Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 48 49 [50]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
21. Rujan 2014., 15:36:12
ErveS
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-67

Spol: Muški

Suarez je otišao, ljetni transferi se nisu pokazali za sada ništa posebno, a potrošilo se jako puno, čini se da Dragi ide jako dobro što se tiče predviđanja.

Bekovi su se pokazali kao pun pogodak a oni jedino regularno startaju od novih pojačanja (i Lovren, o njemu kasnije), Balotelli ove dvije zadnje utakmice s obzirom na ostatak momčadi bio odličan, pogotovo nakon ove tekme s West Hamom smatram da nema straha da će biti hit ovdje. Ostala su pojačanja dobila zanemarivu minutažu do sad pa se ni ne može suditi. Lallana zbog ozljede, Can također, Lambert jer nije ni doveden da starta, a za Markovića ima još vremena, mlad je i ovo je početak sezone, dobit će on priliku pokazati svoju vrijednost.

Znači, jedini flop zasad Lovren. Za drugog nikog se to ne može reći, dapače od ovih transfera koji su zauzeli mjesta u prvih 11 svi su se pokazali kao dobra pojačanja (Moreno, Manquillo, Balotelli - naravno da nije na razini Suareza, ali zasad se pokazuje kao dobar potez povjerenje u njega).
Tako da ne vidim kako, izuzev Lovrena, ljetni transferi nisu pokazali ništa posebno. Sistem zakazuje i neki stariji igrači (Gerrard, Lucas, Coutinho, Mignolet), prijelazni je rok bio dobar. Osim Lovrena.

Osim Lovrena.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan 2014., 15:38:09 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
21. Rujan 2014., 15:58:27
HalaMadrid
Registrirani član

Ocjena članova: +56/-51

Ocigledno da nije dovoljno dobar (transfer rok) da bi ponovili blizu istu igru od prosle godine.. to je poenta Smiley
Evidentirano

Ancelotti: “Real Madrid is not just a football team; it is becoming a global religion.”

Read
21. Rujan 2014., 16:04:47
ErveS
Registrirani član

Zapravo, startali smo jako slicno kao prosle sezone, sto se igre tice, ne rezultata. A ako gledas bodovni konto protiv istovjetnih momcadi, prosle smo sezone protiv istih momcadi skupili samo jedan bod vise nego sad u ovih 5 tekmi.
Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
21. Rujan 2014., 16:22:45
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Cinjenica da tako gledas je da se tjesis Grin konkurencija se pojacala, a vi bas i ne. Izgubili suareza, a doveli kamion prosjeka Smiley

Mislim to je moje misljenje, mozda i ne bude tako Grin
« Zadnja izmjena: 21. Rujan 2014., 16:32:06 Igor » Evidentirano

Read
21. Rujan 2014., 16:38:39
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Cinjenica da tako gledas je da se tjesis Grin konkurencija se pojacala, a vi bas i ne. Izgubili suareza, a doveli kamion prosjeka Smiley

Mislim to je moje misljenje, mozda i ne bude tako Grin
To je cinjenica, Balotelli kao neradnicka klasa je izvukao transfer rok prezimenom, ali ocekujem od Rodgersa da od prosjeka izvuce max. Moglo se dovesti veliko ime tipa Falcao i to bi vec bilo nesto, ali se ocito sirila klupa...a mogla se sirit drugim igracima, zasto panjevi iz Southampton zasad ostaje enigma
Evidentirano

Read
21. Rujan 2014., 21:01:20
Igor
Moderator
Registrirani član

Nasao se rugat Grin
Evidentirano

Read
21. Rujan 2014., 22:49:18
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

ko uopce tvrdi da je to bas balotelli napisao Huh? Grin

davat ocjene za pojacanja liverpoola se moze za nekih pola godine do godinu dana, danas sigurno ne! ja osobno lovrena nisam nazvao ni buducim vodjom liverpoola al nije ni los kako se prica...... recimo svi pricaju o golu ludogoretza i traze u njemu krivca jer tako je najlakse kao liverpool smijesan klub i bacio je pare al ko god je igrao lopte nije bitno koju poziciju zna da je on uzasno tesko da lovren blokira! citav sistem je zakazao jer igrac koji daje loptu u prostor nesmije imat onoliko slobodu da bira gdje cu gurnut loptu, danas je nogomet napredovao ili dosao do te razine da stoperi nisu vise gospoda na terenu koja se mora mlatit sa dva napadaca, svaki stoper je bio usavrsio igru protiv napadaca dok su jos bili IN ti napadaci sesnaesterca! danas svi iz toga razloga najvise koriste jednog napadaca koji je pomogucnosti lazna devetka ili tip igraca kakav je nekad bio ofanzivni vezni! tom igracu je zadatak da izvlaci stopera prema centra sto je vise moguce kako bi se oslobodio prostor za krilnog napadaca(koji su u danasnjem nogometu i najbolji strijelci i igraci koji zavrsavaju akcije) koji bjezi beku u taj prostor i fata taj trenutak konfuzije. ako stoper ne isprati laznu devetku koja se izvlaci onda taj igrac dobija loptu i okrece se prema golu i to je ona vec pola gola jer moze i sutirat i asistirat i driblat a sve to umije kao od sale da radi! zato je danasanja uloga veznih igraca i bekova u defanzivni puno vaznija  nego samih stopera kao i komunikacija i uigranost, stoperi koji pak u modernom nogometu moraju bit dobri tehnicari, imat fin pregled igre, dobar pass i preciznu dugu loptu uz naravno defanzivne sposobnosti! zato talijani koji nemaju ekstra igrace igraju protiv taktiku ove moderne, vratili su svi trojicu pozadi da uvijek jedan stoper moze izlazit, to im je jedini nacin al tom formacijom gube napadacki indetitet u vecini slucajeva!
pogledajte malo golove najjacih ekipa i stavite se u kozu stopera, a navijaci liverpoola mogu pogledat i kako druge ekipe primaju golove i vidit ce da i u ostalih stoperi ispadaju onako u grubo gledano!

al vec kad bi davao ocjenjivao pojacanja mogu samo rec da je a.moreno osvjezenje al vidit cemo kako ce nastavit!
liverpool se mora pod hitno trnznut i to ne u igri u obrani vec u citavom sistemu, nema one poletnosti od prosle sezone, presinga, gazenja protivnika u svakom momentu, puno igraca je van forme al po meni imali smo i teske meceve gdje tradicionalno ne prolazi se dobro...... sad slijedi derbi protiv evertona koji je takodjer lose krenuo, rezultatski
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
21. Rujan 2014., 23:09:54
Igor
Moderator
Registrirani član

Njegov sluzbeni twitter profil govori, sluzbenije od toga ne moze.

https://twitter.com/FinallyMario

Official twitter page for Mario Balotelli! LFC Liverpool & Italia striker⚽ Don't believe anything you read about me unless is coming from here✌
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 09:11:35
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

I dalje ne mogu shvatiti kako neko može ulupit 100 i više milijuna eura da bude slabiji nego prošle sezone...

Pa nije Lallana zalog za budućnost kad ima 26 godina i prvu pravu sezonu iza sebe, kakva je korist utrošenih 40 milijuna eura na Cana i Markovića kad sijede na klupi?

Glavna poanta cijele ove priče je da se moglo i moralo bolje...
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 09:12:52 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
22. Rujan 2014., 09:19:01
ErveS
Registrirani član

Can je ozljeđen na 2 mjeseca, Marković suspendiran dvije utakmice LP (zato nije igrao protiv Ludogoretsa, startat će protiv Middlesborougha), Lallana još nije 100% spreman nakon ozljede pa dobiva doziranu minutažu. A ako utrošiš 100 milijuna na pojačanja znači i da si puno igrača doveo, a to onda opet znači i da se ti igrači trebaju uigrati... Pogledaj Real Madrid i pogledaj Manchester United, koji danas na momente djeluje još gore nego pod Moyesom.
Kad je City tek počeo trošiti 10-ke i 10-ke milijuna, mučili su se izboriti LP (gdje još ni dan danas ne mogu značajniji rezultat polučiti)... A zašto? Jer najčešće ni s gomilom utrošenih para ne možeš stvoriti momčad preko noći... Super mi je što te neke očigledne stvari ljudi ne primjećuju na drugim klubovima (prije navedeni primjeri), ali kod Liverpoola se uvijek čude k'o pura dreku.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 09:28:09 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 09:38:38
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

City je samo prvih godina šeikovih vladanja lutao sa transferima kad se trošila ogromna para za poluproizvode...Ali to je ipak bilo više do toga da niko nije želio doći kod njih ukoliko im nisu dali plaću duplo višu nego što su imali...

Drag mi je Liverpool, ali od početka prijelaznog roka, barem ja, pričam kako ovi transferi nemaju smisla jer se nakon 5 godina ušlo ponovo u elitu, izgubilo se najboljeg igrača i onda se ta praznina puni sa golobradim mladićima? Kao da nije cilj opet neki plasman u TOP 4?

Također, kad se pogledaju cijene? Bayern dovede Benatiu za 30, vi Lovrena za 25, Khedira se mogao uzeti za manju cijenu nego što je plaćen Lallana... Uostalom zar taj Lallana ima uopće mjesto u nekom idealnom timu?
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Str: 1 ... 48 49 [50]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net