Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
21. Studeni 2015., 23:26:09
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Spol: Muški

Juve nel cuore!

Kako loš derbi protiv Milana, odavno nisam gledao gori, hajd Juve bar nešto i pokušavao i zabiše taj jedan gol mada je Milan bio spreman primiti i tri.
Milan me jako razocarao, ili sam ja ocekivao previše ne znam, pa covjece oni ništa ne igraju, ma nisam vidio niti jednog ozbiljnog napada u 90min.
Evidentirano

Read
21. Studeni 2015., 23:56:01
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Kako je nogomet propao,to se najviše  osjeti gledajući ove nekadašnje velike derbije. Gledaš Juve-Milan i doslovno ti suza krene niz obraz kad se sjetiš kako je to izgledalo prije 10 godina. Ne moram nabrajati sve igračke veličine koje su u prošlom desetljeću krasile ovaj derbi,svi znamo tko su velikani poput Trezegueta,Nedveda,Del Piera,Nesta,Maldinija...

Sjećam se da sam na ovom derbiju izgubio svoju prvu ''okladu u šamar'',bila je to možda 2005. i moj peti osnevne kad sam se sa prijateljem kladio tko će pobjediti,ja sam rekao Juve,on Milan (bio je milanista) i na kraju je bilo 0-3 za Milan.

Ipak mi u ponedeljak u školi nije dao šamar. Grin Dobrica.
Evidentirano

Read
22. Studeni 2015., 00:35:59
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Kako loš derbi protiv Milana, odavno nisam gledao gori, hajd Juve bar nešto i pokušavao i zabiše taj jedan gol mada je Milan bio spreman primiti i tri.
Milan me jako razocarao, ili sam ja ocekivao previše ne znam, pa covjece oni ništa ne igraju, ma nisam vidio niti jednog ozbiljnog napada u 90min.

Nova bijedna utakmica, žalosno za gledati, al ta 3 boda su najbitnija , sad samo treba ulovit neki kontinuitet i ne gubiti bodove  protiv ekipa tipa Sassuolo, Udinese..
Hernanes je isforsirano "pojačanje" i neće biti mir dok ne dobi nogom u dupe.. Pereyra je za njega majstor , barem se vidi trud na terenu. Dybala i dalje dokazuje da je kvaliteta  Cool

Ipak mi u ponedeljak u školi nije dao šamar. Grin Dobrica.

Trebao je.
Evidentirano

Read
23. Studeni 2015., 11:07:58
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Juventus se već sada iz drugog plana približio na 9 bodova od Intera. Kad Inter prestane pobjeđivat na guzove, a Napoli padne u svoju prepoznatljivu rupu u koju upadnu barem jednom godišnje, opet će se sve vratiti na staro. Nažalost  Lips Sealed
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
23. Studeni 2015., 11:18:05
matekws
Registrirani član

Juventus se već sada iz drugog plana približio na 9 bodova od Intera. Kad Inter prestane pobjeđivat na guzove, a Napoli padne u svoju prepoznatljivu rupu u koju upadnu barem jednom godišnje, opet će se sve vratiti na staro. Nažalost  Lips Sealed

A kaj nažalost? Također sam sretan radi drugih ekipa , neka igraju i Napoli, Fiorentina, Roma, Inter, sve je to lijepo i krasno za serie A općenito.. Ali ako ispuste tih 9 bodova, onda nisu niti zaslužili biti 1.  Wink

13.12. je susret između Juventusa i Fiorentine, nakon te tekme će se puno znati.

A zimski prijelazni rok treba odraditi na nivou, već sad bi se trebao pripremiti teritorij za nekog kvalitetnog isturenog veznjaka, nekog ko će bacit Hernanesa u 3. plan i pripremit njemu teritorij za Brazil ili SAD. (mislim da će to biti Oscar, u Chelseu očekujem kojekakve rošade pa mi prvo pada na pamet)

Pregovara se i oko dolaska Berardija, ali da se svima ide na ruku , transfer će se odviti u ljetnom, a ne u zimskom prijelaznom roku.  Super
Evidentirano

Read
23. Studeni 2015., 11:21:43
danijelmerkas
Registrirani član

Nažalost zato kaj se niš nebu promijenilo kako je to možda izgledalo na početku sezone.

Berardi će vjerojatno biti najveći bingo, ali to je bilo očekivano i samo se čekao trenutak.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
23. Studeni 2015., 12:12:08
matekws
Registrirani član

Berardi će vjerojatno biti najveći bingo, ali to je bilo očekivano i samo se čekao trenutak.

Odlično vrijeme za potpisivanje. Dogodine će imati 22 godine i taman će se uklopiti u momčad.
Uz njega treba uzeti i Vrsaljka iz Sassuola i time bi riješili pitanje desne strane.

I najveća stvar za kraj po pitanju mlađih igrača , Rugania treba koristiti čim je više moguće, ukazati mu povjerenje i na taj način mu dokazati da se ozbiljno računa na njega u skoroj budućnosti. Radi se o ozbiljnom i odličnom braniču za svoje godine.

Evidentirano

Read
30. Studeni 2015., 00:32:15
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Polako ali sigurno napada se vrh šteta za loš start sezone i 3423894 povreda, 3 zadnje utakmice bez primljenog gola hmm to je Juve kojeg svi poznaju.
Pogba konstantno najbolji igrac na terenu, prava klasa sazrijeva u pravog lidera igra za ekipu pa cak i defanzivu, Mandza radi ono sto najbolje zna konstantni presing i kad mu se da prava lopta pospremi je u mrezu, Dybala se polako ali sigurno uklapa, sljedece kolo lazio bez Pogbe koji ima kartone, nadam se da ce Khedira biti zdrav do tada da se nastavi pobjednicki niz.
Evidentirano

Read
14. Prosinac 2015., 07:10:34
matekws
Registrirani član

Nema se što reći, ova tekma je bila vjerojatno jedna od bitnijih pokazatelja gdje se točno nalazimo, nakon Seville mi iskreno nije bilo svejedno , a jučer su pokazali da nema straha nit u budućnosti.

Sad stižu Torino(h), Carpi(a), Verona(h), Sampdoria(a), Udinese(a), tek onda Roma(h), ukoliko nas ozljede zaobiđu nema straha nit protiv Rome..  Cool
Evidentirano

Read
14. Prosinac 2015., 14:37:53
danijelmerkas
Registrirani član

Pogbi treba uzeti ovaj broj, malo se frajer uobrazio. Lijepo mu poslije tekme Allegri spustio da su petice za postolare.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
14. Prosinac 2015., 21:38:26
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Pogba je kljucni igrac skoro u svakoj utakmici, sinoc je recimo protiv viola 2 puta proigrao igrace i stvorio šanse iz kojih je Juve zabio, a broj bi nekako najbolje pristajao Dybalici Smiley što se tice titule prerano je otpisan Juventus, bice gusto do kraja.
Dalje Mandza oduševljava ulazi u formu, uvijek zabije kad je najteze.
Šteta što Juve nije imao malo srece u zrijebu, Bayern je uz Barcu najtezi protivnik no vidjecemo.
Evidentirano

Read
15. Prosinac 2015., 17:13:46
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Ma diže se Juve,uvijek je branitelj naslova prvi favorit za naslov. Po meni Juve ima najviše šanse da osvoji scudetto. Bilo je lijepo dok su bili u donjem dijelu tabele,ali gotovo je to...
Evidentirano

Read
20. Prosinac 2015., 13:46:32
matekws
Registrirani član

malo slabiji/mlak ulazak u tekmu, ali sve se odigrava prema planu, lijepo je vidjeti da Mandžukić počinje trpati.
Takve se tekme i trebaju dobivati, previše se gubilo bodova protiv slabih momčadi.

Eto i Rugani ulazi  opet Kiss  
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac 2015., 13:46:58 matekws » Evidentirano

Read
21. Prosinac 2015., 07:22:10
danijelmerkas
Registrirani član

Lijepa reakcija Mandže kod prvog gola, ko bi mu rekao Grin
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
21. Prosinac 2015., 09:55:08
matekws
Registrirani član

Nek samo igra dečko, ima se dosta napadača, pozitivna konkurencija se stvorila.. Zaza nam je 4. napadač (ako računamo Dybala,Mandžo, Morata, Zaza), dovoljno govori  Wink

Lijepo sad to izgleda na tablici , bit će zabavno i očekujem da će prva Fiorentina popustiti, nakon njih Inter.

Evidentirano

Read
21. Prosinac 2015., 10:10:24
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Pada Inter već u sljedećem kolu kod Empolia. Što su bili na vrhu, bili su. Jucve uhvatio formu, a još im sada laganica od rasporeda.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
28. Prosinac 2015., 18:56:11
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Berardi? WTF
Evidentirano

Read
29. Prosinac 2015., 07:40:33
danijelmerkas
Registrirani član

Berardi? WTF

Jel to znak da će Morata u Real?
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Read
30. Prosinac 2015., 18:02:15
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Jel to znak da će Morata u Real?

Čudim se zato šta im napadač stvarno ne treba, i ovako imaju višak Embarrassed

Nadam se da se Morata vraća kući.
Evidentirano

Read
31. Prosinac 2015., 07:50:25
danijelmerkas
Registrirani član

Čudim se zato šta im napadač stvarno ne treba, i ovako imaju višak Embarrassed

Nadam se da se Morata vraća kući.

A spominje se Zaza u kontekstu odlaska. Al slažem se, dolaskom Berardija bi imali 4 napadača od kojih svako očekuje svoju minutažu a samo 2 mjesta.

Uz sve ipak mislim da oni ne žele riskirati i da će uzet Berardija da neko drugi ne krene po njega.
Evidentirano

Josip Kuže worthy

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net