Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
17. Travanj 2016., 12:58:45
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

-----------Keylor/De Gea----------- (svejedno mi koji, obozavam obadva)
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
James---Modric-----?Huh?----Isco
-----------Benzema--CR------------

Klupa: Casilla, Hakimi, Gaya, Pepe, Vallejo, M. Asensio, Casemiro, Kovacic, Ceballos, Jese, L. Vazquez, Morata Grin

Ovako nesto nabrzaka napisano bi bilo po mome gustu više-manje
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 13:00:11
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Da, ponavljam što sam rekao i nedavno, bio bi najbolji razlaz sa Ronaldom nakon ove sezone, ali čisto sumnjam. Problem jest što se debelo računa na Balea ubuduće, rađe bi imao nekog drugog igrača kao udarnog u budućnosti. Uz to, moja su želja Lewandowski i Morata u napadu, savršen tandem, ali niš od toga.
« Zadnja izmjena: 17. Travanj 2016., 13:00:26 Realovac » Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 13:02:50
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

vjerujem da ćemo i dogodine gledat ronalda i balea na krilima sa benzom ko špicom jer je zidane svaki puta do sada igrao 4-3-3 i čini mi se jako nefleksibilnim u tom pogledu, na žalost to jako slabo na postavljene obrane funkcionira pošto ni bale ni ronaldo ne znaju odigrat, u nedostatku boljeg termina, kao moderna krila
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 13:20:29
Realovac
Registrirani član

Istina, veliki je problem šta niti jedan od njih dvojice zapravo nije krilo, tj. samo na papiru. Natjerali ste me da se i ja zaigram sa formacijama i kupovinama.

Prodati Danila, Ramosa i Coentraa, kupiti Alabu da igra stopera mjesto glupana ali može i puno više od toga tipa bit zamjena za lijevog beka i veznog, makar dali 100M. Prodati Kovačića, Balea, Ronalda, kupiti WC zadnjeg veznog (nemam baš neki pick ali sjetit ću se), vratiti Moratu i dati bolju minutažu Jeseu. Godinu kasnije prodati Benzemu, kupit Lewandowskog.

Navas, Casilla (makar mi nije nešto)
Arbeloa, Nacho, Carvajal, Pepe, Varane, Alaba, Marcelo
zadnji vezni, Casemiro, Kroos, Modrić, Isco, James
Lucas V., Morata, Jese, Benzema, Mayoral

Znam da nema veze sa realnošću, ali eto tako ja zamišljam da bi bilo najbolje.
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 13:41:02
levistus13
Registrirani član

vidim da se ti i dalje držiš arbeloe makar već jedno vrijeme ni hodati ne može Grin
ja ne bih iskreno imao ništa protiv da lucasa pretvorimo u beka, garantirano je bolji od danila u oba smjera
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 14:45:08
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

To sam i ja za Lucasa pricso Grin nesto kao Juanfran iz Atl. Madrida
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 16:32:03
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Ma ja iskreno u BBC nebi diral ,iako me C.R dosta puta zna izivcirat sebisnocu i losom kombinatorikom al unatoc tome idalje je Realov najbolji igrac , i necudim se zasto treneri ne ocekuju od njega da igra obranu. Zele od njega svjezinu el vecinu puta je on nasa zavrsnica akcija i uvijek na pravom mjestu...Bale ako nema ozljeda dominira na terenu,istina je da se previse oslanja na brzinu,al trenutno je nas najbolji dribler ,sjajno se razumije sa Benz pa i Ronaldom, odlican sut ,cross dobar u zraku a evo sad se koristi i njegov long throw...Poradit na lijecnickom teamu i kada Ronaldo ode 2-3 sezone on ce bit nas main man...Slicno tako i s Benzemom njih nema se kaj tu dirat , jednostavno ta trojka more zabit svakom bas svakom...
E sad dalje Keylora nakon ove sezone ni dirnut,dat mu bolji ugovor.Costa Rica man ga je definitivno zasluzio el zbog njega jos drzimo korak za Barcom...
Carvajalu nedodirljiv,dijete Reala i najbolji desni bek po meni i dat mu novi ugovor,iako mislim da vec je u pregovorima kak je krenula ova prica o Cityu.
Varane po meni bi trebal sljedece sezone bit starter,al kako je sklon ozljedama tu treba trazit kvalitetnijeg igraca za rotaciju el nas Pepe gotovo sigurno napusta na kraju sezone i to vjerujem povratak u Porto.Nacho izgleda solidno kad god igra,no premalo je to utakmica vs jacih klubova da bi se stekel neki jaci dojam.Ako dode do dolazka Vallejo-a ne sumnjam da bi bilo interesa za igraca koji more popunit sve pozicije u obrani...
Eh sad Ramos neznam kaj da velim osim dr. Jekyll and mr. Hyde...
Odlazak cisto sumnjam osim ako nas Florentino ne napusti , il Jose uspije nagovorit u MU...Ima on te svoje momente,al i taj crveni vs Barce nije nista novo , nit bi ga zbog toga prodaval el znam koje rupe mora sam pokrivat , a realno boljeg stopera ni nemres nac . Svega jednog stopera trenutno drzim boljim u zadnjih 4-5 sezona a to je Godin . Varane ima potencijal da ga preskoci al ozljede ga sprijecavaju...
Tu ima jos imena koji su tu negdje kao Bonucci , Chiellini , Silva , Hummels i Pepe...A ova dva mladica iz Atletica Lucas i Gimenez bas obecavaju al gradski rivali tak da steta da ih necmo vidjet u Realu...
Da se mene pita odlazkom Pepe-a pod must buy bi mi bil Bonucci . Tako slicno sam se nadal i Ricardu Carvalhu kojeg sam takoder drzal kao jednog od najboljih. Znaci prava konkurencija i Varaneu i Ramosu,odlicno bi sjel nasoj igri el ta njegova duga lopta prema napred je worldclass...Druga opcija Hummels veca para al upoznati smo s kvalitetom koju dobivamo...
Ak nist od toga probal bi sa Laporteom el pozna ligu , mlad ,buduci stoperski par s Varaneom u repki...Znaci neka klasa na poziciji stopera koja je konkurencija Ramosu i Varaneu jako bitna...
Marcelo svojom genijalnoscu prema napred vrlo brzo zaboravljamo kolika je rupa prema iza. No i dalje njegovo mjesto u udarnoj postavi neupitno,trazit neki jeftini backup tipa Marcos Alonso il Cener Erkin po meni najbolje. Il ic po nesto skuplje tipa Jetro Willems , Bernat , Gaya , Kurzawa il Rodriguez...

Eh sad problemi nastupaju sredina terena...
Tu realno James nema sta trazit, odlican je on igrac vjerovatno jedna od najboljih 10ki al vrlo jednostavno je : U Zidane-a sa 10kom mi necemo igrat i on je po meni tu prvi koji ide van,jedino ako zeli potratit jos jednu sezonu sjedeci na klupi igrajuci protiv Getafe-a i slicnih.Englezi sam cekaju da ga Real stavi na trziste a cifra od 60mil. mislim da nebi trebala bit problem...
Kovacic mladic koji mnogo obecava al nikako da pronade svoju poziciju na terenu.Transfer u Real prerano sto je vjerovatno i sam znao...Posudba pa vidjet poslije kaj s njim.
Modric jedan od najbitnijih kotacica u Realu pozicija neupitna starter.
Isco miljenik publike vec duza zelja ljudi iz Juventusa, mlad talentiran sa tim potezom previse u nogama na cemu treba poradit.Volio bi da ostane el kad god je na terenu vidi se njegov potencijal trud i zelja.Ima kvalitetu za Real al mora odlucit il ce se privikavat na poziciju CM-a pa idalje dijelit minute s Modricem il trazit buducnost drugdje u klubu gdi more imat minutazu i igrat vise na njegovoj prirodnijoj poziciji znaci 10ka il krila...
E sad Kroos. More on bit  najbolji pass-er na svijetu sa tih 94% tocnih dodavanja al on meni jednostavno nije igrac koji more drzat sredinu terena s Modricem i prema napred i nazad...Kako je krenul u Realu u Ancelottia i ta igra u Njemaca za 30mil. mislili smo najbolji deal Reala godinama,no kako je krenula ova sezona svatil sam te nedostatke zbog kojeg ga je i Guardiola tako olako pustil.
Premekan,pretrom za poziciju koju igra.On je igrac koji treba bit blize golu ima sut ima taj killer pass,odlican je playmaker ali on tu kvalitetu nemore izrazit kad igra predaleko od gola, a nema taj dribling, prvi korak brzinu da povuce sa sredine.Ako dode neka ponuda od 40-50mil. Engleza volio da se prihvati i ulozi uigraca koji je velika zelja a to je pravi Galactico Pogba...
Neznam vise kak da ga nahvalim al jednostavno ga smatram najboljim CM-om danasnjice tj. savrseni box to box igracem za Zidane-a.Buduci konkurent za Zlatnu loptu bez sumnje...
Sto se tice Defanzivnog veznog tu sam u nedoumici. Casemiro me iz utakmice u utakmicu sve vise odusevljuje, no tu ima jos jedno ime koje se povezuje takoder s Realom a to je jos jedan Francuz Kante.Kako smo vec govorili Casemiro igra sjajnu sezonu al ima igraca koji bi tu poziciju u Realu jos bolje odigrali a Kante je sigurno jedan od njih.Trenutno najbolji na toj poziciji u Premiershipu a vjerovatno i top 3 u Svijetu.Nisu badava usporedbe s Makeleleom jednim od najboljih na toj poziciji...

Klupa : Casilla,Vallejo,Danilo,Marcos Alonso(Erkin),Isco,Casemiro,Lucas Silva,Jese,Morata,Lucas V,Asensio.

« Zadnja izmjena: 17. Travanj 2016., 16:52:52 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 17:12:42
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Kante nije vezni koji realu treba, koliko god dobar bio. Grin
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 17:27:13
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ruben Neves ili Verratti umjesto Casemira Grin
Ma i Kroos ne paše nikako meni u Real Madridu, trom, spor, nema neka konkretna rješenja. Pogba-Modrić sa osiguračem iza leđa bi mogli raditi čuda Grin
Također da se Bale proda.
Ja sam nekad za 4-4-2, a nekad za 4-3-3, nikako da se odlučim  Grin jer druge igrače bi za svaku od ovih formacija

E i nebi imao ništa protiv Luiz Gustava, čovjek kojega sam ovog ljeta prejako htio i prizivao tu kupovinu Grin
« Zadnja izmjena: 17. Travanj 2016., 17:33:49 alex garcia » Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 20:29:20
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Bi bilo smijesno da Zizou nekim slucajem uzme i Primeru, i LP Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
17. Travanj 2016., 20:36:08
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ligu prvaka ne otpisujem, ali sta se tice Primere Barca ima laksi raspored do kraja, ne vidim di bi mogli izgubiti bodove više
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 20:38:00
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

Ligu prvaka ne otpisujem, ali sta se tice Primere Barca ima laksi raspored do kraja, ne vidim di bi mogli izgubiti bodove više

pricekaj koji tjedan mozda te barca iznenadi jos vise Grin
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
17. Travanj 2016., 20:39:46
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

ma brate mora i Real bod izgubiti Grin
Evidentirano

Read
17. Travanj 2016., 21:32:43
Igor
Moderator
Registrirani član

Kakav cirkus, prije 4 kola zaostajali 11 bodova Grin
Evidentirano

Read
18. Travanj 2016., 22:48:19
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

gledam bas slavne padove klubova u povijesti...evo i vaseg  Grin :

REAL MADRID | 2003-04 | Kraljevi su do kraja veljače imali osam bodova prednosti pred konkurencijom, ali su pretrpjeli dva udarna poraza - Real Zaragoza je slavio u Kupu kralja, a Monaco u Ligi prvaka. Domaći poraz od Barcelone je potpuno slomio igrače Reala koji su nanizali pet uzastopnih poraza - najgori niz u povijesti kluba.

Nesto slicno nasoj situaciji  Grin
Evidentirano

Read
19. Travanj 2016., 12:05:19
Igor
Moderator
Registrirani član

Bale ozljeda i otpao za Villareal, upitan i City Grin
Evidentirano

Read
19. Travanj 2016., 12:07:35
levistus13
Registrirani član

protiv city-a bi nam odgovarao, al protiv villarealove standardno odlično posložene obrane i bolje da ne igra Grin
Evidentirano

Read
19. Travanj 2016., 12:08:41
Igor
Moderator
Registrirani član

Da, protiv kitijevih bekova mislim da bi i bio koristan, al neka James obecava u zadnje Grin
Evidentirano

Read
19. Travanj 2016., 12:09:44
Realovac
Registrirani član

Nema kraja dobrim vijestima  Grin
Evidentirano

Read
19. Travanj 2016., 18:21:55
GALAREAL 4EVER