Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
05. Ožujak 2017., 12:32:12
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

Spol: Muški

AMUNT VALENCIA

Sosa je dmf?
kakav je Lapadula igrac?

inace cestitka za pobedu, doneli ste mi pare na kladionici Grin
Evidentirano

Read
05. Ožujak 2017., 23:16:37
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Lapadula nikad nece bit neki previse havljen napadac ili da ce se klubovi borit za njega, ali radi ono sta se od njega trazi i daje sve od sebe Grin
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
11. Ožujak 2017., 00:03:08
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +173/-155

Ne mogu jbno virovat.....
Evidentirano

Read
11. Ožujak 2017., 15:57:38
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-323

Bome je Donnarumma bio izložen paljbi.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zyk-iOcvtgE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zyk-iOcvtgE</a>
Evidentirano

Read
13. Travanj 2017., 14:44:57
ricky
Administrator
Registrirani član

I sluzbeno je gotovo... Milan je prodan Kinezima, i tako je označen kraj ere Berlusconija... a i Gallianija. Sto rec, cini mi se najuspjesniji klupski predsjednik s 29 trofeja, covik koji je od Milana iz kraja 80ih, pocetka 90ih napravio mozda i najbolju ekipu svih vremena, uveo revoluciju u talijanski nogomet, ali posljednjih godina vise nije islo. Nadan se da ce Kinezi vratit Milan na stare staze slave, i vratit osmijeh na lice svim Milanistima...

« Zadnja izmjena: 13. Travanj 2017., 14:46:25 ricky » Evidentirano

Read
14. Travanj 2017., 08:04:52
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Hvala mu na svemu.

Kinezima želim samo da ne predstavljaju veliku vreću bez dna, kao što se događa u većini slučajeva.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
14. Travanj 2017., 10:50:02
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

''Napuštam danas, nakon više od 30 godina, vlasništvo i mjesto predsjednika A.C. Milana. Radim to s bolom i emocijama, ali i sa svjesnošću da u modernom nogometu, da bi se natjecali na najvišim svjetskim i europskim nivoima, potrebne su investicije i resursi koje jedna obitelj jednostavno više nije u stanju podržati.

Neću nikada moći zaboraviti emocije koje je Milan znao pokloniti i meni i svima nama. Neću zaboraviti nikada sve osobe s kojima sam imao priliku raditi u klubu koji je osvojio toliko.
Prije svega, naravno, veliki treneri i veliki šampioni koji su omogućili ove uspjehe koji će uvijek ostati zabilježeni u povijesti nogometa. Nabrajati jednog po jednog bilo bi nemoguće. Zato, svima njima jedan zajednički zagrljaj.

Isti zagrljaj upućujem i onima koji su bili u klubu u ulogama službenih osoba kluba, tehničara, administratora i liječnika, koji su učinili Milan ne samo ekipom, već kompanijom koja je model za sve druge u svijetu nogometa.

Među svima njima, najprije treba spomenuti Adriano Gallianija, koji je u našem Milanu bio neumoran graditelj i motor. Iznad svega, moje hvala iz dubine srca ide vama navijačima.
Milijunima strastvenih koji su punili stadione po cijelom svijetu da bi uzvikivali ''Forza Milan'' i mnogima koji su, iako fizički daleko, uvijek bili blizu sa simpatijama i entuzijazmom. Bez njih pobjednički Milan ne bi nastao i ne bi postojao. S njima smo osvojili sve što se moglo osvojiti.
Imam u očima i srcu tisuće trenutaka u kojima su iskazi ljubavi naših navijača bili izvanredni i emotivni.

Njima želim reći da, iako danas napuštam svaki vid upravljanja, ostat ću uvijek navijač Milana, kluba koji sam naučio voljeti od malih nogu zahvaljujući svom ocu, san koji smo ostvarili zajedno.
Novim vlasnicima, od srca, želim sve najbolje i da ostvare ciljeve još fascinantnije od onih koje smo mi ostvarili.

Onima koji ostaju, igračima, treneru, članovima Uprave, svim našim navijačima, želim velike uspjehe, i svakom od njih da u sportu i u životu ostvari planove i snove koje imaju na umu i u srcu, za sebe i za osobe koje vole.

HVALA SVIMA, SILVIO BERLUSCONI.

Lijep oproštaj  Super
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
15. Travanj 2017., 12:20:05
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Milan: Donnarumma; Calabria, Zapata, Romagnoli, De Sciglio; Kucka, Sosa, Mati Fernandez; Suso, Bacca, Deulofeu
Evidentirano

Read
15. Travanj 2017., 14:30:36
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Kakva zavrsnica Kiss neka je X
Evidentirano

Read
03. Svibanj 2017., 00:17:56
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

Pišu Španjolci da je dogovoren Musacchio, ako je istina onda ste napravili top transfer. Odličan stoper!
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2017., 14:09:24
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Izgleda da Rodriguez dolazi u Milan...
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2017., 15:32:37
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Rodriguez u Milan za 15+3mil eura,čestitam,nadam se da ćete idući 100 godina biti ispred Intera.
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2017., 17:45:27
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Milan je ozbiljan, fina pojacanje se potpisuju, a i o finim se prica. Valdja ce iduce sezone makar malo zagorcat zivot Juveu.
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2017., 17:56:11
ricky
Administrator
Registrirani član

Po svemu sudeći dogovoreni su: Ricardo Rodriguez iz Wolfsburga, Mateo Mussachio iz Villareala i Franck Kessie iz Atalante... teško da će doći do preobrata u ovim transferima, ali nakon slučaja Suazo i Biabiany, u sve sumnjam. Grin

Spominje se još jedan veznjak, moja preferencija je Badelj... radija pod Montellom, pozna Seriu A i po meni jako dobar igrač koji će podignut tehnički nivo ekipe.
Lijevo krilo, pitanje je što će bit sa Deulofeuom, ja se ne bi puno sekira njida ga se ne otkupi. Keita Balde će po meni biti bolje rješenje, spominje se i Papu Gomez, iako uskoro puni 30... moj izbor je Keita.
Napadač, Bacca vjerojatno odlazi, pitanje je sto ce i s Lapadulom biti, nije kalibar za Milana, ali gine za dres... Spominju se Aubameyang, Morata, Belotti, Kalinic... u zadnje vrime i Schick iz Sampdorije za kojeg smatram da je jbn talent, ali nije jos za udarnu iglu.
Suso isto oklijeva oko produzetka ugovora, po meni ako se moze ubrat dobra para, neka ga se proda, dobro desno krilo ima na svakom koraku.

Ugl, nakon duuuugo ocekuje se prometno i bogato lito za rossonerre sirom planete. Grin
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2017., 18:05:31
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

neće to još dogodine biti dovoljno za borbu sa juventusom, ali kroz par godina sa ovakvom ambicioznošću se može svašta očekivati, roma će se sigurno dogodine sa monchiem još malo dignuti, napoli je iz godine u godinu sve bolji, još da se inter trgne možda će ljudi ponovo dobiti volju pratiti serie a Grin
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2017., 21:14:02
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

AMUNT VALENCIA

malo off topika.. Monchi  je precenjena licnost, smatram da u Romi nece nista napraviti

da ne bude bas sve off, sledece sezone Milan u prvih 4 a one tamo borba sa Juveom.. Moja prognoza
Evidentirano

Read
19. Svibanj 2017., 00:06:23
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Milan stvarno kreće lijepo. Počinju momčad graditi od obrane a Musacchio i Ricardo Rodriguez su definitivno odlični igrači, obadvojica. Musacchio i Romagnoli bi mogli biti stvarno vrlo dobar tandem.
Ali opet ovom Milanu treba još puno pojačanja da bi oni mogli zapapriti Juventusu, te Romi za koju smatram da će biti odličan konkurent Juventusu, te Napoliju.
Jer Milanu još trebaju i 2 centralna vezna, krila, te špice, dakle praktički 7 od 11 igrača u prvoj postavi vam treba, ali 7 pravih pojačanja, a ne Kučka i takvi retardi

edit:

Kada ovako bolje razmisliš definitivno bi se trebali okrenuti mladim Francuzima i njihovom tržištu, zato jer tako vrve talentima. Šta se tiče obrane sve je praktički rečeno, Musacchio i Romagnoli stoperi, lijevo Rodriguez, a desno je upitno pošto De Sciglio navodno ima dogovoreno sa Juventusom. Ali recimo da se računa na njega sa Donnarummom na golu to sve skupa djeluje vrlo dobro. Veza je očajna, doslovno neznaš tko je gori. Ima se mladog Locatellija, te bi bio dobar kao prva zamjena prvoj trojci, a valjalo bi otkupiti i Pašalića jer po svemu prikazanome pokazao se u finom izdanju. Da sam navijač Milana u svome klubu bi htio definitivno bi htio Cypriena iz Nice, ili Ceballos iz Betisa, strašna dva igrača, čudo jedno, pravi igrači sa smislom za igru, a uz jednog od njih bi itekako bio dobar trkaš kao što je bi bio dobar Kessie iz Atalante, te iza njih kako kaže Ricky Badelj, pa već kada se igram i namišljam, po meni bi to bio jedan tehnički i trkaćki moćan vezni red. Šta se tiče napada i krila, Keita Balde iz Lazia odličan izbor, kako sam čitao pregovara i sa Sevillom, dok bi na drugom krilu i dalje odličan bo Deulofeu, no on izgleda ide natrag za Barcu, tako da će se trebati i tu naći zamjena, Vitolo iz iste te Seville idealan izbor, kao i Coman kojega je Bayern otkupio ali navodno će ga samo preprodati. Šta se tiče same špice i vrha napada, za to zbilja nemam ideju, jer koga god da uzmete od navedenih morati će se odriješiti vrećica, Aubameyang odličan izbor naravno, ali neznam koliko je realan, makar ja sam siguran da loš izbor nebi bio Iheanacho iz Citya, a nebi bio nešto skup.
U Francuskoj i Španjolskoj se još može naći stvarno veliki broj igrača koji bi bili fantastična pojačanja za Milan

Tako da eto to bi bio neki moj za sada odlični Milan, samo šta je to gotovo nemoguće da će toliko igrača promjeniti:
Donnarumma- De Scigio, Musacchio, Romagnoli, R. Rodriguez- Badelj, Kessie, Cyprien/Ceballos- Coman/Vitolo, Keita Balde, Iheanacho
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj 2017., 02:20:44 alex garcia » Evidentirano

Read
23. Svibanj 2017., 12:15:07
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DzbYpIp71yg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DzbYpIp71yg</a>

18 milijuna eura, top transfer, odlican stoper
Evidentirano

Read
23. Svibanj 2017., 16:01:02
ricky
Administrator
Registrirani član

Ovaj tjedan bi treba bit rijesen Ricardo Rodriguez, a 30. Kessie...
Jucer sastanak Fassone - Lotito, ponudjeno 40milki za dvojac Biglia-Keita, ovaj oce barem 55... totalno sam za Keitu, ali Biglia... 31god, sklon ozljedama, ne kazem da nebi bija top medju nasim jadnim veznim... ja se jos uvijek nadam Badelju. Grin
Evidentirano

Read
23. Svibanj 2017., 22:31:56
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ova tri prva pojačanja nagovještaju da bi čak nešo moglo i biti od Milana, Musacchio, Rodriguez i Kessie svi od reda odlična pojačanja
Evidentirano

Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net