Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
09. Ožujak 2018., 10:49:50
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-331

Spol: Muški

ja sam nesto stava da je upravo walker, dakle samo jedan pouzdan i probojan bek kljucna karika razlike izmedju sitija u dvije godine...
stones ce vjerujem biti vrh igrac

Apsolutno. Svi znaju da su bekovi klljučna pozicija današnjeg nogometa,City je primjer kako unatoč prejakoj sredini i napadu bez bekova ne možeš ništa.
Evidentirano

Read
10. Ožujak 2018., 15:24:37
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

dobar united...eh tako moraju izgledati vise puta...lukaku izvrstan zasad...prava mrcina u skoku i za spustanje lopti...jak ko bik
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
10. Ožujak 2018., 18:02:59
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

da...ovo je moralo jednom da se desi....junajted je od dolaska mourinja bio podcinjen bez obzira o kojoj je ekipi rijec....

rjesava po prvi put murinjo gegen presing... pravi kontre.....vraca se iz minusa....al melje ga  totalni fudbal
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
11. Ožujak 2018., 01:29:00
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Odlicna je utakmica bila danas. Izvukli smo najbolje sto smo mogli obzirom na situaciju sa ozljedenim igracima. Ocito se preskakala sredina ali jbg, to je bilo prinudno. Takticki savrseno odjradjena utakmica. Samo steta sto 2 odlicna igraca nisu igrala, kod nas Pogba, kod njih Salah.
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
11. Ožujak 2018., 12:21:43
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Točno znaš da će Mourinho i United dobiti ovakve utakmice. Iako su drugi igrači,očito još postoji pobjednički mentalitet u klubu,usađen još u doba Fergusona.
Evidentirano

Read
12. Ožujak 2018., 14:58:01
Immortal
Registrirani član

i to ..ai mou je poslozio to dobro....lukaku je kupovina koja je zasluzna, gledajuci ovako, bez neke statistike zvanicne....da najveci broj donesenih bodova
Evidentirano

Read
12. Ožujak 2018., 16:07:57
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Mou je dobro posložio u velikim utakmicama,ali protiv malih igraju očajno. Bar koliko sam ja pratio,uopće nema igre.
Evidentirano

Read
14. Ožujak 2018., 00:27:22
Immortal
Registrirani član

Mou je dobro posložio u velikim utakmicama,ali protiv malih igraju očajno. Bar koliko sam ja pratio,uopće nema igre.
ja sampratio manchester cesto...moj je stav da oni dosta bodova dobiju na mismecu lukakua....u malim utakmicama od jedno decembra ne mogu nikome da nametnu tempo..
na neki nevjerovatan nacin uzimaju bodove, cisti individualni kvalitet....ogroman broj utakmica su pobijedili u kojima da eksperimentom isbrises dresove i lica igraca...i da pustis neutralnom posmatracu fudbala...ne bi mogao pogoditi klasnu razliku medju ekipama nikako...

protiv velikih ekipa su ultradefanzivni....i po pravilu u gostima gube i unisteni su...a kuci dobijaju.....u velikim utakmicama ova sekvenca iz prosle sedmice je anomalija...
Evidentirano

Read
14. Ožujak 2018., 10:37:50
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Slažem se,razbojnici kupili Lukakua pa mislili se izvlačiti na njegove mišiće. E pa nećete.
Evidentirano

Read
01. Travanj 2018., 22:36:59
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

http://www.index.hr/sport/clanak/gol-sezone-u-premier-league-pogledajte-eriksenovo-remekdjelo-protiv-chelseaja/1035955.aspx

Kiss
Evidentirano

Read
07. Travanj 2018., 20:32:29
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

dobra tekma u gradskom derbiju...reklo bi se da ih je city razbio,ali rezut pokazuje nesto drugo

city se ispromasivao,a united ih kaznio u drugom poluvremenu...u prvom nisu imali ni udarac po golu

sterling tragicar,pa zapucao 4 zicera

drago mi je zbog pogbe...dobar igrac koji zna dosta igrati pod rucnom...sad da li je zbog para ili cega,ali ovakve igre mu mogu pomoci

sudac Undecided

Evidentirano

Read
08. Travanj 2018., 15:36:50
Immortal
Registrirani član

ovo je bio pravi trenutak da se dobije city ....

united se moze zavaravati da je ovo podvig i velika pobjeda...medjutim ovoj pobjedi je prethodio splet dogadjaja koji je favorizovao junajted....
drago mi je bilo vidjeti da je murinjo konacno smio odigrati prema naprijed....i da je bila razmjena lijepih komentara nakon utakmice

Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 09:38:38
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Pep najavljuje veliki soping na ljeto, jer eto nije se dovoljno pojacao  Cool
Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 13:12:19
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Pa u dvije sezone otkako je u city-u samo je 400m eura u minusu Smiley jos barem toliko treba potrositi da bi mogao doci do polufinala LP Grin i onda kad kazu kako je dobar, super i zna napravit igru  facepalm pa sa tim proracunom vjerujem da bi 90% nas sa foruma doslo sa takvim igracima do cetvrfinala LP  Cool
Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 14:33:58
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

svaka mu cast kako je pokorio ligu s takvom igrom worthy worthy

a nasli se i neki strucnjaci,pa rekli da to nije moguce...
Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 15:01:39
mladenn13
Registrirani član

Ja stojim iza toga da je lako tako biti hvaljen, opjevan i šta sve ne kad svake godine klub koji trenira uloži po 200-300m eura na pojačanja Wink ista stvar je i sa Muorinhom Wink Pep je sad osvojio ligu, i zato ga treba dizat u nebesa? Pa u LP je izletio od kluba koji nije 27 godina uzeo to isto prvenstvo  Cool Volio bih vidjet Pepa u klubu tipa Porto šta bi tamo napravio i koliko bi uspjeha imao  Cool Vjerovatno bi nakon 3-4 mjeseca već bilo kukanja kako mu treba 200-300m eura za pojacanja da može osvojit prvenstvo  Grin
« Zadnja izmjena: 17. Travanj 2018., 15:02:59 mladenn13 » Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 15:12:07
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

tih 200-300 milki je ko prije valjda 70-80 milki Grin...mozda nije najtocnija vrijednost,ali blizu je Grin...

koji klub nije 27g.osvojio lp-a?...

slicna ti je prica ko i za messija Grin...guardiola bi morao voditi mali klub,a messi bi se morao dokazivati u chelskom Grin
Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 15:43:52
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

Pep najavljuje veliki soping na ljeto, jer eto nije se dovoljno pojacao  Cool

pa normalno da s odlascima delpha,tourea i jos nekih igraca treba popuniti roster i potrositi koju kunu Grin

nezna se sto ce biti s aguerom...da li ceka kraj ugovora pa odlazi doma u indenpendiente ili ce se nesto desiti na ljeto...d.silva ima tih privatnih problema i nezna se koliko ce uopce nastupati...bar prica kruzi tako

ekipa je super ,ali mozda fali jedan vezni nesto poput thiaga...i to je to s trenutnim rosterom...

uostalom pise se da bi trebali dobiti transfer-ban Grin

Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 15:57:01
mladenn13
Registrirani član

tih 200-300 milki je ko prije valjda 70-80 milki Grin...mozda nije najtocnija vrijednost,ali blizu je Grin...

koji klub nije 27g.osvojio lp-a?...

slicna ti je prica ko i za messija Grin...guardiola bi morao voditi mali klub,a messi bi se morao dokazivati u chelskom Grin

Mislio sam na Liverpool i na činjenicu da već 27 godina nisu osvojili englesko prvenstvo Wink a izbacili su City koji je to prvenstvo osvojio Smiley Po meni su on i murina isti tip trenera koji stalno moraju trošiti sumanute iznose para svako ljeto da bi mogli osvojit prvenstvo i doći u LP do polufinala i onda svijetu predstvaljat to kao veliki, ogromni uspjeh jer su eto kao oni i to ne bi nitko drugi osim njih mogao osvojili prvenstvo i dosli tako daleko u LP sa "samo" 300m eura potrosenih u ljetnom prijelaznom roku  Cool može on imat igrat kakvu god hoće, igrat lepršavo, tika taka taka tika i sl., ali osvojit u dvije godine samo jedno englesko prvenstvo, jedan Carabao kup, a u LP ispast jedne godine od Monaca u 1/16 finala LP, a druge godine ispast od Liverpooola u 1/4 finala i još to nazivati velikim uspjehom je za mene jedna velika sramota Wink mozda je to nekom veliki uspjeh ali meni to nije, jer sam uvjeren da bi isto dosli u LP i bez tih 400m koja su potrošili na pojačanja, a uvjeren sam da bi uzeli i prvenstvo bez Walkera, Mendy-a, Laporte-a i Danila koje su platili 200m eura  Cool

Meni to iskreno najviše smeta kad jedan takav lik to naziva uspjehom, a onda ti jedna Roma sa 400x manjim trošenjem u zadnje dvije godine udje u polufinale LP i ostvari bolji rezultat nego ovaj sa City-em u zadnje dvije godine Cool Radije onda neka šuti i pokrije se po ušima nego što daje izjave da je to uspjeh i da za njega to nije neuspjeh jer eto jadan nije potporu kluba i nisu mu imali dat za pojačanja još 400-500m eura(onda bi možda došao u polufinale Lp Grin ) Wink e pa gospodine Pep, to je veliki neuspjeh jer si potrošio love kao što neke države imaju proračune godišnje, a uzeo si bjedni Karabaja kup i englesko prvenstvo  Smiley
« Zadnja izmjena: 17. Travanj 2018., 16:01:36 mladenn13 » Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 16:17:50
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

a dobro sad pool je veliki klub ipak,sad sto nisu prvenstvo tako dugo osvojili jebaj ga...fergie-mancha,abramovich-chelski i proklizavanje gerarda Grin

meni jest hvale vrijedno na takav nacin uzet prvenstvo u engleskoj...imas veliku konkurenciju u manchi ,chelskom i poolu...kloop kaze da je bas guardiola najbolji trener posto je tako dominantno uzeo prvenstvo...isto tako nije ni za pohvaliti ispadanja guardiole u lp-a

e vidis prosle sezone bez tih igraca nisu uzeli prvenstvo...a i nije da je tako lagano uzeti prem kad god ti se qurac stane Grin

ma ajd priznaj mladenne da ti je guardiola trn u oku Grin...nisu pare u pitanju koje se imaju na raspolaganju Grin...sigurno da ima materijala da ga se kudi,ali nekad ga treba i pohvaliti

Evidentirano

Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net