Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
03. Travanj 2016., 10:15:22
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xvb8nLkVBmk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xvb8nLkVBmk</a>

Tenk Grin Čak nema loš kratki pas, ali muči ga ta tromost prejako u svemu Grin Ali za ovakve utakmice kad se Real Madrid brani je Bogom dan, dovesti Kantea i neka se njih dva bore za poziciju, di ćeš bolje Grin

btw. Marcelo je jučer također odradio jednu od boljih utakmica Real Madrida

Uglavnom, kad bolje razmislim šta se tiče defenzive su svi odigrali besprijekorno, šta mi budi nadu za Ligu prvaka, sa ovom taktikom i postavom se može Real nadigravati, jer upravo je problem bio taj šta su ih svi nadtrčavali na sredini terena, dok u ovoj 4-3-3 formaciji sa izrazitim zadnjim veznim se to baš i ne može Grin
I točno se vidi kako Kroosu više odgovara kad ima nekog iza leđa, ali čim ju krene iznositi u kontru bole me oči Grin
« Zadnja izmjena: 03. Travanj 2016., 10:21:16 alex garcia » Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 10:43:01
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7YHrDRv5W5s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7YHrDRv5W5s</a>

worthy worthy worthy
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 11:21:27
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Zidane me jako pozitivno iznenadio sa taktikom, nešto što sam toliko dugo čekao, Ancelotti je krenuo u tom smjeru ali nikad nije odlučio to napravit, a to je da ne trčimo k'o muhe bez glave za Barcelonom, i onda se iscrpimo i fizički i psihički visimo zadnjih pola sata, samo se sjetim pod Benitezom i Mourinhom taktike od prve minute trčanje, trčanje i trčanje kako je to bilo mučno za gledati iako je davalo rezultate. Napokon da smo stali u blok i radili presing kad uđu u zonu. Također nešto šta nsiam vidio već jako dugo vremena, pogotovo u igri Reala, da igramo klasičnih 4-3-3 u kojima igrači baš drže pozicije, onako konzervativna formacija u kojoj su bekovi bekovi, zadnji vezni drži poziciju, veznjaci pravilno u odnosu na njega, krila su krila i stoje tamo, napadač igra kao klasični napadač, jedini koji iskače iz formacije je Marcelo ali budući da Barcelona nema desno krilo to nije toliki problem.

Navas je golman koji radi prevagu, isto kako nas je Casillas znao zadnje sezone izbacit iz utakmice tako sa Navas vadi kestenje, recimo obrane Rakitiću i Messiju su nevjerovatne. Carvajal je fenomenalan, baš odličan, zna igrati, igra dobru obranu, zna mlatit taman koliko treba. Pepe odigrao jednu od svojih najboljih utakmica, baš u njegovom stilu kad je svaka lopta njegova, samo je zvisio na korneru kod gola. Ramos je poremećen, ali kako objasnit faul za drugi žuti, kako, znači bez ikakve potrebe ubije protivnika. Marcelo je odličan.

Casemiro na početku me frustrirao koliko je spor na lopti, ali tokom utakmice se privikavao na brzinu igre pa je bio sve bolji i bolji, ovako kad može jednostavno dodati veznjacima do sebe to funkcionira. Sa Kroosom i Modrićem sam isto jako zadovoljan, taj trojac u sredini je dobio utakmicu. Sa takvom sredinom se možemo nadigravati sa svakime, istina Casemiro nije WC zadnji vezni, nemamo veznjaka koji se puno kreće i zna povući loptu, ali može se to prikrit.

Ono šta je očito da ne paše na takav vezni red je ovakav napad, jer dolazi do izražaja koliko su Bale i Ronaldo loši kao klasična krila, Bale to može odraditi kao lijevo krilo pa probije na silu, ali ovako od njih se očekuje da prenesu loptu u napad a obojica su očajni u tome jer to odavno ne igraju. Uz to Benzema kao klasična devetka se ne snalazi baš jer ima premalo lopte u nogamaa to mu je najveća kvaliteta. Siguran sa da bi to puno bolje izgledalo da su mjesto Balea i Ronalda na terenu bili Jese i Lucas. Uz to jako je falio igrač koji će ulaziti u sredinu, recimo da je James bio desno krilo. Ponavljam ovaj napad koji čeka izrađenu situaciju, a ne stvara ga, još sa statičnim veznim redom si ne paše. Jedino na individualnu kvalitetu, ili kad Carvajal ili Marcelo dođu naprijed, inače ispada k'o da napadamo sa tri igrača od kojih niti jedan ne zna napraviti višak ovako.
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 11:31:47
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

eto opet će ispast da sam fanboy al upravo u iscu imamo igrača koji se puno kreće i zna povuć loptu, istina je da ove sezone stvarno ima potez viška al to apsolutno nije bio slučaj prošle godine kad nam je bio ponajbolji individualac upravo u toj malo povučenijoj ulozi... kroos je na toj poziciji odigrao korektno, al opet ništa više od toga, jednostavno nije stvoren za našu igru i bolje mu je da nađe drugi klub gdje će njegove kvalitete doći do izražaja :-/

šta se casemira tiče, mišljenja sam da treba smršavit minimalno 2-3 kile, na snazi ne bi izgubio ništa, a na okretnosti i skočnosti koja je i ovako dosta jaka dobio vidljiv napredak, vidljivo je da nije izdefiniran kako bi trebao bit i mislim da mu samo taj korak fali da nam ne pada na pamet uopće dovodit nekog da ga zamjeni već samo da mu na klupi grije mjesto
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 11:36:26
Igor
Moderator
Registrirani član

eto opet će ispast da sam fanboy al upravo u iscu imamo igrača koji se puno kreće i zna povuć loptu, istina je da ove sezone stvarno ima potez viška al to apsolutno nije bio slučaj prošle godine kad nam je bio ponajbolji individualac upravo u toj malo povučenijoj ulozi... kroos je na toj poziciji odigrao korektno, al opet ništa više od toga, jednostavno nije stvoren za našu igru i bolje mu je da nađe drugi klub gdje će njegove kvalitete doći do izražaja :-/

šta se casemira tiče, mišljenja sam da treba smršavit minimalno 2-3 kile, na snazi ne bi izgubio ništa, a na okretnosti i skočnosti koja je i ovako dosta jaka dobio vidljiv napredak, vidljivo je da nije izdefiniran kako bi trebao bit i mislim da mu samo taj korak fali da nam ne pada na pamet uopće dovodit nekog da ga zamjeni već samo da mu na klupi grije mjesto

Prosle godine sam dijelio tvoje misljenje o Iscu, ove godine i ne bas Grin Ne znam, ove godine mi bas previse carini loptu i pod presingom je redovno izgubi, i  to mr me bas nervira. Iako se u globalu slazem da je odlican za tu poziciju, dok kroos se starno ne uklapa i mos ga jebat Grin

Real funkcionira bez plana i programa i to je najveci problem. Nema tu defnirane kostura ekipe i formacije, vec se formacija trazi stalno. Sad ce se opet nakrcat sa ofanzivcima na ljeto i izmisljat topla voda.

Za casemira takoder, previse je visio u teretani i eto sto se dogodilo. Slicno se i ronaldu dogodilo prvih godina u realu, ali je brzo vratio stvari na mjesto.
« Zadnja izmjena: 03. Travanj 2016., 11:38:33 Igor » Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 12:48:16
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
03. Travanj 2016., 13:05:08
Igor
Moderator
Registrirani član

Kako to modric pametno odradi, rijesi se dva igraca, oslobodi prostor i da marcelu Grin

Sva sreca da smo primili jer se Marcelo prikljucio vise napadu i konstantno stvarao visak.

Mislim da je zizu prvi trener u zadnjih 5 koji je dobio prvi clasico Grin
« Zadnja izmjena: 03. Travanj 2016., 13:07:19 Igor » Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 13:11:52
levistus13
Registrirani član

schuster je zadnji koji je pobjedio u svojem debitantskom el clasicu Grin
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 15:15:34
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

a dobro...marcelo je uvijek ta napdacka prevaga za real...sve sto ide ..mora preko njega...

btw...ono je  bio penal nad messijem  ?msm ja sam vidio da jeste faul...sad jel unutra ili vani ?
« Zadnja izmjena: 03. Travanj 2016., 15:16:14 Immortal » Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
03. Travanj 2016., 15:18:01
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Mislim da je faul na 16 tocno
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 15:56:04
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NVF7kp4RFSw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NVF7kp4RFSw</a>

Kosta pogledaj bolje clip pa zakljuci el je faul Smiley
« Zadnja izmjena: 03. Travanj 2016., 15:58:29 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 16:15:37
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Faul je, penal nije
Evidentirano

Read
03. Travanj 2016., 16:36:15
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +282/-188

CD Tenerife

Ja isto mislim da je vani...
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
03. Travanj 2016., 22:38:27
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Broj bodova u prvih 15 utakmica:
Zidane (38), Mourinho (37), Ancelotti (37), Benítez (34) y Pellegrini (32).

Grande Zizoz  Grin
Evidentirano

Read
04. Travanj 2016., 09:08:06
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

http://www.jutarnji.hr/sjajan-video-hrvatskog-majstora-pogledajte-kako-je-to-modric-strpao-u-dzep-apsolutnog-genijalca-i-njegovu-vjecnu-sjenu-/1554326/

Super
Evidentirano

Read
04. Travanj 2016., 10:12:50
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Maestralan... Kiss

Stvarno imaš dojam dok je lopta kod njega da je sigurnija nego novac u švicarskoj banci.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
04. Travanj 2016., 11:43:36
Igor
Moderator
Registrirani član

http://en.as.com/en/2016/04/03/football/1459711826_076214.html

Grin

Ja se danas standard posvadao sa ljudima na poslu kojima nije jasan znacaj Modrica Grin
« Zadnja izmjena: 04. Travanj 2016., 11:44:26 Igor » Evidentirano

Read
04. Travanj 2016., 12:09:23
levistus13
Registrirani član

meni je isto fascinantno kako ljudi gledaju, a ne kuže nogomet Grin svako malo pročitam komentar kako modrić dodaje samo 5 metri od sebe i da ne zna puknut, a ne do bog da se neki iz susjedne države počnu javljat pošto je tamo pjanić očito u rangu messia Grin
Evidentirano

Read
04. Travanj 2016., 12:10:28
matekws
Registrirani član

Ocjena članova: +43/-27

Ja se danas standard posvadao sa ljudima na poslu kojima nije jasan znacaj Modrica Grin

Imam i ja na poslu pacijenta koji vide samo napadače, zbroj golova, asistencija i ništa više.. Obrambeni značaj im je potpuna nepoznanica, al bolje popit kavu sa strane i oglušit se.. Neće oni kimnut s glavom i reći u pravu si  Grin
Evidentirano

Read
04. Travanj 2016., 13:32:59
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Mene to standardno nervira kad spominju statistiku Modrića da kao ne zabija, pa kad im spomenem Xavia i Iniestu i njihovu statistiku, odgovor je većinom isti, da nije to isto hahahaha...
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net