Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 33 34 [35] 36   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
28. Svibanj 2016., 22:58:18
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Spol: Muški

Leva , Bale na profilnu? Grin
dio oklade Grin
Evidentirano

Read
28. Svibanj 2016., 23:06:33
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

jbt....gledam ove osvajace...vidim barca sa pepom dvije lp uzela i jednu sa le  ..dakle 3 u 7 godina gdje su konstantno za dva koplja
jaci od svake ekipe u blizini....

real 20014 i 2016....kad ovo neko vidi...reci ce ...real napravio neku super ekipu glavni favoriti ovo ono....

stvarno je cudnesna stvar ovaj fudbal (a i zivot jel Grin ) ..ne treba se previse uzbudjivati oko ishoda

brate, sto bi se reklo, post ti je, nigdje veze s vezom .
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
28. Svibanj 2016., 23:08:36
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

dio oklade Grin
Pardon , nisam u toku. Grin
Reko da se nisi prodao kao vandervart Grin
Evidentirano

Read
28. Svibanj 2016., 23:09:02
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Jbg ovi nogometni romanticari nece lako prihvatit da je atletico luzerska ekipa Grin
Evidentirano

Read
28. Svibanj 2016., 23:15:26
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Ramos MVP finala Grin
Evidentirano

Read
28. Svibanj 2016., 23:19:12
vDV
Registrirani član

Barca na aparatima Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
29. Svibanj 2016., 01:04:48
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

brate, sto bi se reklo, post ti je, nigdje veze s vezom .
priznajem Grin   da je iz nemoci....ali opet mislio sam na perspektivu sta ce se nekad u buducnosti gledati kao istorija...
kazem da brojevi nisu bas sve i da lako zavaraju...

realu svaka cast....izgleda da ovaj zidane ima neku jasnu "viziju" i taktiku
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
29. Svibanj 2016., 08:55:34
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Znači Real najbolja momčad Europe... Ok. Mislim da je nakon ovoga vrijeme da jedno 5 godina odmorim od nogometa,trenutno mi nema smisla više pratiti.

Kao što sam prije govorio,Atletico protiv Reala redovito skida gaće,dok protiv Barce ginu na terenu. Sad će netko doći i vaditi statistike kako Atletico ima više pobjeda u zadnjih 10 međusobnih. Sve je to ok,ali to su pobjede u 1/8 finala kupa i u prvenstvu kad je Barca ispred  oba kluba za 20 bodova. Znači nebitne pobjede skroz. Sramite te Atletico,niste ništa drugo nego luzeri.

E da,jel Ronaldo igrao jučer,ili ga je uveo samo za penale?  smijeh smijeh I taj se smatra najboljim / drugim najboljim na svijetu.  worthy worthy smijeh
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2016., 08:57:17
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

https://vine.co/v/iVaEgElu30M  smijeh smijeh
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
29. Svibanj 2016., 09:07:25
vDV
Registrirani član

Znači Real najbolja momčad Europe... Ok. Mislim da je nakon ovoga vrijeme da jedno 5 godina odmorim od nogometa,trenutno mi nema smisla više pratiti.

Kao što sam prije govorio,Atletico protiv Reala redovito skida gaće,dok protiv Barce ginu na terenu. Sad će netko doći i vaditi statistike kako Atletico ima više pobjeda u zadnjih 10 međusobnih. Sve je to ok,ali to su pobjede u 1/8 finala kupa i u prvenstvu kad je Barca ispred  oba kluba za 20 bodova. Znači nebitne pobjede skroz. Sramite te Atletico,niste ništa drugo nego luzeri.

E da,jel Ronaldo igrao jučer,ili ga je uveo samo za penale?  smijeh smijeh I taj se smatra najboljim / drugim najboljim na svijetu.  worthy worthy smijeh

Druze ,ti iz dana u dan sve vise iznenadujes.
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
29. Svibanj 2016., 09:45:49
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

http://www.index.hr/sport/clanak/suker-real-je-pobjedu-izborio-na-penale/896220.aspx  worthy worthy
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
29. Svibanj 2016., 10:00:53
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Kakve rečenice, kakvo razmišljanje, kakav mozak  smijeh smijeh

U jednu ruku mi je žao Atletica, mislim da su igrali najbolji nogomet ove godine u LP, ali Real ima više iskustva i individualne kvalitete u ovakvim utakmicama. Također mislim kad igramo kakao spada, da možemo svakoga u međusobnim omjerima pobjedit i to se vidjelo, najveći protivnik Realu je on sam.

Ronaldu svaka čast šta je lavovski odradio 120 minuta nespreman, vjerovatno će opet zasluženo biti najbolji igrač svijeta bez obzira na brojna loša izdanja ove sezone, međutim kad je bilo najvažnije on je često potegnuo, bez njegovog pravog sudjelovanja se mučimo i to smo vidli protiv Citya i Atletica kad statira na terenu. Recimo Romu i Wolfsburg smo prošli čisto na njegov račun. Mislim da su sve manje šanse da ode nakon ove sezone iz Reala.
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2016., 10:07:25
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

A tesko da mozes procjenit kvalitetu igre Reala u dvomecu s obzirom na raspored koji je Real imao.. pa Liverpool je imao puno tezi raspored u Europa ligi Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Svibanj 2016., 10:14:25
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

A tesko da mozes procjenit kvalitetu igre Reala u dvomecu s obzirom na raspored koji je Real imao.. pa Liverpool je imao puno tezi raspored u Europa ligi Grin

Pa dobro dobili smo i Barcelonu u Primeri kad smo igrali normalno, sa Benitezom smo lutali prvi dio sezone pa nas je ista ta Barcelona natamburala, zato i kažem da smo sami sebi najveći problem. Zapravo jedino mislim da Juventus nebi pobjedili u sto utakmica da igramo. PSG smo dobili isto u grupnoj fazi, Englezi niti jedni osim Citya nemaju šanse.
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2016., 11:15:50
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Barca na aparatima Grin
Hah, prejako Grin

Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Svibanj 2016., 11:21:59
Igor
Moderator
Registrirani član

Al ovo atleticovo "skidanje gaca" je najjaca stvar sto se moze procitati. Znaci ljudi izgube od reala dva puta nakon regularnog dijela, i to jednom na penale i onda su oni "skinuli gace". Kad mislis da si sve procitao, internet te stvarno iznenadi.

Ja jos vise od gustanja radi realove lp, gustam radi nogometnih romantika i lakog rasporeda reala.

Ja nemam nista protiv ronalda i njegove utakmice sinoc, covjek je odlucio finale igrat nespreman i koliko god je los bio u napadu toliko je dobar bio u obrani i svaki put je ispratio svog covjeka.

Igrac koji je sudjelovao u 20/27 realovih golova u LP. Malo rec utjecao na osvajanje trofeja, al ajde nije neznanje za kritizirat.  Smiley
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2016., 11:31:57 Igor » Evidentirano

Read
30. Svibanj 2016., 06:30:44
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Jbg ovi nogometni romanticari nece lako prihvatit da je atletico luzerska ekipa Grin

Ekipa koja izbaci Bayern i Barcelonu i izgubi na penale u finalu je luzerska. Da baš  facepalm
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
30. Svibanj 2016., 07:03:51
Igor
Moderator
Registrirani član

Ha cujte, oni realov zdrijeb koriste kao oruzje pa ekipa koja dvije godine nije zasluzila pobjedi ih u finalu. Luzerski mentalitet jebiga Grin
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2016., 07:55:18
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Istini za volju, ždrijeb koji je Real imao ove sezone više liči na europsku ligu nego na ligu prvaka.

Bez obzira na nogomet koji pružaju, kako neko može nazvati luzerima momčad koja je dvostruko jeftinija od konkurencije i uspijeva se konstantno boriti za trofeje? Što je tek onda Klopp koji glasi za jednog od najboljih trenera na svijetu, a izgubio 6 finala zaredom?
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
30. Svibanj 2016., 09:17:10
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Ha cujte, oni realov zdrijeb koriste kao oruzje pa ekipa koja dvije godine nije zasluzila pobjedi ih u finalu. Luzerski mentalitet jebiga Grin

Zamjenit Torresa za nekog krucijalnijeg napadača, dolazak Gaitana - 2 stvari koje su potrebne Atleticu da prevagne u takvim tekmama bez problema.
Evidentirano

Str: 1 ... 33 34 [35] 36   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net