Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
12. Srpanj 2017., 17:05:24
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

Spol: Muški

més que un club

Kako bi sad trrbo izgledat sastav sa svim tim pojacanjima?
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2017., 17:27:46
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

-------------Donnarumma-----------------
Conti--Musacchio--Romagnoli--Rodriguez
---------------Montolivo-------------------
------Kessie--------------Bonaventura-----
Suso-----------------------------Calhanoglu
-------------Andre Silva---------------------

Pretpostavljam
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2017., 20:21:56
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Not bad, jos da to neko ukomponira i mozda Juve i bude imo suparnika  D
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2017., 23:24:06
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +173/-155

Ipak se oko Bonuccija nešto šuškaaaa. Grin
Izvori bliski kako Juveu, tako i Milanu, kažu da se tek ispitiva situacija i da bi eventualni pregovori mogli bit vrlo kompleksni, ali je moguće. Bonnuci je navodno nezadovoljan plaćom, a i Allegri njime, nakon onog sranja s Portom i navodne svađe na poluvremenu finala LP... Sad, ako se i bude eventualno prodava, Leo ima ponuda koliko hoće, tu je Premiership, možda obitelj odigra ulogu želeći ostati u Italiji?
Na kraju, eventualni igrač koji bi sudjelova u razmjeni je De Sciglio, nikako Romagnoli, koji je za Milan neprocjenjiv. Grin
Ne mogu ni percipirat kakav bi to potez bija dovest Bonuccija...

Što se tiče postave, dobro je to postavija alex, ali bit će tu još promjena, kako u prvoj postavi, tako i na klupi, gotovo je siguran novi regista ili će to biti Biglia, ili Badelj, ne znam koje bi treće rješenje moglo biti, i jučer protiv Lugana se vidilo kolika je rupa Montolivo... Bertolacci odlazi u Genou, spominje se Renato Sanches iz Bayerna, i to dosta ozbiljno + mu je agent naš novi veliki prijatelj Mendes. Grin
Kao i da će prva špica bit Andre Silva, u početku gotovo sigurno neće... ne ide ni sada na kinesku turneju, i ipak je to nova liga, jezik, blabla, pokušat će se skinit pritisak s njega u početku... Aubameyang je velika vjerojatnost jer Tianjin je dovea Modesta + imaju porez na sva inozemna pojačanja u iznosu od 100%, tako da teško da će iskeširat 140M ukupna za njega...
Ostaje Chelsea, ne čini mi se da on odgovara stilu Contea, mislin da će oni vrlo vjerojatno Moratu dovest ili Belottija, makar za njega mislin da neće nikuda još ovu sezonu, ako i bude iša, mi smo također jak kandidat za njega... PSG - ne virujen da bi Auba iša tamo grijat klupu Cavaniju...

Danas na pregovorima bili braća Ghezzal, valjda je jedan od njih agent ili što već, bratu. Solidno besplatno rješenje za krilo, s kojima smo deficitarni...
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2017., 07:35:32
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Lazio nas za Bigliu nateže onak pošteno, trenutno smo mi na 17, oni traže 20. Pišu da pokušavaju dovesti Lucasa Leivu iz Liverpoola . Također ne kužim zašto se toliko natežemo kad njemu istječe ugovor druge godine i ne kužim zašto bi za 31-godišnjaka sa samo godinu dana ugovora dali 20 milijuna eura.

Niang je na putu prema Feneru, pošto mu ovi navodno nude 3,5 milijuna eura plaće. Milan je postavio odštetni zahtjev u rangu 18 milijuna eura.

Ja bi jako volio Renata Sanchesa vidjet u crno-crvenom dresu. Prošle godine se i nije nešto naigrao, sad su mu doveli još Tolissa i Rudya i još će teže do minutaže.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
13. Srpanj 2017., 16:05:46
ricky
Administrator
Registrirani član

Pregovori s Bonuccijem se riješili kompleksa, i brzo napreduju. Grin
Moga bi čak i s nama sutra putovat za Kinu, ukoliko se sve dogovori danas. Kiss
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 07:44:36
danijelmerkas
Registrirani član

Čak i Di Marzo priča o transferu. Odnosno sve emitentne novine u Italiji bruje da će danas potpisati Shocked  Kiss Kiss Kiss

Biglia dns potpisuje. Lazio pristao na 17 milijuna eura, njegov agent izrazio sreću što je sve na kraju gotovo i potvrdio transfer.

Suso nije na popisu putnika za China Cup. Tottenham nudi 22 milijuna eura. Andre Silva i Conti ipak na popisu, dns bi im se trebao priključiti i Biglia.

Na China Cup ne putuju Suso, Romagnoli (?), Locatelli, Calabria te Lapadula koji ima dogovoren transfer u Genou. 2 milijuna za posudbu, te 11 milijuna eura sljedeće ljeto kad transfer postaje trajni.

Trenutno smo na potrošnji od 122 milijuna eura, bez ulaznih transfera Biglie i Bonuccia. Pitanje jest koliko je realan top napadač??

Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
14. Srpanj 2017., 09:49:09
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Jbt ak uspiju potpisat Bonuccia stvarno odlican deal...
Znaci igraca kojeg redovito prate i nudili cifre od 60mil etc. kao Chelsea, City , Real , Barcelona oni uspiju zakaparit od rivala...
Iako nevjerujem dok ne bude offical i vidim ga u Milanovom dresu...
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj 2017., 09:49:30 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 10:45:35
ricky
Administrator
Registrirani član

@danijelmerkas, uzmi obzir oko Biglie i Bonuccija hoće li sav keš odma biti plaćen, a i da bude, imamo mi materijala za prodat, da ne nabrajam sve, ali možemo solidnih 50 i više M eura na prodajama dobit + sigurno si vidija vijest da predsjednik Yonghong Li kad je vidija doček cca. 5000 navijača u Milanellu na prvom danu treninga i taj njihov entuzijazam je odlučija dodat 60M eura u budžet... 22M je već sjelo. Kad san već spomenjja transfere na "rate" i Aubameyangov ili Belottijev (jutros izašla informacija da je ponuđeno 40M eura + Niang i Paletta) će biti plaćeni na taj način.

Suso ne virujen da je na prodaju, jedino ako neka jbna ponuda dođe, on i Ragnoli ne idu u Kinu kako bi se u potpunosti zaliječili od ozljeda i bili spremni za kvalifikacije za EL (danas u 13 je izvlačenje).

@GALAREAL 4EVER - presudila je valjda volja igrača/obitelji, imaju bolesnog i radi njega bi željeli ostat u Italiji... ali iznenađuje i mene cifra od "samo" 40M eura za ako ne najboljeg stopera svijeta, nadan se da će nastavitns tom reputacijom i u Milanu. Grin
Samo što nije službeno, ne znam što bi se moralo iskomplicirat da deal bude off...
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 11:58:52
danijelmerkas
Registrirani član

Ma razumijem, stvarno smo napravili jbn posao, praktički sve igrače doveli prije odlaska na ključne pripreme. Upravo sam pročitao informaciju kako je transfer dogovoren te bi uskoro trebao potpisati petogodišnji ugovor vrijedan 6,5 milijuna eura. Čak bi mogao sa ekipom otići u Kinu.  Kiss

Kolko čitam, na kraju se nigdje ne spominje De Sciglio, koji će ionako otići za 10-15 milijuna eura, tako da bi Bonuccia mogli dobit za 30 milja kada se sve zbroji...Kakav posao  Kiss Kiss

Neizmjerno mi drago kaj smo konačno riješili tolko potrebnog holdera, Bigliu, da nam rupa Montolivo ne smuca previše.

GK- Donnaruma, Donnaruma, Gabriel
DR - Conti, Calabria, Abate
CB - Bonucci, Romagnoli, Mussachio, Gomez
LB - Rodriguez, Antonelli
Vezni - Kessie, Locatelli, Montolivo, Biglia, Bonaventura, Calhanoglou
Krila - Borini, Suso
Napadači - Andre Silva, Bacca

To tako nekako trenutno izgleda. Nada tinja za top napadača.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
14. Srpanj 2017., 14:17:29
ricky
Administrator
Registrirani član

Bonucci is in da house. Cool
https://twitter.com/MilanEye/status/885833409372856320/video/1

Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 16:18:36
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Bonucci sluzbeno!  Wink
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 18:32:01
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Lucas Leiva u Laziu, tako da je i transfer Biglie u Milan pitanje sata samo
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 18:39:47
ricky
Administrator
Registrirani član

Ma to je riješena stvar. Grin sutra vjv ima preglede... i Biglia i Bonucci će početkom doletit ostatku ekipe u Kinu.
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 18:40:56
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

ovo za Bonuccija mi je još uvijek fascinantno. Grin

btw. Bonucci je novi kapetan Grin
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj 2017., 19:12:08 alex garcia » Evidentirano

Read
14. Srpanj 2017., 23:52:23
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

ovo za Bonuccija mi je još uvijek fascinantno. Grin

btw. Bonucci je novi kapetan Grin

Nije fascinantno, Leo je napravio mnogo problema u prosloj sezoni, narušavao je atmosferu u klubu, te autoritet trenera, i koliko sam ja shvatio najveci je krivac za izgbuljeno finale LP jer je Juve imao odlicno poluvrijeme, da bi ovaj na pauzi glumio silu i htio se fizicki obracunati sa nekim igracima, bilo je ili Allegri ili Bonucci tako da je Juventus odlucio stati na stranu Maxa, Leo je bio jedan od boljih štopera zadnjih godina u serie A mozda i u evropi, ali ocigledno je u zadnje vrijeme nešto se desilo u njegovoj glavi, odlicno pojacanje za Milan samo ko ce znati kako ce se uklopiti jer koliko god bio on dobar još više su ga Barzagli i Chiellini cinili boljim, da ne ispadne sad da govorim ovo zato što je otišao gore sam vec naveo da je jedan od bolji, ima on neki ispada na terenu umije mnogo i da kiksa, tehnicki je mozda i najbolji u evropi umije da posalje loptu kao Pirlo iz najboljih dana, kako god nek mu je sretno hvala mu za sve ali se nesportski ponašao a naravno da nije veci od Juventusa, mislim da necemo mnogo ni zaliti za njim jer je juve poprilicno dobro popunjen na tim pozicijama tu su Rugani, i Benatia i jedva cekaju svoju šansu, a uzeli su i onog Caldaru iz atalante.
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2017., 08:27:34
danijelmerkas
Registrirani član

Čitam, i ne vjerujem. Svi Juventini sad govore ovo, ono a kleli su se donedavno u njega. Kad istog dana jebeni Kyle Walker potpiše za 57 milijuna eura ovo je krađa. Pogotovo kad se zna da će vjerojatno De Sciglio otići za 10-15 milijuna eura u suprotnom smjeru, a mi dobili stup obrane sljedećih 3 godine u kojima će Romagnoli u potpunosti stasati...
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
15. Srpanj 2017., 14:15:24
ricky
Administrator
Registrirani član

Dost dobar posa. Grin

Cool
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2017., 17:30:17
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Čitam, i ne vjerujem. Svi Juventini sad govore ovo, ono a kleli su se donedavno u njega. Kad istog dana jebeni Kyle Walker potpiše za 57 milijuna eura ovo je krađa. Pogotovo kad se zna da će vjerojatno De Sciglio otići za 10-15 milijuna eura u suprotnom smjeru, a mi dobili stup obrane sljedećih 3 godine u kojima će Romagnoli u potpunosti stasati...

Ti izgleda nisi dobro procitao moj post? Leo je Ponajbolji štoper u evropi, to ne moze niko osporiti, ali cinjenice koje sam ja iznije ne moze niko pobiti jer to nisu lazi.
Naravno da Juventinima nije lahko prihvatiti takak gubitak ali je pravio sranja nije moglo dalje vjerovatno.
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2017., 21:49:18
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Dost dobar posa. Grin

Cool

Ovo je pravo poslagana momcad moram priznat...Defanzivno prejaki,sredina trkacka radisna, eto meni Suso tu crna ovca no vidjet cemo, u jednom transfer roku ovakvu momcad napravit svaka cast...
Evidentirano

Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net