Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 47 48 [49] 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Read
24. Veljača 2016., 11:51:24
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Spol: Muški

Što ga više lome, to ga volim jače!

A kako da odradi brze proces otplate duga? Grin
Jedino da proda sve igrace, pa da krenemo s juniorima Grin

naravno da bi mogao bolje, ja mu najvise zamjeram njegove "izlaske" u medije di je previse mekan, umjesto da kaze sve kako treba, ko da nekad ima problema s komunikacijom ili se boji rec neke stvari Grin

U vezi otplate duga, mislim da bolji posao ne moze radit.. sami dokaz je sta njegovim vodenjem, nakon dugo godina, opet poslujemo u plusu
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
24. Veljača 2016., 15:25:12
Diavol
Registrirani član

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/9935/Smijenjeni-u-HNS-u-zbog-podrske-Hajduku.aspx  facepalm facepalm facepalm
jebena lakrdija
« Zadnja izmjena: 24. Veljača 2016., 15:29:38 Diavol » Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
25. Veljača 2016., 08:43:52
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Grin
Evidentirano

Read
25. Veljača 2016., 11:58:40
Diavol
Registrirani član

Odlicno Grin samo sta je taj isti Nacional branio Mamića i napadao Torcidu Grin

Al valjda su došli pameti
Evidentirano

Read
25. Veljača 2016., 15:14:35
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Nisam tolko upucen u sve dobre stvari koje radi, ali da li bi mozda netko radio i bolje?

Dosta je mentalitet navijaca i njihova odlucnost pomogla samom Brbicu... dolazak na tribine i sve ostalo...

A vec par godina je ista prica... mozda bi netko mogao brze odradit taj proces otplate duga Grin

(pitam samo Grin)

Brbić je pokazao koliko je pojava samog predsjednika u javnost često suvišna, čim ga manje ima to bolje. treba tu i tamo dati kakvu izjavu radi formalnost i intervju da nebi bilo da je neki anonimus. To je najbolji način za privući ljude, samo se maknut na stranu i bavit se marketingom, predsjednik je i dalje samo jedan činovnik kluba.

Naravno da se može ubrzati, dođe osoba x i iskrca y milijuna za dokapitalizaciju i riješiš se dugova, jedini minus je šta nitko nije blesav i neće iskrcati y milijuna da bih dobio ništa, vjerovatno bi očekivao sve ili svoje ljude u klubu, te bi naravno dobio vrijednost dionica u protuvrijednosti dokapitalizacije.

Međutim kako NH odbija svaku pomisao na prodaju više od 49% Hajduka malo tko je spreman uložiti ikakav novac. Zato je i nastala konfuzna situacija kad je Mamić (Tommy) kupio 25% dionica jer ništa bitno nije promjenio osim šta ima veći udio i dodatnog čovjeka u NO, a dividende neće dočekati nikad pa ni tad. 51% kluba morao ostati Grad Splitu (koji svoja prava predaje udruzi) ili udruzi NH koja bi kroz vrijeme trebala preuzeti tih kontrolnih 51% kad skupi dovoljno novaca za to te bi formalno postala vlasnik. Bar sam ja tako shvatio.

naravno da bi mogao bolje, ja mu najvise zamjeram njegove "izlaske" u medije di je previse mekan, umjesto da kaze sve kako treba, ko da nekad ima problema s komunikacijom ili se boji rec neke stvari Grin

U vezi otplate duga, mislim da bolji posao ne moze radit.. sami dokaz je sta njegovim vodenjem, nakon dugo godina, opet poslujemo u plusu

Mislim da se previše očekuje od Brbića, on je samo prosječan menadžer sa dovoljno iskustva da vodi klub, naravno nije to nužno loše jer Hajduku trenutno ništa više niti ne treba. Samo raditi po ohodanoj špranci narednih godina. U svakom slučaju nije neki govornik, nespretno i komplicirano se izjašnjava, zbunjeni tip, klasični birokrat. Ali ponavljam, više im niti ne treba.
Evidentirano

Read
25. Veljača 2016., 15:29:21
Diavol
Registrirani član

Pa to sigurno, al onda nam treba jedan PR tipa Pavasovic Grin

« Zadnja izmjena: 25. Veljača 2016., 15:30:30 Diavol » Evidentirano

Read
26. Veljača 2016., 16:12:57
Realovac
Registrirani član

Rijeci se sutra vraća Samardžić u obranu, ostatak formacije bi trebao ostati isti izuzev jednog veznjaka, mjesto Brezovca bi mogli zaigrat nešto ofenzivniji Kajević ili Matei. Meni je bilo nevjerovatno da trojica veznjaka poput Maleša, Brezovca i Močinića koji bi trebali dominirati trkom i duelima praktički ništa ne pokažu u zadnjem kolu, bili su potpuni promašaj. Hajduk osim Sušić nema niti Vlašića, Veleza, Tudora i Bencuna pa će opet momčad čudno izgleda naprijed ali se vraća Velasquez. Mjesto Sušića će vjerovatno igrati Roguljić, mjesto Bencuna u sredini Juranović (e da je mene odma slušao da to napravi) i naprijed Maloku, i dvojica od trojice Arteaga, Prskalo, Mastelić.
Evidentirano

Read
27. Veljača 2016., 11:08:09
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Mene je iznenadilo kaj oni protiv Dinama sa tim veznim igračima nisu mogli prevladati. Dinamo je uvijek imao problem nametnuti se u sredini protiv Rijeke, a i Hajduka. A sad im je bio dosta super raspoloženi Antolić. Vele za tog Kajevića da je čist fajn igrač, treba im neki igrač u veznom redu koji može dat upotrebljiv pas. Ovako im se sve zasad svodi na Tomasov/Gavranović kvalitetu. To će im bit dosta u utakmica na kojima su inače prosuli i previše bodova, al sa tako jednostavnim planom igre ne mogu se upustiti u borbu za naslov. Dinamo neće kiksat na malim tekmama.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
27. Veljača 2016., 11:26:33
Diavol
Registrirani član

http://www.index.hr/sport/clanak/prijeti-prekid-prvenstva-mozemo-bez-hnsa-i-njihove-tiranije-/877637.aspx

Da ima još neki klub uz Hajduk koji je protiv HNSa, ovo se moglo davno dogodit i u HNLu
Evidentirano

Read
27. Veljača 2016., 19:03:23
Realovac
Registrirani član

Rijeka rutinski protiv Hajduka, imam osjećaj da Hajduk ovo nebi dobio u 10 pokušaja. Onaj Matei vidi se da ima potez,, onako šmekerski, ali ništa više spada pod kategoriju vječni talent. Hajduk se prilično dobro branio ali veći je problem šta prema naprijed nisu mogli baš ništa sa ovako neiskusnim igračima, nema tko preuzeti odgovornost na sebe, bolje da je riskirao sa Arteagom pa možda napravi nešto dok ovako se nemaš čemu niti nadati. Vojković sluti da bi mogao biti dobro krilo.
Evidentirano

Read
27. Veljača 2016., 19:07:04
Diavol
Registrirani član

Vojković i Velasquez jedini dobri Smiley
dobro smo i izvukli koliko je Rijeka imala prilika, jbg kvalitetniji su od nas..
Evidentirano

Read
28. Veljača 2016., 15:34:26
Diavol
Registrirani član

"Kako sada stvari stoje, Maxim Bilji bi zbog tri javne opomene trebao preskočiti susret protiv Osijeka. Naime, u zapisniku je uneseno kako je Ukrajinac dobio žuti karton u dvoboju protiv Rijeke, što ga automatski eliminira za susret u utorak. Ali situacija je nešto drukčija.

Naime, u 41. minuti je javnu opomenu dobio Jefferson zbog starta s leđa na Gavranoviću, a inače vrlo dobar sudac Batinić je u zapisnik naveo Biljija kao opomenutog igrača."

Jel moguce  smijeh smijeh smijeh
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 07:18:02
danijelmerkas
Registrirani član

Hajduk jučer ispraćen zvižducima s travnjaka. Zar doista postoji mogućnost da ste mislili kak se možete upustiti u borbu za naslov?
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
02. Ožujak 2016., 08:26:59
Diavol
Registrirani član

A inteligencije u tebe... Nema to nikakve s borbom za naslov, nego sa njihovim pristupom.. Niko nije ocekivao nikakvu borbu za naslov
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 10:56:14
Realovac
Registrirani član

Zašto meni Milić izgleda kao da je u Milevskiy formi, prespor, lopta se od njega odbija k'o od drveta  Grin
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2016., 11:53:39
danijelmerkas
Registrirani član

Zašto meni Milić izgleda kao da je u Milevskiy formi, prespor, lopta se od njega odbija k'o od drveta  Grin

Zato jer nije ostvario transfer pa je svjestan da se mora još 3 mjeseca loptati u ovim uvjetima. Budimo realni, stigao je samo da si nađe novi inozemni angažman.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
02. Ožujak 2016., 12:13:36
Diavol
Registrirani član

Ma nula od igrača, probija ga svako krilo, a on ne moze nista prema napred
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 14:34:29
Diavol
Registrirani član

http://www.index.hr/sport/clanak/nova-sudacka-lakrdija-rijeka-zestoko-ostecena-u-splitu/878720.aspx

kakva lakrdija, nadam se da Rijeka osvaja prvenstvo
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 17:50:08
Realovac
Registrirani član

http://sportske.jutarnji.hr/hajdukova-agonija--s--otpacima--se-ne-moze-napraviti-rezultat--ovo-na-poljudu-ne-pamte-11-godina--a-najgore-tek-dolazi/1533141/

Evo Reića da te usrećim kojeg uhvatila borba za prva dva mjesta iako je to nemoguće objektivno dok se ne počne ulagati u momčad, Milić jest u lošoj formi ali sigurno je najbolji bek kojeg trenutno možete imati, Biliy je sve samo ne promašaj, Velez i Arteaga se nisu još raspakirali pa ih je glupo spominjati, dok se za Roguljića, Velasqueza i Ohandzu slažem.

http://sportske.jutarnji.hr/hajduk-preko-dinama-spasava-sezonu--gazda-nakon-soka-na-poljudu-objavio-ambiciozni-plan-i-vratio-nadu-navijacima/1532433/

Senazionalistički naslov, a čovjek rekao samo da će probati osvojit kup pobogu.

Inače, sad bi trebalo početi Istra - Dinamo u navodno lošim uvjetima.
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2016., 19:49:02
Diavol
Registrirani član

kako gadljivo navlaci za dinamo
Evidentirano

Str: 1 ... 47 48 [49] 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net