Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
Read
01. Prosinac 2015., 09:03:26
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

Spol: Muški

CD Tenerife

Benzema bi mogao na 5 godina u zatvor i 2 nova napadaca su vam obavezna.

Nastavlja se pisat o mogucoj kazni zabrani transfera, sad se uz Real i Atletico, spominju Arsenal i Chelsea...

Sve u svemu, nije da mozete kenjat na ovaj prijelazni rok. Otisao je Iker, dosla je zamjena za Modrica, Keyloru se dala prilika, tehnicki jedino se nije doveo rezervni napadac i eto, trener vam nije odgovarajuci...(gledajuci striktno vase stavove). Nije bilo turbulencija i Perezovih mega pojacanja... i prodaja nekih vaznih igraca..

Nije nit tolko kriticna situacija kakvom ju se prikazuje. Na 11/18 tekmi gol niste primili, nije nit Rafa kriv sta Ronaldo odjednom promasuje sve moguce zicere svijeta...

Eto sljedece kolo, nabrijana Valencia zbog promjene trenera - dolazak na -3 i to je to, kraj panike Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
01. Prosinac 2015., 11:39:43
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

@roll

Mislim da nije to toliko problem što se tiče rezultata , koliko si kukaju na trenera. Al ajmo reći čovjek kako je došao ili bolje rečeno nije ni sjeo na klubu Reala pritisak su mu nabili. Logično da se prvenstva ne dobivaju u 11 mjesecu i 12 mjesecu , al svima je logično da ovaj klub Perez sastavlja tako je Benzema morao igrati u El Clasicu a sljedeće dvije utakmice je sa klupe počinjao , bitan je marketing.
Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
01. Prosinac 2015., 11:40:43
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Real lose igra, cak su rezultati dobri s obzirom kako igra real. Normalno da ce bit pritisak kad je izgubio 0:4, a mogao je 0:10. Do clasica i nije bilo nekog pritiska.
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac 2015., 11:43:38 Igor » Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 11:43:11
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

teško ćete vi protiv valencie tako skoro bodove gubit, a mi još teže ne kmečit pokraj igre kakvu nam rafa servira Grin
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac 2015., 11:50:04 levistus13 » Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 11:43:40
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

Real lose igra, cak su rezultati dobri s obzirom kako igra real.

Slažem se al se bolje i nije moglo očekivati , čovjek nije ni sjeo na klubu pritisak su stvorili pojedini igrači , mediji i svi. Gledam Španjolske kanale i ne vjerujem , Benitez je trener Reala a svi bruje o Mourinhu kao da je bolji trag ovaj drugi ostavio.
Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
01. Prosinac 2015., 11:45:06
Igor
Moderator
Registrirani član

Izgubilo se 0:4, sa uzasnom igrom. Zapravo igra je nikakva od pocetka sezone, od tuda i taj pritisak, i bit ce ga dok se igra ne popravi.
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac 2015., 11:45:52 Igor » Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 11:46:15
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Mislim da je vise morao igrati James umjesto Casemira nego Benzema.

Benz je prije ozljede i afere nosio Real, ali je eto prerano bacen u vatru.. ne zbog marketinga vec zbog zelje za boljim rezultatom...

A ako Barca pobjedi Valenciu, mislim da ce napravit velik korak prema osvajanju kolko god rana faza bila... Gledajuci raspored, formu, igru...
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
01. Prosinac 2015., 11:50:16
levistus13
Registrirani član

što se napadača i benzeme tiče, ja stvarno ne znam koga bi doveli, jednostavno na tržištu ne postoji napadač koji je dostupan, a da je bolji od benzeme: suarez je  u barci, lewandowski u bayernu - oba odmah otpadaju; aguero je u city-u čiji su vlasnici i nama sponzori te je apsolutno nedostupan; cavani je lošiji od onoga šta imamo, higuain se ne bi vratio, a costu sumnjam da bi itko normalan htio Grin

od mlađih napadača su tu martial i lacazette al ni jedan još nije spreman biti prvi napadač reala, kao ni morata čiju prodaju žalim, al jednostavno još uvijek nije dovoljno dobar

tu se k tome još par stvari treba posložiti - marcelu treba konkurencija na lijevom beku, carvajal mora imati neprikosnoveno mjestu u prvom sastavu, a isco mora igrati ili na lijevom krilu ili kao lijevi cm gdje je za klasu bolji od drugih opcija koje nam se nude unutar postojećeg kadra ove godine
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 11:56:12
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Suki i Lewandowski da, za Aguera nisam siguran kolko bi pojacanje bio(zbog ucestalog boravka van terena), dok je ostalo dosta losije od Benza...

Ali nepobitno da ce ovo utjecat na Benza.. da je prijetnja zatvora stvarna.. a i da nema ionako konkurenciju na toj poziciji...
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
01. Prosinac 2015., 12:02:47
levistus13
Registrirani član

i to, jedina situacija gdje bih htio aguera jest ta gdje mu je back up morata koji bi zbog stalnih argentinčevih ozljeda često igrao Grin
mene je strah pereza i njegovog smisla za marketing, vjerujem da ćemo krenut po kane-a kao next big thing sa otoka ak se benz ne upristoji do kraja sezone :-/
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 12:06:22
Igor
Moderator
Registrirani član

Evo vrlo vjerojatno ce biti izbacen iz reprezentacije do daljnjega radi ovoga.
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 12:30:02
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Morata je odličan igrač i neznam zašto nebi nakon Benzeme on bio ta prva špica Grin

Šta reći o čovjeku koji je unazadio igru Real Madrida, doslovno ista momčad sa hrpom ozlijeda od prošle sezone koja je u svakom segmentu lošija od navedene. A da ne govorim o ne gledljivom nogometu u kojem nakon šta Real Madrid povede se povlači iza centra i nema namjeru uopće napadati naprijed.
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 12:37:02
levistus13
Registrirani član

i dalje morata nije bolji od benza kolko god bilo kome od nas bio drag Grin
kažem, očekujem kanea na ljeto ako se benz ne trgne i to za neku bolesno cifru od 50-60mil...što je najgore, kane mi se fakat sviđa ko igrač i nije drvo ko većina engleza, allround igra mu je odlična i zalaže se na terenu punih 90 minuta te rijetko kad odigra lošu utakmicu, nevezano za to dal zabije ili ne....samo, eto, pušem i na hladno na bilo kojeg britanca koji bi igrao u španjolskoj Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 13:47:04
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Meni je Morata trenutno jedan od najboljih napadača, malo ga muči realizacija ali srediti ce on i to, all round igra mu je odlična, brz je, neugodan, voli kombinirati sa suigračima, po meni realna i dostojna prva špica nakon Benzeme, koji je stvarno zasrao sve šta je mogao.

Sutra Copa del Rey protiv Cadiza u gostima, kad smo kod Cadiza uvijek se sjetim debija Robinha čim se spomene taj klub Grin
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C-Ud21Unqac" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C-Ud21Unqac</a>

U igru ga uvodi moćni Luxemburgo  Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 13:58:38
levistus13
Registrirani član

ne bi ja imao ništa protiv morate da ga ta realizacija tolko ne jebe, stvarno je užasan u tom pogledu Grin
šta se stila igre tiče baš me jako naveć spomenutog kanea podsjeća, samo kane malo manje gubi lopte i puno je bolji realizator...k tome je englez i kao takav jako marketabilan, nešto što uvijek valja uzimati u obzira kada znamo tko nam je na čelu kluba Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 17:53:50
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Nemam ništa protiv Kanea, baš mi se sviđa k'o napadač, jedino imam sumnje jer nekad u Premiershipu zna biti nesiguran ili izgubljen sa loptom u nogama, pa me zabrinjava da nebi u Primeri to još više dolazilo do izražaja. Prva želja je bio i ostao Lewandowski i naravno Morata.

EDIT: Zaboravio sam na Mullera, ali mislim da za njega nema šanse kao niti sa Suarezom

Slažem se sa @anti_semom, što su zbilja iznimni trenutci  Grin
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac 2015., 17:56:38 Realovac » Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 18:57:56
Igor
Moderator
Registrirani član

Carvajal mjesec van terena Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 22:09:52
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Obrana dakle narednih mjesec dana Danilo-Pepe-Nacho-Arbeloa  Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 22:13:06
levistus13
Registrirani član

vjerujem da će tu uslijed daljnjih ozljeda uskakat i cheryshev po potrebi, a moguć je i casemiro na stoperu kak je krenulo Grin
Evidentirano

Read
01. Prosinac 2015., 22:29:01
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kako god okrenes- CIRKUS!  Grin
Evidentirano

Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50   Gore