Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
02. Veljača 2015., 07:56:35
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Prvi put u životu navijam za Francuze  Grin

Bit će zanimljivo vidjeti kako će izgledati najbolja sedmorka prvenstva, MVP je Karabatić 100%.
Po prikazanom, najveća borba bi se mogla voditi na poziciji golmana (P.d.Vargas || Šarić), te lijevi vanjski (Hansen || Jurecki).              

Valero Rivera                                                  Gajić
                                     Bartosz Jurecki

Capote             Karabatić       Ž.Marković

Šarić

Eto momcadi prvenstva.

MVP prvenstva Omeyer Grin                
« Zadnja izmjena: 02. Veljača 2015., 07:57:04 Igor » Evidentirano

Read
02. Veljača 2015., 13:08:01
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Spol: Muški

Umjesto Kapotea Jurecki, a umjesto Jureckog bilo ko (Soraindo ili Aginagalde) jer lik uopće nije igrao završnicu, onaj visoki sa prezimenom koje ne mogu ni napisati je igrao većinu i protiv nas i protiv Katra.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
06. Veljača 2015., 11:15:17
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Citat:
"Nakon gotovo 5 godina provedenih na čelu Hrvatske rukometne reprezentacije odlučio sam podnijeti neopozivu ostavku na mjesto izbornika. Moja je odluka plod temeljitog promišljanja o događajima na i oko Svjetskog prvenstva u Kataru te razgovora sa čelništvom Saveza .

Posao izbornika radio sam predano, profesionalno i savjesno, i pritom ostvario ciljeve koje smo zajedno sa Savezom postavili, a to su kvalifikacije na Olimpijske igre u Rio de Janeiru 2016. No, očito nisam opravdao očekivanja hrvatske javnosti, te ostavkom želim odagnati svaki pritisak kojim se opterećuje Hrvatski rukometni savez, moji i naši igrači, ali ponajviše moja obitelj koja sve ovo vrlo teško proživljava.

Kao i dosad tako i sada uživam podršku čelništva Saveza, no ova količina javne kritike prevelik je teret za mene osobno, moju obitelj, a vjerujem i Savez i igrače, i tome je moja ostavka neopoziva.

Na inicijativu Saveza, sumirajući moje rezultate tijekom svih mojih rukometnih godina, ostati ću u tijelima Saveza i rukometa, i dalje nesebično pomagati i davati svoj doprinos njegovu razvoju, te promociji Hrvatske u svijetu.

Hvala mnogobrojnim navijačima, suradnicima, ali i kritičarima, bili ste dodatna snaga u dobrim i lošim danima. Najveća hvala mojim igračima i stožeru s kojima sam dijelio sve radosti i sportske tuge, dizao se i padao, trudio se i odricao. Vjerujem u ovu ekipu i znam da ih čeka još mnogo sjajnih rukometnih godina, da će nas učiniti ponosnom nacijom, a svijetu odaslati najljepšu moguću sliku Hvatske kao zemlje zajedništva i pobjedničkog duha - poručio je Goluža.

Konačno je i on nešto shvatio za promjenu, dostojan oproštaj.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
06. Veljača 2015., 11:22:54
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

E sad fino dovest Noku koji se sam nudi s Metlicicem kao pomocnikom.
Evidentirano

Read
06. Veljača 2015., 14:14:59
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Meni se jako sviđa ova ideja sa Serdarušićem i Metličićem, samo možda bi netko upućeniji mogao više reći.
Evidentirano

Read
06. Veljača 2015., 14:41:05
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

realno, serdarušić, vujović i obrvan svi imaju puno više znanja i rezultata od goluže i ko god od njih da dođe, repka će nam bolje igrati, ja sam za prvu opciju pošto je obrvan imao one neke afere sa sucima, al koga god da od ovog trojca uzmu, neće pogriješiti
Evidentirano

Read
06. Veljača 2015., 17:42:34
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Serdarušić bi svakako bio najbolji izbor. Čovjek koji je prošao sve, koji je od Kiela napravio najbolji svjetskih klub zadnjih 20 godina, stvorio igrače poput Karabatića, Omeyera, Zeissa.Možda fizički i nije u najboljem stanju jer je bio nešto bolestan, al sasvim sigurno da je dovoljno motiviran da od Hrvatske ponovo napravi svjetskog prvaka. Kad bih ga uspoređivao s nogometnim trenerima, rekao bih da je nešto kao Jupp Heynckes: bili bi mu posljednji veliki posao u karijeri s kojim bi htio na najbolji mogući način otići u mirovinu.
Još kad kraj sebe ima Peru za pomoćnika, to je gotovo savršen tandem. Kao Onesta i Dinart.

Što se ostalih kandidata tiče, Vujović bi također bio odličan. Karizmatik kod kojeg nema popusta: ili igraš kako on kaže ili ne igraš nikako.
Obrvan mi se čini nekako "premekan", kao da gaji prijateljski odnos s igračima, a toga u rukometu nikako ne smije biti. Daleko od toga da nema kvalitete i znanja, al Hrvatskoj ipak treba netko tko je autoritativan u tolikoj mjeri da će i Bičanić igrati obranu Grin

Talenta u momčadi nam ne fali, kvalitete još manje, samo treba netko tko će sve to složiti na pravi način. Uglavnom, tko god dođe, bit će daleko bolji od "kaffe und kolač" izbornika.

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net