Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
28. Studeni 2015., 02:08:53
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

Prosle godine Lucas Silva, a sada Lucas Lima Grin Brazilac je na pragu Real Madrida, James dobiva drzavljanstvo pa se otvara prostora za Limu. Ono sta sam ja gledao, a nesto sam ga i pogledao podsjeca na losiju verziju Vidala
Evidentirano

Read
28. Studeni 2015., 18:32:45
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Sad se pise da je i James nezadovoljan konobarom. Pitanje je tko nije Grin cirkus od sezone ce ovo bit, ko u vrijeme luxemburga i slicnih Grin
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 12:44:55
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Varane mjesec out Grin

Prekrasno, a uz to i Ramos se treba oporavljati. Znači ostajemo na Nachu i Pepeu. Da mi je znat 'ko će pogodit sastav za danas  Grin
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 13:24:47
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Sad se pise da je i James nezadovoljan konobarom. Pitanje je tko nije Grin cirkus od sezone ce ovo bit, ko u vrijeme luxemburga i slicnih Grin
Iskreno vise ne caream dok god je Perez sa Benitezom na celu Reala...Inace Realove tekme se nisu propustale vec godinama,a mislim da mi je vs Doneska prva u posljednih 5sezona.Necu se ni snimku potrudit pogledat,a isto tako ce bit veceras sa Eibarom i tokom sezone...Ovaj Benitez godinama gdi god je dosel razjebal je svaku momcad.Dobro mu je Jose i rekel u 6mjeseci uspjel je razjebat najbolju momcad svijeta isto tako je bilo i sa Chelsea i Napoliem a evo bude sad i Real.Svada se sa igracima,igra dosadan nogomet i ovaj idiot mu daje neku sansu u Madridu el je vodil Castillu i oce Realovog Guardiolu,Titu il Enriquea. Pa daj me nemoj jeb. vise i klub to nema nigdje...
« Zadnja izmjena: 29. Studeni 2015., 13:25:56 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 13:53:44
Realovac
Registrirani član

Iskreno vise ne caream dok god je Perez sa Benitezom na celu Reala...Inace Realove tekme se nisu propustale vec godinama,a mislim da mi je vs Doneska prva u posljednih 5sezona.Necu se ni snimku potrudit pogledat,a isto tako ce bit veceras sa Eibarom i tokom sezone...Ovaj Benitez godinama gdi god je dosel razjebal je svaku momcad.Dobro mu je Jose i rekel u 6mjeseci uspjel je razjebat najbolju momcad svijeta isto tako je bilo i sa Chelsea i Napoliem a evo bude sad i Real.Svada se sa igracima,igra dosadan nogomet i ovaj idiot mu daje neku sansu u Madridu el je vodil Castillu i oce Realovog Guardiolu,Titu il Enriquea. Pa daj me nemoj jeb. vise i klub to nema nigdje...

Benitez gdje god je došao je popravljao Mourinhov kupus koji je ostavio i napravio rezultat u skladu sa mogućnostima. Druga stvar je što je Benitez principijelan trener i radi svuda jednako, a kada je odustao od svojih načela kao protiv Barcelone bio je kažnjen za to i drago mi je zbog toga. Zaslužio je pljuskanje. Trebali spomenuti da je Mourinho igra silno atraktivan nogomet sa desetkom Pepeom i ubojitim Altintopom na krilu, te kako je prošao u prvoj utakmici sa Barcelonom? Što se tiče svađanja sa igračima, mislim da ne treba podsjećati na zadnju sezonu Mourinha u Realu. Interesantno tada je Mourinhu trebalo dati vremena, a sada je Benitez krivac i nesposobnjaković. Isti oni koji su imali erekciju na Mourinhove bunkere i kontre zamjeraju Benitezu na dosadnom nogometu. Benitez je samo ogolio činjenice.
« Zadnja izmjena: 29. Studeni 2015., 13:54:10 Realovac » Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 14:02:22
Igor
Moderator
Registrirani član

Benitez ni kontre nema. Rekao sam ja prvi potpisujem dosadan nogomet ako ce se osvojit sto. Al onako pljuskanje od barcelone doma i nemam volje gledat. Utakmica bez ikakve ideje i plana, sto god on govorio.
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 14:04:14
inferno1
Registrirani član

Ocjena članova: +22/-48

benitez je trenutno izgubljen u vremenu i prostoru i bilo je neugodno i tužno iščekivati ovakve stvari
ono kad svakog trena znaš da malo fali da sve ode u pm..baš me zanima hoće mu dati još jednu sezonu jer ova je skoro pa propala, bar što se lige tiče
« Zadnja izmjena: 29. Studeni 2015., 14:05:27 inferno1 » Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 14:48:58
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Benitez gdje god je došao je popravljao Mourinhov kupus koji je ostavio i napravio rezultat u skladu sa mogućnostima. Druga stvar je što je Benitez principijelan trener i radi svuda jednako, a kada je odustao od svojih načela kao protiv Barcelone bio je kažnjen za to i drago mi je zbog toga. Zaslužio je pljuskanje. Trebali spomenuti da je Mourinho igra silno atraktivan nogomet sa desetkom Pepeom i ubojitim Altintopom na krilu, te kako je prošao u prvoj utakmici sa Barcelonom? Što se tiče svađanja sa igračima, mislim da ne treba podsjećati na zadnju sezonu Mourinha u Realu. Interesantno tada je Mourinhu trebalo dati vremena, a sada je Benitez krivac i nesposobnjaković. Isti oni koji su imali erekciju na Mourinhove bunkere i kontre zamjeraju Benitezu na dosadnom nogometu. Benitez je samo ogolio činjenice.
Well meni je Mourinhov Real bio jako zanimljiv za gledat,Pepe u sredini vs Barce u ligi prvaka ako se nevaram je zapravo bila odlicna ideja i da nije bilo crvenog moglo je svasta bit...Prekinuli dominaciju Barcelone osvojili kup,u Ligi prvaka se nemore rec da je krivac,takticki je to bilo sjajno i vs Bayerna i BvB al falilo je srece...Mozete vi to zvat bunkerom al Mourinhov Real Madrid je bio jako uzbudljiv za gledat em zbog cvrste igre sa jakim presingom te direktna igra prema naprijed, najbolju kontru je tada imal Real Madrid sada druga momcad iz Madrida a to je Atletico..Nit je imal toliko dobar squad kao sto ga imali Ancelotti il sad Benitez....
« Zadnja izmjena: 29. Studeni 2015., 14:51:02 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 15:16:16
Igor
Moderator
Registrirani član

Keylor; Carvajal, Pepe, Nacho, Danilo; Kroos, Modric, Kovacic, James; Bale y Cristiano
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 15:17:45
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Da vidim cirkus obranu i zanimljiv vezni red Grin
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 15:35:46
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Zabrinjavajuce dobra ideja Beniteza Grin

Vezni red kreativan, nimalo statican, krilne pozicije u vidu Jamesa i Kovacica.. Ideja je ono cemu ste se nadali na forumu, jedina je razlika zbog izostanaka u obrani zbog ozljeda i kartoniranog Isca umjesto kojeg je Kova Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Studeni 2015., 16:00:20
Realovac
Registrirani član

Well meni je Mourinhov Real bio jako zanimljiv za gledat,Pepe u sredini vs Barce u ligi prvaka ako se nevaram je zapravo bila odlicna ideja i da nije bilo crvenog moglo je svasta bit...Prekinuli dominaciju Barcelone osvojili kup,u Ligi prvaka se nemore rec da je krivac,takticki je to bilo sjajno i vs Bayerna i BvB al falilo je srece...Mozete vi to zvat bunkerom al Mourinhov Real Madrid je bio jako uzbudljiv za gledat em zbog cvrste igre sa jakim presingom te direktna igra prema naprijed, najbolju kontru je tada imal Real Madrid sada druga momcad iz Madrida a to je Atletico..Nit je imal toliko dobar squad kao sto ga imali Ancelotti il sad Benitez....

To u vezi Pepea i Altintopa karikiram, i ja mislim da su bile dobre ideje, samo daleko od toga da je to bio neki atraktivan nogomet, bunker je bunker i svaki podrazumjeva igru na kontre logično. Da kad ide njemu u korist onda je njegova zasluga, a kad mu ne ide u korist onda se ne može reći da je krivac, odlična analogija, jednostavno nepogrešiva. Diskreditiraj ono šta ti ne paše.

Aha da nije to pala u vodu teorija oko razjebavanja momčadi i odnosa sa momčadi? Ali lijepo zvuči kad nitko ne replicira post, taj zločesti neznalica, dosadni, razjebavački Benitez, ali kad neko stvari paralelu sa Mourinhom onda rađe nećemo pričati o tome jer je onda to nezgodno područje.

Onda isto tako se može reći da treneri prije Mourinha nisu imali momčad poput njega, niti Pellegrini, a niti Schuster i Capello pa nisam baš čuo da je to itko spomenuo. Naravno, jer je nebitno. Njegov odnosno njihov problem. Eto Benitez ima odličan squad, a pun rupa.

Zabrinjavajuce dobra ideja Beniteza Grin

Vezni red kreativan, nimalo statican, krilne pozicije u vidu Jamesa i Kovacica.. Ideja je ono cemu ste se nadali na forumu, jedina je razlika zbog izostanaka u obrani zbog ozljeda i kartoniranog Isca umjesto kojeg je Kova Grin

Bale će biti krilo, a Kovačić u sredini, bar mislim. Prošlu mi je Bale čak bio i dobar na lijevom krilu.

Benitez ni kontre nema. Rekao sam ja prvi potpisujem dosadan nogomet ako ce se osvojit sto. Al onako pljuskanje od barcelone doma i nemam volje gledat. Utakmica bez ikakve ideje i plana, sto god on govorio.

Normalno, slažemo se, ali nije stvar u tome. Govorim o percepciji.
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 16:17:26
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Modric postaje neka vrsta specijalista za gubljenje lopti u opasnoj zoni Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Studeni 2015., 16:29:07
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

i takav je 30 puta bolji od kroosa...
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 16:31:43
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Prvih dobrih pola sata Danila u sezoni i onda ovo.. :/

edit: Ipak se vraca na teren Grin
« Zadnja izmjena: 29. Studeni 2015., 16:33:34 roll » Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Studeni 2015., 16:38:07
levistus13
Registrirani član

Kako se zaderao sam očekivao da će mu kosti superglue-om sastavljat Grin
kovačić i kroos danas stvarno očajni tolko da je to dno dna, generalno nam pod benitezom vezni red i tranzicija ne funkcioniraju nikako, al kad ti veznjaci ovakve loše paseve čitavu utakmicu šalju možeš se samo propucat
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 16:55:03
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Nadao sam se da ce izdrzat Eibar do poluvremena bar Grin Dobri su ove sezone i nadao sam se da ce neke probleme radit Grin Pola sata su bili dobri, zadnjih 15 minuta - raspad Grin
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
29. Studeni 2015., 17:13:30
levistus13
Registrirani član

jeba me pas ak kova danas ima passing iznad 60% uspješnosti...
Evidentirano

Read
29. Studeni 2015., 17:26:07
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Proklet bio dan kada je Benitez dosao
Evidentirano

Read