Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
02. Veljača 2016., 13:54:23
inferno1
Registrirani član

Ocjena članova: +22/-48

Vidim i da je transfermarket objavio nekih 700.000 €.

ko ce na kraju znat..sad vidim ovo

Kada je o novcu riječ, na Rujevici je teško doznati bilo kakav podatak. Neslužbeno, visina odštetnog zahtjeva iznosila je 2,7 milijuna eura. Ugledni talijanski list La Gazzetta dello Sport tvrdi da je riječ o milijun eura. Sudeći po Manceovom odgovoru, daleko od istine.

Ne bih želio ulaziti u medijske špekulacije. Ovo je poslije Kramarića najveći klupski transfer u povijesti i to je jedina informacija koju vam mogu reći. A drugi neka kalkuliraju i špekuliraju, odgovorio je Mance i zapravo sve rekao.
Evidentirano

Read
02. Veljača 2016., 14:01:10
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Spol: Muški

Točnije 5 Grin Balić 3 i ova dva po milijun zar ne?

Imam određena saznanja da će Hajduk dobiti 2,4M za Balića (jer dio ide posrednicima) a sa bonusom mogu dobiti i dodatan milijun ali ne znam uvjete, Caktaš je bio 1M okruglo, a Milović 0,7M ili 0,8M jer ako transfer prelazi 0,5M njemu pripada dio a valjda je zato i pristao ići u Kinu jer će dobiti odma 100 ili 200 tisuća eura a to je lijepa lova da si osiguraš život.

2,4+0,7+1 =4,1 iliti 30 milijuna kuna fiksno.

Bar ćemo biti pošteđeni gledanja Milovićeva nabijanja lopte i antitehnike, a Nižić i Biliy su stoperski par koji puno obećeva bez obzira na brojne mane, pogotovo za ovog drugog koji je meni fenomenalan stoper za razinu HNL-a. Mislim da će i Nižiću biti lakše igrati desnog stopera nego lijevog jer neće morati voditi igru. Veliki minus za obranu jest šta su izgubili jedina dva igrača koji imaju običaj dolaziti po loptu (Caktaš, Balić) u svoju polovicu a Jefferson je daleko od nekog tko može preuzimati loptu, baš suprotno, treba ga se ograničiti.

Rijeka stvarno jaki napad ima za proljeće - Tomasov, Gavranović, Bezjak, Balaj a trojica od njih četiri će igrati sigurno, nemam pojma šta će biti sa Sharbinijem.
Radošević otišao u Eibar.
Evidentirano

Read
02. Veljača 2016., 14:54:25
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Sharbini je otišao na posudbu u tursku prvu ligu.

Mogao bi Hajduk i nešto kupit. Jer dovođenje nekih polovnjaka iz Indije sigurno neće nadomjestit ono kaj su izgubili. Meni je ionako Milović bljutav tak da ga nikad nisam ni volio.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
02. Veljača 2016., 15:28:11
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

a ocekujem stopera, mozda i veznjaka..
Mozda potpise Simic..
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
04. Veljača 2016., 07:53:45
danijelmerkas
Registrirani član

Goran Blažević potpisao za Slaven Belupo.

Iskreno, u Hrvatskoj ne postoji neki vratar za kojim bi se Rijeka mogla otimat. Sluga je potencijal i još je njihov igrač,Zagorac iz Splita je meni jako kvalitetan vratar za hrvatske prilike, ali ne vjerujem da će ići u tom smjeru. Krešić je rezervni vratar u Leverkusenu i ugovor mu istječe u lipnju...
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
04. Veljača 2016., 23:34:19
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Tipujem na nekog Slovenca ili tako nesto Grin
Evidentirano

Read
06. Veljača 2016., 11:39:54
Realovac
Registrirani član

Rijeka potpisala nekog ofenzivca Mateija i desnog bočnog iz Maribora Mejača (njega se sjećam), valjda su to zamjene za Sharbinija i Vešovića koji je se razbolio. Onaj Kajević je tu vjerovatno mjesto Radoševića, a Gavranović mjesto Moisesa.

Vjerovatno će sredinu držati Maleš i Močinić, ispred njih Gavranović, Matei i Tomasov te u napadu Bezjak ili Balaj. Baš me zanima jel' oni ozbiljno pokušavaju napasti naslov ili samo blefiraju  Grin
Evidentirano

Read
06. Veljača 2016., 11:43:27
Diavol
Registrirani član

Ipak dolazi Simic u Hajduk Grin
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
06. Veljača 2016., 21:14:25
Realovac
Registrirani član

Židak i Jeličić o stanju u Hajduku  rofl rofl
Evidentirano

Read
07. Veljača 2016., 23:14:20
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Rijeka potpisala nekog ofenzivca Mateija i desnog bočnog iz Maribora Mejača (njega se sjećam), valjda su to zamjene za Sharbinija i Vešovića koji je se razbolio. Onaj Kajević je tu vjerovatno mjesto Radoševića, a Gavranović mjesto Moisesa.

Vjerovatno će sredinu držati Maleš i Močinić, ispred njih Gavranović, Matei i Tomasov te u napadu Bezjak ili Balaj. Baš me zanima jel' oni ozbiljno pokušavaju napasti naslov ili samo blefiraju  Grin

Brezovec im se isto vratio, šta je odlično jer u Speziji je ostavio odličan dojam
Evidentirano

Read
08. Veljača 2016., 08:02:19
danijelmerkas
Registrirani član

Mislim da Rijeka puca visoko. Dolaskom Gavranovića oni su dobili još jednog igrača koji može riješavati utakmice osim Tomasova. Zadržali su okosnicu momčadi, i bit će pakleni. Brezovec će dodatno učvrstiti vezni red, pitanje je sad taj Matei kakav je to igrač, možda ispadne Moises u najboljim danima ili onaj Alex koji je došao pa nije odigrao ništa. Svaki prijelazni rok odrade neki sjajan transfer, drže se svojih principa i sve ovo može biti jako lijepa priča.

Ali imaju jako težak raspored na početku, dolazak Lokomotive i Hajduka na Rujevicu, gostovanje na Maksimiru i u Splitu.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
08. Veljača 2016., 09:25:44
Diavol
Registrirani član

Rodney Strasser u Zagrebu Grin
Bio mi je drag kad je igrao u Milanu  smijeh
Evidentirano

Read
12. Veljača 2016., 13:11:53
Realovac
Registrirani član

Danas se otvara drugi dio HNL-a, igraju Rijeka i Lokomotiva.
Evidentirano

Read
12. Veljača 2016., 14:35:53
danijelmerkas
Registrirani član

Lokomotiva stara mušterija Rijeci. Očekujem hendikep.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
12. Veljača 2016., 18:30:52
danijelmerkas
Registrirani član

Gavranovic i Tomasov pakleni. Vezna linija bljutava i s minimum kreacije. Mejač propuh.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
12. Veljača 2016., 18:56:13
Realovac
Registrirani član

Gavranovic i Tomasov pakleni. Vezna linija bljutava i s minimum kreacije. Mejač propuh.

Da, njih dvojica baš iskaču kvalitetom, očekivana tambura od strane Rijeke. Brezovec samo na silu pokušava nešto, valjda se dokazuje kakav je, ali zato je Močinić meni jako dobar. Rijeka nekad imala strava bekove, sad su im najslabija karika.
Evidentirano

Read
12. Veljača 2016., 20:16:26
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Po meni Rijeka ima bolju momčad sada nego na jesen, imaju odličan roster
Evidentirano

Read
12. Veljača 2016., 20:17:11
Diavol
Registrirani član

Đakovo

https://www.facebook.com/300243256779260/videos/710618595741722/ Sinj  Kiss

Po meni Rijeka ima bolju momčad sada nego na jesen, imaju odličan roster
Slažem se s ovim
Evidentirano

Read
14. Veljača 2016., 20:27:52
Diavol
Registrirani član

Dinamu poklonjen penal, ma jeee  Smiley
Evidentirano

Read
15. Veljača 2016., 12:19:15
Diavol
Registrirani član

– Sapleo me, bilo je kontakta. Ušao je između nogu, sigurno je bilo kontakta. Nema dvojbe – kazao je Šovšić.  Kiss Kiss
Evidentirano

Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net