Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
15. Srpanj 2016., 06:25:19
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Spol: Muški

Sudeći prema igrama u ove dvije prijateljske, najveći problem će biti Moreno i nepostojanje njegove zamjene. Glup.

Spominje se da je Klopp zainteresiran za Hectora.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
19. Srpanj 2016., 22:06:32
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

worthy worthy
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
20. Srpanj 2016., 13:24:18
danijelmerkas
Registrirani član

Wijnaldum pred potpisom. 25 milijuna funti.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
20. Srpanj 2016., 18:20:05
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Wijnaldum pred potpisom. 25 milijuna funti.
Istina. Al vjerojatno će biti neka razmjena igrača: 15M + Ilori+ Lucas Leiva.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
22. Srpanj 2016., 19:10:43
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Šta uopće misliti o tom transferu?
Evidentirano

Read
24. Srpanj 2016., 18:15:53
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Wijnaldum je odličan igrač, teško da se može naći bolji od njega koji može jednako kvalitetno odigrati toliki broj uloga i pozicija na terenu. Liverpool ga je pratio od 2008., Klopp od 2012. i nije ni čudno što su ga doveli. Ono što smeta je činjenica da on nije potreban Liverpoolu. Ne plaćaš 30M igrača koji će ti gotovo sigurno biti na klupi 70% utakmica kroz sezonu, a u isto vrijeme škrtariš 2M da dovedeš lijevog beka koji ti je prijeko potreban.

Kako god, sretno mu i nadam se da će nastaviti i u Liverpoolom dresu onako kako je igrao za PSV i Newcastle.  Smiley

Evidentirano

Read
24. Srpanj 2016., 18:31:01
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Meni je on isto gotivan igrač, ali kao šta si rekao imaju se Firmino, Coutinho i Lallana koji su praktički sve isti igrači kao on
Evidentirano

Read
25. Srpanj 2016., 12:09:15
danijelmerkas
Registrirani član

Meni je on isto gotivan igrač, ali kao šta si rekao imaju se Firmino, Coutinho i Lallana koji su praktički sve isti igrači kao on

Plus Sadio Mane.

Izgleda da su se Palace i Liverpool konačno dogovorili oko Bentekea. Velški Xavi, Allen, je na liječničkom pregledu. Potpisati će za Stoke.

Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
26. Srpanj 2016., 18:19:09
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Po izvorima bliskim klubu (Pearce, Jones) može se očekivati pojačanje na lijevom beku za kraj ljetnog prijelaznog roka. Izvjesno je da će to biti Jetro Willems iz PSV-a.

£46m for Sinclair, Canos, Skrtel, Ibe, Smith & Allen   aleale
Evidentirano

Read
26. Srpanj 2016., 18:38:10
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kakav je sad uopce Willems? Bas sam ga rijetko gledao, a ono jedno vrijeme se hajka oko njega dignula.
Steta za Guerreira, 13 milja je dao Dortmund
Evidentirano

Read
26. Srpanj 2016., 20:51:17
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Da je lošiji od Morena, nije. Da je vrhunska klasa, nije. Lik je tenk u obrani i voli aktivno sudjelovati u napadima, tako da bi mogao dobro poslužiti.

Guerreiru je izričita želja bila BVB, Liverpool je slao ponudu za njega, tako da to nikad nije bio realan transfer.
Evidentirano

Read
27. Srpanj 2016., 16:52:38
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

£46m for Sinclair, Canos, Skrtel, Ibe, Smith & Allen   aleale

Od nas se više vesele jedino navijači S'otona.
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj 2016., 16:52:54 system 0f a d0wn » Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2016., 13:39:40
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Otišao Flanagan na posudbu u Burnley.
Inače Kloop je svakom igraču koji ode na posudbu iz Liverpoola osigurao 75% utakmica tijekom sezone (stavka u ugovoru posudbe), što apsolutno podržavam.

Mislim da ovo znači da će Kloop dovoditi još jednog beka u Liverpool, zasad se najviše spominje Jetro Willlems (LB), Jonas Hector (LB) za kojeg se spminje da se odustalo jer Koln traži previše novca za njega (20+ miliona funti) i spominje se Mattia De Sciglio (RB i LB po potrebi)

btw. Koga zanima danas prijateljska utkmica protiv Barcelone u 18:15 pa eto isplati se pogledat Smiley

Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2016., 16:52:59
system 0f a d0wn
Registrirani član

Willems ne bi bio baš nikakav upgrade u odnosu na Morena, dok Hector bi, barem što se defenzive tiče.
No ako će se za njega tražiti +20M, onda je previše, za te novce se već da razmišljati o Ricardu Rodriguezu, ili Gayi iz Valencie.
Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2016., 18:35:01
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kako ste dobri protiv Barce.
Tjedan dana prije prvestva obrana djeluje predobro, a prema naprijed kao pcelice brzi.
Mane bi mogao biti pojacanje i pol Grin
Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2016., 19:08:58
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Dosta ozbiljan pristup ovoj utakmici, nije po rezultatu za sudit, ali moze se dosta ocekivat ove sezone od ove ekipe  Smiley
Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2016., 19:16:36
system 0f a d0wn
Registrirani član

Mane, Klavan i Grujić su imali fantastične pripreme. Samo da im se ne dogodi taj Liverpoolov sindrom da najbolji igrač priprema u sezoni bude totalni flop ( zadnje 2 sezone najbolji igrači prije sezone bili su Iago Aspas i Benteke Grin )
Što se Klavana tiče, protiv Arsenala ga očekujem u prvih 11.
« Zadnja izmjena: 06. Kolovoz 2016., 19:21:58 system 0f a d0wn » Evidentirano

Read
13. Kolovoz 2016., 12:28:38
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Evo jedan fin osvrt na Liverpool kojeg sam našao na drugom forumu.

Nekako stičem utisak da se Kloppu previše vjeruje i očekuje od njega možda i više nego što bi trebalo, a tome doprinosi da Liverpool vjerovatno već godinama unazad nije imao bolje popunjenu ekipu. Nažalost, nedostataka ima vjerovatno i previše da se dočepa LP.

Prvi – nedostatak lidera (klase i vođe) na terenu

Lidera u smislu igrača koji će povući ekipu naprijed (tipa Suareza), te lidera u smislu kapitena i vođe.

Ostale ekipe – oba Manchestera, Chelsea, Arsenal, pa čak i Tottenham imaju barem po jednog ili dva vrhunska igrača koji su sposobni da konstantno postižu golove ili asistiraju. Liverpool to nema (barem u ovom trenutku) i to je ogroman minus. Takvo nešto se očekuje prvenstveno od Sturridgea, Coutinha, pa sada i Manea i Firmina, ali je zaista upitno da li je ijedan od njih materijal za takvo nešto. Bez igrača koji će postići 20-tak golova teško da se može do titule. Ostaje nada da će ova četvorka u kombinaciji sa ostalim biti maksimalno produktivna i da će ih zaobići povrede.

Nedostatak pravog vođe na terenu je i više nego očit. Tužno je da su Lovren i Can najbolje opcije za kapitena, obzirom da Henderson ima problema sa povredama, formom i pitanje je da li će biti starte uopšte. Materijel za kapitena je koliko i ovi.

Drugi nedostatak – playmaker

Igru će organizovati: Can, Henderson, Wijnaldum, Milner i Grujić?

K'o što gledam opet će biti problema kad se naleti na dobro organizovane ekipe, agresivne sa presingom i kontrama. Po defaultu Liverpool će napadati, imati 20+ šuteva i onda jedna kontra gol, korner drugi i pakuj kofere. Među ovima nema igrača koji može osigurati kvalitetan protok lopte, sačuvati istu pod pritiskom i iz dubine kreirati. Klopp me baš razočarao zbog nedovođenja kvalitetnog razigravača.

Treći nedostatak – odbrana generalno

Liverpool jednostavno nema toliko moćan napad koji će nadoknaditi previše slabu odbranu.
Minoglet opet prvi golman (barem neko vrijeme), Moreno lijevi bek facepalm: , a i stoperi nisu previše pouzdani. Na kraju će ispasti Klavan (koji je bio predmet šprdancije) najbolji partner Lovrenu. Previše kiksera i premalo kvaliteta. Realno.

Mislim da su ovo tri faktora koja Liverpool bez obzira na svu karizmu i majstorstvo Kloppa ne može nadoknaditi nikakvom borbenošću, trkom, presingom i ostalim. Naravno, sve ovo se može ispraviti donekle, ali je potrebno da neko eksplodira. Potreban je novi Suarez koji će vući ekipu naprijed i činiti saigrače boljim.

Šteta će biti ako Liverpool ne uspije upasti među TOP 4. Timovi iz Manchestera i Chelsea sa novim menažderima trebaju vrijeme za postizanje optimalne temperature za rad, Wenger nije uradio praktično ništa što će konačo dići ekipu na veći level, a Tottenham je po meni trebao dovesti jednog ili dva kvalitetna i iskusna igrača. Neiskustvo je vjerovatno najveća boljka te ekipe. Uz sve to, Liverpool ne igra Evropu. Praktično „idealni“ uslovi.

Na osnovu trenutne situacije:

United daleko najveći favorit, City drugi, a ostale pozicije je teško i prognozirati. Vjerovatno će se po običaju Wenger negdje ugurati zahvaljujući prije svega Ozilu i Sanchezu, a druga dva tima iz Londona i nadam se Liverpool boriti za LP.
Evidentirano

Read
13. Kolovoz 2016., 17:33:59
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Ne bih se složio s autorom ovih redaka jer situacija uopće nije toliko loša. Po prvi put nakon ne znam koliko vremena imam osjećaj da bi ovo mogla biti "ta" sezona: ekipa složena i ukomponirana po trenerovom ukusu, bez utakmica srijeda-subota, s neuigranom konkurencijom i tek Unitedom kao, samo na papiru, jedinim izraženim favoritom za titulu iako tek trebaju pokazati da imaju i od igre.
Da, nema Gerrarda i Carraghera na terenu da pobudi moral kad stvari ne idu kako trebaju, al zar je takav igrač stvarno potreban na terenu uz svu karizmu i ponekad manijakalno vođenje utakmice Kloppa ? Sjetimo se da je u Dortmundu jednog lidera kakav je Kehl zamijenio pomalo flegmatičnim Benderom bez da je ekipa psihički padala tokom utakmice. Lovren će biti ta produžena ruka na terenu, vjerojatno i kapetan veći dio sezone, al nedostatak istaknutog vođe nije problem ukoliko je momčad kvalitetno psihički pripremljena od strane trenera. A ova jest.
Što se same momčadi tiče, ukoliko do 1.9. dovede inteligentnijeg beka od Morena, ocijenit ću transfer rok savršenim. Mane, Wijnaldum, Matip, Karius su ogroman upgrade koji ne ruši temelje i balans momčadi. Svakako da je Firmino centralna figura oko koje će se sve vrtjeti i poprilično sam uvjeren da će on obilježiti ovu sezonu Premiershipa: možda ne kao Suarez prije 3 godine, al mogao bi napraviti nešto slično. Ima punu slobodu na terenu, zdrav je i prošao je godinu dana adaptacije na novi stil nogometa te uz sve svoje kvalitete ima savršen preduvjet da bljesne.

Evidentirano

Read
14. Kolovoz 2016., 16:33:02
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Prodat morena dok jos nije kasno..kamikaza
Evidentirano

Str: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net