Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
07. Svibanj 2015., 11:42:26
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

Pa sta ti potpirujes vatru Grin
Jucer si to napisao, sema i ostatak drustva te hladno ignorirao Grin Danas ti je falilo paznje pa si odlucio opet napisat u nadi da ce tvoj posto postat primjecen..
Sad dok je konacno primjecen i netko ti odgovara.. sad ti ni to ne valja Grin
Meni je Carvajalovo crveni, a ovo nije, eto Grin
smijeh
Tako ti je to sa Igorom.
Nego , i ja bi da se izjasnim: Carvajalu čisti crveni , Alves žuti. Nema se tu šta raspravljati.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 11:58:52
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ovo jučer bilo je sve samo ne utakmica dostojna polufinala LP, govorim kvalitetom, atrakcijom i zanimljivosti svakako jest ali izgledalo je poput dvije haklerske momčadi na školskom koje su se došle loptat mjesto igrati za finale LP.
90%  ljudi upravo gleda fudbal zbog te te tri nabrojane stavke. Ostalih 10% uživa u fenomenalim bunkerima "ala Mourinho" i taktičikim nadmudrivanjima ko će sa više igrača stajati u svom šesnaestercu.
Doduše , kako kažu: o ukusima se ne raspravlja pa je ovo samo konstatacija.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:00:13
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Vidim finale je 6.6, ako prodemo stigne se oporavit Modrulja, a i nadam se odmorit koji igrac jer bi se mogle rijesii stvari u primeri kroz kolo, dva Grin
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2015., 12:01:32 Igor » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:05:37
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

Spol: Muški

CD Tenerife

Liga je prakticki gotova sljedecu nedjelju...

A ionako je zadnje kolo primere 2 tjedna prije finala... svi igraci bit ce spremni i svi odmorni... Grin

Jos ako bude El Clasico... kakav ce to spektakl bit Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
07. Svibanj 2015., 12:07:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ma dobro, kroosu konkretno treba jedno mjesec dana odmora. A carlo da nece ostaviti na klupi sve dok ne bude i matematicki otpisan real Grin

Cekaj, barci je slijedece kolo Atletico? Ne znam bogami Grin
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:09:12
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Pep Guardiola u zadnje dvije godine u 3 utakmice koje život znače ima 0:8 gol razliku...

Pep Guardiola nije doveden u Bayern da bi pobijeđivao momčadi iz trećeg šešira LP.

Pep Guardiola je još jednom pokazao koliko je mudar bio kad je izabrao svoj povratak upravo u Bayern di je dobio sve što je poželio i napravio vjerojatno isto što i ja da vodim Bayern. Osvojio ligu i izgubio od prve ozbiljne momčadi  Wink
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
07. Svibanj 2015., 12:10:34
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Jučerašnja utakmica bila je još samo jedan krah Guardiole, kakav redovito doživaljava u LP. Lani Real Madrid, ove godine Barcelona, zapravo i Porto, samo je protiv Porta popravio dojam u uzvratu i samljeo ih iako stoji da je Bayern daleko jača momčad od Porta. No činjenica jest da redovito gubi utakmice u kojem s druge strane ima momčad koja je dostojna igrati protiv njegove tiki-take i igre u širinu. Rekao bi da je pročitana knjiga, ali bi to zvučalo pregrubo jer će on još puno toga osvojiti vrlo izgledno, ali realno tko god je momčad koja će izaći agresivno, sa presingom i kontrama (a da nije kvalitetom jednostavno preloša) ima velike šanse igrati u najmanju ruku ravnopravno sa ovim Bayernom.

Ovo jučer bilo je sve samo ne utakmica dostojna polufinala LP, govorim kvalitetom, atrakcijom i zanimljivosti svakako jest ali izgledalo je poput dvije haklerske momčadi na školskom koje su se došle loptat mjesto igrati za finale LP. Druga stvar je što netko zamišlja nogomet kao nadigravanje. To je hakl za gajbu pive, ne nogomet. Bayern je samo sretno i spretno sačuvao mrežu od većeg potopa, istina čovjek je skoro izgurao nulu protiv Barcelone, ali čak i da je izgurao nulu ova utakmica bi bila potpuni debakl budući da je Barcelona imala brdo ne baš šansi ali prilično izglednih situacija (npr. par puta je samo čarolija Neuera sa izletavanjem točnim spašavala ga od golova a to nije šansa ali vrlo izgledno jest). Mislim da se Pep došao u napast boriti se sam sa sobom, pregristi ego i braniti se, ili igrati svoju igru i izgubiti, navodno časno izgubiti, ali tu samo vidim apologetiziranje koje vrijedi jednako kao i izostanak ključnih igrača. Jest, istina je, Pep je igrao svoju igru protiv Barcelone, jest imao je ozljeđene bitne igrače, ali isto tako je istina da je stvorio jednu poštenu šansu, imao nula udaraca u okvir, i mogao pune mreže ići nazad. Podsjeća me na Fergusona kada ga je Barcelona tamburala koji je tvrdio otprilike da su predobri rađe nego reći da nema rješenje za njih, isto tako Pep gura po svom rađe nego priznati da se branjenjem i kontrama može odigrati protiv Barcelone. Što dovodi do zaključka da je Pep pobjedio sam sebe jučer i to mu nije prvi put.

Boateng i Benatia igraju samo zato što su agilni i brzi i nešto bolji od stoperskog prosjeka s loptom u nogama što odgovaraju taktici, ali jednostavno nisu WC stoperi i to se samo očitavalo na najgrublji način kada Boateng pada na glavu kad pokušava zaustaviti Messija. Bernat i Rafinha također, njihov plus jest što donose širinu i brzinu i agresivnost, ali daleko su od WC bekova, pogotovo Bernat koji je odigrao vjerovatno najgoru utakmicu u karijeri. Thiago još uvijek nedovoljan za igru sa najboljima, jest on vrlo dobar igrač i talentiran ali i dalje ne može stvarati razliku. Alonso i Neuer su najviše zaslužni što idu u Njemačku sa samo tri gola i mreži mjesto pola tuceta. Lahm izgleda u vezi kao samo jedan u nizu, prosječan veznjak, jučer u sredini terena niti jedan dobar potez od njega, dok kada se igrom slučaja pronašao na desnoj strani uz liniju pokazivao zašto je jedan od najboljih igrača na svijetu. Muller klasa šta godi i gdje god da igra, nažalost uzalud se trate njegove kvalitete. Lewandowski je fenomenalan napadač, ali još uvijek nije dostigao razinu Mandžukića u Bayernu, kamoli razinu Lewandowskog iz Dortmunda.

Naravno, da se ogradim, može se zalomiti čak i da prođe Bayern u uzvratu na domaćem terenu sa jakim presingom i nešto direktnijom i konkretnijom igrom, ali to neće promjeniti jučerašnji debakl i debakle prije njega iz jednostavnog razloga.

Moram se malo samo osvrnit na post

- redoviti krah Pepa - ne bi reko, prosle godine Real na kontre i prekide, a ove godine bez 3 standardna prvotimca i od kojih su dvojica nositelji napada, a jedan im je najbolji/najopasniji igrac i jos protiv odlicne Barce na celu s najboljim trijom je jako tezak zadatak
- svaka ozbiljnija kontraska ekipa ce izvuc pozitivan rezultat - naravno da ce se desit neki put, ali koliko se to ukupno put desilo, moze se uzet i period u Barci?

- utakmica koja nije dostojna polufinala - da bas, trebo je neko parkirat bus i igrat na kontre i to bi bilo fantasticno takticko nadmudrivanje vrijedno polufinala. Ono sinoc je bila utakmica za gol vise, a ne da se primi gol manje
- slazem se oko Pepovog ega, nekad je rpevise tvrdoglav i ima tu potrebu da on bude tvorac neceg novog sto ga malo pokopava ali opet ga cini drugacijim i cini ga onim sto jest

- Boateng i Benati su sve samo ne prosjecni stoperi, i jos dodajes padanje Boatenga na glavu, pa jbt. Messi ga napada 1 na 1 u trku sta si ti ocekivo
- Muller je za mene nikaki igrac, da sam trener nikad ga ne bi pozelio u svojoj ekipi i mislim da su svi zdravi u Bayernu da za nejga ne bi bilo mejsta u prvih 11
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:13:03
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

http://www.barcablaugranes.com/2015/5/6/8558627/fc-barcelona-vs-bayern-munich-arjen-robben-injury-effect-stats

evo jedan jako dobar tekst o tome koliko je robben bitan za bayern... covjek je do pola sezone bio najbolje ocijenjen po whoscored*-u..samo je mesi bio ispred(ili mozda i nije )

dakle samo jednu su izgubili sa njim u igri ..a drgua je ona u kojoj je igrao 20 min ..do povrede protiv gladbaha..
i grafik pokazuje da u prosjeku po mecu ekipa ima 5 manje gol sansi za pogodak nego li kada on igra...i 50% manje pogadjaju kad ne igra..+ ribery na drugom krilu..alaba hajd i nije toliki hendikep...

guardiola je sa onim sto je izveo izvrsno odradio..samo jednostavno i bayrrn je ekipa koja je o svojoj jednoj zvijezdi u napdackom smislu nesto manje zavisna
nego li real ....barcelona je nesto vise zavisna

guardiolin bayern je za mene sa lewadnovskim najjaca ekipa....onaj poraz protiv reala je sasvim zasluzen i ide malo na dusu guardioli ...ove godine ,sa druge strane mu se nema sta zamjeriti kada je vec u ovakvoj situaciji ovako dobro odigrao...

Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
07. Svibanj 2015., 12:15:14
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

muller je igrač koji bi upao u napad apsolutno svih ekipa osim barce, tek tolko Grin
možda ga nije lijepo gledat al je lik užasno efikasan, radi ko 3 kuyta, i ima najbolje kretanje u napadu od svih igrača današnjice

Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:20:08
Mr.Dirigent
Registrirani član

muller je igrač koji bi upao u napad apsolutno svih ekipa osim barce, tek tolko Grin
možda ga nije lijepo gledat al je lik užasno efikasan, radi ko 3 kuyta, i ima najbolje kretanje u napadu od svih igrača današnjice

Samo bi rekao da bolje ima C.Ronaldo , ostalo se većinom slažem. Doduše kod mene ne bi nikad igrao.  Grin
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:20:52
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

za imati ekipu koja ce ofanzivo i sa posjedom pobijedjivati trebas imati za nekih 40% "jacu ekipu" ...dok najbolji recept za pobjedjivanje ekipa koje su bolje od tvoje..
trebas noc u kojoj te vise stvari ide nego li protivnika(nesto srece)...skok igru(gol glavom).,..pozrtvovanu igru ..puno trke ...i dobar kontranapad...i mozes pobijediti bolju ekipu od svoje..zato je fudbal tako interesantan...najbolji tim je jedan konstrukt za koji tesko mozemo pogoditi sta je..rijetko kada mozemo ocijeniti koja je ekipa "bolja" ...i ne pobijedi uvijek bolja ..

to gledamo koliko godina unazad...eto i juve koji i nije neka ekipa ...glavom ako zabije u madridu ovdje ce se pisati o tome kako je juve bolja ekipa...
i da imamo crno na bijelo dokaze superiornosti ...
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2015., 12:21:50 Immortal » Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
07. Svibanj 2015., 12:34:44
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Samo bi rekao da bolje ima C.Ronaldo , ostalo se većinom slažem. Doduše kod mene ne bi nikad igrao.  Grin
ima, al se muller puno pametnije kreće kad treba odvuć stopera, odigrat neki jednostavan pas koji otvara prostor ili zadržat loptu dok krila ne ulete, u tom segmentu je ronaldo ipak lošiji, kolko god mu poacherski instinkti bili neprikosnoveni
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 12:37:44
Mr.Dirigent
Registrirani član

ima, al se muller puno pametnije kreće kad treba odvuć stopera, odigrat neki jednostavan pas koji otvara prostor ili zadržat loptu dok krila ne ulete, u tom segmentu je ronaldo ipak lošiji, kolko god mu poacherski instinkti bili neprikosnoveni
Do mene je onda, ja sam mislio samo na ta ulijetanja kod postizanja golova.
Muller jedan od najpodcjenjenih igrača a radi nemoguće stvari za ekipu , na stranu to što je meni mrzak.
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2015., 12:38:20 Mr.Dirigent » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 14:08:00
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

90%  ljudi upravo gleda fudbal zbog te te tri nabrojane stavke. Ostalih 10% uživa u fenomenalim bunkerima "ala Mourinho" i taktičikim nadmudrivanjima ko će sa više igrača stajati u svom šesnaestercu.
Doduše , kako kažu: o ukusima se ne raspravlja pa je ovo samo konstatacija.

90% ljudi koji gledaju Medveščak ne zna pravila hokeja, masa hoće zabavu ne kvalitetu. To nema veze s ukusom.

Moram se malo samo osvrnit na post

- redoviti krah Pepa - ne bi reko, prosle godine Real na kontre i prekide, a ove godine bez 3 standardna prvotimca i od kojih su dvojica nositelji napada, a jedan im je najbolji/najopasniji igrac i jos protiv odlicne Barce na celu s najboljim trijom je jako tezak zadatak
- svaka ozbiljnija kontraska ekipa ce izvuc pozitivan rezultat - naravno da ce se desit neki put, ali koliko se to ukupno put desilo, moze se uzet i period u Barci?

- utakmica koja nije dostojna polufinala - da bas, trebo je neko parkirat bus i igrat na kontre i to bi bilo fantasticno takticko nadmudrivanje vrijedno polufinala. Ono sinoc je bila utakmica za gol vise, a ne da se primi gol manje
- slazem se oko Pepovog ega, nekad je rpevise tvrdoglav i ima tu potrebu da on bude tvorac neceg novog sto ga malo pokopava ali opet ga cini drugacijim i cini ga onim sto jest

- Boateng i Benati su sve samo ne prosjecni stoperi, i jos dodajes padanje Boatenga na glavu, pa jbt. Messi ga napada 1 na 1 u trku sta si ti ocekivo
- Muller je za mene nikaki igrac, da sam trener nikad ga ne bi pozelio u svojoj ekipi i mislim da su svi zdravi u Bayernu da za nejga ne bi bilo mejsta u prvih 11

Ove godine vrlo izgledno Barcelona, lani Real Madrid, godinu ranije njegovu ostavštinu vodi Vilanova (kada ih Bayern siluje, ali ajde to nećemo brojati), još godinu ranije kad ga baca Chelsea (Di Matteo). Stvarno misliš da nekoga zanima to šta je on imao ozljeđene igrače, imao je i Ancelotti pa ga to nitko neće pitati na kraju sezone, nije valjda da je netko računao na to da se neće nitko ozljediti.

Teško je reći (crveno), budući da je teško reći kada se dogodio taj trenutak da su mu počeli čitati igru. Ne želim reći da je to od njegova početka bio promašaj, dapače zato i jest tu gdje je. Ne znam kako bi to izrazili. Samo je činjenica da mu se to redovito događa u zadnje vrijeme.

Ne, želim reći da nije na razini polufinala da ti protivnik stvori toliko prilika odnosno situacija za gol. Nešto sumnjam da je bio dogovor da Neuer spašava pet puta istrčavanjem u zadnji čas. To nema veze sa vrhunskim nogometom, ne treba ići u ekstrem odma sa bunkerom, to je više rizik koji je Pep preuzeo pa ako prođe prođe sa visokom obranom i presingom. Barcelona toliko problema ne stvara u Primeri većini protivnika.

Da se prilagodio, odigrao zatvorenije, napustio svoju pustu taktiku sa posjedom lopte i forsiranjem visoke obrane, pokušao izvući koju kontru pretpostavljam da bi prošao bolje. Kao i svi drugi adekvatni protivnici što su prošli bolje kada su igrali tako protiv Barcelone. Ali ne, kakvu patnju duševnu bi mu izazvalo da cijeli svijet zna da se branio i nije imao posjed lopte iako bi mu to povećalo šanse.

Nisam rekao da su prosječni, dapače, već da nisu WC stoperi. Nije po defaultu svako 'ko nije WC odma prosjek. Ma ne, taj prolaz Messija je samo slikoviti prikaz toga. Nemogu zamisliti da Pepe, Hummels i takva klasa stopera padne k'o klada, razumijem da ga prođe ali ne da mu se naruga, barem bi probao mu uzeti loptu.
Recimo da se ne slažemo oko Mullera, nećemo sad širit raspravu oko toga, evo budu drugi preuzeli tu raspravu vidim da ih dobro ide.
Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 14:25:13
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

pepa su skuzili kako igrati protiv njega...parkirati autobus i s kontrama nesto ubost Grin...cekaj malo pa to moze svatko napraviti,pa cak i ja Grin

covijek se jednostavno nikad nece braniti ili parkirati nesto...a zanimljivo je kako vecina zmiri na izostanke pepovih igraca...pogotovo na robbena

s robbenom bi bayern puno vise mogao prema naprijed...pa on je stvoren za onako visoko postavljene bekove...ali mi je jasno da koga nema,bez njega se ipak mora

protiv ovog poraza bayerna ja nemam zamjerki,ili vjerojatnog ispadanja...jbg. naletjeli su na nevjerojatnu barcu i messija onako oslabljeni...dok pak za real je sam priznao da je on krivac...

kad su svi zdravi,bayern je najjaca momcad....cijeli roster...ali ni takvi ne pobijeduju uvijek
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
07. Svibanj 2015., 14:53:01
Mr.Dirigent
Registrirani član

90% ljudi koji gledaju Medveščak ne zna pravila hokeja, masa hoće zabavu ne kvalitetu. To nema veze s ukusom.
Ono sinoć je jedna verzija utakmica , koja se sviđa većini ljudi koji vole fudbal zbog toga što on ustvari i jeste.
Masa je dobila i zabavu i kvalitetu i sve u jednom.Znači , vrh fudbala.
Druga stvar su ljudi koji uživaju u nekih taktičkim okršajima i nadmudrivanjima. Mourinhova škvadra.

Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 15:41:58
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Ono sinoć je jedna verzija utakmica , koja se sviđa većini ljudi koji vole fudbal zbog toga što on ustvari i jeste.
Masa je dobila i zabavu i kvalitetu i sve u jednom.Znači , vrh fudbala.
Druga stvar su ljudi koji uživaju u nekih taktičkim okršajima i nadmudrivanjima. Mourinhova škvadra.

Pa naravno da je bila jedna verzija i da se ljudima sviđa takav nogomet i tu se slažemo ali ja uopće o tome ne govorim. Što je to kvaliteta nogometa, ja bi sigurno rekao da kvaliteta nogometa nije kad jedna momčad sa lakoćom dolazi u šanse protiv druge, pogotovo kad se radi o dvije ravnopravne momčadi. Uostalom kako bi znali da je recimo Messi zaista najbolji (ili jedan od najboljih) kada bi se igrale ovako otvorene odnosno (da skratim) nekvalitetne utakmice, baš ga se i cijeni što protiv jake obrane izvuče neki potez.
Na silu želiš nešto dokazati, a nejde ti. Nitko ne tvrdi da se trebaju igrati bunkeri, niti da se treba raditi o bunkerima, naravno vučeš u ekstrem prilično očito i prilično loše. Znači ja raščlanim kvalitetu, zabavu i atraktivnost, i ti mene citiraš i nabrojiš sve to i staviš točku. Da ne pričamo o bijednom pokušaju provokacije u zadnjoj rečenici.

pepa su skuzili kako igrati protiv njega...parkirati autobus i s kontrama nesto ubost Grin...cekaj malo pa to moze svatko napraviti,pa cak i ja Grin

Mogao bi, kad bi to bilo tako jednostavno. Messi isto ide samo lijevo-desno naniže par igrača i prebaci golmana. To bi mogao i ja, kad bi bilo tako jednostavno.
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj 2015., 15:42:50 Realovac » Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 16:05:58
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

za imati ekipu koja ce ofanzivo i sa posjedom pobijedjivati trebas imati za nekih 40% "jacu ekipu" ...dok najbolji recept za pobjedjivanje ekipa koje su bolje od tvoje..
trebas noc u kojoj te vise stvari ide nego li protivnika(nesto srece)...skok igru(gol glavom).,..pozrtvovanu igru ..puno trke ...i dobar kontranapad...i mozes pobijediti bolju ekipu od svoje..zato je fudbal tako interesantan...najbolji tim je jedan konstrukt za koji tesko mozemo pogoditi sta je..rijetko kada mozemo ocijeniti koja je ekipa "bolja" ...i ne pobijedi uvijek bolja ..

to gledamo koliko godina unazad...eto i juve koji i nije neka ekipa ...glavom ako zabije u madridu ovdje ce se pisati o tome kako je juve bolja ekipa...
i da imamo crno na bijelo dokaze superiornosti ...

Jbt ti kao da pricas o granadi, chievu i slicnim ekipicama a ne o cetverostrukom prvaku italije, svakako nije to ekipa koja ima zvijezde poput reala i barce koje su po 700mil eura ali po tvom to su buranija koja igra polufinale Lp, i koja je slucajno pobjedila real pun skupocjenih zvijezda. facepalm

Evidentirano

Read
07. Svibanj 2015., 16:59:09
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Samo malo, glupa haklerska utakmica ako na teren izađu dvije hrabre ekipe koje imaju želju nadigravati se.
I još nešto, mislim da bi Bayern isto ovako prošao da su se zatvorili, Bayern se ne zna braniti, nisu tako igrali čitavu sezonu i nemaju sta tako igrati i u polufinalu.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
07. Svibanj 2015., 18:03:42
Mr.Dirigent
Registrirani član

Pa naravno da je bila jedna verzija i da se ljudima sviđa takav nogomet i tu se slažemo ali ja uopće o tome ne govorim. Što je to kvaliteta nogometa, ja bi sigurno rekao da kvaliteta nogometa nije kad jedna momčad sa lakoćom dolazi u šanse protiv druge, pogotovo kad se radi o dvije ravnopravne momčadi. Uostalom kako bi znali da je recimo Messi zaista najbolji (ili jedan od najboljih) kada bi se igrale ovako otvorene odnosno (da skratim) nekvalitetne utakmice, baš ga se i cijeni što protiv jake obrane izvuče neki potez.
Na silu želiš nešto dokazati, a nejde ti. Nitko ne tvrdi da se trebaju igrati bunkeri, niti da se treba raditi o bunkerima, naravno vučeš u ekstrem prilično očito i prilično loše. Znači ja raščlanim kvalitetu, zabavu i atraktivnost, i ti mene citiraš i nabrojiš sve to i staviš točku. Da ne pričamo o bijednom pokušaju provokacije u zadnjoj rečenici.
Ravnopravne momčadi nisu bile , Bayern pokošen povredama.Očekivao sma da će Bayern napraviti više u utakmici ali tu dolazi do izražaja skoro pa perfektna Barcina odbrana (što nisi spomenuo).Imali smo sve u jednoj utakmici i ti opet nađeš zamjerku kako to nije dostojna utakmica polufinala.Po tebi je kvalitetna utakmica Barca-Chelsea(predpostavljam), a nije ova ljepotica od sinoć.
Nema potrebe za da utakmicu dijelimo po tim segmentima , kad je ona imala sve. Perfektna i to je to.
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net