Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 48 49 [50]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
04. Ožujak 2016., 08:21:06
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Spol: Muški

Nisam upućen u situaciju koja je trenutno u ovom Hajduku, ali pročitao sam doista zanimljiv članak o filozofiji koja trenutno vlada. Meni je totalno nejasno da se svaki prijelazni rok dovode neki Ortega, Radčenko i niti sam ne znam koji anonimci koje puca ona stvar za Hajduk dok im djeca igraju po trećim ligama. Ionako svaki ozbiljni transfer koji su napravili su bili njihova djeca. I neshvatljivo da niko ne pita tog Vučevića pa zašto si doveo toga i toga...Svaka čast na članovima i vraćanju dugova, al to je samo žiža za širu masu, ipak bi rezultati trebali biti u prvom planu...Uostalom na ljeto će otići Kalinić, Sušić, Milić, možda i Vlašić jer stvarno neće imat sa kime igrat...Ovo kaj će ostati nije ništa bolje od Slavena Belupa ili Osijeka.
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak 2016., 08:26:05 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
04. Ožujak 2016., 10:26:25
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Jednostavno je zapravo. Vučević je uhljeb koji već 10 godina priča kako je dva i pol puta nastupio za Barcelonu, nema se para pa nema niti strategije dovođenja igrača nego uzimaju ono šta je besplatno a sluti da ima ikakvu kvalitetu što je logično češće promašaj nego pogodak. Relativno su se poboljšali u ranijem stavljanju mladih igrača, ne da igrač mora provesti koju sezonu u Dugopolju da bi jednog dana zaigrao za Hajduk ako Vučević međuvremenu ne dovede nekog ubogog Turkmenistanca. Meni je i dalje neshvatljivo da on ulazi u polusezonu bez ijednog playmakera u ekipi osim Tome Bašića koji još nije pošteno debitirao, te Sušića koji je zapravo ofenzivni vezni i grijeh ga je povlačiti iza. Sa napadačima mu se može oprostiti eto pogodio ga je peh a dobro je računao, Ohanzda je stalno ozljeđen, Velez se odma ozljedio, Arteaga izgubljen u vremenu i prostoru za sad, a Mastelić i onaj drugi se nisu baš iskazali za sad.

Treba razmišljati već o ljetu, makar Pavasović kaže da će ovog ljeta napokon biti pojačanja jer se izašlo iz dugovanja gotovo, navodno su neki već i dogovoreni.
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2016., 11:10:24
danijelmerkas
Registrirani član

Pa morali bi razmišljati jer kao što sam rekao svi ozbiljniji igrači odlaze na ljeto. Ali bit će i love, za Kalinića i Sušića će sigurno okrenut 10 milijuna eura, jedino ako i oni imaju one glupe klauzule. Bilo bi vrijeme da se dovede i neko pojačanje. Samo da se ne krene opet po neke Cernate i Verpakovskise Grin
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
04. Ožujak 2016., 12:42:46
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Nemaju njih dvoje klauzule, a nazalost i meni se cini da sigurno idu... Za Vlasica se nadam da cemo ga zadrzat..

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/10018/Sudacka-nadoknada-Hajduk-Osijek-2-2-Klasican-Bebek.aspx
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
04. Ožujak 2016., 14:29:39
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Sumnjam baš da će klub dobiti 10M za njih dvojicu, trebali bi biti sretni da izvuku preko 5M (znači za svakog po 2-3M) a sve preko bi bilo odlično. Mislim to bi bilo 40M kuna, odnosno pola proračuna Hajduka. Kalinića će još nekako preživit jer je golman, a i zamjene nisu toliko loše imaju potencijala, ali Sušić ih nosi i jako će im falit. Također Vlašić stariji je već rekao da Vlašić ide poslije EP2016 ali možda promjeni mišljenje radi ove ozljede jer je stagnirao, pa niti on nije dovoljno napredovao, niti će Hajduk dobiti dovoljno, još godinu dana bi bio pun pogodak jer bi počeo dominirati u ligi.

Zadržati stopere, mjesto Velasqueza može privremeno Juranović, lijevo će biti opasno ako ode Milić (Pejić?), zadržati će Jeffersona, naprijed se može računati na Tudora i Malokua koji su prosjek HNL-a zasad, a ostalo 'ko zna.
Evidentirano

Read
05. Ožujak 2016., 11:27:29
danijelmerkas
Registrirani član

Pa sad su imali ponudu za Kalinića preko 5 milijuna. A Sušić bi mogao ići za 3 milke. Mislim da će o Vlašićevom odlasku najviše odlučivati kakvu će momčad Hajduk imati sljedeću sezonu. Jer nema smisla da ostaje u klubu ukoliko im ambicije neće biti nešto. Sa ovim kaj će ostati neće sigurno dalje napredovati.

Golman u Hajduku nikad nije bio problem, ali sve ostalo je na tankoj niti. Pogotovo ukoliko će se izgubiti istinske klase u liku Sušića i Vlašića.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
06. Ožujak 2016., 19:59:02
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Varteks - Zadrugar, 2-1 pred 800 gledatelja u međužupanijskoj ligi.
Dinamo - Slaven Belupo, 2-1 pred 760 gledatelja na Maksimiru.
 worthy worthy
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
06. Ožujak 2016., 21:52:00
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Bio sam danas na Maksimiru, bilo je više od 760 ljudi  Wink
Evidentirano

Read
06. Ožujak 2016., 22:04:55
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Bio sam danas na Maksimiru, bilo je više od 760 ljudi  Wink
ufffff  worthy worthy
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Str: 1 ... 48 49 [50]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net