Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
07. Svibanj 2014., 21:26:18
piazon
Registrirani član

Ocjena članova: +12/-9

Spol: Muški

gdje su onda ostali kad treba najvise
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 21:26:42
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Donio je dvije titule Cityu u zadnje tri godine,dosta od njega,taman da je najgori igrac PL. Smiley

Ma ne omalovazavam ja njega, daleko od tog. Napisao sam tamo, svaka mu cast za ovo, al malo subjektivnost na stranu.  Grin Cuj najbolji napadac u engleskoj  Grin

gdje su onda ostali kad treba najvise

Ozlijedeni Smiley
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 21:34:58 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:19:50
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Ocjena članova: +55/-185

Manchester is my heaven !

Najbolji napadac na balkanu bez dvojbe. Bravo babuka !
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:24:25
Igor
Moderator
Registrirani član

Polukriminal pokusaj provokacije, ali u svakom slucaju mozda poslije MM17 8)

« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 22:25:35 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:25:37
piazon
Registrirani član

sad ce glupa rasprava Grin
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:29:35
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Nikakva provokacija samo realnost Smiley
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:30:49
Igor
Moderator
Registrirani član

Jeje, sigurno je to realnost, dobra  Grin

Vjerojatno si se osjetio uvrijedenim radi onog da nije najbolji napadac u ligi, pa od tud ova provokacija. Isprike u svakom slucaju  Smiley
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 22:31:32 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:31:05
piazon
Registrirani član

edin dzeko posljednih 10 utakmica 9 golova najbolji strijelac lige u 2014 sa 12 golova
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:37:42
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Nisam, jer nije najbolji . Covjek je bio najbolji napadac u Njemackoj, trpa u Engleskojbi pored skromne minutaze za repku je dao skoro 40golova malo li je!?

Mandjo je odlican napadac, klasa, volim tog igraca ali..
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:38:46
Igor
Moderator
Registrirani član

A sto, ali sve to isto ne vrijedi za Mandzukica?

Mandjo je odlican napadac, klasa, volim tog igraca ali..

Ali svakoga svoga konja hvali. Al dobro tebi je i Pjanic bolji igrac od Modrica, tako da ne znam cemu muka.
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 22:39:39 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:42:53
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Valjda su ljudi shvatili da je rijec o zajebanciji o Modricu a o Dzeksonu si nerealan i to dosta.

Recimo i u Njemackoj je taj Dzeko ostavio dublji trag od Mandje a igrao je u znatno slabijoj ekipi o repki necu rijeci trositi.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:44:58
Igor
Moderator
Registrirani član

Valjda su ljudi shvatili da je rijec o zajebanciji o Modricu a o Dzeksonu si nerealan i to dosta.

Recimo i u Njemackoj je taj Dzeko ostavio dublji trag od Mandje a igrao je u znatno slabijoj ekipi o repki necu rijeci trositi.

Nisam ja nerealan, nego si ti ppresubjektivan. I naravno da nije bila zajebancija, ispocetka sigurno nije. Kasnije kad si mozda pokusao to prebaciti na zajebanciju, ali janso je ko dan sto se mislilo.

Ostavio je i gekas trag, jos stoji.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:48:13
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Dao sam ti sve od Njemacke, Engleske do repke tako da. Hvalis svoje nerealno.

Sto se tice Modrica, zna Amar da sam recimo na drugom forumu uvijek govorio da je top veznjak i da je moja zelja ali ode u Real, ovde je bila zajebancija.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:51:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Necemo o modricu opet, ne vjerujem ti jer zajebancija bila nije. Kazem ti, kasnije kad si vidio da nema smisla peglati, promijenio na zajebanciju.

Druga stvar, ja ne pokusavam omalovazavat dzeksona ili nesto tome slicno. Covjek je igracina. Ali izjaviti da je najbolji napadac na balkanu bez dvojbe je ili subjektivnost ili ocajan pokusaj provokacije. To je normalno jasno, jer Mandzukic nije Karic, pa da se to izjavi.
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 22:53:57 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:52:28
chicharito
Mucki provokator !
Registrirani član

Prestajem.

Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 22:59:11
Tibiaš
Registrirani član

Ocjena članova: +95/-106

I tried to be good,but I got bored!

Ova usporedba nije ni blizu one Pjanić-Modrić Igore. Smiley

Nisam ja nerealan, nego si ti ppresubjektivan. I naravno da nije bila zajebancija, ispocetka sigurno nije. Kasnije kad si mozda pokusao to prebaciti na zajebanciju, ali janso je ko dan sto se mislilo.

Ostavio je i gekas trag, jos stoji.
Haha,Chicha je presubjektivan kada kaže da je Džeko najbolji na Balkanu,a ti nisi kada to kažeš za Mandžu ?

Bravo za Gekasa,odlično što si se tog sjetio.I jedan Gekas je uspio ostaviti trag u Bundesligi,pa su tako ostavili trag i Džeko i Mandžukić,ali zaboravljaš,ustvari zanemaruješ činjenicu da je Mandžukić i dalje u toj ligi,i da je samo u njoj ostavio neki trag,a što i nije teško,jer kako si i sam rekao,to je mogao i jedan Gekas.
Mandžukiću je to bilo dosta olakšano,jer igra u najboljoj ekipi Bundeslige,ali i dalje ima slabiji učinak od Džeke u Wolfsburgu,u istoj toj slaboj Bundesligi,s tim da je Džeko za saigrače imao Misimovića i Grafitea,dok Mandža ima Ribery,Robbena i društvo.

Također treba dodati da je Džeko ostavio i dubok trag u Engleskoj ligi,što dokazuje da nije limitiran,i da može igrati i van Njemačke,što Mandžukić još nije dokazao,ako ne računamo superkvalitetni HNL.
Evidentirano

Realnost  je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola

Read
07. Svibanj 2014., 23:00:24
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

ako city ne izgubi od west hama zadnje kolo titula ce bit apsolutno zasluzena, mogla je otic i na stranu liverpoola al city je pokazao se kao najbolji ukoliko ne kiksa zadnje kolo! mislim da je sirina igraca odlucila.... prvi dio sezone briljirao negredu uz konstantu citave sezone aguerra kad god igra i yaye tourea naravno uz strasnu kreativnost silve a drugi dio potegao edin dzeko kad je negreda stalo i to ce se ispostavit vise nego dovoljno za titulu
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
07. Svibanj 2014., 23:01:30
Igor
Moderator
Registrirani član

Ova usporedba nije ni blizu one Pjanić-Modrić Igore. Smiley
Haha,Chicha je presubjektivan kada kaže da je Džeko najbolji na Balkanu,a ti nisi kada to kažeš za Mandžu ?

Bravo za Gekasa,odlično što si se tog sjetio.I jedan Gekas je uspio ostaviti trag u Bundesligi,pa su tako ostavili trag i Džeko i Mandžukić,ali zaboravljaš,ustvari zanemaruješ činjenicu da je Mandžukić i dalje u toj ligi,i da je samo u njoj ostavio neki trag,a što i nije teško,jer kako si i sam rekao,to je mogao i jedan Gekas.
Mandžukiću je to bilo dosta olakšano,jer igra u najboljoj ekipi Bundeslige,ali i dalje ima slabiji učinak od Džeke u Wolfsburgu,u istoj toj slaboj Bundesligi,s tim da je Džeko za saigrače imao Misimovića i Grafitea,dok Mandža ima Ribery,Robbena i društvo.

Također treba dodati da je Džeko ostavio i dubok trag u Engleskoj ligi,što dokazuje da nije limitiran,i da može igrati i van Njemačke,što Mandžukić još nije dokazao,ako ne računamo superkvalitetni HNL.

I idemo opet:

Druga stvar, ja ne pokusavam omalovazavat dzeksona ili nesto tome slicno. Covjek je igracina. Ali izjaviti da je najbolji napadac na balkanu bez dvojbe je ili subjektivnost ili ocajan pokusaj provokacije. To je normalno jasno, jer Mandzukic nije Karic, pa da se to izjavi.

Mogu ja jos jednom kopirat, nije problem  Smiley
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 23:03:35 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2014., 23:05:08
Tibiaš
Registrirani član

Ocjena članova: +95/-106

I tried to be good,but I got bored!

Najbolji napadac na balkanu bez dvojbe. Bravo babuka !
Polukriminal pokusaj provokacije, ali u svakom slucaju mozda poslije MM17 8)

_________________________________________________ __________

Omalovažavanje Mandže je kada je Chicha rekao da je Džeko bolji od Mandžukića,ali kada si ti rekao da je Mandžo bolji od Džeke to nije omalovažavanje ?
Evidentirano

Realnost  je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola

Read
07. Svibanj 2014., 23:07:51
Igor
Moderator
Registrirani član

_________________________________________________ __________

Omalovažavanje Mandže je kada je Chicha rekao da je Džeko bolji od Mandžukića,ali kada si ti rekao da je Mandžo bolji od Džeke to nije omalovažavanje ?

Pa i jedan i drugi igraju ko sat, za mandzukica se otima pola europe, igra covjek ko sat. I onda ces ti meni reci da nije subjektivnost reci da je BEZ DVOJBE najbolji napadac na balkanu. Ako nije subjektivnost onda je provokacija, sto i vjerujem da je.

A nisam uopce nigdje rekao da je covjek omalovazavao Mandzu, vec da je ne omalovazavam Dzeku. Procitaj opet.
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2014., 23:09:18 Igor » Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net