Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
22. Rujan 2014., 09:43:39
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Spol: Muški

City je samo prvih godina šeikovih vladanja lutao sa transferima kad se trošila ogromna para za poluproizvode...Ali to je ipak bilo više do toga da niko nije želio doći kod njih ukoliko im nisu dali plaću duplo višu nego što su imali...

Drag mi je Liverpool, ali od početka prijelaznog roka, barem ja, pričam kako ovi transferi nemaju smisla jer se nakon 5 godina ušlo ponovo u elitu, izgubilo se najboljeg igrača i onda se ta praznina puni sa golobradim mladićima? Kao da nije cilj opet neki plasman u TOP 4?

Također, kad se pogledaju cijene? Bayern dovede Benatiu za 30, vi Lovrena za 25, Khedira se mogao uzeti za manju cijenu nego što je plaćen Lallana... Uostalom zar taj Lallana ima uopće mjesto u nekom idealnom timu?
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 09:53:02
ErveS
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-67

A što je najbolje jedino se dovođenje "golobradih" mladića zasad pokazalo 100% uspješnim. Jer najmlađi dovedeni su zasad pokazali se i najboljima. Bekovi Moreno i Manquillo s 21 i 20 godina, najmlađi su dovedeni u klub i odmah su ušli u idealnih 11, veterani Johnson i Enrique kraj forme ove dvojice nemaju mnogo šanse za povratak u momčad. Moreno ne da je igračina, nego je u samo ovih par utakmica pokazao da će biti najbolji lijevi bek koji je u ovom stoljeću zaigrao za klub (iako, mora se reći da je to pozicija na kojoj je jednom i Konchesky operirao pa to dovoljno govori koliko je kvalitete tu bilo)... Manquillo nije na toj razini, ali me podsjeća na jednog jako mi dragog igrača - S. Finnana koji nikad nije bio nešto ekstra "flashy" igrač, ali je bio konzistentan i defenzivno i ofenzivno te iz utakmice u utakmice odigrao za solidnu 7. Takav mi se zasad i Manquillo čini i to uopće nije loše.
Can je još isto tako reći golobradi, a on me i najviše oduševio na pripremama, ali šta čovjek može kad ga pokosila ozljeda. Ne može nastupiti nikako.

Lallana, kako rekoh, oporavlja se i tek treba ući u formu, još nije odigrao 90 minuta ove sezone, a radi se o iskusnom igraču, za kojim su btw. prošle sezone svi tu slinili, i mislim da polako ljudi zaboravljaju koliko je on dobar... Balotelli me uvjerio nakon zadnje utakmice da će biti dobar za momčad, trčao je zatvarao protivnike, sve u svemu izgledao kao drugačiji igrač koji je šetkarao San Sirom i nekim drugim stadionima...

Mislim možete vi mene nazvati ovakvim ili onakvim, ali ja zaista ne vidim nikakovih problema s pojačanjima. Ja jedino vidim neuigranost i kako u ovom trenutku momčad jednostavno ne klika (što je usput i bio slučaj i prošle sezone u ovom periodu, ali ljudi su to zaboravili) i kako radi glupe defenzivne pogreške.

Od pojačanja, što sam rekao već nekoliko puta, jedino mogu facepalmati Lovrena. Ali i tu postoji nada da će se neke stvari popraviti, jer ipak se radi o igraču koji je pokazao da može biti fenomenalan u ovoj ligi, a i koji je jako mlad i željan učenja...

Al o svemu tomu se ionako isplati u decembru suditi. Za sad je sve još prerano.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 09:53:30 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 12:25:53
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

Moreno ne da je igračina, nego je u samo ovih par utakmica pokazao da će biti najbolji lijevi bek koji je u ovom stoljeću zaigrao za klub (iako, mora se reći da je to pozicija na kojoj je jednom i Konchesky operirao pa to dovoljno govori koliko je kvalitete tu bilo)... 

Kao dugogodišnji navijač Liverpoola, za ovo zaslužuješ 6. krug Danteovog pakla  Tongue

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=onlcgYxlnzw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=onlcgYxlnzw</a>
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 13:19:30
ErveS
Registrirani član

Ma obožavam ja Riisea i da nije bilo njega, ne bi ni malčice sumnjao u ispravnost svoje tvrdnje. Ipak, mislim da će Moreno ispasti veći igrač.
Riise je ipak bio dosta sklon kiksevima pri defenzivi i tu uopce ne uzimam u obzir najpoznatiji incident.
Svejedno, legenda kluba i doslovno jedini natprosjecni lijevi bek u Liverpoolu 21. stoljeća.
Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 14:16:26
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

A što je najbolje jedino se dovođenje "golobradih" mladića zasad pokazalo 100% uspješnim. Jer najmlađi dovedeni su zasad pokazali se i najboljima. Bekovi Moreno i Manquillo s 21 i 20 godina, najmlađi su dovedeni u klub i odmah su ušli u idealnih 11, veterani Johnson i Enrique kraj forme ove dvojice nemaju mnogo šanse za povratak u momčad. Moreno ne da je igračina, nego je u samo ovih par utakmica pokazao da će biti najbolji lijevi bek koji je u ovom stoljeću zaigrao za klub (iako, mora se reći da je to pozicija na kojoj je jednom i Konchesky operirao pa to dovoljno govori koliko je kvalitete tu bilo)... Manquillo nije na toj razini, ali me podsjeća na jednog jako mi dragog igrača - S. Finnana koji nikad nije bio nešto ekstra "flashy" igrač, ali je bio konzistentan i defenzivno i ofenzivno te iz utakmice u utakmice odigrao za solidnu 7. Takav mi se zasad i Manquillo čini i to uopće nije loše.
Can je još isto tako reći golobradi, a on me i najviše oduševio na pripremama, ali šta čovjek može kad ga pokosila ozljeda. Ne može nastupiti nikako.

Lallana, kako rekoh, oporavlja se i tek treba ući u formu, još nije odigrao 90 minuta ove sezone, a radi se o iskusnom igraču, za kojim su btw. prošle sezone svi tu slinili, i mislim da polako ljudi zaboravljaju koliko je on dobar... Balotelli me uvjerio nakon zadnje utakmice da će biti dobar za momčad, trčao je zatvarao protivnike, sve u svemu izgledao kao drugačiji igrač koji je šetkarao San Sirom i nekim drugim stadionima...

Mislim možete vi mene nazvati ovakvim ili onakvim, ali ja zaista ne vidim nikakovih problema s pojačanjima. Ja jedino vidim neuigranost i kako u ovom trenutku momčad jednostavno ne klika (što je usput i bio slučaj i prošle sezone u ovom periodu, ali ljudi su to zaboravili) i kako radi glupe defenzivne pogreške.

Od pojačanja, što sam rekao već nekoliko puta, jedino mogu facepalmati Lovrena. Ali i tu postoji nada da će se neke stvari popraviti, jer ipak se radi o igraču koji je pokazao da može biti fenomenalan u ovoj ligi, a i koji je jako mlad i željan učenja...

Al o svemu tomu se ionako isplati u decembru suditi. Za sad je sve još prerano.
Potrošiš nekih 120 milja na transfere i ne kupiš igrača koji je odmah direktno osjetno pojačanje za klub. Zalog za budućnost ovo ono my ass, prošle godine bdeš u prva 3, uđeš u LP i očekuje se napredak, kad tamo šipak jer se nije zadržala kvaliteta od prošle sezone.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
22. Rujan 2014., 15:20:17
ErveS
Registrirani član

Sezona je, onak, tek počela. A Moreno je osjetno pojačanje zasad, Manquillo isto. Tako da ni to nije istina, da nisu dovedena odmah osjetna pojačanja.

Može se raditi ili ovako, normalno, donekle zdravorazumski, ili se može nuditi stotine i stotine tisuća funti za plaće igračima, dovoditi superzvijezde i polako, ali sigurno voditi klub ka bankrotu, kao što to npr. Real radi. A može se i dovesti jedan od najvećih kriminalaca istočne Europe da ti pokvareno stečeni novac ubrizgava u klub, svoju igračkicu.
Meni je draži ovaj način kojeg Liverpool fura.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 15:22:05 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 15:32:42
Eto'o#9
Registrirani član

Sezona je, onak, tek počela. A Moreno je osjetno pojačanje zasad, Manquillo isto. Tako da ni to nije istina, da nisu dovedena odmah osjetna pojačanja.

Može se raditi ili ovako, normalno, donekle zdravorazumski, ili se može nuditi stotine i stotine tisuća funti za plaće igračima, dovoditi superzvijezde i polako, ali sigurno voditi klub ka bankrotu, kao što to npr. Real radi. A može se i dovesti jedan od najvećih kriminalaca istočne Europe da ti pokvareno stečeni novac ubrizgava u klub, svoju igračkicu.
Meni je draži ovaj način kojeg Liverpool fura.
KOji to način Liverpool fura? Morena držat još sezonu-dvije pa ga prodati pa se opet nadati nekom dobrom lijevom beku. Sterling će isto ubrzo otići ako se ovako nastavi. I nemoj mi odmah govoriti o zakonima tržišta, bla bla.
Nije Liverpool klub iz francuske ili njemačke lige, iz nekog ruralnog kraja pa da svoje igrače ne može zadržati. Ni Chelsea ni City nisu imali tržište pa su ga stvorili, a LIverpool sigurno ima moć i novce za zadržati svoje najbolje igrače. Imaju povijest, imaju navijače, imaju stadion, igraju u ligi koja donosi daleko najviše novca, uređena liga, liga u kojoj je najveća koncetracija zvijezda u Europi. A zašto ih ne zadržava? Zato što su ambicije kluba jako male.
I ne moraju se dovoditi preplaćene zvijezdice, more se dovesti Rakitića ili Griezzmana, a kada malo bolje promislim, popuješ o preplaćenim zvijezdicama, a raduješ se zbog Balonje. Ali, eto ti.
Inače, Moreno je odličan igrač ali nije osjetno pojačanje. Bek ne može biti osjetno pojačanje, pa taman bio Roberto Carlos. Ne vodi ti bek igru.

Za boldano: Nemoj se sramotiti, molim te. Ok si forumaš, ne treba ti to. Smiley
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 15:34:59
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

#omajkelitiisusove
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 15:45:33
ErveS
Registrirani član

Pod ovom upravom jedino je od velikih zvijezda prodan Suarez. I prodan je u takvom trenutku za takve pare i pod takvim okolnostima, da samo budala ne bi napravila isto... Tako da ne znam otkud to da je Liverpool nekakav klub koji prodaje svoje zvijezde unutar par sezona. To jednostavno nije slučaj. To je bio slučaj pred 5-6 godina kad je Liverpool za vlasnike imao likove koji su skoro doveli klub u administraciju i Championship...

A način o kojem govorim jest financijska održivost. Znači, mogao se dovesti i Costa i Fabregas, ali ne može se ponuditi plaća koju može ponuditi Chelsea, jer primanja koje oni potražuju Liverpool ne bi mogao bez gubitaka davati. Pa se onda radi na tome da se gradi momčad pomoću mladih talenata. To traje dulje da, ali kad tad se isplati - Borussija je primjer (nekad je bio i Arsenal, dok Wenger potpuno nije izgubio niti) za to, a ima i drugih...

Što se pak Reala tiče, ne znam što se čudiš? Ako je sad dug preko 600 milijuna eura i ako taj dug raste... Što se dogodi s nekim tko ne može više jednom servisirati te dugove? Bankrot. Naravno, to se neće desiti jednom Realu... Ali zašto su jedan Alonso i Di Maria prodani ako je financijska situacija tako bajna u klubu? I zašto Falcao nije mogao biti doveden čak ni na posudbu?
Carstva rastu, carstva padaju pa se onda opet dižu... Španjolci sad dominiraju, ali neće vječno. A ljudi misle da hoće, zaboravljaju da ništ nije trajno. Morat će i oni rasprodavati svoje igrače, pa budu i oni onda ponovo gradili, pa budu u guzici 5-6 sezona i onda se opet vratili... Nemojte misliti da se Realu i Barci ne može desiti jedan period kakav je Liverpool imao ili kakvog sad United ima.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 15:47:14 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 16:07:16
Eto'o#9
Registrirani član

Pod ovom upravom jedino je od velikih zvijezda prodan Suarez. I prodan je u takvom trenutku za takve pare i pod takvim okolnostima, da samo budala ne bi napravila isto... Tako da ne znam otkud to da je Liverpool nekakav klub koji prodaje svoje zvijezde unutar par sezona. To jednostavno nije slučaj. To je bio slučaj pred 5-6 godina kad je Liverpool za vlasnike imao likove koji su skoro doveli klub u administraciju i Championship...
Pod ovom upravom i je jedina velika zvijezda Suarez, i on je prodan.

Citat:
A način o kojem govorim jest financijska održivost. Znači, mogao se dovesti i Costa i Fabregas, ali ne može se ponuditi plaća koju može ponuditi Chelsea, jer primanja koje oni potražuju Liverpool ne bi mogao bez gubitaka davati. Pa se onda radi na tome da se gradi momčad pomoću mladih talenata. To traje dulje da, ali kad tad se isplati - Borussija je primjer (nekad je bio i Arsenal, dok Wenger potpuno nije izgubio niti) za to, a ima i drugih...
Jesam li ja spomenuo Costu i Fabregasa? Znam što govorim, nemoj me glupim pravit.

Citat:
Što se pak Reala tiče, ne znam što se čudiš? Ako je sad dug preko 600 milijuna eura i ako taj dug raste... Što se dogodi s nekim tko ne može više jednom servisirati te dugove? Bankrot. Naravno, to se neće desiti jednom Realu... Ali zašto su jedan Alonso i Di Maria prodani ako je financijska situacija tako bajna u klubu? I zašto Falcao nije mogao biti doveden čak ni na posudbu?
Carstva rastu, carstva padaju pa se onda opet dižu... Španjolci sad dominiraju, ali neće vječno. A ljudi misle da hoće, zaboravljaju da ništ nije trajno. Morat će i oni rasprodavati svoje igrače, pa budu i oni onda ponovo gradili, pa budu u guzici 5-6 sezona i onda se opet vratili... Nemojte misliti da se Realu i Barci ne može desiti jedan period kakav je Liverpool imao ili kakvog sad United ima.
O čemu ti trabunjaš?  Roll Eyes Kakav dug od 600 mil. koji stalno raste? Kakve veze imaju Di Maria, Falcao i Alonso s tim? facepalm Soliš nekome pamet i govoriš o stvarima, a informacije crpiš sa jutarnjeg i gol.hr-a.
izvoli http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=application%2Fpdf&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203340662047&ssbinary=true
i izvoli http://swissramble.blogspot.com/2012/04/truth-about-debt-at-barcelona-and-real.html
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 16:16:15
ErveS
Registrirani član

Ništa ja tebe ne pokušavam glupim praviti. Costu i Fabregasa uzeo sam arbitrarno kao primjer igrača koji su u teoriji mogli biti dovedeni i koje bi onda navijači smatrali pravim pojačanjima te razlog zašto nisu dovedeni.

Izvještaj o dugu Reala prenijeli su mnogi mediji pred par dana. I na ovom siteu je bila udarna vijest, pa onda moderatori i administratori valjda ne misle da je glupost. A možda i je glupost, ja ne znam...

http://as.com/diarioas/2014/09/20/english/1411200650_288051.html

http://www.dailymail.co.uk/sport/article-2763355/Real-Madrid-debts-near-500m-latest-financial-figures-revealed.html

samo ovako na brzinu...
Al ne da mi se o tome. Baš me briga. Vidjet ćete sve kroz par godina... Ne bude ovo održivo, jednostavno ne bude... Jer cjelokupna (a pogotovo Španjolska) ekonomija odlazi u k... I sve će to potegnuti jedno za drugim. Kroz 5-6 godina neizbježno.
Al dobro ja sam glup sad i stanimo na tome.
Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 16:21:13
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

Opet lik o Realu, dugu i bankrotima.... facepalm zar ne možeš shvatit neke očite stvari?

btw odličan Moreno, nek samo tako nastavi i brzo će kod nas umjesto Marcela  Kiss
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 16:21:22
Eto'o#9
Registrirani član

Ništa ja tebe ne pokušavam glupim praviti. Costu i Fabregasa uzeo sam arbitrarno kao primjer igrača koji su u teoriji mogli biti dovedeni i koje bi onda navijači smatrali pravim pojačanjima te razlog zašto nisu dovedeni.
Rakitić bi također bio pojačanje, isto kao i drugi spomenuti u mom postu, a ne bi tražili plaću koliku Fabregas ili Costa, zato ti i govorim da mi ne govoriš o igračima koje ti želiš. Kad smo kod plaća, koliku plaću Balonja ima?

Citat:
Izvještaj o dugu Reala prenijeli su mnogi mediji pred par dana. I na ovom siteu je bila udarna vijest, pa onda moderatori i administratori valjda ne misle da je glupost. A možda i je glupost, ja ne znam...

http://as.com/diarioas/2014/09/20/english/1411200650_288051.html

http://www.dailymail.co.uk/sport/article-2763355/Real-Madrid-debts-near-500m-latest-financial-figures-revealed.html

samo ovako na brzinu...
Al ne da mi se o tome. Baš me briga. Vidjet ćete sve kroz par godina... Ne bude ovo održivo, jednostavno ne bude... Jer cjelokupna (a pogotovo Španjolska) ekonomija odlazi u k... I sve će to potegnuti jedno za drugim. Kroz 5-6 godina neizbježno.
Al dobro ja sam glup sad i stanimo na tome.
Opet ti.  Roll Eyes
Ne može se pročitati onaj drugi link koji sam ja postavio. Sažeto i lijepo objašnjeno stanje stvari. Ali ne, lakše je napisat u google Real Madrid debt i ajmooo.
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 16:24:02
ErveS
Registrirani član

Rakitić bi također bio pojačanje, isto kao i drugi spomenuti u mom postu, a ne bi tražili plaću koliku Fabregas ili Costa, zato ti i govorim da mi ne govoriš o igračima koje ti želiš. Kad smo kod plaća, koliku plaću Balonja ima?
Opet ti.  Roll Eyes
Ne može se pročitati onaj drugi link koji sam ja postavio. Sažeto i lijepo objašnjeno stanje stvari. Ali ne, lakše je napisat u google Real Madrid debt i ajmooo.

Rakitića je tražila Barca. Otišao čovjek tamo. Barcelona je jača od Liverpoola i grad je ljepši i atraktivniji. Kako ga uvjeriti da dođe u Liverpool? Balo ima manju plaću nego u Milanu, pristao je na smanjenje svojih primanja. Ne znam o kojoj je cifri riječ, mislim oko 100 000 funti.

Pročitao sam onaj članak već odavno, kojeg si linkao. Ne zanima me više to. Don't care.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 16:24:44 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
22. Rujan 2014., 16:26:16
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

ne zanima te kad nisi u pravu, jer je svima jasno da dug RM-a nije 600 m € nego da su to rashodi, a da je stvarni dug 73 m €
Evidentirano

Read
22. Rujan 2014., 16:28:23
ErveS
Registrirani član

ne zanima te kad nisi u pravu, jer je svima jasno da dug RM-a nije 600 m € nego da su to rashodi, a da je stvarni dug 73 m €

No, pa je, dug je 73 m eura... I jadan Real ga ne može otplatiti. Radije ima taj dug i svake godine dovodi 3 igrača koji su vrijedni jednako kao taj dug, nego da ga otplate. Logično. Ajde prestanite me 'ebati s Realom. Ovo je tema za Liverpool. Naveo sam Real kao primjer za nešto, ali ne da mi se raspravljati unedogled o tome.
U pravu ste i gotovo.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2014., 16:28:53 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
23. Rujan 2014., 09:47:51
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Moram po prvi puta priznati da se slažem sa eto'om...Govorim naravno o transferima.

Dobro, Raketa vjerojatno zbog žene nebi želio otići iz Španjolske...Al kad pogledaš za kakve novce je on stigao u Barcu, Benatia u Bayern, Griezmann u Atletico, pa i Blind u United...a za koju cijenu ste vi doveli Lovrena, Lallanu ili Markovića. Tržište jest otišlo u onu stvar...al kad konkurencija dovodi svjetske klase, vi dovodite one season wondere za istu paru onda se iskreno treba zapitati...

Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
23. Rujan 2014., 12:32:13
ErveS
Registrirani član

Bojim se blamaže danas. 5 koef na 'Boro poklon za malo odvažnije kockare. Radi se o iznimno jakoj momčadi koja traži povratak u Premiership i koja je upisala 4 pobjede u zadnjih 5 gostovanja. Izaći će s najjačom postavom bez sumnje danas i gristi jako, kao što je to često slučaj sa slabijim momčadima u ovakvim kup utakmicama.
S druge strane, kod nas je izvjesno da će započeti Lambert i Rossiter... Henderson je novi na listi ozljeđenih, srećom trebao bi biti spreman za derbi, Coutinho možda isto...
Ne mogu vidjeti ništa osim x2 na večerašnjoj tekmi.
« Zadnja izmjena: 23. Rujan 2014., 12:34:33 ErveS » Evidentirano

Saint 'till I die!

Read
23. Rujan 2014., 12:41:37
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

Mene najviše od svega plaši što Sterlinga bez obzira obzira na ulazak ili ne ulazak u LP nećemo zadržati duže od 2 sezone.
Mali mi se karakterom nikako ne sviđa, i prvom pravom ponudom će odlepršati iz kluba, bio to Manchester, Chelsea, Real ili Barca.

A sad recite što hoćete, no Agger bi i s potrganim ligamentima bio korisniji od Lovrena i Sakha u ovakvoj (ne)formi,

“Let me put it this way: me and the manager were perhaps not on the same page for all of last season. For most of last season at least.
There was some distance between us and for me that was enough. I didn’t feel that he appreciated the things I contributed.
Maybe where it went wrong between me and him is that I am very direct. I say things as they are, and also expect that people are [that way towards] to me. Maybe it’s wrong to expect that.”
Evidentirano

Read
23. Rujan 2014., 13:06:38
ErveS
Registrirani član

Joj ne bi... Onak, stvarno ne bi.
Evidentirano

Saint 'till I die!

Str: [1] 2 3 ... 50   Gore
  Ispis