Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
12. Lipanj 2017., 13:33:56
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +173/-155

Spol: Muški

A. Silva: "I will give my all for these colours, to win with this great shirt. One or two strikers? The coach will decide. Everyone knows the greatness of the rossoneri and the champions that have played here; joining is a point of arrival. I was pleasantly surprised by this opportunity, I'm very happy to be here at AC Milan. I know the story of this great club."

PSG's sporting director has arrived at Casa Milan to meet with Milan. - vjerojatno za pregovore oko Krychowiaka koji je iskočija kao ideja, ne zna se samo da li to isključuje Bigliju. I vjv da PSG prezentira ponudu od 40M za Gigia koja će bit odbijena.
Igli Tareu (sportski direktor u Laziu) i Cavendi (agent Keite) je rečeno da će ih se čekat do vikenda za konačan odgovor.

Forsberg iz RB Leipzeiga je izgledna opcija, također njegov dolazak ne bi isključio dolazak još jednog desnog krilnog. Pratija tko Forsberga?

Donnarumma to @GQitalia: "I'm looking for a house in Milano. Everyone knows what my will is. I'm attached to Milan."
Ajde da se i ovo završi, makar ništa nije službeno... drago mi je da su F&M zauzeli čvrst stav prema Raiolu i ne dopustili ucjene i nastojat će što manje poslovati s njim (Gigio, Abate i Bonaventura su njegovi klijenti).
Zato su odlučili poslovat Mendesom, ipak je to klasa iznad od debelog pizza boya od menadžera, po mom mišljenju....

« Zadnja izmjena: 12. Lipanj 2017., 13:34:17 ricky » Evidentirano

Read
12. Lipanj 2017., 13:58:39
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

Forsberg po meni najbolji igrač leipziga prošle sezone. A imali su dobru sezonu... bio bi pojačanje fino.
Evidentirano

Read
12. Lipanj 2017., 19:21:27
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

Andre Silva došao  Angry Cry
Sljedeći je Borja Valero, po meni još jedan pametan izbor kupovine. Jest da ima 32, ali po stilu igre vam treba igrač koji zna stati na loptu, odličan je pod pritiskom i veliki broj dodavanja po utakmici.
Evidentirano

Read
12. Lipanj 2017., 20:46:49
ricky
Administrator
Registrirani član

Probudin se taman kad je vijest ta izasla, sav sretan, jer bi nam bija odlično pojačanje, ali već su talijanski izvori negirali ikakve povezanosti...
Nek riješe ovaj tjedan Contija, obnovi Donnaruma, riješi situacija oko Keite i Biglie i ja zadovoljan. Grin
Evidentirano

Read
13. Lipanj 2017., 16:35:59
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

sad citam da su najrealnije opcije Kalinic, Pastore i Borja Valero
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 18:05:18
ricky
Administrator
Registrirani član

SLUŽBENO: Donnaruma odlučija NE produžit ugovor s Milanom.

Kad je Sheva otiša, nije mi bilo svejedno.
Kad je Kaka otiša, dio mene je bija u kurcu.
Kad je Pippo zabija u svom zadnjem nastupu za Milan za pobjedu 2-1 protiv Novare, tad sam po prvi put zaplaka radi nogometa.

A da ću patit radi 18 godišnjeg balavca kojem je slava opalila u glavu, od kojeg je Milan to napravija to što je, neću.
Od svih pozicija, golmana je lako zamijeniti, ako ne i najlakše.

Forza Milan.
 Cool
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 18:20:16
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-264

més que un club

Cek, o cemu se tu radi uopce? Zar nije da mu je Milan sve, najdrazi klub da bi htio bit Buffon Milana?
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 18:28:05
ricky
Administrator
Registrirani član

Pa takva je priča bila cijelo vrijeme, ali očito se ipak umisto ovoga:

Radilo o ovome:

18 godišnjem balonji ponuđeno 5M eura godišnje....
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 20:46:13
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-192

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Two words : Mino Raiola
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
15. Lipanj 2017., 21:14:22
ricky
Administrator
Registrirani član

Two words : Mino Raiola
Yep.
Donnarumma on December 24: "The kiss to the badge? This is the shirt I have cheered for since I was a kid. I'm honored to wear it."

Nema više suradnje s Raiolom, to sam i već napomenija... Abate i Bonaventura su njegovi klijenti, ali kad njihovi ugovori isteknu će imat već 32 i 31 godinu...
Pitanje da li ga će se prodat ili ostavit na tribanama godinu dana... ja bi ga posla na klupu u Primaveru i doviđenja...

Oduševljen sam postupcima Fassonea i Mirabellija, nisu debelom pizza boyu pokleknuli nego su zauzeli stav "igrač, tj.agent ne može bit veći od kluba."
Potencijalni novi golman: Neto, Scuffet i eventualno iznenađenje Perin.
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 21:40:13
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Gadljiv lik
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
15. Lipanj 2017., 22:22:59
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-325

Odvratno smeće. Piše se da bi mogao u Real ili P$G. Ma fuj.
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 22:49:50
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ja sam nekako siguran da ce u Juve
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 23:07:30
Joko10
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-7

A nije sigurno Raiola glavni krivac i nije njegova zadnja, pita se i Donnarummu nešto.

Sumnjam da će mu Juve dat 5M+ godišnje. PSG mi se čini najizgledniji, eventualno Real ako se ubaci u priču.

A evo sad ima i ovakvih priča:

http://www.football-italia.net/104212/scout-donnarumma-was-always-trouble
Evidentirano

Read
15. Lipanj 2017., 23:40:52
ricky
Administrator
Registrirani član

Naravno da se pita i Donnarummu nesto, na kraju l
Krajeva kako on kaze tako bi trebalo bit, ali da je pizza boy govno, je.
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 00:36:26
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

Nikad mi nije vise svejedno bilo da li će neki igrač otići iz Milana ili ne. Sretno mu bilo, ako bude moguće uzet nekog igrača u trejdu. Mali plizzari nije nista losiji golman od njega i jedva čeka priliku...
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 12:01:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-254

"superpoziciono djelovanje"

Dollarumma  Grin
Evidentirano

Read
18. Lipanj 2017., 23:12:18
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-192

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Navijaci Italije bacali fejk dolare Donnarumi Grin
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
19. Lipanj 2017., 01:57:32
ricky
Administrator
Registrirani član

Dosta napeta večer. Grin
Ne da mi se sve copy-pasteat i komentirat, ali ukratko.

Poljski rossoneri obasuli lažnim dolarima uz banere i uzvike "uomo di merda" (gov** od čovjeka), vidjelo se da Gigiu nije bilo svejedno, koliko god to pokuša sakriti...

Raiola održa "konferenciju" u ponoć su izašli razgovori sa par novinara... ukratko: nije problem lova, blablabla, nije im se svidio pritisak koji je vršen na njih, prijetnje obitelji i njima, opleo po Mirabelliju... uglavnom veliko koprcanje Raiole jer su ga F&M pošteno zajebali i nisu nasjeli na njegov blef... moglo se iščitati i pokušaj poziva za ponovno sjedanje za stol i moguć nastavak suradnje.
Fassone odmah dao odgovor u kontekstu da ne zna na koji način su mogli pokazati veću podršku i zaštitu prema Donnarummi kada su mu nudili toliku plaću, željeli ga vezati za Milan i napraviti "bandierom" novoga Milana. Ok je odbiti ugovor, to je odluka koja se treba poštivati, ali na ovakav način ne... zasad se traži novi golman, jer kako imat golmana kojem ističe ugovor i može već imati u glavi kako slijedeće sezone brani npr. na golu Real Madrida?

Moje mišljenje, makar dosta navijača nije složno, oprost i produžetak suradnje s Donnarummom je moguć ili uz lizanje guzice i njega i Raiole ili raskinut ugovor sa Raiolom, potpisat novi ugovor i "moliti za oprost"... što ostali kažu? Grin

Evidentirano

Read
19. Lipanj 2017., 09:22:39
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Najtalentiraniji golman danasnjice sa mutavim agentom...
Koliko god bi htjel klinca u Realu toliko me i odbija Riola i njegova politika. Vec sad zahtjeva neku suludu placu u ranku jednog Benzeme a klinac jos utakmicu lige prvaka nije vidjel, kaj ce bit kad stane med vratnice Reala 3-4 sezonu placa ala Ronaldo...

Evidentirano

Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net