Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 12 13 [14] 15   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
06. Lipanj 2015., 23:10:31
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Spol: Muški

Doguzali ste se nekako do finala,ali protiv najveće ekipe ikad ipak niste mogli. Niste još na toj razini. Sad lagano očekujemo raspad Juventusa odlaskom cijele vezne linije,a i Tevez uskoro ode. Vrijeme je za guštanje.

Ti si neymar ovog foruma.
Evidentirano

Read
06. Lipanj 2015., 23:15:07
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Doguzali ste se nekako do finala,ali protiv najveće ekipe ikad ipak niste mogli. Niste još na toj razini. Sad lagano očekujemo raspad Juventusa odlaskom cijele vezne linije,a i Tevez uskoro ode. Vrijeme je za guštanje.

Juventus je ove sezone pokazao mnogo pa cak i u finalu LP, ako je kukavicki odigrano ovo finale onda smo ja i ti gledali 2 razlicite utakmice, hehe teško ces da guštaš prika, jer je to jedina ekipa kod talijana koja ima novac, dugo ce interisti gledati ledja Juventusu vjeruj mi. Wink
Evidentirano

Read
06. Lipanj 2015., 23:23:37
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Nemoj mu uzet za zlo, zaboli covjeka kad je juvetus u vrhu nogometa a inter prosjek bare od serie a. Grin
Evidentirano

Read
06. Lipanj 2015., 23:25:14
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Juventusov jedini problem u ovom finalu je to da bas NISU odigrali kukavicki, nego su se bas trudili biti ravnopravni, kolko god bilo moguce, i jesu bili u odredjenim trenutcima meca, sto je naravno bilo mac sa dvije ostrice Wink Kako god, svaka cast njima, ali opet, mora se priznat da je Barca puno raznovrsnija i bolja ekipa, i na kraju su ipak zasluzeno osvojili titulu.
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
06. Lipanj 2015., 23:33:58
Igor
Moderator
Registrirani član

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WsSaAoO3AiI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WsSaAoO3AiI</a>

smijeh smijeh
Evidentirano

Read
06. Lipanj 2015., 23:42:25
Atanas
Moderator
Registrirani član

Neymar je na pocetku drugog dijela vezivao kopacke na eskalatoru, sjedajuci  facepalm  Grin paljaco
Evidentirano

Read
06. Lipanj 2015., 23:46:51
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Zasluženo Barca, Juveu naklon do poda za prikazano worthy

I da im ode cijela momčad, opet će se pišati Interu u usta sljedeće sezone jer imaju i normalnog trenera, Upravu te viziju vođenja momčadi.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
07. Lipanj 2015., 00:02:40
Atanas
Moderator
Registrirani član

Vermaelen vise trofeja od nastupa Grin
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 00:30:14
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

To je posa. Grin
Barca zasluzeno, ali velike pohvale Juveu, nisu samo skinuli gace i cekali da ih se naguzi, Allegri odlicno odradija prvu sezonu.
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 00:54:31
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Ti si neymar ovog foruma.

Pacijent druze pacijent.
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
07. Lipanj 2015., 11:55:35
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Koliko se sjećam, ovo je najdominantnija sezona neke momčadi koju sam imao prilike gledati. Barcelona je rasturila ovu sezonu, igra je napredovala u odnosu na tiki-taku, znatno su bolji u prekidima, a o kontrama da ne pričamo ove godine imaju najbolju kontru na svijetu. Real je mislim jedina momčad koja se ove godine mogla nositi sa njima, a ostaje i žal zbog ozljede Modrića mislim da bi Real bio bolji od njih, ali to je samo priča.

Savršeno su odradili transfere, osim zamjene za Alvesa di su uzeli onog konobara Douglasa za kojeg i dalje sumnjam da je profesionalni nogometaš  Grin . Naravno i Vermaelen je bio promašaj ali na kraju im nije niti trebao jer su imali četiri dobra stopera i bez njega. Bravo je branio fenomenalno, sve šta je trebao i štošta toga šta nije trebao, ter Stegen također uz pokoji kiks. Rakitić je bio pun pogodak i mislim da je velika greška što je Modrić dobio nagradu za našeg najboljeg igrača budući da je Rakitić imao puno bolju sezonu i lik napokon ima priznanje svih koliko je dobar i zašto sam govorio da je najbolji igrač u reprezentaciji. Usput da se nadovežem u vezi reprezentacije, momčad pa makar imala sve ostale prosječne pojedince (a ima znatno bolje) sa Modrićem i Rakitićem u sredini terena može pobjediti bilo koga, a trebala bi gotovo svakoga. Barcelona sa Rakitićem ima napokon igrača "sa mudima" u sredini terena koji uz to ima dobre fizikalije i vrhunsku tehniku. Suarez je najbolji napadač na svijetu i pogodili su sa njime maksimalno, odlično igra leđima prema golu, zna zabiti gol kad ekipu nejde, individualno je odličan, grize na svaku loptu, daje okomitost i nepredvidivost koja je nedostajala napadu Barcelone kada se naravno zatvori Messija na koga su svi uglavnom fokusirani. Naravno kada se težište prebaci na Suareza i Messija (a čak ni tada nisi siguran ni približno da si ih zatvorio) ostaje veliki prostor za dodavanje u dubonu za Neymara koji je na taj način vrlo jednostavno i vrlo često dolazi u laganu situaciju za zabiti gol.

Juventus je iznenađenje ove sezone, stvarno su igrali kao velika ekipa, nosili su se i sa Barcelonom i Realom. Pogba je jučer bio nevjerovatan, kakva igračina, kako duele uzima, vuče napade. Marchisio ima ponajbolji udarac na svijetu, lik kako god da puca uvijek malo fali da bude gol. Vidal je razočarao jučer, isticao se jedino glupošću. Sa njima trojicom su uspjeli smanjiti prostor Pirla što je i bio cilj. Morata je predobar, trebali bi se zapitati u Realu, lik je skupljao mrvice kraj Benzeme, a sad zabija svima redom i uz to dominira dok Benzema nije riješio utakmicu od krizme.
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 12:00:21
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

očito samo meni pogba jučer nije bio nešto nevjerojatan, što više, što ga češće gledam to sam uvjereniji da je verrati dosta bolji igrač od njega
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 12:18:34
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Nisi jedini,meni taj igrač nije ništa posebno.
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 12:21:27
Igor
Moderator
Registrirani član

očito samo meni pogba jučer nije bio nešto nevjerojatan, što više, što ga češće gledam to sam uvjereniji da je verrati dosta bolji igrač od njega

Prvo poluvrijeme i nije nesto, al drugo je bas odlican bio Grin

Al meni je morata predobar bio Grin

Inace iniesta MOTM Grin
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj 2015., 12:22:03 Igor » Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 14:58:11
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Verrati igra ala Pirlo, dok je Pogba skroz drugi igrac, i ovo što smo gledali u zadnji 3-4 utakmice nije niti 50% njegovih mogucnosti, poslije one pauze od 2 mjeseca pala je forma ocigledno, gdje god nastavi da igra briljirat ce jer je jednostavno mocan, tehnika, sut, a da ne govorim kako je fizicki dominantan sinoc u 2 poluvremenu su se igraci Barce odbijali od njeg.

Realovac Vidal je takav igrac, uvijek na ivici kartona ali trkom i borbenoscu nadoknadi sve, sinoc nije imao dobru utakmicu tj prvo poluvrijeme kao i ostatak ekipe, ali je u drugom odigrao sasvim korektno.
Ponavljam najvaznije za Juve da sada zadrze kljucne igrace, Tevez, Morata, Vidal, Pogba moze da ode ako to zeli on se moze nadomjestiti lakse nego Vidala jer je ovaj mnogo vazan igrac za ekipu, tu je i Sturaro koji se pokazao odlicno, stigao je Dybala vjerovatno stize i Khedira, vraca se stoper iz Empolia Rugani, za koga kazu da je najbolji u ovoj sezoni u serie A, jos nekog beka dovesti, i gledamo Juve opet u zavrsnici LP najmanje cetvrtfinale.
Pirlo odlazi 99% i to je veliki gubitak. ali s tim kako je odigrao ovu zadnju sezonu to je najbolje riješenje, Marchisio igra skoro pa savrseno na njegovom mjestu.
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 15:06:36
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Pogba je definitvno novi Yaya Toure, solidnu utakmicu je odigro, ali nemozes zagradit loptu od lika, jak, tehnicki dobar, sut, visok sto bi nama dosta znacilo...ne znam kog bih izabro izmedju njega i Verrattija, vjerovatno onog jeftinijeg.
Evidentirano

Read
07. Lipanj 2015., 15:52:08
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Ja bi prije Pogbu jer mislim da bi donio novu dimenziju u igri. Donio bi visinu i šut iz vana. To sada je li on tehnički na razini Barcelone, mislim da je jer ni Rakitić nije nešto bolji ali u obrani i presingu je fantastičan, u skok igri kdo prekida također. Pogba bi sve to donio samo za jednu razinu više. Prema naprijed vipe i ne treba kad se ima ovaj trojac, a svakako o Messiju ovisi čitava momčad. Raketa je npr Messiju savršeno došao, glumi mu mantinelu i pokriva mu leđa. To je već sasvim dovoljno.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
08. Lipanj 2015., 13:42:06
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

facepalm

Ovaj Juve već sad dominira ligom nekoliko godina ko Dinamo, a kaj je najgore uopće se ne nazire kraj.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
08. Lipanj 2015., 14:12:51
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Duo Bee & Berlusconi se ne slaze s tvojom konstatacijom. Cool
Evidentirano

Read
09. Lipanj 2015., 10:18:26
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Dao Bog te sreće Grin
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Str: 1 ... 12 13 [14] 15   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net