Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 49 50 [51] 52   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
31. Svibanj 2018., 12:33:55
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Spol: Muški

Smijesno mi je da ovakav Suarez mora ostat
Evidentirano

Read
31. Svibanj 2018., 12:48:29
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

eriksen barci ne treba...tip igraca koji barci treba je veratti,thiago,saul...zato krizam uvijek coutinha kao zamjenu za iniestu jer on to nemoze biti i nikad nece...samo cemo opet iskrcati pun qurac para na igrace koje ne trebamo

stvarno sam mislio da barca ima sirinu,ali prevario sam se jako...ovi ljudi koji vode transfer politiku nemaju blage...samo je bitno da dovedes neku zvijezdu pa ce navijaci biti sretni...

griezmanna ne zelim,ako ce suarez ostati,a i cini se da se sada to malo ohladilo...

barca mora igrat 433 vecinu vremena......volio bih da messi igra u sredini napada,lijevo cou,desno dembele...

mina navodno nije u planovima valverdea pa ce vjerojatno lenglet doci...taj jedan igrac sredine terena koji je toliko potreban,a nece se dovesti zbog bedaste uprave...arthur ce doci na zimu i od njega neces bas nesto ocekivati,poznavajuci valverdea ni prilike nece dobivati...nece iskrcati 10m vise da dode na ljeto
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
06. Lipanj 2018., 16:03:01
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-331

Dajte nam Rafinhu u pm,kako vam nije žao gledati Interov vezni red sa 7863274862348 zadnjih veznih. Grin
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2018., 07:57:06
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Grin
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2018., 08:22:24
FC Blaugrana
Registrirani član

Grin

Hvala mu i sretno Grin
Konacno se ovim Abidalovim dolaskom nesto desava, treba nam kreativna sredina terena
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2018., 09:39:29
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

pranje novca Grin...nigdje veze

imao je cak i vrlo dobru sezonu s obzirom da uopce nije imao predaha prelaskom u barcu...takav igrac nam bi i dalje dobro dosao u rotaciji

sve je to i dalje sporo...ni odlasci ni dolasci...nemoze se mjesec dana sklopiti nikakav posao
Evidentirano

Read
09. Srpanj 2018., 10:04:13
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Jbt koje očito pranje novaca, doveden za 37, prodan za 50, isti klubovi i samo godinu dana razmaka Grin
Evidentirano

Read
10. Srpanj 2018., 08:39:01
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

nakon pun qurac vremena doveli arthura worthy...31m+9 u bonusima

recimo da su u sredini sigurni busq,rakitic,arthur i nadam se vracanje s.roberta tamo...znaci jos jednog bi trebalo dovesti na kojeg mozes ozbiljno racunati...rafinha,d.suarez,gomes vjerojatno odlaze,ali kako ti transferi kod barce obicno dugo traju to bi se moglo desiti tek slijedece lijeto...ili mozda koji ostane,ali se nece previse naigrati

napad je odlican s ovom cetvrkom gore...ako bi se se suareza malo manje koristilo mogao bi dembele dobiti dosta minuta...normalno da se i messi malo vise odmara...ak bi se suareza prodalo onda tamo staviti messija i dovesti nekog koji bi se takoder rotirao s njima

u obrani bih cak i vidala ostavio samo da s.roberto ide u sredinu...i da semedo igra vecinu vremena...za dignea se pricalo da vjerojatno odlazi,i da ce se neko iz barce b promovirati...ili ce abidal nekog dovesti za zamjenu...pitanje lengleta je sto ce se s minom...dolaskom arthura mislim da se ima 4 NEU igraca i mina bi trebao na posudbu ili sta...lengletu je klauzola 35m

dolazaka nece biti puno,ali po radu nase uprave nece biti ni odlazaka...
Evidentirano

Read
10. Srpanj 2018., 09:14:03
FC Blaugrana
Registrirani član

Mislim da u sredini više nitko ne treba trenutno, samo Roberta prekomandovat tamo i Coutinho naravno ofanzivni vezni, Samper se isto vraća mislim pa se može rotirati dosta, najviše u kupu
Evidentirano

Read
10. Srpanj 2018., 09:54:15
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

ja coutinha racunam samo lijevo u 433 Grin...znamo valverdea da ce igrati vecinu vremena 442...a desno ce koristiti s.roberta ili semeda...siguran sam da dembelea nece nesto previse kao ni prosle sezone bar dok je bio zdrav...napatit cemo se mi jos Grin...

coutinho-messi-dembele...kako bih volio da se poslozi suareza na klupu...da ti on bude joker s klupe Grin Kiss...to je nekako moja zelja za napad...malo rasteretiti messija iako ce on opet dolazit nize po loptu ali nadam se u manjoj mjeri...coutinho je pokazao sto moze i zna...zabiti izvana sto nam jako treba,asistirati proci 2-3 bez problema...dembele ce sad trebati pokazati ono sto znamo da moze i sto ima...samo da bude zdrav i nema sumnje
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2018., 18:55:56
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

eto nakon arthura doveo se i lenglet...35m...konacno se nesto desava Grin

volio bih da vratimo thiaga,a ne da se dovodi rabiot...navodno se on ganja

treba nesto i prodati,to jedva cekam Grin...digne,vidal,douglas,marlon gomes...recimo nezna se sta s minom ili vermaelenom....jedan odlazi...ista situacija je s d.suarez/rafinha i munir/alcacer...barem 7-8 se treba rijesiti...samo nasima je nerijesiva zagonetka rijesiti se tih igraca Grin

zamjena za bekove se vrlo lako moze naci i dobiti...dosta se spominjalo i za cillesena da ga traze...realno trebao bi braniti negdje stalno...odlican vratar

imam osjecaj da bih ja te dolaske/odlaske porijesio prije pocetka prijelaznog roka Grin...imas neke igrace za koje znas da nisu za barcu godinama i oni su svejedno jos uvijek tu Grin
Evidentirano

Read
20. Srpanj 2018., 09:56:28
FC Blaugrana
Registrirani član

To je taj problem uprave, ta drva su jos tu Kiss
Abidal daje neku nadu u bolju buducnost
Evidentirano

Read
24. Srpanj 2018., 17:53:21
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

navodno se ukralo malcolma romi ispred nosa Grin...41m+bonusi

tu je bordeaux kriv posto je vec sve bilo rijeseno s talijanima...onda i igrac sam zeli u barcu i nastaje drama Grin

dobar posao sto se dolazaka tice odraduje abidal...arthur,lenglet,malcolm

eh kad bi se bar rijesili skarta Grin...valjda im se ni nikamo Nejde posto se kod nas daju velikodusni ugovori Grin...a mozda ih ni nitko ne zeli Grin
Evidentirano

Read
24. Srpanj 2018., 20:33:50
FC Blaugrana
Registrirani član

Ukralo i to bas ono ciganski..Roma ce tuzit Bordeaux  Grin
Evidentirano

Read
24. Srpanj 2018., 21:05:29
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

ma da stvarno mi s tim transferima nesto cucno,mutno izvodimo Grin

u ovom slucaju je bordeaux najvise kriv...ili su se prodali za par miljuna ili malcolm kad je cuo da je i barca dala ponuda onda ih je stisnuo i rekao idem u katalonsku prijestolnicu Grin

Evidentirano

Read
24. Srpanj 2018., 22:46:41
FC Blaugrana
Registrirani član

Uradio je sto bi i vecina, samo se nitko nije nadao ovom, bas iznenadjenje ..animo abidal  Grin
Evidentirano

Read
25. Srpanj 2018., 01:12:01
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

kako je ovaj internet postao dosadan. tek sto hocu pitati sta je sad abidal, shvatis da sve mozes izguglati za par sekundi Grin Grin

ali eto, ako nece hoce napraviti rezime rezova u barci ovog ljeta gospodnjeg 18
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
26. Srpanj 2018., 06:15:26
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Koja mes que un club krađa Malcoma romi. Navijači ga već cekali na aerodromu haha Grin
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj 2018., 07:27:19 Igor » Evidentirano

Read
06. Kolovoz 2018., 17:57:25
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

znaci dovelo se waguea,lengleta,arthura,vidala i malcolma...po meni skoro perfektno...sad vidal nije trebao,ali za te pare nek se ima...i taj transfer nam govori kako ce nas strucnjak postaviti igrace...opet nekih 442...zamijenio se paulinho vidalom...slican tip igraca...vidjet cemo vidala on je neumoljiv trkac,borac,zna zabiti...nadam se da su koljena u redu i da svoje poroke ostavi iza sebe kad pocne igrati za barcu...mislim da ce ovdje biti samo jednu sezonu i onda put kine,amerike da se okrene neka para na njemu

odlasci-digne,vidal,iniesta i deulofeu...mina je blizu odlaska...marlon takoder zbog NEU...a douglas,paulinho i turcin su na posudbama i nadam se da se nece vracati...paulinha mi je zao,ali tako je kako je...posluzio jeste...rijesiti se gomesa,d.suareza,samperu posudbu srediti i alcacera prodati

golmani-cillesena bi prodao jer zasluzuje negdje stalno braniti,a za kup natjecanje uvijek nekog mozes naci...dobila bi se i dobra para za njega

obrana-nadam se da ce se na bekovima dati prilika mladima da zamijene albu i semeda...mladi miranda bi trebao postati odlican igrac...senegalac nek igra desetak tekmi samo da s.roberta ne vidim na toj poziciji,a semedo bi morao rasturati

sredina prenatrpana...busq,rakitic,vidal,arthur,s.roberto,alena i rafinhu bi ostavio...arnaiz posudba jer svi nece igrati...alena je ozlijeden pa ce se dalje vidjeti

napad messi,suarez,coutinho,dembele,malcolm i munir

iz barce B nadolaze dosta talentirani igraci...golman inaki pena bi mogao bez problema biti rezervni vratar...sijecam se da je u nizim kategorijama skidao penale...miranda je uz prvi tim...morey desni bek ozlijeden...mladi busq bi za koju sezonu mogao naslijediti starijeg sergia...puig se samo mora strpiti i za par godina je mjesto u timu njegovo...abel ruiz naprijed isto tako...cekati sezonu-dvije mozda jedna posudba i nadam se da ce uprava uvidjeti da su ti momci buducnost,i ne ih rastjerati...

Evidentirano

Read
13. Kolovoz 2018., 10:35:13
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

osvojio se superkup Grin...prva tekma sezone i nist posebno Grin...

messi postao najtrofejniji igrac barce u povijesti s 33 titule worthy...s ovom zadnjom je preskocio iniestu...bas je bilo cudno sto nije bilo inieste

vidjeli smo VAR na djelu i pomoci ce dosta...ali ono sto mi se ne svida je sto cemo imati pun qurac situacija kroz sezonu koje se uopce nece pregledavati...

vidim da ce nam suarez biti najveci problem u ovoj sezoni,no da ne zaboravim i naseg tvrdoglavog strucnjaka na klupi...suarez je jedno ostarjelo drvo postao...nezna stopati,lopta se odbija od njega ko od zida,dupli pas nezna sto je,i za podvaliti loptu ili dodati par metara od sebe jednostavno mu je pretesko...jako jako ce stopati razvoj dembelea posto ce vecinu vremena igrati

nas strucnjak opet pokazao svoje neznanje s izmjenama...vadi arthura covjeka koji se nudi,odigrava,pokusava,a drvo suaareza ostavlja unutra

semedo treba vise igrati u kontinuitetu,ali bojim se da s.roberto tamo ima zacementirano mjesto...

ima tu pun kufer posla,ali nista se nece promijeniti od prosle sezone i muke s strucnjakom na klupi...i da tih jebenih 442

po meni nikog vise ne bi trebalo dovoditi,ali prodaja marlona,d.suareza/rafinhe i alcacera/munira bi se trebalo dogoditi do kraja mjeseca...ili daj Boze suareza nekim cudom Grin

da samo pocne nekoliko tekmi bez suareza garantiram da bi to puno bolje izgledalo...nije to tesko shvatiti
Evidentirano

Str: 1 ... 49 50 [51] 52   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net