Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
Read
16. Prosinac 2015., 08:15:19
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Spol: Muški

Evo pise se da je Benitez u extremnoj situaciji. Ko ce biti novi trener  ? Ajmoo Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
16. Prosinac 2015., 10:50:11
inferno1
Registrirani član

Ocjena članova: +22/-48

Kakva zasićenja ti  pričaš , znači tvoja je teorija ako osvojiš jedne sezone sve moraš mijenjati ekipu jer će igrači doći do zasićenja. Proći će da , ali igraju loše Wink

kakvo mijenjanje ekipe..o cemu pises ti
kostur je uvijek isti uz manje modifikacije
ljudi su jednostavno fizicki i mentalno prazni bili, ponajvise fizicki a kad su pravi malo je ekipa koje im mogu parirati
vidljivo je da u zadnje vrijeme bolje igraju (pitaj pešića) odnosno da se bude ovi bitniji igrači i još bez ponajboljeg ako ne i najboljeg igrača u europi kad je fit rudya
3 finala eurolige u 3 godine, prošle/ove sezone osvoje..superkup, kup, euroligu, domace prvenstvo, spanjolci europsko i jos ovo svjetsko prvenstvo klubova u brazilu i onda ih netko uspoređuje s nogometašima, haha
real madrid u košarci je "team to beat" a takvu etiketu ovaj nogometni nema ni približno u ovo vrijeme.
jedni šampioni a drugi pizde.
Evidentirano

Read
16. Prosinac 2015., 11:33:52
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Evo pise se da je Benitez u extremnoj situaciji. Ko ce biti novi trener  ? Ajmoo Grin

Po kladionicama, glavni favorit za klupu Real Madrida je Zidane, a nakon njega Ancelotti, pa Mourinho... Grin

Grin

Makar se jos spominju Loew, Pochettino, Laudrup ... Grin
Evidentirano

Read
16. Prosinac 2015., 11:34:00
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Joj da oce stvarno Zidane doc Grin

Mislim, moguce da ispadne novi Pep, ali nije bas pametno bacit tako neiskusnog trenera u vatru Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
16. Prosinac 2015., 11:37:57
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Joj da oce stvarno Zidane doc Grin

Mislim, moguce da ispadne novi Pep, ali nije bas pametno bacit tako neiskusnog trenera u vatru Grin

Gore po pitanju kluba ne može biti, može biti samo gorki start za njega samog.. Nadam se da neće , želim mu sve najbolje, isto kao i kad je bio na terenu.
Evidentirano

Read
16. Prosinac 2015., 11:42:13
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Gore po pitanju kluba ne može biti, može biti samo gorki start za njega samog.. Nadam se da neće , želim mu sve najbolje, isto kao i kad je bio na terenu.
Da to stoji, i meni je bio jedan od najdrazih igraca, te normalno da bi htio da takva igracina ostvari i veliku trenersku karijeru... Ali opet, posto simpatiziram Barcu, takav naizgled los potez uprave cu s veseljem popratit Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Prosinac 2015., 13:17:25
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ljudi iz Reala htjeli su vidjeti kakve su Antine želje i ambicije, sada je sve na Dinamu, rekao je Andy Bara

Predstavnici madridskog Reala došli su u utorak u Zagreb po Antu Ćorića!

Kako donosi tportal, glavni skaut Pedro Compaire i još neki članovi Reala bili su s Ćorićevim predstavnicima. S Dinamovima malo teže, jer 'glavni pregovarač' je u pritvoru...

'Da, vidjeli smo se jer htjeli su ljudi iz Reala čuti od kakve su želje i ambicije igrača. Real je zainteresiran, ali sada je sve na Dinamu', potvrdio je za tportal.hr Andy Bara.
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 14:20:18
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Benitez i pomocnici nisu bili pozvani na bozicnu veceru Grin
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 17:33:07
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Igrači su ju i organizirali.
Nego, vjerujem da će Zidane biti sljedeći tjedan sigurno, no puno će zagolicati maštu i ovo sa Mourinhom, jer rekao je baš prijepočetka sezone da ima odličan odnos sa Florentinom, ali da bi neke stvari otpočetka promjenio. Mislim da bi Mou bio vrlo realan izbor, jer znamo kako su reagirali navijači u Madridu nakon njegovog otkaza, tako da bi dovođenje Mourinha moglo biti ulizivanje Pereza navijačima.
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 17:55:51
inferno1
Registrirani član

Da se bar vrati
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:13:56
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

nikad ga ne bih htio ni blizu ovog kluba Grin
nego
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4Vh_HkfJEkI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4Vh_HkfJEkI</a>
ne treba mu još i to kad ga već trener ne voli  Undecided iako je u potpunosti u pravu s reakcijom, ni ja ne vjerujem kad ne igra
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:34:05
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Mourinho može kratkoročno srediti situaciju, a već sam umoran od kratkoročnih rješenja. Nadam se da ćemo dočekati i koje dugoročno iako mislim da prvo treba dočekati odlazak Pereza prethodno.

Zidane nema nikakvog smisla, nema niti kvalitetu za trenera Reala. Naravno može se i pogoditi sa njime, ali to nije logičan potez.
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:42:24
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kako znate da Zizu nije kvalitetan? Pa ni Guardiola nije vodio niti jedan klub prije Barce pa gle. Zidane zna klub u dušu, praktički se 12-13 godina vrti u njemu i oko njega, tako da sa te strane sigurno najbolje zna stanje u njemu. Ja ga podržavam i ako ode Rafa htio bi da on preuzme klub da vidim na čemu smo sa njim.
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:46:59
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Baš zato što ne znamo. Zbog Guardiole i sličnih primjera sam rekao da se može i pogoditi, ali za svaki primjer takvog uspješnog primjera ima brdo neuspješnih i zato nije logično. Čistačica je također 12-13 godina u klubu pa nam to ne govori ništa o njezinoj kvaliteti. Meni je svaki izbor bolji nego Zidane i slični eksperimenti sa novajlijama.
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:48:00
inferno1
Registrirani član

Zidane ne moze voditi Castillu a kamo prvu momcad..to je prvo a drugo, Guardiola je na vrijeme uspio odjebat odredjene igrace i postavit zdrave temelje
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 18:59:33
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Grin Jao da oce Josea postavit opet  Kiss rekel je da ce se vratit kad tad ima nedovrsen posel u Realu...
Squad je dobar,iako mozda fali ta provjerena roba na defanzivnom veznom s kojim bi Jose igral , fali napadac da pritisne Benzemu , mozda Icardi na zimu nebi bila losa ideja. I da posudba Coentra je bas bila mutava odluka...Ma maknut ovog tulca sa klupe cim prije svaki dan vise  je tortura za navijace Reala...

I ja se isto slazem da je za Zidanea jos prerano,valja njemu prvo Castillu u drugu ligu dignut a tek onda razmisljat o nekoj vecoj ulozi pogotovo klupa Reala...
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac 2015., 19:05:10 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 19:22:44
Igor
Moderator
Registrirani član

Nema sanse da se Mou vrati, iako bi jako volio. Dugorocnog rjesenja nema, ne dok je tu Perez.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac 2015., 19:23:17 Igor » Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 21:18:19
Igor
Moderator
Registrirani član

Ona prevara Calderon objavio da se Mou vraca,  ne znam koliko je on bas upucen u situaciju u realu Grin
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 22:33:07
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Perez i Mou su ostali u super odnosima, nisu se rastali u neprijateljskim odnosima, jer Moua su potjerali Ramos i CR sa kojima se ajose posvadjao... a i bas znam da sam stavio link ovo ljeto, Joseov intervju u kojem je rekao da nema nista protiv toga da u buducnosti trenira Real Madrid. A i navijaci, Ultras Suri su bili jako za ostanak njegov. Stoga ovo je prilila Perezu da im se uliže i ispravi ovo sa Benitezom.
Realno onaj Real Madrid od Ancelottija je nadogradnja od Mourinha koji je Real vratio na stare staze di ga veliki klubovi vise nisu guzili i di je Real bio prakticki sigurni polifinalist. Dakle vratio je klubu stabilnost kakvu dugo nije imao. I da se mene pita iste sekunde bi ga vratio, jer Jose je strasan trener teske naravi Grin
Evidentirano

Read
17. Prosinac 2015., 22:39:48
Igor
Moderator
Registrirani član

Zaboravio si casillasa u cijeloj toj prici koji je imao nemalu ulogu. Uglavnom, jos je tu tvrdoglavih glava koji su nedodorljivi i s kojima mou ne moze jer je preveliki perezov pritisak i vidim kako bi sada bilo drugacije Grin
Evidentirano

Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net