Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 28   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
14. Lipanj 2015., 08:51:16
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Spol: Muški

Da,a gledaj ove naše debile,još žele ući u EL preko Sampdorije.  facepalm
Znači jebeno ne mogu vjerovat,i vas i nas preuzmu Tajlanđani,vaš odma kupuje igrače od 35 milja. O Interovim pojačanjima bolje da se ne priča. Strašno.
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 11:38:51
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Miha službeno Grin
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 11:41:55
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Pippo i službeno dobio otkaz, Miha službeno novi trener.

Također, navodno se Ibra dns sastaje sa predsjednikom PSG-a da pričaju o njegovoj budućnosti.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
16. Lipanj 2015., 11:54:13
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Meni je transfer Ibre tako jako bezvezan, a još čitam kako se navodno dogovorio i Luiz Adriano iz Šahtjara koji je slobodan igrač od ljeta. Jackson Martinez i on kao zamjena bi bilo i više nego dovoljno. Tako da neznam uopće šta će vam Ibra
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 12:11:21
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

donekle se slazem, Destro i Pazzini su bivsi, Martinez, i Niang se vraca na kojeg Mihajlovic navodno racuna, treba jis jedna spica, sad oce li to bit Ibra ili Luiz Adriano neznan, ali tri napadaca svakako moramo imat.

Sad se spominje se Imbula uz Kondogbiju, a CdS senzacionalno objavljuje da smo za Ardu Turana zainteresirani. Grin on ima klauzulu od 41M eura... iako je klasa svjetska, nisan za njega, jer bi ugusili Faraona...
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 12:15:14
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ma Turan u Atl. Madridu je bio goli k* sve dok nije došao Simeone, tada je i on proigrao, mislim da se za 41 milijun može kupiti igrač koji više odgovara Milanu, recimo prodati Hondu i uzeti Eriksena iz Spursa, onako na prvu sam to napisao i nebi bilo uopće loše.
Šta se tiče napadača Jackson, Luiz Adriano, Niang i po nekakvoj potrebi i Faraon to može odigrati i to je i više nego dobro, za razliku od prošle sezone odlično. Nikako nevidim potrebu da se dovodi Zlatan i da mu se daje plaća kada se sa tim novcima mogu dovesti korisniji igrači za momčad = stoper.
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 12:54:16
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Budući da su doveli Martineza, Ibrahimović je skroz nepotreban. Ako će se igrati sa dva napadača uz Martineza (odnosno Luiz Adriano kao iskusna zamjena) staviti El Sharaawya ili Nianga kao drugog napadača. Ako pak će igrati samo sa jednim isturenim, El Sharaawy i Niang mogu igrati lijevo i desno krilo.

Turan mislim da nije potreban, bolje da uzmu nekog profinjenog veznjaka, ali klasu, kad već kupuju za veliku lovu.
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 13:07:18
ricky
Administrator
Registrirani član

ako nista, bilo bi zanimljivo gledat Mihu i Ibru na istoj strani, nise se bas mazili u proslosti, a obojica cvrsti karakteri Grin
Neka je trener rijesen, to je osnovno, za mi je Pippa al fkt je pokaza neznanjem mozda za koju godinu...
Sad igracki kadar rijesavat
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2015., 13:20:19
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Budući da su doveli Martineza, Ibrahimović je skroz nepotreban. Ako će se igrati sa dva napadača uz Martineza (odnosno Luiz Adriano kao iskusna zamjena) staviti El Sharaawya ili Nianga kao drugog napadača. Ako pak će igrati samo sa jednim isturenim, El Sharaawy i Niang mogu igrati lijevo i desno krilo.

Turan mislim da nije potreban, bolje da uzmu nekog profinjenog veznjaka, ali klasu, kad već kupuju za veliku lovu.
nisu još doveli Martineza.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
17. Lipanj 2015., 10:14:16
danijelmerkas
Registrirani član

Uhvatili smo se Imbule i Kondogbie, međutim trenutno nismo blizu nijednom od njih. Imbula bliže Interu, a za Kondogbiu se navodno u dogovor uključuje i Arsenal.

Navodno dogovaramo Boatenga koji je free agent nakon otkaza u Schalkeu, A Ibra je tražio raskid ugovora koji mu nije odobren i sve je teže očekivati njegov transfer u Milan ovog ljeta.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
17. Lipanj 2015., 10:19:45
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Nekako mi je najrealnije da će Kondogbia u Real Madrid, ali i Arsenal bi ga lako privolio, Francuzi vole ići tamo, znamo i zašto Grin
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2015., 11:21:19
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Rami za 4 milijuna eura u PSG ili Sevilli, na igraču je sada da izabere nakon šta je Milan navodno prihvatio ponudu.
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2015., 11:50:08
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Super za Milan.. imaju dosta tih skartova, trebali bi se rijesit polako viska igraca...
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Lipanj 2015., 11:52:18
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Ako se riješe svih škartova,neće ostati tko igrati. Grin
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2015., 11:57:01
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Abbiatti, Zapata, Zaccardo, Bonera, Mexes, Albetrazzi, Muntari, Essien, Destro, Pazzini, Cerci... to su igrači kod baš moraju otići iz kluba, dok bi ostali tipa Rami, De Jong bili čisto ok igrači za klupu i rotaciju.
Meni je taj Rami u Valenciji bio predobar igrač, neznam šta mu se dogodilo u glavi da je toliko pao.
Šta će sa Menezom biti na kraju? Odlazi ili ostaje? Imao je odličnu sezonu, ali opet kao i Honda mi je, onako ništa posebno Grin Da se prodaju njih dva mogla bi se lijepa svoga zaraditi, a sa tim parama se dovesti igrači tipa Eriksena i tako nekog igrača.
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2015., 11:59:40
danijelmerkas
Registrirani član

Ja to nisam nigdje pročitao, ali me čudi njegova prodaja. Ostajemo onda na Paletti, Zapati i Alexu i mladom Elyu za kojeg se niš ne zna osim da je talentiran. Također, ni Alex, a pogotovo Zapata nisu sigurni u opstanak.

Zasad su sigurni samo bočni MdS te Abate koji je produžio ugovor. Bochettiju i Antonelliju istječu posudbe, Mexesu, Zaccardu i Boneri istječu ugovori koji neće biti produženi.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
17. Lipanj 2015., 12:21:13
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Antonelli je potpisao do 2018. Grin

2 stopera, 1 bek, 2 veznjaka, 2 napadaca... tak nesto otprilike Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Lipanj 2015., 12:41:16
ricky
Administrator
Registrirani član

Da, Antonelli je nas i niciji Grin
Mislin da ce za Meneza kljucan Miha bit, da se mene pita odma bi ga proda, a Hondu ostavija. Smiley
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2015., 12:43:52
danijelmerkas
Registrirani član

To nisam znao, ali super Grin

I ja bi Meneza prodao, nije on za vrhunske ekipe...
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
17. Lipanj 2015., 13:27:00
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

-------------------Diego Lopez-------------
De Sciglio---Howedes--Paletta--Antonelli
-------------Montolivo--G.Xhaka----------
--------------------Eriksen-----------------
Candreva----------------------------Salah
-------------------Jackson------------------

Klupa: Agazzi, Abate, Rami, Ely, Adriano, Poli, De Jong, Bonaventura, Susu, Niang, El Shaarawy, Luiz Adriano

Ovako nekakav Milan bi po meni izgledao barem za 50% jači nego prošlogodišnji barem na papiru. Normalno tu sad ima mnogo dilema Salah ili Faraon itd. Kako sam čitao Fiorentina ga ne namjerava kupiti, šta bi Milanu bilo idealno. A i Candreva je možda trenutno nemoguća misija uzeti ga iz Milana ali meni je jednostavno predobar igrač i morao sam ga napisati tu Grin A ako ne on, onda bi nekog Brazilca iz Šahtjara, D. Cousta ili Fred. Ukratko Grin
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 28   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net