Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 48 49 [50] 51   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
01. Ožujak 2017., 22:53:30
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Mogao bi se Zidane ugledat na kolegu iz Barcelone i na kraju sezone na obostrano zadovoljstvo otici trenirat neki drugi klub, tipa Lyon, Marseille i tako taj rang  Cool
Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 22:54:42
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ronaldo je tragičan, kakvi pokusaji driblinga isuse boze.

Ništa promjena trenera novo donijeti nece. Previše prosjeka ima u ovom rosteru, i previše igraca u prevelikom padu. To isus ne može promijeniti da dode za trenera.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak 2017., 22:55:38 Igor » Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 22:58:15
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

Upravo to, Zidane nije ništa kriv ovdje nego previše umišljenih ljenčina, ukratko.
Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 22:59:57
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ufff dva klimava klimava zaleđa, poništi 3 gola morate, rekao bi da 2 nisu zaleđe, onako na prvu
Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 23:01:46
mladenn13
Registrirani član

Ako Sampaoli dodje za trenera Barcelone, mozes se pozdravit sa ligom sljedecih par godina, barem dok je Messi tamo  Undecided kad vecina nas amatera vidi da je igra očajna, onda mene zanima kako to ne vide neki koji su u tom nogometu vec dosta dugo Wink iskreno me zanima da li Perez sad kad gleda ovo mucenje pojedini igraca u toj svojoj glavi misli da ti igraci igraju super,ili misli da igraju lose i da b ih moda trebalo prodat/zamjenit sa nekim drugim igracima? Po svemu sudeći, i po iskustvu iz zadnji par sezona, koliko god neki igraci igrali loše, on u toj svojoj glavi vrti film da su oni jos uvijek najbolji na svijetu i da igraju super  facepalm
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak 2017., 23:02:44 mladenn13 » Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 23:03:45
Igor
Moderator
Registrirani član

Pereza ne dira kako igraju, jer je perez biznismen. Bitno je koliko novaca okrecu, a okretat će se i treneri. Dok je ovakav benzema prvi napadac reala, i dok je marcelo bek real nece daleko.

A to je samo neki od problema. Ronaldo je postao najveći, ali pomirio sam se da nece nigdje taj
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak 2017., 23:04:24 Igor » Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 23:26:05
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Hasta luego La Liga.

Mislim da Keylor seli na klupu, jer ovo je sramota šta se sa čovjekom događa, ali ajde De Gea će sigurno doći (nadam se), nakon šta je ova sezona bojim se dala svoje najbolje Realove partije do sada.
Evidentirano

Read
01. Ožujak 2017., 23:41:49
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

koji ste vi ludaci s ovim comeback-ovima  Grin
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2017., 00:07:30
mladenn13
Registrirani član

Liga je definitivno sada u rukama Barcelona, jer je trenutno moze samo izgubit Barcelona, a ne osvojit Real, jer zaostala utakmica sa celtom u gostima je poraz ili X u najboljem slucaju, a kada se pogleda raspored do kraja sezone ( u 6 kola - od 30 do 36. kola igraju sa Ateticom, Barcelonom, Sevillom i Valencijom) onda je vrlo vjerovatno Liga vec gotova sa zadnjim danima veljače  Undecided Imao  sam neki filing da ako Barca pobjedi Atletico u gostima da će im to bit veliki momentum za naprijed i to se upravo i dogodilo tako da sad čisto sumnjam da će i iz LP ispasti  Cool za svaki slučaj je stavljena neka lova na prolaz barcelone sa rezultatom 6-1 protiv PSG-a ( koef 67 na tocan rezultat )  Grin
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2017., 00:44:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Enes?
Evidentirano

Read
02. Ožujak 2017., 16:04:51
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

jemački reprezentativac proveo je tri sezone s Mourinhom na Santigao Bernabeu, a za to vrijeme je osvojio La Ligu i Kup kralja.

Međutim, Özilova radna etika i doprinos momčadi bili su ispitivani od strane Portugalca za vrijeme jednog poluvremena, a Arsenalov veznjak ljutito je odvratio tadašnjem treneru.

"Mourinho je vrištao na mene 'Misliš da su dva dodavanja dovoljna? Misliš da si predobar da uđeš u duel? Misliš da si toliko dobar da možeš igrati na 50%? Znaš li kako izgleda kada ti ideš u duel? Dopusti da ti pokažem.' Tada je digao ruke prema licu, napučio usne i na prstima počeo skakutati po svlačionici", napisao je Nijemac u knjizi "Čarolija igre".

"Puknuo sam i izderao se na njega da može sam izaći teren i igrati, te sam skinuo dres i bacio mu ga pred noge. Rekao sam mu da ga navuče i izađe sam na teren."

"Mourinho se samo smijao, a onda je odjednom povisio ton: Zar već odustaješ? Baš si kukavica! Što želiš učiniti? Otići pod topli tuš i oprati kosu? Želi biti sam? Ili radije želiš pokazati suigračima, navijačima i meni što možeš učiniti? Ma znaš što Mesute, zašto ne bi počeo plakati! Baš si plačljivko, idi pod tuš, ne trebamo te!"

"Zgrabio sam ručnik i prošao pored njega prema tušu bez da sam mu rekao ijednu riječ.

"Poslije sam se zbog svog ponašanja ispričao kapetanu Ramosu i ostatku momčadi."

Pa nije baš da Mou nije u pravu, stvarno ti se smuči dok gledaš Ozila sa 20 kila kako se vucara  Grin
Ali svejedno je za mene prejebeno dobar igrač Grin
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2017., 21:31:37
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Sutra protiv Eibara bez Balea, Carvajala i Morate, a vrlo lako moguće i bez Ronalda koji je danas propustio trening. Pretpostavljam da nas očekuej šarena postava sa mrtvim danilom na beku ali podosta kombinatorike u veznom redu. S obzirom na  sastav se nadam da neće forsirati 433 i da ćemo vidjeti Kovačića i Modrića u pivotu sa Jamesom, Iscom i Lucasom iza Benzeme.
Evidentirano

Read
03. Ožujak 2017., 21:36:16
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Nema ni Ronalda
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 01:06:28
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

--------------Keylor---------------
--Nacho---Pepe---Ramos---Marcelo--
----------Modric----Kovacic---------
--Lucas--------James--------Isco---
---------------Benz-----------------

Opet nije to lose bez obzira na izostanke. E sad, Eibar solidna tvrda ekipa, kod kuce izgubili samo 3 utakmice, ovo samo je zbog toga sto su od te 3 dvije protiv Barce i Atletica. Nekako mislim da je tesko da odigrate opet toliko losu utakmicu i da kiksate, jer 3 za redom da budu lose i ova cetvrta bi bilo previse (pod lose brojim i provlacenje protiv Villarreala Grin ).
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 02:02:16
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Eibar je tvrda ekipa koja se dobro doma brani i ne znam kako će se real u sastavu u kojem nikad ne igra snaći bez nabaca i silovanja preko bekova Grin Meni se ta postava sviđa i dobro je što svi(osim Benza) sudjeluju u obrani, ali očekujem kiks i da će se Zidaneu počet stolica trest.
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 11:05:19
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Real dobiva u hendikepu.
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 13:14:11
Igor
Moderator
Registrirani član

1x poklon Grin
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 15:28:36
Joko10
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-7

Navas; Danilo, Pepe, Ramos, Nacho; Casemiro, Modrić, James, Lucas, Asensio; Benzema;

Neloše, James i Asensio me definitivno vesele.
Evidentirano

Read
04. Ožujak 2017., 17:11:40
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

3-0 nakon poluvremena Grin luda ekipa totalno Grin
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
04. Ožujak 2017., 17:33:33