Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
20. Lipanj 2016., 04:39:28
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

Spol: Muški

ssranje...oni momci igraju ko picke....curi i tompson...
a kad ne treba...polome sve...

ovo je ko titula real madrida...smijesna stvar.....u smislu kvaliteta...al jednostavno..neka karma sudbina..nesto
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
20. Lipanj 2016., 06:53:09
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Pojeo ih je Lebron u finalu, Kyrie isto pridonio dok su ovi bili najlosiji igraci svoje momcadi Grin

U cijelom doigravanju su chokeali, Curry pogotovo Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
20. Lipanj 2016., 07:01:19
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Lebron ih raznio, svaka čast moram priznati  Kiss
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
20. Lipanj 2016., 07:43:35
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Zaslužena titula, praktički sam je donio sedmu utakmicu i onda ovako u njoj odigra.  Kiss

Šteta zbog GSW jer su sezonu rekorda trebali okruniti još jednim prstenom, al protiv ovakvog LeBrona teško tko bi mogao.

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
20. Lipanj 2016., 11:00:17
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

Svima su danas puna usta LeBrona, ali Irving je jučer odigrao utakmicu sezone, i u napadu i u obrani.
I Thompson i Curry se izgubili pod pritiskom i ispucali nekoliko idiotskih šuteva, to je razlog zašto su usporedbe s Bullsima bile smiješne i u regularnoj sezoni kad su hvatali rekord.
Evidentirano

Read
20. Lipanj 2016., 11:40:25
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

A vidi, ti "idiotski" šutevi su ih doveli do 73-9 skora u regularnom dijelu sezone. Jednostavno, istrošili su se i prilično su tvrdoglavi u igranju svog načina igre što ih vrlo često dovede do pobjede za razliku od jučer kad nisu imali nikakve šanse protiv Cavsa.

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
20. Lipanj 2016., 16:09:22
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

a budimo realni sinoc su warriorsi promasili pobjedu u zadnje 4 minute,jer su promasili polaganja, suteve raznorazne.  Imali su i cavsi promasnih samo dosta manje.
Nakon 3-1 su stali i nisu zasluzili titulu. Steta iako sam navijao za njih, jer su odigrali fantasticnu sezonu. Dok je Lebron nakon 3-1, povukao ko konjina. Grin
Uglavnom , usao je s ovim u top5 ako ne i top3 igraca svih vremena Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
20. Lipanj 2016., 16:28:48
Joko10
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-7

Dobro je, drago mi je zbog LeBrona, pogotovo nakon ovakvog poteza pred kraj  Kiss

https://streamable.com/kp39

Jednoglasni MVP 3 poena u zadnjoj četvrtini, a GSW bez poena skoro zadnjih 5 minuta, ne ide to baš tako. Drago mi je što nisu osvojili pa da ih se proglašava najboljom ekipom ikad, Bullsi su ipak neka druga razina bili.
Evidentirano

Read
20. Lipanj 2016., 17:18:30
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

a budimo realni sinoc su warriorsi promasili pobjedu u zadnje 4 minute,jer su promasili polaganja, suteve raznorazne.  Imali su i cavsi promasnih samo dosta manje.
Nakon 3-1 su stali i nisu zasluzili titulu. Steta iako sam navijao za njih, jer su odigrali fantasticnu sezonu. Dok je Lebron nakon 3-1, povukao ko konjina. Grin
Uglavnom , usao je s ovim u top5 ako ne i top3 igraca svih vremena Grin

a budimo realni Cavsi su u prvom pol imali stu za 3 negdje 1/15 i inace su bili slabi, Green sam pogodio trica koliko cijela ekipa Clevelanda Grin ja sam samo ceko kad ce Green stat i nado se da nece neko drugi nastavit Grin
Evidentirano

Read
20. Lipanj 2016., 22:11:45
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

A vidi, ti "idiotski" šutevi su ih doveli do 73-9 skora u regularnom dijelu sezone. Jednostavno, istrošili su se i prilično su tvrdoglavi u igranju svog načina igre što ih vrlo često dovede do pobjede za razliku od jučer kad nisu imali nikakve šanse protiv Cavsa.

ma ni blizu...

ovaj gsw nije ni sjena onoga sto su igrali regularno ....jednostavno pali su nekako....dzejms je odigrao vrh partiju 5 6 i 7 ...
5 se igrala bez grina.... 6 bez igudale i boguta ...a 7 bez boguta i oslabljenog igija...

oklahoma je jos jace razbacala ..i to kompletan gsw ....a gsw dok je imao momentum sa citavom ekipom bucao je ovog klivlenda...
kavsi su na momenat odigrali i na to sto je kari istrosen stigao kroz rs ...sinoc statistika da je covjek vise otvorenih suteva fulio kroz finale nego li blokiranih..

ovo je psiholoska pobjeda bila..ali ovi cavsi nemaju ni blizu neku vrhunsku igru kao npr spursi ili gsw ....a bezveze je samo sto cetek u finalu imati jakog protivnika... a ovamo ce se ovi na zapadu poklati ...da bi u finale usli....okc bi 4 uzela ovim cavsima..

al ne moze ti biti zao sto su oni osvojili ...bas su se trudili...srcem igrali...al jednostavno kvalitet nemaju potreban da se nazovu najboljom ekipom ove godine

https://www.youtube.com/watch?v=8wvyhEajrgg

oni da su imali rs gsw bilo bile bi ozbiljne razlike....
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj 2016., 22:18:09 Immortal » Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
26. Lipanj 2016., 09:51:00
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Rose tradean u NY Knickse  Huh?
Uglavnom kako je i bilo ocekivano Knicksi ove godine ce napraviti odlicnu momcad
Evidentirano

Read
26. Lipanj 2016., 12:55:12
Joko10
Registrirani član

Rose sigurno nije garancija za odličnu ekipu, nego je rizik. Bullsi su tu dobro prošli jer je svakako bilo očekivano da Rose vidi šta mu se nudi u FA iduće godine kad mu ugovor ističe ili da traži max, što je suludo. Ovako su dobili solidnog centra s ok ugovorom, Granta kojeg su htjeli na draftu prošle godine i Calderona tek toliko da ga istrpe godinu dana. Dok s druge strane Rose igra kao igrač od 10M, a ne za max. Nakon AS pauze je imao ok brojke, al ni to ne opravdava takav ugovor i jebiga, Knicksi će ga isprobat godinu dana i ponudit ugovor ako bude smisla i ako uspije ostat čitav neki prihvatljiv dio sezone ili se razići, jer Rose bez eksplozivnosti baš i nema nešto vanserijsko za ponuditi. S druge strane je Bullsima ionako bitnije graditi ekipu oko Butlera.

Knicksi će sad navodno bacat pare pod noge Howardu ili Noahu, a evo čak imaju i sastanak s Durantom, al ništa od toga. On tek sigurno neće u slabiju ekipu od Oklahome,  a volio bih ga vidjeti u Spursima ako već ode.
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj 2016., 12:55:31 Joko10 » Evidentirano

Read
26. Lipanj 2016., 13:24:28
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Warriorsi i Spursi sigurno su favoriti za Duranta
Evidentirano

Read
27. Lipanj 2016., 17:07:20
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Ako ide, nadam se da ide u Spurse Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
04. Srpanj 2016., 17:11:16
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Kevin Durant u Golden State Warriorsima. Ugovor 1+1, vrijedan 55M.

Harrison Barnes ovime vjerojatno za maximalu u Dallasu.

EDIT: Rajon Rondo 2 godine u Bullsima za 28M.
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj 2016., 17:34:00 Drago » Evidentirano

Read
04. Srpanj 2016., 18:48:56
Joko10
Registrirani član

Bravo za Duranta, uspio je ispast nemogući jadnik.

Toliko o tome kad se s ovom spodobom slažem.

https://www.facebook.com/thebuzz.nba/videos/1070143409759768/
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2016., 19:16:42
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Istina, baš šupački potez.

Al treba ga i razumit u neku ruku: igrao je u ekipi s kojom nikad ne bi osvojio naslov, u najboljim je igračkim godinama bez ikakva trofeja, te ima priliku odmah u prvoj sljedećoj sezoni uzeti prsten kojeg toliko želi. Što bi ti napravio ?
Vjerujem da će nakon 2.godine otići ili u Boston ili doma u Washington pa napraviti Redemption kao LeBron s Clevelandom ove godine. Ako i ne uspije, opet će mu ostati (opet kažem, vjerojatno) taj prsten s GSW s čime će ga imati osnove smatrati jednim od najboljih košarkaša u post Jordan eri.

Šupački jest, al on nikad nije krio da je Oklahoma klub koji ograničava njegove ambicije i da neće vječno biti tu.  Smiley

Citat:
"Moj glavni zadatak pri donošenju odluke bio je da osiguram osnovu za potencijalni napredak - koji me je uvek vodio u pravom smeru. Isto tako sada sam u fazi života, kada mi je jednako nužno i motiviše me da se razvijem kao osoba: selidba iz zone komfora u novi grad i zajednicu koja nudi najveće mogućnosti za moj doprinos i lični napredak. Imajući to na umu, odlučio sam da se pridružim Golden Stejtu", napisao je u Durent na sajtu "Players Tribune".
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj 2016., 19:19:34 Drago » Evidentirano

Read
04. Srpanj 2016., 19:42:49
Joko10
Registrirani član

Imao je vodstvo od 3:1 i odigrao kao jadnik, nema se tu šta pričat. Igrao je u jednoj od dvije ekipe koja je pokazala da može dobit GSW, doveli su mu sad Oladipa i mogao je ostat i dobit ih, ali eto, bilo je lakše odustat i pridružit im se pa 99% dobit prsten.

Naravno da je bilo minusa u OKC-u i vjerujem da mu se nisu sviđali indijanski potezi Westbrooka, al nije baš da je igrao u rubnoj PO ekipi okružen jadnicima pa da to mora napravit malo nakon gubitka 3:1 vodstva.

Jebiga, za mene je jadnički potez i to je to. Nije da mi to išta previše u životu znači kad ću iduće godine najviše pratit dilemu Bullsa da li idu po najbolji pick ili PO i ispadanje u prvoj rundi, ali eto.
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2016., 20:05:19
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Kako bi bilo lijepo kad bi opet neko drugo osvojio ali bit ce jako tesko.

Kakve su sanse da se Love tradea, spominju se Griffin i Cousins i spominje se mozda da bi i Nowitzki mogo u Cleveland. Imal jos kakvih nagadjanja i ko bi im uopce najbolje lego ko zamjena za Lovea u borbi s GS-om?
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2016., 20:38:54
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Gore
  Ispis  

Skoči na: