Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
09. Veljača 2014., 19:14:30
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

glumimo UNICEF ove sezone...

Man United vs Fulham Summary:
Kick Off
Cross
Cross
Cross
Cross
Cross
Concede
Cross
Cross
Cross
Cross
Cross
Cross
Cross
Cross
Goal
Goal
Cross
Cross
Cross
Cross
Concede
Full Time
« Zadnja izmjena: 09. Veljača 2014., 19:16:38 Atanas » Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
09. Veljača 2014., 19:19:06
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

Spol: Muški

YNWA

81 nabačaj na kraju, rekord Premiershipa. Reče @rafko nedavno, ruši rekorde Moyes  Grin
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
09. Veljača 2014., 19:20:33
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

Ma sta se dobro brani,brani se dobro kod ubacaja,kad 80% njih ni ne idu prema nasim igracima...A jednostavno ne ide tako  Undecided

Imas i to pravo, mada su ubacaji bili vecinom dobri, al jednostavno ne mozes stalno ubacivat kad ovi imaju 10 igraca u 16.

Nakon ove utakmice sam siguran da nećemo gledati Manchester u LP dogodine. A samim time sumnjam da će doći do vrhunskih igrača na ljeto (osim ako im ne preplate - i to masno).... Znači ako Liverpool i Arsenal i dogodine ostanu konstantni, moglo bi se desiti Unitedu šta se desilo Liverpoolu 2009.

Nama treba max dva igraca, zamjena za Evru i veznjak, nije da nam treba rekonstrukcija, ista ova ekipa(cak minus mata) je prosle sezone osvojila titulu sa vise od 10 bodova prednosti. Fergie jest dobar trener, ali u odnosu na dobrog trenera sigurno ne donosi 30 bodova vise na kraju sezone. Dobar trener i ova ekipa moze hladno osvojiti premiership iduce sezone.
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 19:34:43
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-65535

Philipp Lahm <3

Koliko sam ja čitao ode vam Rio (?), Vidić, Evra (?), Nani....
Evo ove se godine vidi da se ne može tako. Ne daj Bože da naletite na malo jači klub u LP. Bojim se da bi vas osramotili.... :\
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 19:46:25
Atanas
Moderator
Registrirani član

Imas i to pravo, mada su ubacaji bili vecinom dobri, al jednostavno ne mozes stalno ubacivat kad ovi imaju 10 igraca u 16.
Plus sto mi nakon odlaska Ruud-a nemamo takvog klasicnog napadaca,glavasa da kazem,koji bi se znao pozicionirat i skocit i iskoristit bar jedan od tih nabacaja...Mi imamo Roo-a i RVP-a koji nisu bas naj naj u skok igri i koji se vecinom vremena izvlace na peterac za povratnu...
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 19:54:26
Rafael21
Registrirani član

Koliko sam ja čitao ode vam Rio (?), Vidić, Evra (?), Nani....
Evo ove se godine vidi da se ne može tako. Ne daj Bože da naletite na malo jači klub u LP. Bojim se da bi vas osramotili.... :\

Nani, Rio nisu odigrali pet utakmica ove sezone, Nani isto tako prosle. Vidic takodjer igra sve manje i manje, on ce biti najmanji problem, dok je Evra katastrofa i da dovedemo jon arne riisea unaprijedio bi nas tu.

Naletili smo na drugu ekipu bundeslige. Mada, u biti, slazem se, s Moyesom na klupi nista ne znas, ja se vise bojim sramote u ovim manjim utakmicama.
« Zadnja izmjena: 09. Veljača 2014., 19:54:57 Rafael21 » Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 20:02:17
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

S Leverkusenom ste imali ogromnu sreću. Usrali su se obje utakmice k'o grlice..... Mislio sam na ekipe poput Barce, Reala, Bayerna....

A prošle? Koliko su utakmica prošle sezone (kad ste osvojili titulu) igrali Nani i Rio? Možda je u tome problem ove sezone? Smiley

Kako bi to izgledala ekipa dogodine?

-------------RvP----Rooney-----------
--Januzaj---------------Mata---------
------------Carrick----X---------------
Y-------Jones-----Evans------Rafael
--------------de Gea-------------------

Neka su X = Vidal i Y = Coentrao, prognoziram da nećete ništa bolje proći nego ove sezone....
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 20:17:22
Rafael21
Registrirani član

PRosle sezone Nani je takodjer jedva odigrao 15ak utakmica u premiershipu, on je zamrznut vec dvije sezone, prosle sezone zbog ugovora/povreda, a ove sezone su uglavnom povrede.

Tebi ta ekipa nije dovoljno dobra?
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 20:27:33
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

Rio je onda vjerojatno bio standardan?

Pa evo ne znam. Vidala nećete dobiti, a mislim da Coentrao nije dovoljno dobar za beka....

Ne znam, vidjet' ćemo kako će proći ljeto.
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 21:58:01
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

po meni vam trebaju bek i cm svijetske klase, dobro krilo za rotacije + backup rb i cb
beka cete moc dobrog dovest sigurno, na cm-u iskreno ne znam koga cete uspjet dovest, a ovaj ostatak vas sve skupa iznad 40ak milja ne bi trebo kostat
u svakom slucaju ocekujem kojih 100 milja potrosenih na dolazne transfere ak mislite nekog vraga napravit iduce sezone Grin
al prvo i osnovno - noga moyesu
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 22:39:40
Rafael21
Registrirani član

Ako i Rio ode na kraju sezone a vjerovatno hoce, trebalo bi uzeti nekog backup CBa samo nek je tu radi reda, neku iskusnjaru, to moze neko i iz premiershipa, nebitno.
Za beka ne bih ja zamjenu, moze valencia odigrati solidno, cak bih ga ja ubuduce i koristio samo tako, a imamo u rezervama ionako fizicki dobrih bekova koji su na posudbama tako da kao zamjene mogu i vise nego dobro posluziti.
Evidentirano

Read
09. Veljača 2014., 22:51:52
Bavarian
Registrirani član

Ocjena članova: +96/-137

Mia san mia !!! Mia san Meister !

Cek, sa Evansom i Jonesom osvojit EPL ?  facepalm
Evidentirano

Mia San Triple

Read
09. Veljača 2014., 23:01:57
Rafael21
Registrirani član

sa danteom i boatengom osvojiti treble  facepalm
Evidentirano

Read
10. Veljača 2014., 16:08:19
Atanas
Moderator
Registrirani član

18 ispustenih bodova na svom terenu,dovoljno govori...  Undecided
Evidentirano

Read
10. Veljača 2014., 16:18:24
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

A dobro. Protiv Chelsea se ne može baš očekivati 3 sigurna boda kući.... Ali svejedno previše ispuštenih bodova.
Evidentirano

Read
10. Veljača 2014., 18:07:43
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Najgore kaj su izgubili i strahopoštovanje od drugih suparnika. Dns niko ne dolazi na Old Trafford sa spuštenim gaćama  Wink
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
10. Veljača 2014., 18:37:27
Atanas
Moderator
Registrirani član

A dobro. Protiv Chelsea se ne može baš očekivati 3 sigurna boda kući.... Ali svejedno previše ispuštenih bodova.
Da,dobro,eto izuzev Chelsea,mada smo u toj utakmici bili blize pobjedu neg li protiv recimo Soton-a ili Tottenhama...Nebitno,nek su i 16,svejedno,previse previse ispustenih bodova...  Lips Sealed
Evidentirano

Read
10. Veljača 2014., 23:54:12
Bavarian
Registrirani član

sa danteom i boatengom osvojiti treble  facepalm

Dante > Evans i Jones. Boateng isto solidan.

Ali eto, mastaj, kao sto sam i ja nekad da ce Breno postati WC stoper.

Kad bi se po tebi vodili, 6-ice od Citija bi se mogle i reprizirati.
Evidentirano

Mia San Triple

Read
10. Veljača 2014., 23:59:40
Rafael21
Registrirani član

Boateng isto solidan
Evidentirano

Read
11. Veljača 2014., 11:54:48
Bavarian
Registrirani član

Boateng isto solidan

Tako je. Na kraju krajeva, prosle sezone ubjedljivo najmanje primljenih golova u Evropi, slucajnost ?

Ne znam na osnovu cega izdvajas njih dvojicu, bilo je i prosle sezone propuha poprilicno kod vas, ove sezone katastrofa. Trenutno nijedan igrac Unitedove zadnje linije nije dovoljno dobar da bi imao mjesto recimo u Bayernu, Chelseu, Citiju, Realu, Barceloni...jel ti to neki pokazatelj ?

I evo jedno konkretno pitanje, koliko ja vidim Evans i Jones su zdravi i u konkurenciji su za prvih 11 Uniteda, odigrali su po nekih 20ak utakmica ove sezone, i taj isti United zaostaje po 15 bodova za svima (Chelsea,City,Arsenal), na osnovu cega ti smatras da bi se s njima osvojila EPL sljedece sezone ? Zasto ne ove onda ? Zasto ove sezone primaju po 2-3 komada od Stokea i slicnih ekipa kad igraju u tandemu zajedno ? Sta bi to trebalo biti drugacije sljedece sezone pa da oni cine taj stoperski duo koji ce pokoriti EPL ?

Razumio bih da pricas o nekom stoperskom paru koji tek treba nastati, npr dolazi Thiago Silva, pa ti u superlativima pricas o njima i iznosis neka svoja nadanja. Ovako, ti bjezis od cinjenica i ides u mastu...jer oni su tu, oni su Unitedu i sta prave ? Nista.

Ali evo, onda komotno mozes reci i to da ce Nani i Valencija sljedece sezone biti ubjedljivo najbolja krila svijeta (otprilike je u istom rangu kao za ovu dvojicu gore sto govoris)  Wink
Evidentirano

Mia San Triple

Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net