Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 37   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
18. Srpanj 2015., 08:17:10
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

Spol: Muški

YNWA

Ali opet uzmi u obzir dali Reus i Lacazette žele doći u Liverpool Wink
Sve i da ne žele, ako se već natežeš s fakin Bentekeom 3 mjeseca, onda možeš krenuti i po ove.

mislim da za reus i lacazette bi morali vise iskesirat ili bi morali dat barem duplo vece place nego sto ih sad imaju da se dovedu ako su vec toliki transferi!
Ekonomska računica je apsolutno nebitna, para ima, ambicija ima, samo nema kvalitetnih ljudi u klubu koji bi to znali iskoristiti.
Da danas-sutra Jese bude dostupan za 20M, Liverpool bi vjerojatno procijenio da je Adam Mahrez po Opta statistici korisniji igrač od njega i poslali ponudu od 34M Cardiffu.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
22. Srpanj 2015., 22:14:31
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Grin

Spominje se i Xabi
Evidentirano

Read
22. Srpanj 2015., 23:15:47
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

mene najvise zanima ovog trenutka oce li liverpool igrat s trojicom pozadi ili ce se vratit na cetvoricu pozadi..... mislim da se onaj gomez namece kao ozbiljna opcija da igra u tandemu s lovrenom iduce sezone. al zadnji vezni se mora dovest, ali kvalitetan, ne gary medel
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
23. Srpanj 2015., 07:22:46
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Statistika mu nije loša, ali brate mili 50 milijuna eura  facepalm

Još uz to imaju u rosteru 7 napadača.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
23. Srpanj 2015., 10:28:25
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Jos defanzivac i borba za titulu pocinje  Grin
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 10:32:35
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Jos defanzivac i borba za titulu pocinje  Grin

LP ako uhvate lupat se nogom u guzicu Grin
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 10:48:00
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kako očajna transfer politika. Koliko novaca je utučeno u debile i bezvezne igrače. A i roster im je prepun.
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 10:53:16
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

Mogli smo kupiti Lacazeta za te pare... Možda i Benzemu.
Nisam oduševljen ovih prelaznim rokom , opet samo borba za četvrto mjesto(Osim ako se ne dovedu kvalitetna pojačanja na poziciji štopera i zadnjeg veznog).
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 11:12:27
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Sedmo mjesto na kraju,mark my words.
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 11:35:55
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Ček oni se to stvarno još nisu riješili Balotellija? Šta stvarno ga planiraju trpit još jednu sezonu?  facepalm

Benteke je zvijer, ali bilo je puno boljih poteza od silnog keširanja za njega.
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 11:54:58
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

A gle koliko napadača: Balotelli, Benteke, Borini, Sturridge, Lambert, Ings, Origi
Dakle čisti cirkus. Lambert navodno pregovara sa Middlesbroghom, Aston Villom i WBA-om, dok Borini sa Real Sociedadom i Laziom, ali šta sa ostalima? Origi je imao kriminalnu sezonu u Lilleu, zabio svega par golova, bilo bi dobro za njega i Liverpool da ga se posudi nekom. O Balotelliju se sve zna, ali teško da će netko iskrcati neku poveću svotu za njega koji bi Liverpool vjerojatno, zato jer sad već njegove loše igre i nezabijanje nisu slučajnost i loša forma, on je jednostavno precijenjen i kreten, tko god da ponudu neka ga se riješe. Ings je na pripremama pokazao da neće biti loš igrač za uskočiti po potrebi, iznenadio me čak.
Uglavnom doveli su se do natrpanosti, a nitko WC napadač, osim možda Sturridgea makar ni njega baš nismo vidjeli na djelu bez Suareza u momčadi, treba viditi kakav je on kao vođa momčadi bez Suareza.

Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 13:27:56
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Znači United za 100 milijuna dovede Schneiderlina, Bastiana, Darmiana i Depaya...Liverpool Bentekea i Firmina. Baš krasno, stvarno...S tim da se o stoperima i veznom uopće ne priča, jedino se dovelo Clyna na desnog bočnog...

Treba Rodgersu uzeti sve te silne novce Grin
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj 2015., 13:28:26 danijelmerkas » Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
23. Srpanj 2015., 16:54:15
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Znači United za 100 milijuna dovede Schneiderlina, Bastiana, Darmiana i Depaya...Liverpool Bentekea i Firmina. Baš krasno, stvarno...S tim da se o stoperima i veznom uopće ne priča, jedino se dovelo Clyna na desnog bočnog...

Treba Rodgersu uzeti sve te silne novce Grin

A plaća ove četvorice je vrtoglavo visoka, jedan Darmian ima plaću od čini mi se 100.000 p/w, a kamoli ostala trojica Wink
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 17:38:29
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

A plaća ove četvorice je vrtoglavo visoka, jedan Darmian ima plaću od čini mi se 100.000 p/w, a kamoli ostala trojica Wink

Darmian je na 40 tisuca, nikakvih 100 Wink Memphis takodjer nije puno, nekih 70-80, Morgan nije preko 100 a jedino je Bastian vjerojatno iznad 150 Smiley

Takodjer, Darmiana smo platili 12.8 , Memphisa 25, Morgana 24, a Bastiana 16, kad se sve to zbroji, dodje negdje oko 80 miliuna, a ne gorepomenutih 100
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
23. Srpanj 2015., 17:49:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Pa moglo se sa ovim nepotrebim transferima ustedit za placu jednome reusu recimo. Ovo je uzasna transfer politika i sve dok je ovakva bit ce prosjek sa povremenim izlascima u europu.

I btw:

Benteke has signed a five-year deal doubling his wages to around £140,000-a-week.

Toliko o tome.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj 2015., 17:51:47 Igor » Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 17:53:41
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ma komotno su se mogli dovesti talentiraniji i bolji igrači, pa da su dali 50 milijuna za Fekira i Lacazettea napravili bi 5 puta bolje potez. Ajde Firmino meni je dobro pojačanje, preskup, ali mogao bi on biti WC igrač.
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 22:20:02
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Mislim da sam negdje pročitao da je Darminova plaća oko 100.000 po tjednu, sorry na dezinformacijama onda Grin

good deal btw Grin
Evidentirano

Read
23. Srpanj 2015., 22:27:35
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

meni ok prelazni rok samo ako se dovede pravi zadnji vezni, al bojim se da njih nema puno uopce u ponudi! koliko sam citao liverpool se zeli rijesit lamberta, borinia i balotellia i oni ce gotovo sigurno bit prodati dok je sturridge ozljedjen sve do devetog mjeseca i tada nece zurit da se vrati vec dozirat ga da se vise nikad nebi desile iste ozljede. lovren ako ponovi igru iz drugog dijela prosle sezone uvjeren sam da ce bit najbolji stoper lige na kraju statisticki al zivi bili pa vidjeli. vazno je koja formacija ce se koristit, 3-5-2 daje raznolikost i sigurnost, modernizirana je al i dalje mislim da za najvece stvari ipak jos prolazi igra s cetvoricom pozadi! i ono najbitniji, ulazak u sezonu, prvih pet kola bi mogli bit kljuc, jer ljudi su nestrpljivi ili ce odmah se povuc euforija kao predprosle sezone ili ce odmah pritisak i trazenje igle u plastu sijena kao prosle sezone s cim se ovi ocito nisu mogli nosit. klupa mislim da ce bit ovaj put dovoljno jaka za izdrzat sezonu, prosla sezona je bila uzasan po pitanju sirine klupe sto je mozda i najveca snage uspijesne sezone
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
24. Srpanj 2015., 20:11:41
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Liverpool i jest tu gdje jest zato što dovode igrače na osnovu statistike.
Lovren je statistički bio među najboljim štoperima lige u prošloj sezoni, realno nije bio ni među 20. Mignolet je imao daleko najviše clean sheets, realno lik je rupetina bez muda. Allen je doveden jer je imao najveći broj točnih dodavanja poslije Leona Brittona u Europi, Borini zbog conversion ratea iz Rome, Lallana oneseasonwonder.

I tko je od njih bio pojačanje za ekipu? Nitko.

Ista stvar će se desiti i ove godine. Benteke je zmaj, al se nikako ne uklapa u sustav Liverpoola. Firmino doveden kao zamjena za Sterlinga, lik u karijeri nije odigrao utakmice na krilu. Eventualno bi Clyne mogao biti dobar, mada ni on ne smije biti dugoročno rješenje za tu poziciju.

Imam osjećaj da dovode igrače samo zato jer se negdje u novinama napiše nešto o njima, pogledaju koji youtube klip, potraže Opta statistiku za traženog igrača i ako im se sve to dopadne - plate igrača 30M.

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
31. Srpanj 2015., 15:09:41
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

LAMBERT FEE AGREED

Liverpool have accepted a bid from West Brom for the sale of Rickie Lambert believed to be in the region of £3m, according to Sky sources.
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 37   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net