Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
31. Siječanj 2016., 17:32:45
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ebxd2qODD58" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ebxd2qODD58</a>
Sick duga lopta Bonuccia po neznam koji put i jos ljepsa kontrola lopte Pogbe,valja njega u Real cim pre Smiley
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj 2016., 17:33:40 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
03. Veljača 2016., 14:09:38
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Spol: Muški

Juventus- Genoa, nadam se da neće biti nekih problema, trebali bi to glatko dobiti.
Najavljuje se Zaza od prve minute u tandemu sa Moratom , to bi moglo dobro izgledati i kasnije ubacit Dybalu da zabije u 5 minuta.

Još da Lazio uzme barem bod protiv Napolia, nitko sretniji od mene  Wink
Evidentirano

Read
06. Veljača 2016., 17:50:42
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Juve nel cuore!

Ubiše povrede Juventus, još sad dolazi najtezi dio sezone, jake utakmice kako u ligi tako i Lp.
Evidentirano

Read
07. Veljača 2016., 00:18:52
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

To je taj Allegrijev rad. Grin
Evidentirano

Read
14. Veljača 2016., 10:40:42
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Svaka cast momci na 15 pobjeda u nizu, i odlicno zatvaranje napolia koji sinoc nije niti jednom zaprijetio ozbiljno prema golu, Higuain kao da nije igrao, još malo povrede da ih zaobidju bilo bi to top, kako sam i rekao na pocetku sezone najkompletnija i najjaca ekipa u serie A nadam se da ostaju na vrhu i proslavimo 5 uzastopnu titulu.
Evidentirano

Read
14. Veljača 2016., 12:11:14
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Ako ćemo iskreno, nije ni Juve bio ništa bolji protivnik. Čak štoviše, jedini gol su zabili iz odbijanca poprilično sretno.

Napoli je bio kudikamo "konkretniji" što se tiče igre, više napada su imali i više vremena proveli na Juveovoj polovini. No tamo od 60.minute je bilo jasno da su oba tima zadovoljna bodom što je u končanici "pokvario" Zaza sretnim golom. Čestitke Juveu, al nije prvenstvo ni izbliza gotovo makar je ovo ogromna prednost bar sa psihološke strane.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
14. Veljača 2016., 12:16:49
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Bio je Juve kudikamo bolji cijelu tekmu, makar je to tolko sve jadno i dosadno bilo Grin

Najveca sansa na tekmi je Bonuccievo izbijanje lopte ispred Pipite Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
14. Veljača 2016., 12:26:11
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Ma utakmica je bila takva da je Juventus bio malo bolji,ali ništa previše. Ne može se baš reći da su nadigrali Napoli,štoviše,odgovorno tvrdim da Napoli ove sezone još nije nadigran (izuzev onog lošijeg početka sezone).
Juventus igra predobru obranu,a u napadu uvijek stvore nekoliko odličnih šansi iz kojih mora pasti gol... Također,imaju definitivno najjači mentalitet u Italiji,pravi pobjednički...
Šteta stvarno,prvenstvo je gotovo,baš sam se ponadao da prvak neće biti isti. Baš bi mi bilo drago da Napoli osvoji,ali eto...
Evidentirano

Read
14. Veljača 2016., 13:55:59
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Ako ćemo iskreno, nije ni Juve bio ništa bolji protivnik. Čak štoviše, jedini gol su zabili iz odbijanca poprilično sretno.

Napoli je bio kudikamo "konkretniji" što se tiče igre, više napada su imali i više vremena proveli na Juveovoj polovini. No tamo od 60.minute je bilo jasno da su oba tima zadovoljna bodom što je u končanici "pokvario" Zaza sretnim golom. Čestitke Juveu, al nije prvenstvo ni izbliza gotovo makar je ovo ogromna prednost bar sa psihološke strane.

Naravno da prvenstvo nije gotovo, a ovo ako je za tebe bolji protivnik onaj koji ima veci posjed onda ne znam šta da kazem, Napoli nije niti jednom ozbiljno sutao prema Buffonu to tvrdim sa sigurnoscu, najbolje sto su napravili je ona šansa koju je Bonucci skinuo sa glave higuainu, Juventus je imao još jednu odlicnu šansu koju Dybala nije iskoristio i prebacio preko gola, utakmica je bila takva da ni jedni nisu previše zelili da rizikuju znajuci koliko je protivnik opasan, sreca se valjda nekad vraca, na pocetku sezone su izgubili bruku bodova jer im je sreca okrenula ledja tako to ide cisti primjer je inter. Grin
Evidentirano

Read
20. Veljača 2016., 10:41:45
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Bologna - Juventus 0:0 !!! Znači rekord ostaje Interov,ajmooooo  Kiss
Evidentirano

Read
20. Veljača 2016., 13:41:44
matekws
Registrirani član

Totalno nekreativna tekma, u startu se 4-3-3 pokazao dobar za presing i ništa više ..  Morata - Zaza par se barem jučer pokazao ne djelotvoran , Zaza pokušava - ne može , Morata rezerviran i nezainteresiran..
Nema veze , nadam se da je riječ o nekoj kočnici radi utakmice sa Bayernom koja slijedi, ali nakon te predstave uopće ne sumnjam da će se probati sa 3-5-2 sa Mandžom i Dybalom napred..

Što me iznenadilo je obrambene greške koje se do sad nisu baš javljale tokom sezone, jučer u par navrata pojedinci reagirali pravo amaterski.

Bayern čeka, get your shit together.
Evidentirano

Read
20. Veljača 2016., 22:53:58
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Morata općenito ove sezone nije ni sjena onom prošlosezonskom. Krenulo mu je dobro i onda je stao
Evidentirano

Read
22. Veljača 2016., 08:45:17
matekws
Registrirani član

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HigbdXWlD4U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HigbdXWlD4U</a>

Kiss
Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 07:10:46
matekws
Registrirani član

Lijepa pobjeda bez puno muke, Hernanesu svaka čast za tekmu, točno to nam nedostaje u većini tekmi, još da mu je koja ušla od udaraca unutar 30m.. Nema veze, dobro će doći ako planira pružat ovakve partije konstantno.
Mandžo prvo poluvrijeme perfektno odigrao, lijepo i pametno proigravao, kombinirao, vršio pritisak po cijelom terenu.

Danas još samo Fiorentina uzme barem bod protiv Napolia i svi sretni  Grin
Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 08:26:45
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Znaci, jucer gledam Barca - Seviila i preko poluvremena prebacim na 15 minuta juve - inter. Mozda bas nisam imao srece, al to je uzasnih 15 minuta i glavomet. Mislim, nisam ni ocekivao od intera nista sa onakvim veznim redom Grin Mozda je drugo poluvrijeme bilo bolje Grin
Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 09:32:06
matekws
Registrirani član

Znaci, jucer gledam Barca - Seviila i preko poluvremena prebacim na 15 minuta juve - inter. Mozda bas nisam imao srece, al to je uzasnih 15 minuta i glavomet. Mislim, nisam ni ocekivao od intera nista sa onakvim veznim redom Grin Mozda je drugo poluvrijeme bilo bolje Grin

A to ti se činilo , ja sam isto usporedno gledao Barcu, naravno 90% fokusa na juve i mogu reći da mi nije toliko negledljiva tekma bila.
Za talijansku ligu se igrao fini tempo, bilo je zanimljivih kombinacija, intervencija Handanović - Buffon..
Čvrsta talijanska utakmica, dok se pogleda vezni red Intera - nema niti mjesta za neko veće nadmetanje u sredini terena.

D'Ambrossio čudnom reakcijom asistirao Bonucciu , Melo - Medel loši , Icardi spada u isti koš..
Perišić nešto kasnije pokušavao, ali eto.. Nema se tu kruha bez i jednog izraženog kreativca u momčadi..

Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 09:37:56
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ma dobro, moze bit :d Pogledam ja tu i tamo kakav derbi u italiji, nego eto paralo mi se sinoc bas negledljivo Grin

Iako, nezahvalno je od intera ocekivat kreaciju od onog veznog reda udaraca Grin
Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 09:44:59
matekws
Registrirani član

Ma dobro, moze bit :d Pogledam ja tu i tamo kakav derbi u italiji, nego eto paralo mi se sinoc bas negledljivo Grin

Iako, nezahvalno je od intera ocekivat kreaciju od onog veznog reda udaraca Grin

Definitivno, njima pod hitno treba kreativac - kupnjom njega može se gledati na prodaju nekog od Brozović/Melo/Medel, prodat Icardia i dovest kvalitetnog napadača, pobrinut se za jednog beka i lupit 4-5-1. Perišića neće puno iskoristit u sredini terena, treba njemu dati prostora kod linijske crte..

Ali dobro, to je moje mišljenje, ne brinu me oni toliko kao Napoli  Grin
Evidentirano

Read
29. Veljača 2016., 11:02:07
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Također kad vidim Mancinia i njegov napadački izbor, a toliko inzistirao na Ederu i Jovetiću.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
29. Veljača 2016., 21:17:18
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Mancini je doktor, meni najdrazi on i onaj majmun garcia sto je romu vodio, kad vidiš pocetni sastav tacno znaš kako ce se utakmica odvijati, najozbiljniji sut prema Buffonu je imao Eder u 89min nakon što je ušao sa klupe. Grin ja sam im predvidjao raspad ali sam se nadao bar borbu za 3mjesto ali bice teško, ekipa sa najviše imbecila u ligi. Grin
Evidentirano

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net