Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
29. Kolovoz 2014., 13:10:53
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Imenjace, znas da se u 99% slucajeva slazem s tobom neovisno o temi, al ne kaki sad. Grin
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:12:28
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Spol: Muški

Imenjace, znas da se u 99% slucajeva slazem s tobom neovisno o temi, al ne kaki sad. Grin

Ma zapravo me briga za Dinamo, nadam se da će Rijeka nešto napravit u ovoj skupini, zna li tko nešto više o Feyenoordu i Standardu bolje pitanje?
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:13:41
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Prema mojem mišljenju Rijeka je prošla puno bolje od Dinama. Celtic je ispao od Maribora, ali su se i napromašivali i dalje su oni momčad barem prosjeka LP, fizički moćna i uigrana. Salzburg već godinama svi hvale da igraju jako dobro i redovito su dobri u europskim natjecanjima. Astra je bacila Lyona, dobila ih u gostima 1-2, znači da nisu za bacit. Rijeka ima jaku Sevillu ali se može igrat isa njima ako ne stavi punu momčad, isto tako Standard i Feyenoord su dobre momčadi ali Rijeka ako igra na europskoj razini od prošle godine (a očekujem i više jer su uigraniji i imaju slabije protivnike) može imati čak i realne šanse za prolaz skupine, samo treba ići utakmicu po utakmicu.
Da kažemo drugim riječima, Rijeka je dosta bolja momčad od Dinama.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
29. Kolovoz 2014., 13:16:35
CFC_Blues
"The only difference between me and a madman is I'm not mad.'"
Registrirani član

Ocjena članova: +218/-229

Chelsea Football Club

Ma zapravo me briga za Dinamo, nadam se da će Rijeka nešto napravit u ovoj skupini, zna li tko nešto više o Feyenoordu i Standardu bolje pitanje?

Ja pratim ponešto nizozemce. Feyenoord je slabiji za razliku od prošle sezone, prodali su dosta bitnih igrača. Rijeka tu bar 4 boda može uzet.
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:23:29
Realovac
Registrirani član

Da kažemo drugim riječima, Rijeka je dosta bolja momčad od Dinama.

Pa .. to je bilo očito još prošle godine. Dinamo sa ovim kadrom igra debelo ispod svojih mogućnosti, klubovi sa proračunom (navodno) 30M i momčadi vrijednom 50M igraju redovito LP i mogu računati na prolazak skupine EL. Pogledaj pot 4 ovogodišnje LP, mislim da samo Monaco i Roma imaju veći budžet i skuplju momčad od Dinama. Koliko je Dinamo prema igri ispod svojih mogućnosti mislim da je suvišno govoriti. Kad je momčad vodio Vaha momčad je vrijedila barem duplo manje i borio se za prolaz. Kek sa ovom znatno jeftinijom momčadi od Dinama igra ravnopravno sa jakim klubovima lige petice koji Dinamo već godinama siluju. Istina Dinamo jačanjem momčadi stvarno ima jaču ekipu, ali činjenica jest da sa takvim igračima ovo nije niti 50% mogućeg. Zamisli da Kek ojača momčad sa igračima Sportinga, Olympiacosa, Sportinga, Genoe i to ne sa škartom nego renomiranim igračima.

Ja pratim ponešto nizozemce. Feyenoord je slabiji za razliku od prošle sezone, prodali su dosta bitnih igrača. Rijeka tu bar 4 boda može uzet.

Ja kod njih jedino o PSV-u i Ajaxu znam nešto  Grin
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz 2014., 13:24:28 Realovac » Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:26:44
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Rijeka ima jaku Sevillu ali se može igrat isa njima ako ne stavi punu momčad, isto tako Standard i Feyenoord su dobre momčadi ali Rijeka ako igra na europskoj razini od prošle godine (a očekujem i više jer su uigraniji i imaju slabije protivnike) može imati čak i realne šanse za prolaz skupine, samo treba ići utakmicu po utakmicu.

Sevilla, Standard i Feynoord su sve samo ne losiji od Betisa, Vitorie i Lyona Grin
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:29:40
Realovac
Registrirani član

Sevilla, Standard i Feynoord su sve samo ne losiji od Betisa, Vitorie i Lyona Grin

Da, zaboravio sam na Vitoriju, ispravljam se, tu su negdje po jačini. Ali opet, Rijeka sad ima već neko iskustvo tih utakmica pa bi trebali biti bolji.
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2014., 13:36:27
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Imaju i jaci kolektiv. Doveli su neke iskusnije i bolje igrace (Jajalo, Leovac), a i oni kaj su prosle godine bili dobri ove su jos bolji...
Evidentirano

Read
18. Rujan 2014., 19:52:38
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Pas mater, ovi Spursi su hrpa nesposobnih invalida.
Zivot stavim na njih na kladi i ljudi su pretrcali najmanje kilometara na utakmici kaj sam u zivotu vidio. Soldado i Kane najantitalentiraniji napadaci, jebeni pjetlovi nisu uputili sut na utakmici.
Evidentirano

Read
19. Rujan 2014., 07:27:10
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

Pas mater, ovi Spursi su hrpa nesposobnih invalida.
Zivot stavim na njih na kladi i ljudi su pretrcali najmanje kilometara na utakmici kaj sam u zivotu vidio. Soldado i Kane najantitalentiraniji napadaci, jebeni pjetlovi nisu uputili sut na utakmici.

pa već sezonama su totalno nezainteresirani za europsku ligu
Evidentirano

Read
19. Rujan 2014., 19:00:47
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

http://www.index.hr/sport/clanak/uefa-priprema-drasticnu-kaznu-partizan-se-ispricao-transparent-je-cin-mrznje-prema-klubu-i-srbiji/772463.aspx

Džaba se ispričavaju, lete iz europskih natjecanja narednih par godina sigurno.  Grin
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
21. Rujan 2014., 00:11:36
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

jeli istina da ko osvoji europa ligu ove godine stjece pravo izravno da nastupi u ligi prvaka sljedece sezone ?

mislim ako jest da je pravilo ok
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
21. Rujan 2014., 03:04:30
CFC_Blues
"The only difference between me and a madman is I'm not mad.'"
Registrirani član

Ocjena članova: +218/-229

Chelsea Football Club

jeli istina da ko osvoji europa ligu ove godine stjece pravo izravno da nastupi u ligi prvaka sljedece sezone ?

mislim ako jest da je pravilo ok

Mislim da je to uvedeno od ove godine. Također se slažem da je to dobro, dapače mislim da je to trebalo odavno bit uvedeno.
Evidentirano

Read
21. Rujan 2014., 10:08:54
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

da, istina je.
Evidentirano

Read
23. Rujan 2014., 08:40:11
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

To pravilo je bilo prije nekih 10-ak godina kads je porto sa Moutinhom osvojio Kup UEFA i igrali su Ligu prvaka sljedece godine makar nisu trebali.
Meni je isto to odlicno pravilo ali trenutno nije na snazi, sta se vidi u prilozenom po Sevilli recimo
Evidentirano

Read
23. Rujan 2014., 10:02:46
HalaMadrid
Registrirani član

Ocjena članova: +56/-51

To pravilo je bilo prije nekih 10-ak godina kads je porto sa Moutinhom osvojio Kup UEFA i igrali su Ligu prvaka sljedece godine makar nisu trebali.
Meni je isto to odlicno pravilo ali trenutno nije na snazi, sta se vidi u prilozenom po Sevilli recimo

Ali su vratili opet od ove sezone.. znaci da osvajac ove godine ide u LP slijedece godine Smiley
Evidentirano

Ancelotti: “Real Madrid is not just a football team; it is becoming a global religion.”

Read
23. Rujan 2014., 11:07:10
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

E to nisam znao  Grin
Po meni dobro pravilo, zato jer "veliki" klubovi u tom nqtjecwnju igraju tek toliko da se pojave, sada recimo Spursi ili tako netko ima vise motiva za osvojiti to natjecanje
Evidentirano

Read
02. Listopad 2014., 17:23:14
Realovac
Registrirani član

Bez drveta Krstanovića, Kramarić u vrhu napada, Moises od prve minute
Evidentirano

Read
02. Listopad 2014., 18:10:06
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Sevilla s B momcadi..

Vidal, Carrico i Krychowiak od standardnih.. Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
02. Listopad 2014., 18:27:43
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Tomecak  facepalm

edit: Kvrzic treb'o vec 2 crvena dobit Grin
« Zadnja izmjena: 02. Listopad 2014., 18:38:29 roll » Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net