezone, ali takvoga ga Real neće htijeti, a bome niti Juventus.. Gledam njegove kretnje na terenu već par tekmi, katastrofa; proigravanja - isti k*rac.

Hernanes opet po starom , prvi gol predao loptu Interu , za Juventus on nije igrao.

Cuadrado je živahan na terenu, ali ne znam da li postoji netko sa lošijim passingom od njega..

Brozović i Perišić odigrali fenomenalnu tekmu, koliko mi je god bilo teško gledati poraz, s jedne strane mi je zbog njih dvoje bilo drago.. Perišić se još koji put mogao upisati u listu strijelaca, pogotovo u zadnjoj minuti utakmice kad mu Neto obranio savršeno prvi kut..

Ali dobro , ide se dalje, to je bitno.
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 09:06:02
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Perišić pokazao više u jednoj utakmici nego sve do sada u Interu, ali koliko je brži od protivnika kod rušenja za penal  Shocked
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 09:14:25
ricky
Administrator
Registrirani član

Rijetko koji mu stoper i moze parirat brzinom... neki bek ajde. Penal napravija Rugani, koji i nije olicenje brzine, ali bit ce jbn stoper
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 09:23:36
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Jebote kad pogledaš kakve sve panjeve ima Inter u svom veznom redu, gotovo je nevjerojatno da Broza doslovce šutiraju van iz kluba.

Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net