Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
09. Travanj 2014., 20:41:01
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

Spol: Muški

Kako je sjebao strasno. Ali igra povrijedjen, pa ima neko opravdanje. Ali najgore sto ga ovi bayernovi gledaju gledaju a on nista. Defanzivno zmo dobri, ofanzivno mora bolje, zuti za vidica zalost kao i onaj nesvirani faul/zuti na evri.
Evidentirano

Read
09. Travanj 2014., 20:46:45
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Kako je sjebao strasno. Ali igra povrijedjen, pa ima neko opravdanje. Ali najgore sto ga ovi bayernovi gledaju gledaju a on nista. Defanzivno zmo dobri, ofanzivno mora bolje, zuti za vidica zalost kao i onaj nesvirani faul/zuti na evri.

Ma trebao je dodati ono valencii, ono je najbolja sansa na utakmici Grin
Evidentirano

Read
09. Travanj 2014., 21:05:33
piazon
Registrirani član

Ocjena članova: +12/-9

runi veceras glumi toresa
Evidentirano

Read
19. Travanj 2014., 22:13:17
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Umjetnica Annemarie Wright napravila je portret Alexa Fergusona od imena svih igrača koje je kroz 26 godina na Old Traffordu trenirao. worthy

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
21. Travanj 2014., 15:48:24
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

The Man United Way
@themanutdway
 Official confirmation from @ManUtd is on it's way - David Moyes has been relieved from his duties as Manchester United manager.

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
22. Travanj 2014., 08:52:45
piazon
Registrirani član

Ocjena članova: +12/-9

kako ce mi nedostajati...moysi legendo Grin
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 09:10:00
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

znaci van gaal je najvjerojatnija zamjena, znaci red, rad i disciplina Grin iako mi bas on ne lezi danasnjem manchesteru gori posao od moyesa sigurno nece odraditi
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 09:17:19
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Giggs ima bit do kraja sezone na klupi Grin

Al moyesa

Kao trener Manchester Uniteda, David Moyes vodio je 51 utakmicu, upisavši 27 pobjeda, devet remija i čak 15 poraza.

15 poraza e  worthy

Vidim da guardian spominje imena Kloppa, Diega Simeonea i Van Gaala. Dakle kako je leva rekao, van gaal Grin
« Zadnja izmjena: 22. Travanj 2014., 09:36:40 Igor » Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 11:24:14
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

Klopp bi vam bio vrhunski izbor.
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 11:26:18
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Zasad Sir Ryan Giggs Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
22. Travanj 2014., 11:26:50
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Manchester United je sjajan klub i upoznat sam s njegovim prekrasnim navijačima, ali moja vjernost prema Borussiji Dortmund i ljudima je neraskidiva - rekao je Klopp i sasjekao u korijenu nagađanja o dolasku na Old Trafford.

Edit:
U kratko vrijeme Moyes je oborio niz negativnih rezultata.

United će ove sezone osvojiti najmanje bodova otkad nastupa u Premier ligi
United se nije uspio kvalificirati u Ligu prvaka prvi put nakon 1995. godine
United ove sezone ima najlošiju formu na Old Traffordu u više od desetljeća
'Crveni vragovi' su izgubili tri utakmice zaredom prvi put nakon 2001. godine
Manchester United je ispao u trećem kolu FA Cupa - to se dogodilo samo jednom pod ravnanjem Fergusona
Pretrpjeli su prvi domaći poraz od Swanseaja ikad
Prvi put izgubili od Newcastlea na Old Traffordu nakon 1972. godine
Prvi domaći poraz od West Bromwicha nakon 1978. godine
Prvi poraz od Stokea nakon 1984. godine
United je prvi put u povijesti Premier lige primio gol u prvoj minuti - zabio je Cityjev Džeko
Prvi put su unutar jedne sezone izgubili od Evertona, Manchester Cityja i Liverpoola dvaput otkad je Premier lige
United je prvi put izgubio od Evertona dvaput nakon sezone 1969/70

worthy
« Zadnja izmjena: 22. Travanj 2014., 11:38:37 Drago » Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 11:38:01
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

INATI SE SLAVONIJO

Kao i svakom drugom klubu  Grin
Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
22. Travanj 2014., 13:09:00
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

Čovjek sve trči da napusti Dortmund i pređe u United, kao i Ancelotti Real.
Preuzet će ih Van Gaal na kraju sezone, milijardu posto.
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 15:55:50
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

dovedite yupa hajkensa  Kiss

i eto trostruke krune Grin
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 18:45:04
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Nisam ocekivao ovo,mislim,sad mi ga je malo zao Smiley Jbg,mislim da su mogli pricekat do kraja sezone,ima jos 3-4 meceva,i onako nis ne bi se promjenilo ni prema bolje ni prema gore,pa da se onda posteno oprostio,a ne ovako,malo mi nije ovo nalik Uniteda,no dobro,sta je tu je Wink

Iako je glavni krivac(ali ne i jedini jer i igraci moraju preuzet dio odgovornosti) zbog ocajne sezone,svejedno nemam nist protiv njega licno,i svejedno mislim da je dobar covjek i zelim mu svu srecu gdje god otisao Smiley I naravno,hvala mu cak i na ovome,jedini je imao muda preuzeti vjerojatno najteze trenersko mjesto u povjest nogometa Smiley

a sad,idemo sve ispocetka,novi trener,nove igrace...Ovo ljeto ce biti jedno od najburnijih od kad pratim ovaj tim,jer sljedi veliko rebildanje citavog tima,u svakom pogledu Smiley
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
22. Travanj 2014., 22:23:46
CFC_Blues
"The only difference between me and a madman is I'm not mad.'"
Registrirani član

Ocjena članova: +218/-229

Chelsea Football Club

Atanas nikad ne bih rekao da si ti jedan od suosječajnijih tipova.

Kasno je i dobio nogu. Ništa drugo osim otkaza nije zaslužio.
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 22:52:20
Atanas
Moderator
Registrirani član

Atanas nikad ne bih rekao da si ti jedan od suosječajnijih tipova.

Kasno je i dobio nogu. Ništa drugo osim otkaza nije zaslužio.
Je,ja sam recimo bio prvi koji ga je htio u timu,da on bude nasljednik SAF-a,jer sam mislio da moze,jer mi se svidjelo kak je radio u Evertonu.Ali eto,ispostavilo se da nisam bio u pravu,ocito lik nije bio nimalo mastovit i nije nis napravio cime bi dao i trunku nade da ce sljedeca sezona biti bolja ako bude ostao.I zato mora ic,to je tak.Ali svejedno,ja ga ne mrzim,nemam nis protiv njega,jbg,samo se ispostavilo da nije trener za velike ekipe,ili bar ne za United,i to je to Smiley Ne mogu ga sad preklinjat sto je dosao,ipak je kao sta sam rekao imao muda da preuzme najtezu trenersku poziciju,iako je fejlao,kao sto se ispostavilo Wink

na kraju,krivo mi je samo zbog tog sta ga nisu ostavili do kraja,pa da se onda rastanemo,hvala na svemu i dovidjenja,bilo bi ljudski Smiley
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 23:28:38
CFC_Blues
"The only difference between me and a madman is I'm not mad.'"
Registrirani član

Ocjena članova: +218/-229

Chelsea Football Club

Je,ja sam recimo bio prvi koji ga je htio u timu,da on bude nasljednik SAF-a,jer sam mislio da moze,jer mi se svidjelo kak je radio u Evertonu.Ali eto,ispostavilo se da nisam bio u pravu,ocito lik nije bio nimalo mastovit i nije nis napravio cime bi dao i trunku nade da ce sljedeca sezona biti bolja ako bude ostao.I zato mora ic,to je tak.Ali svejedno,ja ga ne mrzim,nemam nis protiv njega,jbg,samo se ispostavilo da nije trener za velike ekipe,ili bar ne za United,i to je to Smiley Ne mogu ga sad preklinjat sto je dosao,ipak je kao sta sam rekao imao muda da preuzme najtezu trenersku poziciju,iako je fejlao,kao sto se ispostavilo Wink

na kraju,krivo mi je samo zbog tog sta ga nisu ostavili do kraja,pa da se onda rastanemo,hvala na svemu i dovidjenja,bilo bi ljudski Smiley

Naravno. Nije išlo i 'ebiga. Jedino što ste ga trebali ranije potjerat pa se možda nešto i moglo spasit, neki kup, nastup u europi naredne sezone itd.
S druge strane možda vam ne igranje u europi više pomogne nego odmogne. Čisto za primjer možemo uzet Liverpool.

Al problem ostaju njegovi ljudi. Lijepo sam ja pisao prije par mjeseci da vas je tu Moyes zeznuo pošteno. On je sad otišao kako sam i najavio, a njegov stručni štab ostao. Šta su mu uopće dopustili da mijenja to. Trebala je ostat Fergusonova garda. If it ain't broke don't fix it!
Evidentirano

Read
22. Travanj 2014., 23:55:16
Atanas
Moderator
Registrirani član

Naravno. Nije išlo i 'ebiga. Jedino što ste ga trebali ranije potjerat pa se možda nešto i moglo spasit, neki kup, nastup u europi naredne sezone itd.
S druge strane možda vam ne igranje u europi više pomogne nego odmogne. Čisto za primjer možemo uzet Liverpool.

Al problem ostaju njegovi ljudi. Lijepo sam ja pisao prije par mjeseci da vas je tu Moyes zeznuo pošteno. On je sad otišao kako sam i najavio, a njegov stručni štab ostao. Šta su mu uopće dopustili da mijenja to. Trebala je ostat Fergusonova garda. If it ain't broke don't fix it!
Ni to ne bi bio ispravan potez,jbg,takav smo klub koji nikad nece promjeniti trenera usred sezone,a ono,s druge strane,niko nije ocekivao da ce on osvojiti trojnu krunu,ali takodjer ni da ce biti tak lose.Sto se ovog drugog tice,da,ja sam cak i govorio,kad vec ne mozemo LP,onda bolje da zavrsimo na to 7 mjesto i da ni ne igramo LE,jer znam da je necemo ozbiljno shvatiti,pa onda cemu badava umaranje igraca i riskiranje ozljede.

Ovo drugo,pa da,dobro,sad je recimo jedino Phil Neville ostao,Steve Round i Jimmy Lumsden su takodjer dobili otkaz,pa sad ko god dodje,donijet ce sebi nove ljude,a inace,slazem se da nije trebao mjenjati jadro strucnog staba.Iako je za Meulensteen-a izjavio da je sam htio otici i pored tog sto ga je htio zadrzat,mada ni ne sumnjam da je,kad je ovaj vec sve promjenio pre toga Smiley
Evidentirano

Read
23. Travanj 2014., 23:03:13
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

"Dobio sam službenu potvrdu kako je Andan Januzaj odlučio tijekom svoje karijere igrati za reprezentaciju Belgije", objavio je Wilmots putem društvene mreže "twittera".
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net