Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
14. Svibanj 2018., 19:59:08
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

Spol: Muški

més que un club

Cini se okej, mada jedino sto bi ja promjenio da bude 5, 3, 1 bodovanje, al evo nek vecina odluci Grin
I da, zbrajanje ostaje onda.

Ako je neko za mozemo po petaka uplatit, ko sudjeluje i osvaja nagradu, ko ne, igra za plasman Grin
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 21:03:46
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-256

"superpoziciono djelovanje"

Nekako mi je malo jedan bod za ishod Grin
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 22:54:27
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-59

Ja bi da bude tipa ovako

Nigerija - Hrvatska 2, prognoza 1-2 (utakmica zavrsi rezultatom 1-2 = 3 boda za pogodjenog pobjednika plus jos X bodova za tocan rezultat pogodjen )

Nigerija - Hrvatska 2, prognoza 1-3(utakimca zavrsi rezultatom 0-2 = 3 boda za pogodjenog pobjednika i 0 bodova dodatno zato sto nije pogodjen tocan rezultat)

Nigerija - Hrvatska X, prognoza 2-2(utakmica zavrsi rezultatom 2-2 = 3 boda za pogodjen ishod tekme plus jos X bodova za tocan rezultat pogodjen )

Nigerija - Hrvatska X, prognoza 2-2(utakmica zavrsi rezultatom 1-1 = 3 boda za pogodjenog pobjednika i 0 bodova dodatno zato sto nije pogodjen tocan rezultat)

Mislim da nema smisla igrat sa dvoznacima .....eventualno ako bude dvoznaka da vrijede 1 bod za pogodjen ishod meca....plus X bodova za pogodjen tocan rezultat

Nigerija - Hrvatska X2, prognoza 0-3(utakmica zavrsi rezultatom 0-3 = 1 bod za pogodjen ishod meča plus X bodova za pogodjen tocan rezultat)
Nigerija- Hrvatska X2, prognoza 0-3(utakmica zavrsi rezultatom 1-1= 1 bod za pogodjen ishod meča i 0 bodova za tocan rezultat)

Crvene X oznake = dodatni bodovi za pogodjen tocan rezultat tekme (tipa 2,3,4,5)

U biti, volio bi da se vrijednuje samo to ako pogodis pobjednika i/ili tocan rezultat...da nema onog da dobivas bodove na tocnoj gol razlici(tipa bude 3-1, a ti prognoziro 2-0 i onda dobivas bodove zbog tocne gol razlike).....kako ces to radit na nerijesenom rezultatu? tekma zavrsi 2-2, a netko je prognoziro 1-1, a netko 3-3......tko onda dobiva dodatne bodove za gol razliku ? Grin

« Zadnja izmjena: 14. Svibanj 2018., 23:16:48 mladenn13 » Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 23:36:56
Igor
Moderator
Registrirani član

Pise ti dosta jasno i jednostavno u pocetku:

točna prognoza neriješenog rezultata nosi najmanje 4 boda (pobjednik+gol razlika), a najviše 5 bodova (pobjednik+točan rezultat)

Po meni je onako najjednostavnije kako pise, al demokracija pa ćemo se dogovorit Grin nadam se da cemo to uspjet u mjesec dana Grin

Siempre i Leva ako ste za pomoc/sudjelovanje u vodenju bilo bi lijepo Grin
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj 2018., 07:26:18 Igor » Evidentirano

Read
15. Svibanj 2018., 07:42:21
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Samo reci što treba Grin Ma da mislim da je s ovim sistemom neka samoregulacija skroz prihvatljiva
Evidentirano

Read
15. Svibanj 2018., 07:49:32
Igor
Moderator
Registrirani član

A dogovarat cemo se u hodu, nek se jos prijavljuje tko hoce. Ono nekad postavit parove, rezultate i tablice, standard posao. Kako sigurno necu uvijek biti tu Grin
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2018., 07:11:36
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Naravno da cu sudjelovat, nikakav problem.

Btw. razmisljam da necemo moc po danima prognozirat, naravno, tako da onda po kolima, znaci 3 kola u grupi i 4 u zavrsnici.
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2018., 08:27:59
Igor
Moderator
Registrirani član

Zasto mislis da necemo moc po danima?
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2018., 19:14:31
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Pa tek onda nece bit prognoza, zaboravit ce se, obaveze, poso i na kraju se zaboravi. To je moje misljenje, al opet nek demokracija pobijedi Grin
Evidentirano

Read
17. Svibanj 2018., 07:12:43
Igor
Moderator
Registrirani član

Pa tek onda nece bit prognoza, zaboravit ce se, obaveze, poso i na kraju se zaboravi. To je moje misljenje, al opet nek demokracija pobijedi Grin

Pa mozes jednom dnevno doc i ostavit prognozu. Mislim da nam je dosta malo samo po kolima Grin
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2018., 07:10:30
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Ma mogu ja, al nece svako Grin a uostalom koje je razlika da se odma baci prognoza za sve, sve fino na jednom mjestu, a ne ovako da trazimo gdje ko sta prognoziro :p
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2018., 07:57:38
Igor
Moderator
Registrirani član

Ma mogu ja, al nece svako Grin a uostalom koje je razlika da se odma baci prognoza za sve, sve fino na jednom mjestu, a ne ovako da trazimo gdje ko sta prognoziro :p

Moze i tako. Prognozirat cemo odma i onda nakon toga cemo prognozirat knockout Grin
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2018., 16:25:02
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-59

Ali kad se isprognoziraju sva kola, onda nema više prava na popravni...mogu i ozljede i rezultati utjecat na neke prognoze.....tipa ako npr. Brazil pobjedi u 2 dvije tekme, mozda u trecoj odmarat sve igrace Wink a ti to nezz jer si vec dao 15 dana prije tekme prognozu....ili ste mislili da se prvo sve utakmice prvog kola prognoziraju, pa onda kad zavrsi prvo kolo da idemo na drugo itd? Grin
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj 2018., 16:26:25 mladenn13 » Evidentirano

Read
18. Svibanj 2018., 19:23:53
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Ali kad se isprognoziraju sva kola, onda nema više prava na popravni...mogu i ozljede i rezultati utjecat na neke prognoze.....tipa ako npr. Brazil pobjedi u 2 dvije tekme, mozda u trecoj odmarat sve igrace Wink a ti to nezz jer si vec dao 15 dana prije tekme prognozu....ili ste mislili da se prvo sve utakmice prvog kola prognoziraju, pa onda kad zavrsi prvo kolo da idemo na drugo itd? Grin

Ovo drugo naravno, upravo zbog tog prvog sto si ispiso.
Evidentirano

Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net