Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
27. Rujan 2015., 15:28:19
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Spol: Muški

Bilo bi mi drago da netko drugi bude prvak ove godine, da se malo razbije monotonija. Trenutno najbolje izgledaju Napoli i Inter, a Roma i Fiorentina imaju strašne momčadi ali valjda imaju komplekse da pretendiraju na vrh, od Milana ne znam šta očekivat ali napokon su doveli igrače koji su stvarno pojačanja.
Evidentirano

Read
27. Rujan 2015., 18:34:05
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Po čemu im je mjesto na vrhu ljestvice sa Mandukicem, Zazom,Laminom,Sturarom i ostalim igračinama ?

Pogba je definitivno precjenjen i prenapuhan,sad se vidi koliko zapravo vrijedi. Usporedite njegove igre u Juventusu sa igrama Kovačića u Interu kad je uz sebe imao panjeve.
Evidentirano

Read
27. Rujan 2015., 18:56:34
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Uzvratit ću kontrapitanjem: po čemu im nije mjesto? Bilo koji od navedenih igrača bi bio udarna igla u svakom drugom klubu Serie A, tako da ne vidim razlog da se Juve sa njima u momčadi ne bori za titulu.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
27. Rujan 2015., 21:18:46
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Po čemu im je mjesto na vrhu ljestvice sa Mandukicem, Zazom,Laminom,Sturarom i ostalim igračinama ?

Pogba je definitivno precjenjen i prenapuhan,sad se vidi koliko zapravo vrijedi. Usporedite njegove igre u Juventusu sa igrama Kovačića u Interu kad je uz sebe imao panjeve.

Evo da ti ja odgovorim na ovo pitanje, svi osim Mandzukica su rezervni igraci igraju iskljcuivo zbog povreda prvotimaca, dok je Mandzo jedina prava špica, uz Moratu, Zaza je doveden da bude 4 opcija naravno.
Da se razumijemo, pricamo o realnim stvarima, Juventus je tu gdje jeste iz više razloga, ali ako gledamo momcad zajedno sa rezervama i dalje su najaca ekipa u serie A, ali ocigledno da ne igraju kako se od njih ocekuje, kad pricamo o tituli po meni jedino Roma moze iskoristiti ovo Juventusovo posrtavanje, ostali ce vremenom pokazati svoje pravo lice, odnosi se to i na inter koji je imao odlican start, ako završe 3 mogu se nogama sutirati.
Za Pogbu se nema šta mnogo reci, precjenjen jeste kao i mnogi drugi igraci, ali da je igracina to ce vrijeme pokazati kako za klub koji bude igrao tako i za Francusku reprezentaciju.
Evidentirano

Read
04. Listopad 2015., 17:18:15
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Opet gube  facepalm
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
25. Listopad 2015., 16:22:14
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Nadam se da je ekipi iz Torina jasno da Dybala mora igrati od 1. minute svaku tekmu. Mandžo unatoč golu opet loš  Cool
Evidentirano

Read
25. Listopad 2015., 17:02:53
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Lijep gol Dybale  Super
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
25. Listopad 2015., 17:24:27
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Nadam se da je ekipi iz Torina jasno da Dybala mora igrati od 1. minute svaku tekmu. Mandžo unatoč golu opet loš  Cool

Nije loš nego katastrofalan, ne zmam zašto ovaj smecar Allegri gura Mandzu kad je u ovako lošoj formi, dok recimo Dybalu redovno zapostavlja koji je to kloc, a danas mu se lijepo posra u usta, gol asistencija i iznudjen penal, idemo dalje, moze ova ekipa jos mnogo toga da pokaze.
Evidentirano

Read
25. Listopad 2015., 17:57:17
matekws
Registrirani član

Nije loš nego katastrofalan, ne zmam zašto ovaj smecar Allegri gura Mandzu kad je u ovako lošoj formi, dok recimo Dybalu redovno zapostavlja koji je to kloc, a danas mu se lijepo posra u usta, gol asistencija i iznudjen penal, idemo dalje, moze ova ekipa jos mnogo toga da pokaze.

Ma sad je idealno vrijeme/raspored za nanizati 5 pobjeda u ligi: Sassulo, Torino, Empoli, Milan, Palermo.

A za Mandžukića vjerujem da će na ljeto već u Bundesligu, nek ga Wolfsburg kupi, 90 minuta on, 90 minuta Dost  Cool
Evidentirano

Read
28. Listopad 2015., 22:59:40
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Na zalost svih simpatizera Juvea desilo se ono što smo mi i od prije znali, da je Allegri prosjecan strucnjak, koji je uspio sampionsku ekipu da dovede ovako nisko, ovako je slicno bilo i dok je vodio Milan, koji je to pacov svako kolo nova postavka i nova imena na terenu, nadam se da ce ovi iz uprave što prije otjerati ovu ublehu, i da se sto prije pocne pobjedjivati kako sljedece sezone nebi ispustili Lp.
Inace veceras je ponajviše kriv Chiellini jer je ostavio ekipu na cjedilu, i loše sudjenje nevjerovatno koliko se lik pogubio ali necemo se vaditi na sudjenje jer ova igra i ovo sto Allegri radi je komedija.
Evidentirano

Read
29. Listopad 2015., 07:06:14
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Sansone je deklarirani interista,sada je svima još draži. Fino vas je sasuo Sassuolo,fina je to ekipica.
Evidentirano

Read
29. Listopad 2015., 08:54:46
matekws
Registrirani član

Možemo mi mijenjati trenera koliko želimo , ali ne možemo prekriti nedostatak kvalitete u momčadi. Kako smo i pisali, transfer rok je bio najgori mogući, zamijenili smo igračine sa polovnjacima.. Nije da stojim iza Allegria, od početka sam govorio da je loš trener i pokazivao nezadovoljstvo istim,  ali on me uspio razuvjeriti sa prošlom sezonom. Finale lige prvaka i dominacija u ligi nije mala stvar.. Nakon toga mi ništa nije preostalo nego  facepalm i zato više nikad neću protiv njega zucnut.

Ponavljam , Ne možeš zamijenit Pirla, Vidala i Teveza - Khedirom - Hernanesom i Dybala-Mandžukić-Zaza (već je kod kupnje u napadu vidljivo da su se pripremali na nedostatak Teveza na sve moguće načine pa za svaki slučaj uzeli 3 igrača , sve različitih karakteristika  Grin)

Još uvijek tvrdim da je Dybala jedino kvalitetno pojačanje ovog ljeta , pojačanje za budućnost, ali ako se tako nastavi on budućnosti neće vidjeti u Juventusu. 

Hernanes je isforsirana kupnja, nedostatak mogućnosti, a moglo bi se i reći dokaz tvrdoglavosti uprave. Oni su zapeli za Draxlera cijeli 7. i 8. mjesec i kroz razno razne klauzule i bonuse izbjegavali platiti traženu svotu. Na kraju su izvisjeli jer se javio jedan Wolfsburg s parama od prodaje De Bruynea i bez kalkuliranja uzeo jednog od zanimljivijih mladih vezista Njemačke.

A što je sad nama preostalo? Uloviti korak sa Violama, Napoliem , Interom, Romom..
Pa jedan Milan je 8., a mi smo 12..  Grin
Evidentirano

Read
29. Listopad 2015., 17:21:32
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

@matekws
Uredu slažem se da je prevelik gubitak tri kljucna igraca, ali jel tebi fakat nije jasno da se Allegri pogubio, on je izgubio titulu sa Milanom od dosta slabijeg Juventusa tada, svaka utakmica novi igraci na terenu, nova formacija, nova strategija, zašto je sinoc morao poceti mech sa Sturarom i Leminom, taman su sa Khedirom izgledali ozbiljnije i ovaj ga ostavi na klupi, sta cuva ga za derbi?  Grin a jos povrede? koji ku..c pa kakve je ovaj kreten imao pripreme.
I da budemo jasni, ništa on nije napravio prošle sezone, jer je to bila masinerija Contea, sada je vec pao na prvom ispitu, jesi samo vidio kakva je disciplina, radi ko sta zeli, sve više lice na onaj Juve iz vremena ranieria.
Problemi su evidentni ali ne moze me niko na svijetu ubijediti da Juventus trenutno nema momcad za top 3 u serie A.
Boli me tuki za titulu iskreno, prihvatili su ovu smjenu generacije i to je ok, ali ne smiju dozvoliti da sljedece sezone ne igraju Lp i nadam se da ce sto prije poceti da pobjedjuju. Super
Evidentirano

Read
29. Listopad 2015., 20:54:07
matekws
Registrirani član

@matekws
Uredu slažem se da je prevelik gubitak tri kljucna igraca, ali jel tebi fakat nije jasno da se Allegri pogubio, on je izgubio titulu sa Milanom od dosta slabijeg Juventusa tada, svaka utakmica novi igraci na terenu, nova formacija, nova strategija, zašto je sinoc morao poceti mech sa Sturarom i Leminom, taman su sa Khedirom izgledali ozbiljnije i ovaj ga ostavi na klupi, sta cuva ga za derbi?  Grin a jos povrede? koji ku..c pa kakve je ovaj kreten imao pripreme.
I da budemo jasni, ništa on nije napravio prošle sezone, jer je to bila masinerija Contea, sada je vec pao na prvom ispitu, jesi samo vidio kakva je disciplina, radi ko sta zeli, sve više lice na onaj Juve iz vremena ranieria.
Problemi su evidentni ali ne moze me niko na svijetu ubijediti da Juventus trenutno nema momcad za top 3 u serie A.
Boli me tuki za titulu iskreno, prihvatili su ovu smjenu generacije i to je ok, ali ne smiju dozvoliti da sljedece sezone ne igraju Lp i nadam se da ce sto prije poceti da pobjedjuju. Super

To je samo dio, da ne govorimo o Padoinu u tekmama prije.. Khedira treba startati, pokazao je da se kvalitetno vratio u formu.
Ima to sigurno, toga su svi svjesni. Iskreno ne znam koliko još ima Allegri prava na kiks, ali za očekivati je da bi do polusezone trebao izvisjeti.. Jednostavno više nemamo kredita za gubitke i podjele bodova u ligi, a posebno me još zanima kako će to izgledati u nastavku LP.. Tko bi ga uopće zamjenio trenutno? Ancelotti jedino vrijedan spomena. 
Evidentirano

Read
30. Listopad 2015., 11:26:31
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Ne bi Carlo više u Juve. Tongue
Allegri je dobar takticar, ali odnosi sa igracima su mu katastrofa, to sam sumnja vec tokom njegove karijere u Milanu, poslije kad je dobija kantu i kad su poceli izlaziti intervjui mi je potvrdjeno to samo.
Ako se nesto ne promijeni, do zime je bivsi, eventualno ga LP moze spasit, pa onda hitne intervencije na zimskom roku
Evidentirano

Read
31. Listopad 2015., 21:56:09
zovkot
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

kako smijesan drugi gol xD
Pa ovako obranu ne igra ni FK Vrbanjuska Grin

Inace Pogba zabio golcinu samo takvu!
Evidentirano

Read
01. Studeni 2015., 17:57:10
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

krenule su pobjede u 94'... Pa da uvijek nešto mora biti,koji klub. Torino falio mrtvaca.
Evidentirano

Read
01. Studeni 2015., 23:16:44
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

krenule su pobjede u 94'... Pa da uvijek nešto mora biti,koji klub. Torino falio mrtvaca.

?
« Zadnja izmjena: 01. Studeni 2015., 23:17:07 ReDmAn__ » Evidentirano

Read
02. Studeni 2015., 07:12:05
matekws
Registrirani član

Ajd nemoj biti ljubomoran na klub ravno sa sredine tablice. Pa to je ko da Barca zabije Espanyolu u 94. minuti za pobjedu, što bi ti? Mislim da bi iz Torina rađe 3 boda protiv Juventusa nego europsku ligu.
Evidentirano

Read
05. Studeni 2015., 10:58:41
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Jel ovo sad opet nastupa doba kad Marotta ima famozne transfere? Grin
Cini se da je Lavezzi Juveov u sijecnju.
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net