Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
03. Srpanj 2015., 13:43:40
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

Spol: Muški

més que un club

Barcelona's managing committee will meet on Monday evening. They could then decide if they will sign the Arda Turan deal or not. [rac1]

West Ham are close to singing Alex Song (28) on a permanent deal. Man City, Chelsea, AC Milan and Inter were also interested [sky dailymail]

Aleix Vidal and, if a deal is closed, Arda Turan, will be Barcelona's only signings during this summer transfer window. [sport]

Managing committee wants the new president to announce the deal on Arda Turan, while Luis Enrique wants him at start of pre-season. [sport]

Navodno su samo Arda i Aleix zelje Lucha, zasluzio je da mu se ispune, sto nemora znacit da je dobra odluka (Chygrynskiy).
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj 2015., 13:43:59 Siempre Barca » Evidentirano

Read
03. Srpanj 2015., 14:28:54
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Pa da.. nije to tak lose.. bio bi zadovoljan kad bi dosla ta 2 igraca samo.. promovirat neke, rijesit situaciju u Barci B(posudit ove talentiranije da ne igraju u znj ligi Grin)

Prodat Songa... Gerard je otisao vec...Montoya nazalost isto...
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
04. Srpanj 2015., 08:16:28
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Na kraju i ne bi ispalo toliko lose, i plus je Bartomeu izjavio da Arda nece kostat vise od 35M. Pise se i da je Gundogan pros lijecnicki pregled, ali da je Enrique stopiro to i trazio Ardu.

I jedan zanimljiv podatak nase zvijeri Grin -B winger Adama completed 243 league dribbles in Spanish 2nd division, more than any player in top-5 leagues (Hazard 180)
Ne znam, posto se spominje Pedrovo nezadovoljstvo odnosno zanimanje Arsenala i Liverpoola za njega, ja bi ga mozda i prodo. E sad malo bi neozibljno bilo ostat na 3 klasicna napadaca, ali ja bi probo s uvodjenjem Adame i jer skroz malo ce odmarat trio napred, a ako zagusti, Iniesta, Rafinha, Aleix Vidal, Arda, svi mogu pokrit napadacke pozicije. Dalje, sto se tice Adame, znam da je na forumu drugacije misljenje i da bi ga se probalo na beku, ja osbno ne bi. On je po meni uz Sampera i Halilovica bio najbolji u B ekipi i za mene bi on trebo imat prednost u odnosu na Munira i Sandra. Polako ga uvest u ekipu i s dobrim trenerom i suigracima mislim da bi moglo bit nesto od njega.

Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 08:36:36
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

lik ima strašne fizikalije i zato može u takvoj ligi pružati puno više od konkurencije...bit će od njega dobar igrač sigurno, al za krilo ili napadača u prvoj momčadi mu užasno fali inteligencije, tehnike i kvalitete u pasu
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 08:47:47
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Adama je prelos, Munir od te trojice pretendenata na poziciji 4. napadaca kotira najbolje jer ga LE favorizira, a i realno, on ima najvise potencijala...

Lik je nazalost je propao slucaj, vise igracke inteligencije ima Deulofeu od njega... Zadrzat ga godinu dana u Barci B, onda ga prodat s buyback klauzulom i to je to.. Sad kad se na radaru pojavio Palencia, nema ga smisla nit pretvarat u desnog beka.

Grimaldo, Palencia, Samper, Alen, Munir... to su ovi sta zasad imaju bar neke sanse probit se u A momcad... ostatak tek nadolazi ili je skart(tipa Adama, tipa Sandro)
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
04. Srpanj 2015., 09:07:56
levistus13
Registrirani član

sve potpisujem, jedino mislim da će od munira eventualno bit igrač za rotacije, palenciu nisam gledao, al ti vjerujem, valjda nećeš fulat ko s montoyom Tongue
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 11:04:01
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Znao sam koja ce se dvojica javit Grin

lik ima strašne fizikalije i zato može u takvoj ligi pružati puno više od konkurencije...bit će od njega dobar igrač sigurno, al za krilo ili napadača u prvoj momčadi mu užasno fali inteligencije, tehnike i kvalitete u pasu

Slazem se i upravo mislim da bi te nedostatke mogo rijesit s dobrim trenerom i okolinom.

Adama je prelos, Munir od te trojice pretendenata na poziciji 4. napadaca kotira najbolje jer ga LE favorizira, a i realno, on ima najvise potencijala...

Lik je nazalost je propao slucaj, vise igracke inteligencije ima Deulofeu od njega... Zadrzat ga godinu dana u Barci B, onda ga prodat s buyback klauzulom i to je to.. Sad kad se na radaru pojavio Palencia, nema ga smisla nit pretvarat u desnog beka.

Grimaldo, Palencia, Samper, Alen, Munir... to su ovi sta zasad imaju bar neke sanse probit se u A momcad... ostatak tek nadolazi ili je skart(tipa Adama, tipa Sandro)

Daj nemoj mi Munira samo, pa vise bi ja pridonio ekipi od njega, ponavljam se, al za mene je on prevara i u svkao doba dana bi prije uzeo tvoj skart, Adamu i Sandra Grin
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 11:18:55
levistus13
Registrirani član

Igracku inteligenciju i smisao za pasing ak do sada nije rijesio u barcinom uhodanom sistemu, nece nikad, tehniku moze popraviti, al nece to nikad biti segment po kojem ga se primjecuje
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 11:48:15
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Ma moze to popravit koliko toliko, a ostalo dovest do savrsenstva pa onda kompenzirat.
Evidentirano

Read
04. Srpanj 2015., 15:00:06
roll
Registrirani član

CD Tenerife

sve potpisujem, jedino mislim da će od munira eventualno bit igrač za rotacije, palenciu nisam gledao, al ti vjerujem, valjda nećeš fulat ko s montoyom Tongue
Ma i ja to mislim za Munira.. nesto kao Pedro trenutno ako se dobro razvije u sljedecih godinu-dvije...

Palencia je ok, tek je promoviran u Barcu B pa ga neces jos dugo vidjet na terenu... a slican reference ima ko Montoya u tim godinama.. ne mislim nit da ce on bit prvotimac... ali vjerujem da bi dvojac Grimaldo-Palencia za 2 sezone mogao bit backup opcija za dvojac Alba - Vidal(ili netko novi ako se Vidal ne iskaze, ali vjerujem da ce bit dobar Grin)

Ovog ljeta ce promovirani bit Munir i Samper.. i mozda Alen... Dongou, Adama, Sandro, Grimaldo ce bit prodani ili na posudbe Grin Ostali ce ostat u Barci B jer su ili prelosi ili premladi Grin 

Ali realno gledajuci, novi prvotimac nije na vidiku... Alen mozda jedino ako sazrije... mozda Tarin, Alena.. ali to su sve jos klinci... tak da ce sljedece ljeto bit brutalan soping Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
04. Srpanj 2015., 17:02:36
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

Upravo je to i cilj Laporte jačanje La Masie. Bojim se da Bartomeu ne pobijedi , dosta ga spašava ova fenomenalna sezona , u Januaru je Laporta bio 80 % novi presjednik kluba dok je sad jako tijesno.
Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
04. Srpanj 2015., 17:57:27
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

Kandidati za predsjednika FC Barcelone imaju rok da do 21:00 sat predaju najmanje 2 534 potpisa članova Kluba kako bi i zvanično postali kandidati za čelnog čovjeka Blaugrane. Kandidaturu je objavilo sedam osoba, a Toni Freixa je, izvještava "El Mundo Deportivo", već prikupio oko 3 200 potpisa.

Laporta na FB objavio da 4.807 glasa predao kandidaturu.
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj 2015., 19:24:12 anti_sema » Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
04. Srpanj 2015., 20:33:18
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Bartomeu navodno oko 9000, ali je valjda oko 4000 otpada na Penyu, a vrlo mali broj njih ce doc u Barcelonu i glasat, tako da ce na kraju bit vrlo gusto.
Evidentirano

Read
06. Srpanj 2015., 09:45:59
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Jorge Sampaoli (selektor Chilea): "Pitao sam Messija zašto je odbio primiti nagradu za najboljeg igrača turnira, a on mi je odgovorio da je došao da osvoji trofej sa svojim nacionalnim timom, te da ga individualne nagrade ne zanimaju. Zaslužio je moje poštovanje."
Evidentirano

Read
06. Srpanj 2015., 10:34:32
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Ma legenda je stvarno.. steta zbog izgubljena 2 finala, ali za mene je najveci ikad... Maradonu i Pelea nisam gledao Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
06. Srpanj 2015., 15:14:40
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

ima i jos jedno izgubljeno na copi protiv brazila 2007 Grin

ma i meni je messi najbolji ikad...govorio sam to jos prije 3-4 sezone,a kamoli ne sad...pele je igrao u jako razlicitom vremenu...maradona mi je sav sumnjiv Grin

ma ustvari svako je bio najbolji u svoje vrijeme...da messi i ima svijetsko opet po nekima ne bi bio najbolji...to je stvar neceg treceg ko je komu...menni je senna najbolji vozac u povijesti,a ima 4 naslova manje od schumiya...ili 2 od fangia,i jedan od prosta

inace adriano jako blizu odlaska u romu...navodno za 5 milki...

moj glas ide laporti Grin
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
06. Srpanj 2015., 15:17:52
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Ja nemam svoj glas, a dao bi ga Bartomeu da mogu Grin

Bilo bi dobro Adriana prodat za tak neku cifru... i fino Grimalda promovirat Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
06. Srpanj 2015., 15:21:46
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

pa nemam ni ja Grin...ali podrska je bitna...bit ce jako tijesno izmedu njih dvoje

a nismo grimalda nekam na kaljenje poslali,ili je barem nest takvo mislim alex g. napisao
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
06. Srpanj 2015., 15:52:12
roll
Registrirani član

CD Tenerife

A napisao je za Benficu, ali nista na kraju nije bilo Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
06. Srpanj 2015., 16:08:55
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Agent korejanskog čuda od djeteta Leea Seung Wooa potvrdio je da će ovaj 17-godišnjak od naredne sezone nastupati za Barçu B. On će se pridružiti pripremama rezervne ekipe koje počinju 13. jula/srpnja, ali će na zvanični debi morati čekati do januara/siječnja 2016. godine, kada će isteći FIFA-ina kazna.

Odlicna vijest, svaka mu cast sto nije nigdje otiso..
Evidentirano

Str: [1] 2 3 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net