Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 ... 11   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
01. Rujan 2015., 08:06:21
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Spol: Muški

Kratki rezime već poznate sapunice prijelaznog roka.
Kako i to inače ide, najavljuju se promjene u ekipi, javljaju se dostojne zamjene za odlične igrače koji su napustili redove Juventusa i ukazuje se na mogućnost poboljšanja oronulih pozicija.

Ovo ljeto treba spomenuti da su otišli Vidal, Tevez, Pirlo , doveli se Mandžukić, Dybala, Zaza (sva trojica nisu dostojni zamjenit ulogu Teveza, barem ne trenutno). Doveli se Khedira polovni i Hernanes koji također trenutno spada u tu kategoriju kao zamjena za Vidala kojeg su prodali po smiješnoj cijeni iskreno. Držim fige da se probudi i odigra kao u Laziu prije 2 god, još kad se počeo povezivati sa Juventusom.
Tu je i Alex Sandro za kojeg sam siguran da će dostojno zamjenit Evru i unijet svježinu na lijevu stranu.
Doveo se i Cuardado kojeg nakon stanke u Londonu čeka krvav povratak u željenu formu..

Nije mi jasno zašto svake godine zapnu za jednog igrača i ganjaju ga do kraja roka i onda dobe odjeb u zadnji tren (Draxler).. Ta pozicija nam je bila najbitnija za ojačati i na kraju se dovede Brazilac u slaboj formi, bez da je prošao pripreme sa nama.. Još jednu stvar koja je možda i najbitnija po pitanju budućnosti , a to je rješavanje Comana , odnosno slanje na dvogodišnju posudbu. Dečko pokazuje strašnu kvalitetu i strašan napredak, a mi ćemo ga na kraju posudbe dati za 25 mil. u Bayern.

U prve 2 tekme se dalo vidjeti da fali agresivnosti u sredini terena, da nedostaje zadnji pas, odnosno osoba koja će povezati taj napad.. Sve oči uprte u Hernanesa  Grin

Ako se mene pita, od svih spomenuti najmanje potreban je bio Mandžo , moglo se proći samo sa Zazom i Dybalom, a rađe se fokusirat na "alpskog Mesija" Lichta, stavit ga lijepo na klupu i dovest nekog od Babe ili Kurzawe..

Naravno, na kraju je samo ostao lažljivo ponosan izraz lica radi ostanka Pogbe za kojeg tako znamo da iduće godine ide u redove nekog od Chelsea/Barcu/City/Real.

Koja će to smijurija biti sljedeće godine kad će se morat zamjeniti Chiellini, Barzagli, Pogba, cijela sredina terena osim Marchisia  + napad. Grin
« Zadnja izmjena: 01. Rujan 2015., 08:09:27 matekws » Evidentirano

Read
01. Rujan 2015., 12:03:23
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Stvarno ne znam kako su oni zamislili da se i Dyabala i Mandžukić i Zaza i Morata naigraju, a svi osim možda Zaze pucaju ma mjesto startera.

Htjeli Oscara i Draxlera, na kraju doveli dosta skromnijeg ali dobrog Hernanesa.

Sa bekovima su napravili dobar posao.

Ovaj vezni red je dosta lošije izbalansiran nego prošlih godina.
Evidentirano

Read
01. Rujan 2015., 17:03:40
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Sve to stoji, ali po meni opet Juve ima najacu momcad u italiji, i ako ih Allegri nebude tusio kao u ova prva 2 kola, sa ovim ziherskim formacijama 3-5-2 opet su glavni konkurenti za naslov, siguran sam da u napadu ima mnogo više opcija nego prosle godine, ali to mora iskoristiti, ne moze Mandzo igrati bez krila, njegovo zalaganje je znacajno ali on nije Tevez i ne moze sebi stvoriti sansu to svaka budala zna, a bogami bude li morao cekati da mi Lichtajner probije bok i centrira nacekat ce se taj Grin hajde ova 2 kola moze mu se kroz prste progledati, ali sad vec ima dosta mogucnosti, vratit ce se Marchisio, Khedira, tu je sada i Hernanes, Lemina itd.
Evidentirano

Read
02. Rujan 2015., 06:46:26
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Ja mislim da svi vaši napadači ne budu zabili ko Tevez prošle godine Grin
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
02. Rujan 2015., 07:10:34
matekws
Registrirani član

Ja mislim da svi vaši napadači ne budu zabili ko Tevez prošle godine Grin

I ja sam uvjeren u to, neće to biti nikakva sramota.
Evidentirano

Read
12. Rujan 2015., 22:00:06
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

http://sportsport.ba/ino_fudbal/juventusu-poklonjen-bod-protiv-chieva-u-torinu/171390

facepalm facepalm facepalm
Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
13. Rujan 2015., 02:12:24
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

Ne znam šta ti znače ti  facepalm ali juve se moze poljubiti u guzicu za ovaj bod. Chievo itekako ravnopravan protivnik i naravno čist gol poništen i sumnjiv penal za Juve. Nije da nismo navikli.
Evidentirano

Read
13. Rujan 2015., 09:33:02
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Pa fejspalmovi valjda zbog penala.
Evidentirano

Read
13. Rujan 2015., 10:16:16
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Lopovi ostaju lopovi ljudi moji. 
Opet njih treba izbaciti u Seriu B.
Evidentirano

Read
13. Rujan 2015., 10:24:56
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Loše loše, Allegri mnogo luta nije u stanju da poslozi ovu ekipu, lahko je bilo modernizirati uigranu Conteovu masineriju, sada kada treba napraviti nešto novo odmah problemi, nadam se da ce krenuti sa pobjedama sto prije ili mu ne gine otkaz, još uvijek ima najbolju ekipu u ligi, i ekipu koja je najviše ulozila zato nema opravdanja.
Sto se tice sudjenja hejteri ce uvijek ovako reagovati, nikone prica o cistom Penalu koji je bio na Pogbi, ili penalu u 88min za Bayern koji je izmisljen, nego Juventus je svima trn u oku, pa tako i ovim smjesnim portalima, kakav je samo naslov bio poslije utakmice sa roma merdom na tom istom portalu.smijeh
Evidentirano

Read
15. Rujan 2015., 21:55:38
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Nadam se da je Allegri progledao, da ne gura više Conteovu 3-5-2 kao sigurnu uigranu formaciju bez Pirla, bravo momci za utakmicu veceras, sada pocet u serie A pobjedjivati konacno. Grin
Evidentirano

Read
20. Rujan 2015., 14:54:02
matekws
Registrirani član

Napokon opet formacija sa 4 u obrani, startalo se sa 4-3-3, izmjenom Morate i ulaskom Pereyre izmijenili na 4-3-1-2.. Cuadrado me fascinira startnom brzinom , ali bome i razočara bezidejnošću na kraju.. Imamo igrača više i mislim da bi to mogli privest kraju sa +2, eventualno +3  Cool Dybala čim prije u igru umjesto Cuadrada i bit će lijepo..

Nadam se da će uskoro izaći snimka gdje se Cuadrado spotaknuo po lopti i odletio u zrak  Grin Grin

Evidentirano

Read
24. Rujan 2015., 06:42:07
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Nešto je trulo u državi Torino.

Kao što sam mogao pretpostaviti, svi napadači zajedno ne mogu nadomijestiti Teveza i njegov značaj ovoj momčadi...Jučer se lopta 2 puta doslovce šeta po liniji, i niko ju ne može ugurati. Mislio sam da ćete lakše prebroditi probleme odlaska, ali očito je da ste izgubili prevelike klase da bi to samo tako nadomjestili unatoč tome da su svi drugi trpali sa igračima.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
24. Rujan 2015., 11:05:13
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Koji vrag ste vi radili ovo ljeto.
Evidentirano

Read
26. Rujan 2015., 21:41:36
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Citat:
Kakav gušt je već sad pratiti pad Juventusa. Dobri ljudi iz Torina ni ne znaju koju će formaciju igrati. Jedva čekam to vidjeti na terenu iduće sezone. Odlazak Teveza ne mogu nadoknaditi Dybala i mandžukić zajedno.

I dočekao sam... 5 bodova u 6 utakmica. Ha čujte,nije loše.  glavomet
Evidentirano

Read
26. Rujan 2015., 23:44:29
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Ja to ponajviše volim, jer ti si prošle sezone predvidjao ispadanje Juventusa iz grupe pa ljudi igrali finale, trenutno nije baš najbolja situacija, uzdrmani jesu, ne zbog ovog poraza od napolia ili rome nego zbog guboljenja bodova kuci od mnogo slabiji ekipa, ali i dalje sam siguran da je to najjaca italijanska momcad, samo treba da sve dodje na svoje, malo srece, povrede itd... Wink
Evidentirano

Read
26. Rujan 2015., 23:51:55
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Jebiga,zato sam jednom pogodio da će vas Galatasaray udesit. Grin
Ja se ne bih previše hvalio sa finalom Lige prvaka,jer je bilo dosta jednostrano finale,vidjelo se da ne možete ništa Barci. To što ste prošli veliki Monaco i onaj cirkus iz Madrida ,svaka čast. Grin
Evidentirano

Read
26. Rujan 2015., 23:57:58
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Nemam se ja šta hvaliti, to su cinjenice, 4 uzastopne titule i finale Lp  Tongue
Evidentirano

Read
27. Rujan 2015., 00:07:59
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

po meni sve ocekivano, ne bas ovoliko minus juventusa al sam ocekivao dosta slabije rezultate u odnosu na proslu godinu ili godine! izgubili su okosnicu ekipe u prije svih tevezu pa i vidalu a uz to im se pogodile neke ozljede kao sto je ova vjerovatno najboljeg im igraca marchisia. juventus je uzeo rizik da sad mjenja generaciju lagano kad su i drugi u izgradnji al one igrace koje su doveli da ih nose na neko iskustvo uopce gotovo da nisu u rosteru, kheidira ozljedjen, mandzukic u krizi, hernanes upitan, dybala je talentiran al on nemoze igrat mocno u kontinuitetu kao tevez, dybala jednostavno je u tim godinama kad mora imat oscilacija a i na poziciji kojoj su skripili najvise jos i prosle sezone nisu uopce probali novo pojacanje alexa sandra! puno se to negativnih stvari pogodilo za juve, za mene osobno i dalje prvi favorit za scudetto ove sezone, ako do nove godine budu na nekih 7-8 bodova za prvim mjestom mislim da ce uzet titulu
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
27. Rujan 2015., 14:53:16
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Najveći problem Juventusa je izostanak Pirla, odnosno manjak igrača njegovih karakteristika koji će diktirati tempo, kontrolirati posjed i biti motor momčadi. Pogba, Sturaro, Lemina i Hernanes ga zajedno ne mogu nadomjestiti.

Allegri, rekao bih, se pomalo i pogubio u svemu ovome. Izgubio je 3 igrača koja su mu činila okosnicu momčadi i sav njihov teret je bacio na leđa Pogbe koji nije ni blizu igara iz prošle sezone. Malo pretumbavanja momčadi i povratak Pogbe u formu će vratiti i Juve na vrh ljestvice, gdje mu realno i jest mjesto.
A kad vezni red bude funkcionirao kako treba, tad će i napadači dati svoj obol u utakmicama.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Str: [1] 2 3 ... 11   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net