Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 48 49 [50]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
11. Srpanj 2015., 20:04:15
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

Službeno:
http://torinofc.it/news/08/07/2015/grazie-darmian_8637
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2015., 20:10:26
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Potpisan 4 godisnji ugovor
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
11. Srpanj 2015., 22:04:56
inferno1
Registrirani član

Ocjena članova: +22/-48

da covjek ne povjeruje..sjecam se tog lika dok je bio u milanu, rupa ovo ono, posudbe i na kraju zavrsi ovdje  Lips Sealed
Evidentirano

Read
11. Srpanj 2015., 22:09:16
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Bija je rupa jer u Milanu ne znaju sa mladim igracima, niti ce znat... vec u Palermu je pokaziva ogroman talent, samo to potvrdija odlicnim igrama u Torinu i evo transferom u ManU, odlicno su pojacanje dobili. Moze oba beka pokriti, ali prvenstveno je desni bek.
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 00:38:29
Atanas
Moderator
Registrirani član

Bija je rupa jer u Milanu ne znaju sa mladim igracima, niti ce znat... vec u Palermu je pokaziva ogroman talent, samo to potvrdija odlicnim igrama u Torinu i evo transferom u ManU, odlicno su pojacanje dobili. Moze oba beka pokriti, ali prvenstveno je desni bek.
To je i Van Gaal istaknuo, da se jednako dobro snalazi i na lijevom beku, ali je prvenstveno desni bek koji jako dobro zna i prema naprijed. Takodjer potencirao i njegovu fizicku gradju, i visinu koja ce biti od velike pomoci kod prekida.

Ja ga nisam gledao puno, najbolje ga se sjecam od Svjetskog prije godinu, i utakmicu protiv Engleske, kada me je cak nazivcirao koliko je bio dobar za jednog anonimusa (za mene) Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 12:32:30
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

RvP sluzbeno novi igrač Fenera
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 12:42:16
Atanas
Moderator
Registrirani član

RvP sluzbeno novi igrač Fenera
Da, nije jos sluzbeno, ali ga danas ocekuju u Turskoj, pa ce vjerojatno sve biti kompletirano do kraja dana Smiley Ne znam, malo mi cudan ovaj potez, mogao je on dati jos jednu odlicnu sezonu kad bi se malo spremio i fizicki ojacao. Ali, s druge strane, valjda i njemu se ne sjedi na klupi, a Van Gaal ocito namjerava igrati sa jednim klasicnim napadacem - Rooney.

Kako god, ako ce se dovesti neka prikladna zamjena za njega, oke, ali kako citam danas, na radaru je Benteke  Lips Sealed Mislim, on nije los igrac, ali nakon Schweinija, Depaya i Darmiana, dovesti Bentekea je s konja na magarca. I ne bi me smetalo zapravo, da je neka suma od 10 mil, pa eto, neka ga na klupi kao zamjena Rooneyu, ali pominju se svote od 25+ mil funti, sto je za njega neprihvatljivo dati (osim ak nisi Liv'pool) Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 12:45:26
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

sluzbeno je, Fener je objavio na svojoj stranici
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 13:16:28
Atanas
Moderator
Registrirani član

sluzbeno je, Fener je objavio na svojoj stranici
Mislis ovo?

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=45839

ako je to, onda je to to sta sam napisao, da ga danas ocekuju u Turskoj Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 16:04:58
Atanas
Moderator
Registrirani član

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11696015_957770444281467_1530066117048928910_n.jpg?oh=27cc875c0c160fe7fc30cdde06f016dd&oe=5627861E

Evo ga, da ne stavljam cijelu fotku, prevelika je
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 19:10:31
Atanas
Moderator
Registrirani član

Pozitivna stvar od prodaja Nanija i RVP-a je to sto smo se rijesili njihovih masivnih primanja. Nani je bio negdje na 180-200 tisuca a RVP na 270 tjedno  Lips Sealed

S druge strane, Darmian je negdje na 30-40, Depay nije vise od 80-100, a Bastian ce vjerojatno biti negdje oko 150 do 200 eto, ipak je veliko ime.
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj 2015., 00:18:48 Atanas » Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 23:40:48
Atanas
Moderator
Registrirani član

Oficijalni fotograf Uniteda  Kiss
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 23:48:58
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Moram priznati da se slaze predobra mamcad Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2015., 23:54:37
Atanas
Moderator
Registrirani član

---------------------Golman-------------------
Darmian-------Jones-----STOPER----------Shaw
--------------------Morgan--------------------
------------Herrera---------Shchweini----------
--Di Maria------------------------------Memphis
--------------------Rooney--------------------

ajme  Kiss jos kad bi onaj stoper bio Otamendi  Kiss

btw, Van Gaal prije 2 dana zatrazio da mu 3 pojacanja budu kompletirana do ponedjeljka, kad se ide na turneju, i eto ih Grin
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 00:30:46
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

zamjeni schweiniu i schneiderlinu mjesta i ubaci smallinga umjesto jonesa(ovoga si valjda i sam svjestan) i sljedeće godine ne bi trebalo biti ikakve dvojbe oko osiguravanja LP Grin
za borbu za naslov vjerujem da je još prerano
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 00:46:29
Atanas
Moderator
Registrirani član

zamjeni schweiniu i schneiderlinu mjesta i ubaci smallinga umjesto jonesa(ovoga si valjda i sam svjestan) i sljedeće godine ne bi trebalo biti ikakve dvojbe oko osiguravanja LP Grin
za borbu za naslov vjerujem da je još prerano
Hm, pa vjerujem da bi se Morgan jos bolje snasao kao klasicni DMF, a da Bastian bude tacno u sredini, kao box-to-box pomoc Herreri...Uglavnom, odsad je ovo so called "Schmidfield" Grin

Sto se ovog drugog tice, nekako sam jos uvijek uvjeren da je u Jonesu vise potencijala, bez obzira sto je sve cesce ozljeden itd itd Grin ne znam, vrijeme ce pokazat, ali recimo ne mislim da je neka enormna razlika izmedju njih Wink

Osvajanje naslova (bar PL) je prerano, narocito sto smo u godinu dana doveli 10 novih igraca (netko otisao, netko ce jos i doci), treba se to sve poslozit i uigrat, ali vjerujem da cemo biti itekako konkurentniji od prosle sezone Smiley
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 00:52:58
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

schweini je u bayernu već valjda 2 godine posljednji igrač u vezi, isto kao i u njemačkoj, fizički je dosta pao zbog silnih ozljeda pa nema više motoriku koja ga je prije krasila tako da već jedno vrijeme on nije box2box igrač

po meni je idealna zamjena za carricka, ma da ni ovaj baš nije u cvijetu mladosti Grin

Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 01:02:02
Atanas
Moderator
Registrirani član

Pomoc Herreri sam vise mislio na iskustvo... Grin Pozicija DMF po meni je cak i jos zahtevnija, bar u 'Shipu, zato kazem da bi tamo Morgan vise odgovarao, zato sto je fizicki trenutno daleko spremniji Smiley
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 01:17:18
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

A tko će doći kao zamjena za Rooneya?  Grin
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2015., 10:21:16
Atanas
Moderator
Registrirani član

A tko će doći kao zamjena za Rooneya?  Grin
Nemam pojma stvarno Grin nesto sam vec napisao gore, da se suska oko Bentekea, ali, nakon ovih silnih transfera, to bi bilo ko da sidjes s konja na magarca. Benteke je dobar igrac, ali nije za United, bar ne za tih 30 mil koji se spominju...
Evidentirano

Str: 1 ... 48 49 [50]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net