Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
29. Rujan 2013., 12:33:27
kuky90
Registrirani član

Ocjena članova: +21/-23

Preziva! A ime mu je Ciro(Čiro) Grin
Nepokretan Čiro ahahaha. Znam da sam se još davno, kad sam prvi put čuo za njega smijao njegovom imenu i prezimenu.
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 12:34:07
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Karim Immobile Benzema 8)
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 12:37:56
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Spol: Muški

Torino ima napadača koji se zove Immobile?  smijeh

Ne kužim u čemu je fora,ali dobro...  Grin
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 12:39:22
inferno1
Registrirani član

Ocjena članova: +22/-48

evo napisao ti kuky gore, hehe
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 12:42:30
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Pa vidio sam,dalje nije smješno,pogotovo ne ovo Ciro. Smiley  Grin
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 12:52:43
Almir™
Čuva Bog Želju svog :)
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +125/-140

Nije ni buducnost k'o sto je nekad bila :)

Što je najgore, Juventusov igrač na pozajmici u Torinu, ili su otkupili pola ugovora Grin
Evidentirano

"Ovdje, naime, znaju reći da svaka pizda s brda može zapaliti i srušiti Sarajevo. Samo ga Željo, međutim, može pobijediti."

Mario Stanić: "Željo je ljubav, sve ostalo profesionalizam."

Read
29. Rujan 2013., 20:00:46
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

opet? Grin
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 20:03:26
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Svi kažu da Tevez ima 29 godina, ali u Juventusu tvrde da ima 31  Grin
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
29. Rujan 2013., 21:02:24
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Ne opravdavam ovako nesto, mada ruku na srce ovo je bilo jako tesko vidjeti jer se Tevez gurao sa odbrambenim igracem u guzvi pogledajte video, Bonuci je prvo udario glavom da bi Tevez pogodio precku a zavrsio Pogba.
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 21:14:50
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

Ja se slažem, ali na kraju dana ostaje činjenica da ste opet pogurani, samo će se o tome pisati u talijanskim medijima, posebno onima nenaklonjenima vama... Sigurno je bilo teže vidjeti ovu situaciju nego onaj ofsajd protiv Chieva, iako ste realno protiv Torina bili bolji...
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 21:19:31
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Sve to stoji,sve 5,ali zašto su uvijek te sumniive situacije oko Juventusa ? Grin I ko za qrac,baš uvijek pobjeđujete sa tih 1 razlike,tako da baš taj neregularni gol bude onaj koji donese sva 3 boda.  Grin
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 21:55:29
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Sve to stoji,sve 5,ali zašto su uvijek te sumniive situacije oko Juventusa ? Grin I ko za qrac,baš uvijek pobjeđujete sa tih 1 razlike,tako da baš taj neregularni gol bude onaj koji donese sva 3 boda.  Grin

Nije nije bas sve oko Juventusa to se desava svima, ali dobro svi znamo zasto se greske u korist Juventusa vise gledaju i zasto se vise prica o njima, recimo ja licno znam da je Milan u zadnje dvije sezone imao brdo nepostojeci penala koji su im svirani i sa kojim su bodove odnijeli, nisam recimo nikad vidio da je neko dosao ovdje i rekao jao kako je Juve ostecen, a dobro znam koliko isto penala suci nisu htjeli vidjeti i sl.
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 22:10:55
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

A to za Milan nisi otkrio Ameriku,oni su rekorderi po broju sviranih penala već sezonama i ima ih dosta sumnjivih, Ma slični ste mi vi svi. Grin
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 22:33:09
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Ejs vidi ti posteni talijana hm... Kad smo kod toga sto niko nije spomenuo Iskljucenje Immobile-a koji je krvnicki uletio Tevezu, koji je sada i upitan za mech protiv Galate.
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 23:07:54
špilmaher
Registrirani član

Ocjena članova: +20/-28

A to za Milan nisi otkrio Ameriku,oni su rekorderi po broju sviranih penala već sezonama i ima ih dosta sumnjivih, Ma slični ste mi vi svi. Grin

Ahaaaaa, mislim da su nam svirana 59 u zadnjih 4 ili 5 sezona, ne znam sad točno... A kad ne znate pasti u 16m, šta da vam radimo  8)
Evidentirano

Read
29. Rujan 2013., 23:25:11
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

realno se ja slazem da je ovo zaledje dosta tesko za vidjet sudiji pa nije da ga krivim, ono proslo protiv chieva je ili amaterizam sudije ili natezanje za juve ocigledno, neznam sta drugo moze bit Grin realno ja znam da je juve najjaci al trenutno ne igraju dobro pa me znaju nasekirat ovakve pobjede jer je juve trebao kiksat oba zadnja meca, jer kad juve kasnije ufati formu niko ga zaustavit nece moci, tako da bi bilo posteno da su ispustili tu i tamo bodove. za milan i penale je jasno ko dan vec nekoliko sezona su rekorderi ne samo u italiji vec i u europi, bili je cistih bilo je i presmijesnih! mene najvise boli sto interu ne da sudije nekad oce pomoc vec ga svako malo sje*u s nekim glupostima, i mi bi voljeli da nam sudije donesu bar jednu pobjedu u zadnje tri sezone to mislim da nismo dozivili, dozivili smo kradja i kradja protiv nas prosle dvi sezone, ove sezone je dobro sudjenje donekle, niti nam pomazu niti odmazu Grin
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
30. Rujan 2013., 15:59:07
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

realno se ja slazem da je ovo zaledje dosta tesko za vidjet sudiji pa nije da ga krivim, ono proslo protiv chieva je ili amaterizam sudije ili natezanje za juve ocigledno, neznam sta drugo moze bit Grin realno ja znam da je juve najjaci al trenutno ne igraju dobro pa me znaju nasekirat ovakve pobjede jer je juve trebao kiksat oba zadnja meca, jer kad juve kasnije ufati formu niko ga zaustavit nece moci, tako da bi bilo posteno da su ispustili tu i tamo bodove. za milan i penale je jasno ko dan vec nekoliko sezona su rekorderi ne samo u italiji vec i u europi, bili je cistih bilo je i presmijesnih! mene najvise boli sto interu ne da sudije nekad oce pomoc vec ga svako malo sje*u s nekim glupostima, i mi bi voljeli da nam sudije donesu bar jednu pobjedu u zadnje tri sezone to mislim da nismo dozivili, dozivili smo kradja i kradja protiv nas prosle dvi sezone, ove sezone je dobro sudjenje donekle, niti nam pomazu niti odmazu Grin

Hajd nek si i ti jednom realan pa da ga jbs Grin
Evidentirano

Read
01. Listopad 2013., 02:30:08
CFC_Blues
"The only difference between me and a madman is I'm not mad.'"
Registrirani član

Ocjena članova: +218/-229

Chelsea Football Club

Torino ima napadača koji se zove Immobile?  smijeh

Jao sjećam se kad sam prvi put to vidio. Pratio nešt rezultate za kladionicu i gledam postavu, kad u napadu Immobile.  smijeh Koja ironija  Grin

Sve to stoji,sve 5,ali zašto su uvijek te sumniive situacije oko Juventusa ? Grin

To je i mene uvijek zanimalo.  Tongue
Evidentirano

Read
01. Listopad 2013., 08:54:49
ronaldo99
Registrirani član

Ocjena članova: +85/-72

ako zelite povratiti novac, ulozite ga u alkohol

Inter jedini regularan i isparavan klub na svijetu....ali sve dzaba kad se juve, milan, talijanski savez, fifa i uefa urotila protiv njih.... worthy worthy   facepalm
« Zadnja izmjena: 01. Listopad 2013., 08:58:06 ronaldo99 » Evidentirano

Read
02. Listopad 2013., 17:50:35
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Gledao sazetke Seria A i sjetim se Jorginha, igra za Hellas Veronu.
Tog decka sam uvijek na FIFI 13 kupovao, AMC, zvijer bio, pa reko tko prati Seriu A neka mi kaze kakav je ovako zapravo jel?  Grin Mislim da je zvijerka žešća igrao bi u nekom drugom klubu, ali tek su mu 22  Grin
I onaj mali Iturbe isto igra u Veroni
Evidentirano

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net