Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 21 22 [23] 24   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
04. Srpanj 2016., 23:14:01
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

Spol: Muški

Imal jos kakvih nagadjanja i ko bi im uopce najbolje lego ko zamjena za Lovea u borbi s GS-om?
ima....

trebao bi im dzordan i šek Grin ..ili da gsw chokaju kao i ove godine...
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
05. Listopad 2016., 20:30:29
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Ako se po jutru dan poznaje, ovaj GS bi mogao ove sezone srušiti vlastiti rekord po broju pobjeda. Durant se uklapa kao Lego kockica u ekipu.

Sinoć razbili Clipperse 40 razlike, nitko iz prve petorke nije odigrao preko 35 minuta.  worthy
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
06. Listopad 2016., 06:49:11
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Ako se po jutru dan poznaje, ovaj GS bi mogao ove sezone srušiti vlastiti rekord po broju pobjeda. Durant se uklapa kao Lego kockica u ekipu.

Sinoć razbili Clipperse 40 razlike, nitko iz prve petorke nije odigrao preko 35 minuta.  worthy

A dobro jos uvijek su pripremne utakmice . Ali izgledaju brutalno, sto jest jest Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
06. Listopad 2016., 17:52:46
Joko10
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-7

Lovili su prošle godine rekord pa su završili gdje jesu, tako da sumnjam da će se opet zaletavat prema tome, a bez forsiranja ne mogu uspjet u tom naumu. Prsten vjerojatno osvajaju, a rekord nema šanse. Ali duga je sezona pa ćemo vidjet šta će bit, po mogućnosti poraz u finalu Grin
Evidentirano

Read
27. Prosinac 2016., 18:36:52
Immortal
Registrirani član

prati li neko nba ?

meni nije nikako jasno kako ovaj GSW izgubi protiv klivlenda...

ako se sretnu u finalu...moja objektivna procjena da ce ih ratnici sa 4-0 ispratiti..
Evidentirano

Read
27. Prosinac 2016., 19:24:41
Joko10
Registrirani član

Cavsi ih vrhunski zatvaraju i tu je više-manje cijela mudrost. Nije više slučajnost da Curry očajno izgleda u zadnje 4 utakmice protiv njih.

U napadu idu često na to da dobiju LeBrona na njemu i to je kaos + Irving s onim divljanjem na kraju i dobije se to što se dobije.

Nisam ni nakon ove pobjede uvjeren da Cleveland može obranit naslov, ali su jedini koji ih mogu dobit, što se svakako nadam da će se dogodit.

4:0 u 2k17 ne bi moglo bit, nije im s druge strane Phila, ipak se radi o ekipi predvođenoj s vrlo vjerojatno top 3 igračem ikad.
Evidentirano

Read
28. Prosinac 2016., 12:23:28
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Unatoč monstruoznom rosteru, do kraja sezone oni će imati ogromnih problema koji se već sada polako nadziru, a do kraja sezone bi mogli eskalirati.

Ponajprije, već sada je Curry nezadovoljan, evo u ovoj zadnjoj on sjedi na klupi dok se utakmica raspliće. Mogli bi oni imat problema i prije velikog finala sa Spursima ili Clippersima.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
28. Prosinac 2016., 14:56:29
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Unatoč monstruoznom rosteru, do kraja sezone oni će imati ogromnih problema koji se već sada polako nadziru, a do kraja sezone bi mogli eskalirati.

Ponajprije, već sada je Curry nezadovoljan, evo u ovoj zadnjoj on sjedi na klupi dok se utakmica raspliće. Mogli bi oni imat problema i prije velikog finala sa Spursima ili Clippersima.

Nije on nezadovoljan ekipom, nego sobom. Zato sto je podbacio po ko zna koji put protiv Jamesa. Ionako je ovu sezonu ispod nivoa na kojem je igrao proslu.  Otrest ce oni i Clippe i Spurse, ali sa Cavsima bi mogli imat problema jer su ih mentalno pregazili u proslom finalu Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
28. Prosinac 2016., 17:08:14
Joko10
Registrirani član

Stvarno se nemoguće stvari moraju poklopit da imaju problema sa smiješnim Clippersima, a ni Spursi nisu ništa pretjerano posebno, iako su oni totalno druga priča od Riversovih tulipana.

A to da je Curry nezadovoljan se kod nas svugdje pisalo kao da je nezadovoljan ulogom u ekipi, a rekao je da ne nezadovoljan svojom igrom.

Jebiga, Cavsi bi kroz blokove dolazili do toga da na njega idu u zadnjem napadu u slučaju da je ostao u igri pa ga je bilo bolje na klupu stavit za obranu jer je najslabija karika u tom dijelu.

Da ne tipkam sad previše oko toga šta mislim zašto je tako kako je, na ispodobruca.com ima dobar osvrt, a i općenito je fenomenalan blog za NBA.  Grin
Evidentirano

Read
28. Lipanj 2017., 19:50:23
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Chris Paul u Houstonu, a Jimmy Butler u Wolvsima
Evidentirano

Read
28. Lipanj 2017., 23:48:57
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Brook Lopez potpisao za LA Lakers.
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
29. Lipanj 2017., 00:49:57
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Ma George ce sigurno otici u LA Lakerse
Evidentirano

Read
12. Listopad 2017., 02:49:18
Immortal
Registrirani član

prati li neko nba ?

meni nije nikako jasno kako ovaj GSW izgubi protiv klivlenda...

ako se sretnu u finalu...moja objektivna procjena da ce ih ratnici sa 4-0 ispratiti..
ipak sam u pravu bio....valja se podsjetiti coffee popcorn popcorn
Evidentirano

Read
28. Svibanj 2018., 15:43:47
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

nitko ne prati?

odlicne serije,ali bez neke kvalitete...bar je zanimljivo Grin

cavsi nekak prosli u finale na pogon jamesa...kakva igracina...odlican je bio i green...bostonu svaka cast na ovoj sezoni bez dva all star igraca

stevens je maestralan trener...mlada ekipa se je drzala do samog kraja ali james je bio ove godine prevelik zalogaj...bez problema se moze reci da ce slijedecih sezona celticsi ici u velika finala...jedino bi im james s 76-a mogao poremetiti planove Grin

u drugom finalu bi volio da rocketsi dobiju golden...bit ce im tesko ako cp3 ne bude igrao...warriorsi nisu ekipa koja su bila i uopce ne igraju igru koja ih je krasila...izgledaju ko rocketsi Grin...soliranje
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
29. Svibanj 2018., 17:30:28
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

veliko finale izmedu cavsa i warriorsa...

rocketsi su si dali sansu,domaci teren,ali bez paula nije islo...7 od 44 trica su pogodili Grin...harden opet zakazao...falio je i arizin doprinos kojeg nije bilo...defanzivno je vrlo dobar,ali ne pogoditi nista pa to ni jr.smith nemoze Grin...s druge all-star cetverac laganih 90 poena Grin

nadam se samo da nece biti metle...nekih 4-1 je moja nada...bojim se da ih warriorsi ne potuku s 30+ razlike u svakoj tekmi Grin...

Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 18:03:16
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Ne čini mi se da su GSW tako moćni kao prošlih sezona Wink metla sigurno neće biti Smiley ne bih se iznenadio da Cavsi to dobiju kao oproštajni dar od Le Brona  Cool već je sam dobio Indianu, Toronto i Celticse u onim kljucnim utakmicima i kad se lomio rezultat, pa zašto to ne bi mogao napraviti i sa GSW Grin

Ja sam uvjeren da je CP3 igrao za Rocketse ove zadnje dvije tekme da bi izbacili GSW iz playoffa Wink ili da je kojim slučajem OKC igrao prvu rundu playoffa sa GSW, mislim da bi GSW izletio jer nije bilo Curry-a, a i nešto im OKC nije baš ležao ove sezone....šteta samo što su se Spursi posvadjali sa KL pa onda ovaj nije igrao tu seriju protiv GSW Wink
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2018., 18:07:54 mladenn13 » Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 18:14:24
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

e,jebemu ovo mi je kad prognoziras barcu u lp-a Grin...znaci metla Grin...

ne bi celticse dobili da je irving bio zdrav...i ja sam za cavse,ali gledam najrealnije moguce ....ne vidim kako ih mogu dobiti

james ce se enormno trositi...on ce dat svoje brojke...i nes vise...ali obranu na nivou nemoze igrati...preumoran je...zato se i cuva za napadacki dio...

warriorsi,ako budu igrali s brzim protokom,i dosta dodavanja,onda ce izgledati ko i prije...cavsi nece stici to pratiti i pozatvarati...torpedirat ce ih

trebat ce cavsi bar 5 igraca s dvostrukim brojem poena,da uopce budu imali sansu...a to znaci da bas svaku tekmu to moras imati...to se desilo jednom u ovom playoffu Grin

i ja sam siguran da bi ih rocketsi dobili...kawhai je bio ozlijeden...posvadan jest bio...ali trazio je drugo misljenje oko ozlijede...nest tako pa zato

« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2018., 18:17:42 Deki » Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 18:24:02
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Trebaju im samo 4 takve tekme sa 4-5 igrača sa dvostrukim brojem poena Grin nadam se da će biti zanimljvo i da neće biti metle Wink da barem ode u sedmu tekmu, a onda nek pobjedi bolji  Cool

Šta misliš da li bi ih OKC izbacio u prvoj rundi? GSW je bio bez Curry-a tak da bi bilo zanimljvo isto kao da je i Kawhai igrao za Mamuze Wink ma znam za to da je bio ozlijedjen, pa je trazio neko drugo mišljenje pa su onda se još i nešto posvadjali sa njim, vjerovatno zbog toga što je tražio drugo mišljenje oko ozlijede...

Nešto sam čitao da bi PG iz OKC-a i LBJ mogli završit u Lakersima jer ovi imaju veliku rupu u salary cupu pa bi si mogli obadvojicu priuštit bez da probiju sc Smiley

« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2018., 18:28:30 mladenn13 » Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 18:36:25
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

ne,iako su ih dvaput dobili u regularnoj...ili triput Grin?...bili su bez curriya,ali playoff je nesto drugo...a westbrook je uvijek westbrook Grin

imali su ih sansu srusiti prije 2g...kad su se russ i durant ukakili u 6 i 7-j tekmi Grin...nebi kawhai bio dovoljan za rusenje...mozd neka zanimljivos serije,ali daleko da bi to bilo za majstoricu

cavsima dajem 10 posto za osvajanje serije Grin...metle i blow-autova se najvise bojim Grin...svi strucnjaci metlu prognoziraju...ne samo sad nego i prije playoffa
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 18:40:24
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

da imaju veliku rupu,ali nedovoljno za obadvoje...moraju maknuti skoro sve igrace da dodu do 65m na salary capu...znaci ball,ingram i kuzma ostaju plus ovo dvoje superstara...onda imaju nekih 4,5 miljuna da se nakrcaju veteranima Grin

randlea moraju otpisati posto ga sad moraju platiti...inace tesko se moze ovo gore ostvariti...i zubac bi otisao Grin

mislim 65m im treba za jamesa i georga...salary cap neznam tocno koliko ce bit slijedece sezone
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2018., 18:42:25 Deki » Evidentirano

Str: 1 ... 21 22 [23] 24   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net