Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
29. Ožujak 2014., 22:42:23
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Hajduk Split #5
Evidentirano

Read
06. Travanj 2014., 13:15:28
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Spol: Muški

Što ga više lome, to ga volim jače!

Ajmo Bijeli   Kiss
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
06. Travanj 2014., 13:20:30
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Treba gledati ovo danas, prava atmosfera, dobre ekipe, borba za drugo mjesto
Evidentirano

Read
06. Travanj 2014., 14:58:06
Diavol
Registrirani član

Zasad vrlo dobra utakmica, kako se meni cini Hajduk bolji, ima sansi..
Maglica igra predobro, totalno se preporodio  Kiss
Obrana dosta lose izgleda, previse prostora imaju Rijecani
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
06. Travanj 2014., 15:36:40
Diavol
Registrirani član

U drugom poluvremenu smo skroz pali, pogotovo nakon crvenog..
Penali cisti, u to nema sumnje..
Andrijasevic uzasan, ne znam sta on jos radi u momcadi, Anđelković također loš.. Milić spasio par puta odlicno, jedan od boljih nasih..
u globalu, obrana vrlo losa, previse rupa i ostavljenog prostora.. Pašalić se izgleda vratio, Kouassi imao par odlicnih prolaza u prvom poluvremenu, u drugom se nije niko od napadaca vidio..
Steta za crveni Maloce..

I KAD GUBE I KAD TUKU, UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU  Kiss
Evidentirano

Read
06. Travanj 2014., 23:11:41
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

rijeka je bila bolja i to nema dileme, imaju vise boljih igraca, hajdukov pad je morao doc, ja sam ga osobno ocekivao puno puno prije, mladost hajdukova je odradila strasnu sezonu i kapa do poda im! anas sharbini mi se uvijek svidjao kao igrac samo je dileja obicna al protiv hajduka je posebno inspiriran uvijek!
vec ono sto mi bode oci je armada i njihov transparent ccccc postali filijajla drugom klubu i prvo su se opirali a sad im je cilj ocito samo bit ispred hajduka...... misevi
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
06. Travanj 2014., 23:33:35
Realovac
Registrirani član

Vjerovatno je o ovome riječ, baš sam htio pitat tu čem je poanta tog transparenta uopće. Dosta je tog ispisano na njemu a baš ne znam o čem je riječ to su neke vaše valjda razmirice, u zadnje vrijeme imam osjećaj da je Rijeka najomraženiji klub u državi jer ih sve relevantne navijačke skupine nikako ne vole (osim Kohorte možda?). Mislim i meni su pomalo smješni, dok se nisu pojavili Volpi i Mišković nije ih bilo za ćuti ili ih se ne sjećam baš nešto impresivno zadnjih godina.

Inače da ne pišem bezveze i na drugu temu, Osijek fino puni stadion zadnjih kola (imaju neku akciju, besplatan ulaz ili nezz tako nešto).

Već sam napisao jednom, na Pašalića bi se trebalo računati ozbiljnije kao potencijalnog kandidata za SP. Pravi moderni veznjak.

@flash normalno da hoće biti ispred Hajduka, isto i kao ispred ostalih klubova. Trenutačno se bore sa Hajdukom za drugo mjesto i imaju ga, prvo je nedostižno.

P.S. Izgleda sljedeće godine u Europu idu četiri najmoćnije momčadi Dinamo, Rijeka, Hajduk, Split (makar bi mi bilo draže da je taj četvrti predstavnik Istra). Napunite stadion Splita u Europi ako ništa, mislim kod nas su Lokosi privukli par tisuća na stadion tako da ni vama neće biti problem.
« Zadnja izmjena: 06. Travanj 2014., 23:36:39 Realovac » Evidentirano

Read
07. Travanj 2014., 08:04:37
Diavol
Registrirani član

Bas to, do dolaska Volpija nisi mogao cut za Armadu, a sad su se umislili da su bok uz bok sa BBB i Torcidom..
I sad misle da ce Hajduk bit iza Rijeke cim oni imaju Volpija, dao Bog da ih Volpi odjebe pa da vidimo di ce bit Grin
Evidentirano

Read
13. Travanj 2014., 17:00:47
Diavol
Registrirani član

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kCPi-N0ojlE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kCPi-N0ojlE</a>

Danas gradski derbi  Kiss
Gazi gubuuuu  Kiss Kiss
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 08:13:47
Diavol
Registrirani član

Danas protiv Dragovoljca, nadam se da ce im pustit tako da Osijek ispadne Grin  Tongue
Nama je svakako svejedno bili 2. ili 3.
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 11:59:58
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

INATI SE SLAVONIJO

Danas protiv Dragovoljca, nadam se da ce im pustit tako da Osijek ispadne Grin  Tongue
Nama je svakako svejedno bili 2. ili 3.
Bas zbog toga necete jos 36 godina osvojiti prvenstvo  Grin

Edit: Nadam se da vracate Jonjica iako je on rekao da mu je lijepo ovdje  Grin
« Zadnja izmjena: 16. Travanj 2014., 12:12:25 Osjecanin » Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
16. Travanj 2014., 13:06:34
Diavol
Registrirani član

Ako mu je lijepo, moze ostat jos jednu sezonu Grin nece se niko ljutit Grin
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 13:09:57
Realovac
Registrirani član

Točno sam se sjetio @osjecanina kad je jučer Jonjić zabio eurogol  Tongue

Ja navijam da HD ispadne, SB i Osijek su ipak kultni prvoligaši.
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 13:12:37
Diavol
Registrirani član

Ja navijam za HD, jer je Osijek "vaš" Grin
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 16:45:13
Diavol
Registrirani član

Kao sta sam rekao Grin HD vodi 2-0
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 19:13:16
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Hajduk i Gruzijac Giorgi Iluridze sporazumno su raskinuli ugovor, stoji u priopćenju Hajduka. Dvadesetdvogodišnji Gruzijac se tijekom proteklog razdoblja nije uspio nametnuti, te je odlučeno da je za obje strane najbolje rješenje raskid ugovora.

Gio je odigrao 15 službenih utakmica u dresu Hajduka, 10 puta je bio u prvih 11, postigao je jedan zgoditak, imao je jednu asistenciju (13 nastupa u MAXtv Prvoj ligi).
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 20:01:19
Diavol
Registrirani član

Vise je pokazao Tima u ove 2-3 utakmice, Illuridze je doveden samo zbog igara u one dvije utakmice Hajduka sa Dilom Gorom
Evidentirano

Read
16. Travanj 2014., 21:23:01
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

INATI SE SLAVONIJO

Ja navijam za HD, jer je Osijek "vaš" Grin
Osijek je njihov isto kao sto smo i vasi
Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
23. Travanj 2014., 09:05:55
Diavol
Registrirani član

http://hajduk.hr/vijest/hajduk-i-teoretski-osigurao-europu--bit-ce-nositelji/4593  aleale
Evidentirano

Read
23. Travanj 2014., 17:17:03
Realovac
Registrirani član

http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-opet-blizu-lp-hajduk-i-rijeka-potencijalni-nositelji-u-trecem-pretkolu-el/741590.aspx

Sljedeće sezone ćemo valjda ostaviti bolji trag nego ove kada je samo Rijeka napravila veliki korak (prolaz Žiline i Stuttgarta i impresivan nogomet u skupinama EL iako se mogao izvući koji bod više), dok su Dinamo (ispadanje od Austrie Beč, samo bod u prosječnoj EL skupini), Hajduk (ispadanje od Dile Gori) i Lokomotiva (ispadanje od Dinamo Minska gdje su u oba dvije utakmice bili dosta bolja momčad) razočarali.

Sljedeće sezone će valjda Dinamo zadržati momčad (nadamo se) i izgledati ozbiljnije, Hajdukovi igrači će nagodinu biti nešto zreliji iako će možda neki otići ipak će cijela momčad biti iskusnija, Rijeka ima dobru momčad koja se pokazala takva i ove sezone a može se računati i na koje pojačanje na ljeto, Split također ima dosta iskusnih igrača (Križanac, Dujmović, Bilić) a imaju i love pa se može očekivati da prođu koje pretkolo i sakupe nam nešto bodova.
Evidentirano

Str: [1] 2 3 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net