Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
16. Svibanj 2016., 18:49:54
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

Coutinho je bolji igrac od njega..
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 19:10:27
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Spol: Muški

ni u 100 godina, gotze je prije 20te imao više dobrih utakmica u nogama nego cou u karijeri, samo treba konstantu dobit i to na svojoj poziciji, odlazak u juve ili chelsea bi mu bio pun pogodak da to i ostvari
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 19:22:09
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

ni u 100 godina, gotze je prije 20te imao više dobrih utakmica u nogama nego cou u karijeri

A evo od te dvadesete do sad dvadeset i treće je došao do toga da više ni sam ne zna je li lažna devetka, krilo ili vezni.
Ja bih ga svakako doveo, ali u slučaju da ne ide na Coutinhovu ili Firminovu poziciju.
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 19:30:47
levistus13
Registrirani član

a jbg, na amc-u je daleko najbolje partije pružao i mislim da bi bio odličan u nekom drvcu sa coutinhom na lijevom cm-u, a firminom i njim iza napadača
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 19:56:11
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Gotzeov transfer će puno ovisiti o rezultatu utakmice u srijedu, budući da mu je Bayern poručio da može ići aako ne budemo igrali Europu iduće sezone mislim da će biti poteško privući ga na Anfield pored konkurencije koja će se stvoriti.

Navodno je sve dogovoreno s Lorisom Kariusom, koji ima otkupnu klauzulu od 7.6M. Lošiji shotstopper od Mignoleta, al s druge strane kompletniji i konstantniji golman koji nema 2-3 mjeseca krize kroz sezonu kao što se ovome događa. Statistički, ove godine je ima 4/7 obranjenih penala i to igračima kao što su: Reus, Muller, Wagner, Huntelaar. Grin

Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
16. Svibanj 2016., 20:44:41
levistus13
Registrirani član

nije karius u apsolutno ničemu lošiji od mignoleta, šta se refleksa tiče je u samom vrhu, ima problema sa ubačaijama isto ko i mignolet, al je nekako stalno siguran u sebe, što pomaže, bar u onom što sam ja gledao Grin
Evidentirano

Read
17. Svibanj 2016., 00:34:45
system 0f a d0wn
Registrirani član

Evidentirano

Read
17. Svibanj 2016., 21:06:35
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Treba statistiku obrana uzeti s rezervom jer sigurno da nije isto biti golman u Liverpoolu i Mainzu jer ćeš u potonjem biti više na udaru i samim tim ostvariti veći postotak obrana. Al bez daljnjeg, smatram ga boljim golmanom od belgijskog drveta i pojačanjem.
Jedini od Švaba novije generacije koji je dostupan a bolji od Kariusa je Timo Horn iz Koelna.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
17. Svibanj 2016., 21:09:18
levistus13
Registrirani član

očito će klopp šopingirati po bundesligi inače bih rekao da su rulli, rico i areola bolje opcije od navedenih Grin
vjerujem da ćete se uskoro početi povezivati sa hectorom iz kolna, a ovisno o sakhovoj situaciji mogao bi i jedan stoper uletit - tah, rudiger ili mustafi najvjerojatnije
Evidentirano

Read
17. Svibanj 2016., 21:29:44
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Rico je daleko najbolja opcija ali sumnjam da ce ga Sevilla pustit Grin

Rulli je prelos Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Svibanj 2016., 21:49:23
levistus13
Registrirani član

meni je rulli baš dobar golman iako zna imati svojih muha, nema talent da bude u samom vrhu jednog dana kao rico i areola, al je opet dosta bolji od minđe
Evidentirano

Read
17. Svibanj 2016., 22:16:13
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Meni je eto solidan.. ali stvarno nedovoljno dobar za Pool(onaj Pool koji zeli bit u vrhu svjetskog nogometa.. ne ovaj mediokritet od kluba Grin). Mozda sam ga i previse ocrnio jer si ga stavio u isti kos s Ricom i Areolom, a na toj razini ipak nije Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Svibanj 2016., 23:15:01
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

očito će klopp šopingirati po bundesligi inače bih rekao da su rulli, rico i areola bolje opcije od navedenih Grin
vjerujem da ćete se uskoro početi povezivati sa hectorom iz kolna, a ovisno o sakhovoj situaciji mogao bi i jedan stoper uletit - tah, rudiger ili mustafi najvjerojatnije
Hector se već neko vrijeme proteže kroz medije kao moguće pojačanje, makar mislim da će ga uzeti netko od "jačih". Polivalentan igrač, nešto a la Lahm, jednako dobro se snalazi i na beku i na zadnjem veznom.Ako bi ga zgotovili prije EP, to bi bilo extra.

Što se štopera tiče, dok god ne dovode Engleze (pa taman to bio John Stones), bilo tko može proći.  Grin
Evidentirano

Read
17. Svibanj 2016., 23:39:50
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ma Sakho je u desetom mjesecu ako bog da nazad, s njim, Lovrenom i Matipom imamo dobru trojicu stopera koji se bez problema mogu rotirati. Toure je prošle godine produžio no nisam siguran jel se radilo o jednoj ili dvije godine, a tu je još i mali Gomez koji se pokazao i više nego odličan prije ozljede.  Što se Ilorija tiče dečko je napravio isto što i Coates, došao kao ponajveći obrambeni talent, a nije ostvario ni 0.1 posto onoga što se očekivalo, sumnjam da će ikada obući Liverpoolov dres.
Uglavnom, stoper može jedino za neku siću da bude tu "za svaki slučaj". Prvo srediti vezni red i napad, pa ako ostane koja kinta za nekog uz Lovrena, Matipa, Sakha, Tourea i Gomeza.
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2016., 22:17:40
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

1.poluvrijeme je način na koji bi Liverpool trebao igrati i ono što raduje je da smo tih "45 minuta" imali priliku gledati nekoliko puta ove sezone pod Kloppom al nikako da takav ritam zadrže kroz čitavu utakmicu.
2.poluvrijeme je jedna od većih sramota ovog kluba u zadnjih 10 godina. Imao sam osjećaj kao da gledam 11 Anta Tomića na terenu: bezmudno, beskrvno, bez imalo volje i želje.

Inače, zaslužena pobjeda Seville. Kad se sve zbroji i oduzme, više su prilika stvorili, bili konkretniji i na kraju krajeva pokazali se spretnijim pred golom. Kod Liverpoola jedini koji se može ocijeniti pozitivnim Clyne, Coutinho bolje da nije ni došao na utakmicu. Užasan, za ovakve partije bi u nekim drugim klubovima odbijali od plaće.
Evidentirano

Read
19. Svibanj 2016., 06:52:44
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Šteta, međutim ako postoji koja pozitiva to je da nema europskih natjecanja za njih sljedeće sezone.

Nisam gledao Matipa previše da bi znao da li je pojačanje, međutim trebat će tu još jedan vrhunski stoper. Sakho dopingiran, Toure vjerojatno odlazi, na Škrtela očito Klopp više ne računa. Imat će Klopp posla i preko glave.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
19. Svibanj 2016., 10:38:07
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

toure najbolji veceras...kao da je sahkoov fitnes rezim koristio Grin

ne moze jednostavno igrati onako brz fudbal ....klop bi da zavrsi sve za 40 minuta...da fizicki izdominira..a onda u drugom se slepati..
precijenio je ovaj put
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
20. Svibanj 2016., 12:53:19
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

objasnio  Cool
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-j-se-liverpule/135971
Evidentirano

Read
22. Svibanj 2016., 10:50:34
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Što se tiče transfera. Spominje se Mario Gotze za 20 miliona funti, Danny Drinkwater iz Leicestera za oko 14-15 miliona.
Te netko od dvojca Piotr Zelinski/Dahoud.

A Kloppo je rekao da bi na kraju oko 15 igrača moglo napustiti Liverpool na kraju sezone.
Evidentirano

Read
23. Svibanj 2016., 06:31:09
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Što se tiče transfera. Spominje se Mario Gotze za 20 miliona funti, Danny Drinkwater iz Leicestera za oko 14-15 miliona.
Te netko od dvojca Piotr Zelinski/Dahoud.

A Kloppo je rekao da bi na kraju oko 15 igrača moglo napustiti Liverpool na kraju sezone.

Ja mislim da je Zielinski već dogovoren. Zajedno sa Matipom.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Str: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net