Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
03. Lipanj 2017., 17:32:14
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Danas me jedino strah casemira, dyabala je igrač koji će mu zadavati velikih porblema. Argentinac ima naviku čekati ili doletjeti na rub 16m dok higuain i mandžukić uletavaju u iza leđa stopera. On će zasigurno biti casemirova zadaća, a njemu ne leže takvi mali i okretni igrači odlične tehnike. Već duže vrijeme vuče mantru hodajućeg magneta za kartone i imao je u zadnjih par tekmi situacije kad je trebao ranije napustiti teren. To će znati i sudac koji vjerojatno isto neće tolerirati. Samo nek ne popije žuti karton u prvih pola sata i lakše će se disati. Grin

Ma mislim da se nece Casemiro mucit sa Dybalom toliko nego vise Kroos i Marcelo po toj desnoj strani.
Sanse Juvea vjerovatno dolaze sa tog desnog boka tj Alvesa i Dybale...
Opet se ponavljam mislim da smo jaci i necm opet o oruzjima etc. al nekak smatram da ovaj Zidane-ov Real je bas nekaj special i da ce obiljezit jednu eru. Madridiste veceras pisemo povijest Vamos! Hala Madrid y Nada Mas!
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 17:34:45 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 17:57:40
ReDmAn__
Registrirani član

Ocjena članova: +48/-29

Spol: Muški

Juve nel cuore!

@mladenn13 
Grjesis care moj, Juventus iz ove sezone je bar 30% ozbiljniji i jaci od onog iz 2015god, i naravno da mislim da su kvalitetom tu negdje kao Bayern iz 2013, recimo ja nisam 2015god bio toliko opstimistican kao sad, i daleko od tog da podcjenjujem real ali jednostavno znam šta moze ovaj Juve a cuj sitnice su u pitanju, i jednostavno mislim da je sad pravo vrijeme kad ce osvojiti ovo takmicenje.

@levistus13
Juventus ne igra 4-4-2 nikako, kad napadaju to je 4-2-3-1 dok kad se brane to je druga prica tu je njihova snaga, ko talijani svi su nazad i svi znaju sta trebaju ciniti pa i Higuain.
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 18:15:13
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

ma u pravu si, nije to 4-4-2, ali kad vidim zadnju liniju sandro-chiellini-bonucci-barzagli, pri čemu zadnja trojica uvijek ostaju kao posljednji igrači, skoro pa je svejedno tko je ispred njih. Ma da bih stavio ruku u vatru da se igra sa duplim blokom i dyabalom + higuainom ko slobodnim igračima da rade pritisak među linijama
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 18:18:54
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

Ma Allegri je digel juve takticki i vidi se da ekspert sto se taktike tice.
Juve se lako i brzo more takticki transformirat iz 3-4-2-1 u razlicite formacije ofanzivno,defanzivno primjer Alvesom kao ajmo rec tim nekim wingerom u napadu dok Barzagli zauzima poziciju desnog beka...
Mandukic isto tak pomaze puno Sandru na lijevom krilu. Jednostavno takticki defanzivno sa BBC-om jako teski za probit.
Prema naprijed vjerujem da se dosta oslanjaju na kontru.
Sve u svemu trenutno  dvije najbolje momcadi na svijetu , jedna momcad sjajna invidualno prema naprijed,vjerovatno najbolja sredina na svijetu.Momcad sa  mnogo oruzja u arsenalu vs momcadi sa najboljom obranom , takticki skoro savrsenom i jakom kontrom...

Slazem se da je momcad jaca nego od proslog finala al to najvise smatram zbog trenutna dva beka i taktike Allegri-a...No nekazem Higuain sigurno da je iskusniji i bolji igrac nego Morata a i Dybala je upgrade naprema Tevezu to je sigurno.
O sredini terena bi se dalo raspravljat el Conte-ova kao i Allegria su sjajne i tesko im nac mane...
Allegri je vjerovatno jedan od najboljih trenutnih trenera sto se tice taktike ako ne i najbolji.
Vidi se da je puno toga naucil od Ancelotti-a  ,Conte-a pa i Jose Mourinha. Recimo ovo kaj je uradil sa Mandom kao tim inverted krilom je Jose uradil isto sa Etoo-om.Gledal sam njegov intervju kada je prical kako je razvili trenutnu formaciju o prirodnoj poziciji igraca etc. pa kako je govoril o Casemiru kao najbitnijem igracu Reala recimo.
Tesko je nakon onog skandala se tako vratit ali tko god je uspjel tako brzo vratit Juve na pravu stazu u jako malom vremenu je odradili fantastican posao,valja mu spomenik izgradit.

Morata Bonucci
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 18:42:12 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 18:41:25
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Ma Allegri je digel juve takticki i vidi se da ekspert sto se taktike tice.
Juve se lako i brzo more takticki transformirat iz 3-4-2-1 u razlicite formacije ofanzivno,defanzivno primjer Alvesom kao ajmo rec tim nekim wingerom u napadu dok Barzagli zauzima poziciju desnog beka...
Mandukic isto tak pomaze puno Sandru na lijevom krilu. Jednostavno takticki defanzivno sa BBC-om jako teski za probit.
Prema naprijed vjerujem da se dosta oslanjaju na kontru.
Sve u svemu trenutno  dvije najbolje momcadi na svijetu , jedna momcad sjajna invidualno prema naprijed,vjerovatno najbolja sredina na svijetu.Momcad sa  mnogo oruzja u arsenalu vs momcadi sa najboljom obranom , takticki skoro savrsenom i jakom kontrom...

Slazem se da je momcad jaca nego od proslog finala al to najvise smatram zbog trenutna dva beka i taktike Allegri-a...No nekazem Higuain sigurno da je iskusniji i bolji igrac nego Morata a i Dybala je upgrade naprema Tevezu to je sigurno.
O sredini terena bi se dalo raspravljat el Conte-ova kao i Allegria su sjajne i tesko im nac mane...
Allegri je vjerovatno jedan od najboljih trenutnih trenera sto se tice taktike ako ne i najbolji.
Vidi se da je puno toga naucil od Ancelotti-a  ,Conte-a pa i Jose Mourinha. Recimo ovo kaj je uradil sa Mandom kao tim inverted krilom je Jose uradil isto sa Etoo-om.Gledal sam njegov intervju kada je prical kako je razvili trenutnu formaciju o prirodnoj poziciji igraca etc. pa kako je govoril o Casemiru kao najbitnijem igracu Reala recimo.
Tesko je nakon onog skandala se tako vratit ali tko god je uspjel tako brzo vratit Juve na pravu stazu u jako malom vremenu je odradili fantastican posao,valja mu spomenik izgradit.

E ovo se zove kad si nesto gledao i kad znaš šta pricaš svaka cast to je to kao da sam ja pisao ovja post. Super
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 20:17:46
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Mandzukic worthy
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 20:51:32
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Navas-ov gol, ali zasluženo izjednačenje
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:11:03
Igor
Moderator
Registrirani član

Sta reče, opet ronalda izvlace golovi Grin

Kakav mrtvi ballon d or Grin
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 21:13:02 Igor » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:21:05
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Svaka cast realu al obrana juvea na razini barce...vjecni luzeri i gotovo...a gdje je higuain bog nogometa rofl
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:38:12
Igor
Moderator
Registrirani član

70 30 realno Grin

Dobar juve, al treba jest jos da ide u rečenicu sa realom Grin
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 21:44:54 Igor » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:45:43
ReDmAn__
Registrirani član

Juve nel cuore!

Juve igrao baš kako sam i ocekivao ali samo prvo poluvrijeme, neobjasnjivo je šta se desilu u drugom djelu, ali jebeno i nemaju srece u ovim finalima to govori i ovaj gol za 2:1 da je i Navas od gola sutao usla bi, kako god cestitke realu zaluzeno. Super
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:50:31
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Ramos odlično utakmicu riješio, Casemiro lijepo po nogama, sve u svemu ništa novo u Europi
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
03. Lipanj 2017., 21:54:19
FC Blaugrana
Registrirani član

Juve igrao baš kako sam i ocekivao ali samo prvo poluvrijeme, neobjasnjivo je šta se desilu u drugom djelu, ali jebeno i nemaju srece u ovim finalima to govori i ovaj gol za 2:1 da je i Navas od gola sutao usla bi, kako god cestitke realu zaluzeno. Super
Ma mandzin gol je plod srece ne mos vjerovat da onakav panj zabije onakav gol...nije juve nista pokazo u drugom
Realu je jedino bayern priprjetio al tu je sudac poguro al opet je real bio bolja ekipa..reko sam real po meni prosle godine hinjavo uzeo al ove sezone je bio duplo bolji od prosle..sve im se poslozilo ali su se i pokazali ponajvise zahvaljujuc zidaneu...a ekipe kao juve i atletico treba izbacit prije finala jer im je najveci uspjeh izbacivanje barce a sve ostalo bonus
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:56:13
FC Blaugrana
Registrirani član

A ramosa ne treba ni spominjat sljedi twitter rat sa piqueom
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 21:57:42
Igor
Moderator
Registrirani član

Nikakva sreca i nesreca, juve nije imao udarca na gol od gola mandzukica. Drugo poluvrijeme ih real rastavio. A cuardadov crveni je čist ko suza, ne znam sta spominjat to.
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 22:00:58
FC Blaugrana
Registrirani član

Sto je najzalosnije mandzo bio najbolji u juvea vcrs
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 22:03:46
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Pisem svoj prvi post na forumu ikad sa mobitela iz kafica,samo da kazem jednu stvar. Neka mi jos jednom netko kaze da je Buffon legenda,pa ta ****** je danas primila svaki sut koji je upucen. Opcenito ,cijeli dupentus nabijem na qrac,naguzili se gore od atletica.
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 22:05:51
FC Blaugrana
Registrirani član

Pisem svoj prvi post na forumu ikad sa mobitela iz kafica,samo da kazem jednu stvar. Neka mi jos jednom netko kaze da je Buffon legenda,pa ta ****** je danas primila svaki sut koji je upucen. Opcenito ,cijeli dupentus nabijem na qrac,naguzili se gore od atletica.
Ma skup panjeva umislio da su najbolji jer su prosli najgoru barcu
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 22:06:17 FC Blaugrana » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 22:11:27
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Tesko li je bit navijac Barce Grin

Alaj su ih nabili, primili tri gola ili dva ili koliko vec uzdigli se..Dybala buduca zlatna lopta Roll Eyes Debeljko za utakmice protiv Palerma i Osasune.
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 22:17:02
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Buffon najbolji golman,na temelju utakmica protiv siene i crotonea.
Ono smece od ramosa necu ni komentirati,cijelo vrijeme igra prljavo tuce se, i za slag na tortu ono simuliranje. I to je kapetan! Fuj!
Da sam danas ono dijete od 8 godina koje sam bio kad sam poceo pratiti nogomet,nema sanse da bih pratio ovaj odvratni sport.
Evidentirano

Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net