Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Anketa
Pitanje: Tko će osvojiti turnir?
Hrvatska
Francuska
Danska
Španjolska
Srbija
Island
Ostali

Str: [1] 2 3 ... 14   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
13. Siječanj 2014., 12:51:27
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

Spol: Muški

YNWA

Jučer je u Danskoj počelo Europsko prvenstvo u rukometu, i trajat će do 26.siječnja kad je na rasporedu finale. Branitelj naslova je upravo domaćin Danska, a pored njih su favoriti (već standardno) Francuska, Hrvatska i Španjolska. Iz sjene vrebaju Island i Srbija.

Za razliku od SP-a, gdje se nakon prolaska skupine odmah igra na ispadanje, sustav natjecanja na Euru malo je drugačiji. U skupini ispada samo najlošija reprezentacija, dok ove tri ostale prolaze u drugi krug gdje se formiraju dvije skupine. Naravno, ovisno o uspjehu u skupini, reprezentacije mogu prenijeti maksimalno četiri boda u drugi krug natjecanja.

Hrvatska je na dosad održanih 11 europskih prvenstva ukupno osvojila 4 medalje: 2 srebra i 2 bronce.

Danas u 18h Hrvatska igra sa Bjelorusijom. Važno je odmah u startu se odvojiti na par golova razlike, te agresivnom 5-1 obranom zaustaviti Siarhea Rutenku koji je pa nekih 80% snage Bjelorusije. Pobjeda ne dolazi u pitanje, bilo bi dobro da već na poluvremenu sve bude riješeno pa da se nepotrebno ne umaraju Duvnjak, Čupić, Vuković, Vori čija je svježina od velike važnosti ako se mislimo boriti za zlato.  Smiley
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
13. Siječanj 2014., 12:56:12
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-65535

Philipp Lahm <3

Danska osvaja. Imaju publiku, imaju lobi, imaju Hansena i imaju Landina..... Sasvim dovoljno....
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 13:17:01
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Suci će biti na njihovoj strani(kao i na svakom turniru, domaćini imaju sudačku naklonost), imaju životinju Hansena, al opet ne vjerujem da će se samo tako prošetati do titule.
Sjetit ćemo se Hrvatske 2009. koja je imala najbolju momčad, sudačku naklonost, užarenu publiku i opet nije osvojila zlato. Često se dešava da upravo na domaćem terenu, pod teretom ogromnih očekivanja, favoriti flopaju i zadovolje se tek srebrom, broncom ili pak uopće ne osvoje medalju.

Mislim, Danci su po svim parametrima prvi favoriti, ali turnir je dug i jedna ozljeda može sve upropastiti. Tako je bilo s Metličićem u Sloveniji 2004. kad se prije turnira kroz šalu spominjalo kako se treba odmah dati zlato Hrvatskoj jer su toliko dominantniji bili od ostatka konkurencije. A što se na kraju dogodilo? 4. mjesto i drvena medalja  Grin
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
13. Siječanj 2014., 13:26:15
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

Ma Hrvatskoj je publika "stala" kad su prešli u Zagreb. U Splitu su puno bolju podršku imali. Ja im jednostavno ne vidim konkurencije.... Francuska je već u silaznoj putanji, još bez Omeyera (koji ih je redovno čupao).
Hrvatska će kao uvijek biti dobra pa će u odlučujućem trenutku izgubiti utakmicu na ležernost ili umor i ode titula.
Španjolci i Islanđani bi mogli biti "iznenađenje".

Ja se nadam da se varam, ali mislim da danci ovo osvajaju bez izgubljenog boda. :/
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 14:09:14
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

http://www.handball-planet.com/rutenka-to-miss-ehf-euro-2014-start/

Ništa od Rutenke večeras, sinoć imao 39 temperaturu i propustiti će dvoboj s Hrvatskom kako bi što spremniji dočekao okršaj s Crnom Gorom i Švedskom.
Under golova Bjelorusija, na bilo koju marginu  Grin
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 14:10:54
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

24.5? hendi na nas od 5.5 ? Grin
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 14:19:54
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

5.5  Shocked

U nas ovamo 7,5 od jutros  facepalm

Prošle godine smo razvalili Bjelorusiju 33:24, ne vjerujem da mogu preko toga zabiti, pogotovo jer Rutenka ne igra. A hendikep - zavisi kako uđemo u utakmicu. Sigurno da će biti malo niži tempo utakmice sad kad Rutenka ne igra, treba očekivati malo veću minutažu Mandalinića, Buntića i Bičanića.
Čini mi se da je Duvnjak na margini 5.5, odigrao bi to under, ali sam se već okladio. Kontrahendi na Hrvatsku mi prvi par na listiću facepalm

Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 14:31:35
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Evo i u nas je sad skocio na 6.5 Grin
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 14:51:58
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

ma čupić više mi je tu jedina sigura.
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 15:02:51
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Ma Hrvatskoj je publika "stala" kad su prešli u Zagreb. U Splitu su puno bolju podršku imali. Ja im jednostavno ne vidim konkurencije.... Francuska je već u silaznoj putanji, još bez Omeyera (koji ih je redovno čupao).
Hrvatska će kao uvijek biti dobra pa će u odlučujućem trenutku izgubiti utakmicu na ležernost ili umor i ode titula.
Španjolci i Islanđani bi mogli biti "iznenađenje".

Ja se nadam da se varam, ali mislim da danci ovo osvajaju bez izgubljenog boda. :/

Mislim da je Omeyer u sastavu Francuske... Wink
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
13. Siječanj 2014., 15:08:11
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

Na službenoj stranici ga nema: http://den2014.ehf-euro.com/teams/group-c-aarhus/france/
Ali su ga stavili na "key players".

Mislim da je ozlijeđen, ali da je na širem popisu i da će ga ubaciti u drugu fazu natjecanja (kao što su naši radili s Lackovićem).
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 18:30:51
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Kako je ovo lose Grin

Ovi jesu rastrcaniji nego sta sam mislio, ali previse je tu individualnih pogresaka i lose cuvamo pivota.. Grin

Da nema Alilovica, gubili bi bez problema Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
13. Siječanj 2014., 18:34:07
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Ocjena članova: +55/-185

Manchester is my heaven !

Spreman je Omeyer.
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 19:42:22
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

U prvom poluvremenu smo igrali jako loše obranu, pogotovo kad nam jedni Bjelorusi proguraju 5-6 lopti na pivota, a igramo 6-0 obranu... facepalm

Poslije smo se malo stisli, Valčić dokazao da ćemo imati ogromne probleme sa jačim momčadima kad ćemo Duvnjaka morati odmarati  Lips Sealed

Btw...Ćosić : "Mirko je ostao hladan ko gemišt"  rofl rofl rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj 2014., 19:51:07 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
13. Siječanj 2014., 20:05:22
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

ove godine...skandinavci osvajaju....danci najvjerovatnije....
i vjerujem da ce srbija ili hrvatksa stici daleko ...vjerujem da ce jedna od njih igrati polufinale
...
ili cak..mozda hrvatska osvoji..a srbija u polufinalu bude Grin ...nije nemoguca juzna dominacija
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj 2014., 20:06:08 Immortal » Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
13. Siječanj 2014., 21:36:55
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

ove godine...skandinavci osvajaju....danci najvjerovatnije....
i vjerujem da ce srbija ili hrvatksa stici daleko ...vjerujem da ce jedna od njih igrati polufinale
...
ili cak..mozda hrvatska osvoji..a srbija u polufinalu bude Grin ...nije nemoguca juzna dominacija
Srbija može u polufinalu igrat jedino kad kući igra.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
13. Siječanj 2014., 21:39:58
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Neki dan sam ostao šokiran kad sam vidio da Losert još brani, prvo nisam bio siguran jel to istina, tiskarska greška ili se ne'ko sprda.  Grin

Alilović čak i branio danas, nadam se da će nastaviti u visokoj formi, ako se dobro sjećam imali smo problema sa golmanima na zadnjim natjecanjima? Sjeća li se 'ko li zna li 'ko nešto više?
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 21:46:15
Toni Kroos
the Special One
Administrator
Registrirani član

Philipp Lahm <3

Koliko se ja sjećam prošlo je prvenstvo Alilović bio strašan do utakmice s Danskom, gdje ništa nije uspio obraniti. A prije toga je bio prosjek. Ni posebno dobar, ni posebno loš.
Evidentirano

Read
13. Siječanj 2014., 21:52:37
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Neki dan sam ostao šokiran kad sam vidio da Losert još brani, prvo nisam bio siguran jel to istina, tiskarska greška ili se ne'ko sprda.  Grin

Alilović čak i branio danas, nadam se da će nastaviti u visokoj formi, ako se dobro sjećam imali smo problema sa golmanima na zadnjim natjecanjima? Sjeća li se 'ko li zna li 'ko nešto više?
Losert je prvi golman u Kielceu koji je treći klub u Europi i to brani na jako visokoj razini.
Ne znam šta si mislio za Mirka, ali on je imao jedino lošije prvenstvo ono u Austriji ali pošto je tada tek pošao sa svojom današnjom ženom, onda ga potpuno shvaćam.
Inače brani u Vespremu i jedan je od boljih igrača kluba koji je u samom vrhu Europe. Inače odlično brani i Šego u Wisli, ali jbga treba se zovnit igrača Zagreba pod izlikom mladog talenta da se čeliči. Smiley

Kad ne vjeruješ da još brani Losert, šta ćeš tek reć kada ti kažem da je Valter Matoševć i dalje aktivan.  Grin
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
13. Siječanj 2014., 21:54:45
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

matosevic sad da se vrati bio bi nam najbolji golman Grin
Evidentirano

Str: [1] 2 3 ... 14   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net