Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
30. Svibanj 2017., 21:02:07
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-57

Samo ako Real osvoji Lp , Ronaldo moze uzeti zlatnu loptu...
U svim ostalim varijantama bila bi kradja ako je dobije.
Lik nije u top10 igraca po prikazanom ove sezone.

Znm da ću požalit ovo, ali tko je to onda po tvome u Top10?  Grin
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2017., 21:45:04
vDV
Registrirani član

Ocjena članova: +148/-236

Spol: Muški

Pusti ga , trola uveliko.
Evidentirano

Bonsoir Elliot.

Read
30. Svibanj 2017., 22:03:00
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

Messi , Suarez , Neymar , Hazard , Alexis , Dybala , De Brujne , Alli , Mbape i Dzeko...
Mogu jos 10.
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2017., 22:10:38
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Lik nije ni u Realu najbolji jbt led.
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2017., 22:24:33
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-321

Hoces reci da Barca ima upola losiju ekipu od Reala ? Grin

I više nego upola. Po meni treba odati počest Barci što se uopće borila za naslov sa ovakvim sikirama.
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2017., 22:57:23
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-57

Messi , Suarez , Neymar , Hazard , Alexis , Dybala , De Brujne , Alli , Mbape i Dzeko...
Mogu jos 10.

Vec sam pozalio što sam uopce pitao  Grin  facepalm facepalm Neymar, Mbappe Dzeko De Brujne Suarez  facepalm facepalm

Neymaru je ovo najgora sezona otkao je dosao u Barca(imao jednu dobru tekmu u sezoni i to protiv PSG-a) i jos imas muda napisat da je imao bolju sezonu od Ronalda, a i Suareza se isto nije vidilo u dosta puno utakmica u ovoj sezoni, dalje Mbappe za kojeg nitko nije ni čuo da postoji do osmine finala Lige prvaka, onda De Brujne koji je zabio velikih 7 golova u cijeloj sezoni i samostalno vodio City do 3. mjesta u Premiershipu i ispadanja u osmini finala Lige prvaka( veliki uspjeh  Grin) i Dzeko koji je zabio skoro isto golova kao i Ronaldo i sigurno nije bio bolji ove sezone sveukupno Wink

Mislim, ovo je izgleda neki novi nivo mrznje prema Ronaldu kad se uopce moze napisat ovako nešto  Cool

I više nego upola. Po meni treba odati počest Barci što se uopće borila za naslov sa ovakvim sikirama.

Jao, kako moze tako nesto uopce napisat  facepalm Barca je sa rosterom kakav ima mogla i trebala uzet La ligu i LP Wink Znaci, po meni Barca ima jaci prvih 11 od Reala, a zamjene su isto tu negdje ( D. Suarez, Arda, Gomes - novi Iniesta, Rafinha, Paco, Digne, Umtiti, S. Roberto)
Najveci je problem što Enrique nije imao muda stavljat Messi-a na klupu(nije smio) i ostale zvijezde pa da malo i ovi decki dobiju prostora za igru, da pokazu da mogu i znaju igrat i donijet bodove Wink kao što je to radio Zidane u Realu i nije se bojao ostavljat Ronalda i ostale velike zvijezde na klupi kad ide na gostovanja kod Deportiva, Alavesa, Gijona i sličnih Wink Zato je Real fizički bio na vrhuncu na kraju sezone i bas se vidjelo da imaju snage za razliku od nekih sezona kad su u travnja vec disali na škrge zato što nije bilo rotacija Wink
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj 2017., 23:25:59 mladenn13 » Evidentirano

Read
31. Svibanj 2017., 07:32:26
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-253

"superpoziciono djelovanje"

Pusti ga , trola uveliko.

Trola on, al ne i ovaj drugi Grin

Svake godine isto, prioritet je ono u čemu je Messi bolji. Ako su to trofeji onda se moraju gledat trofeji, ako nisu trofeji onda su jebiga golovi Grin
« Zadnja izmjena: 31. Svibanj 2017., 13:37:07 Igor » Evidentirano

Read
31. Svibanj 2017., 13:15:42
Mr.Dirigent
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-111

Mislim, ovo je izgleda neki novi nivo mrznje prema Ronaldu kad se uopce moze napisat ovako nešto  Cool
Care , nije to novi nivo mrznje vec je to realnost..
Drag mi je Ronaldo , al stvarno nije medju top20 igraca ove sezone.
Nije ni on robot , desila mu se losa sezona.

A vidim i da nisi osporio nijednog igraca kojeg sam nabrojao...
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 15:07:36
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Lik ladno veznjaka odigro u sezoni i zabio najvise golova worthy
Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 18:05:27
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Care , nije to novi nivo mrznje vec je to realnost..
Drag mi je Ronaldo , al stvarno nije medju top20 igraca ove sezone.
Nije ni on robot , desila mu se losa sezona.

A vidim i da nisi osporio nijednog igraca kojeg sam nabrojao...

Molim? Nije među top 20 igraca sezone ?

Bayern i Atletico 8 golova u 4 utakmice enough said...Krenul u sezonu losije nego inace , al netreba zaboravit da je osvojil Euro prosle godine i vratil se u klubsko natjecanje nakon teze ozljede i normalno da je potrebno vremena da krene trpat...
S tim da kako veli ekipa dosta on utakmica ove sezone nije ni igral iako mu ova 9ka sad najbolje odgovara el se vise toliko ne trosi a fizicke sposobnosti normala da su pale sa 32 godine i sad taj killer instinct i fox in the box dolazi do izrazaja...
Messi je invidualno imal bolju sezonu i to se mora priznat , ali opet Ronaldo ako veceras osvoji ligu prvaka zlatna lopta ide u njegove ruke sigurno. Ako osvoji Juve Buffon zasluzeno osvaja em kao leader i kapetan momcadi u kojoj tesko mores nac jednog dva igraca koji se bas isticu...Tak da Messia sa zlatnom loptom na kraju godine sigurno necemo vidjet...
Dalje opet o tome ko je bolji bi se dalo pricat danima i nema smisla , budite sretni sto ih gledate uopce.
Ovako sto se tice Messia vjerujem da more on mozda i duze nego Ronaldo potrajat el osim sto je sjajan strijelac ima nevjerovatne playmaker sposobnosti i na toj 10ki bi mogel potrajat jos dugo.Mozda sa 31-32 nece moc nanizat 2-3 igraca kao prije ali onaj final pass , lijevica, ulazak iz drugog plana sigurno ce ostat jos godinama...

Mladenn13 grijesis sto se tice Neymara.
MSN je najbolji trio napadaca i to se mora priznat,jednostavno se sjajno razumiju na terenu i sjajni su igraci, ali taj trojac nemre sam igrat.
Kada nemas bas neke trkace u sredini terena,slabu klupu i onda MSN zakaze nepomaze obrani Barcelona kiksa.To se dogodilo vs PSG-a i Juvea i par puta kroz ligu.Jednostavno losa kupovina i igraci kao Raketa Iniesta i Biskvit nemogu pokrivat toliko veliki prostor.
Da nisu pogodili sa Umtitiem i dali vise sanse Mathieu i Masqeranu bila bi puno veca bodovna razlika , s tim da je Pique igral jednu od boljih sezona u klubu...Na bekovima nikad slabiji , Alves huge zajeb .Ceka ih transfer rok velika konkurencija u premiershipu (vidi kako Pep kupuje na veliko ) , trebaju pronac RB-a a da je kvaliteta a to ce se tesko nac...

S tim da cmo vidjet kako ce se priviknut na Valverde-a i on na njih, a konkurencija u Realu jos jaca povratkom Llorente-a, dolazkom Theo-a. S tim da treba racunat na to da Perez dovodi Galactico-a ove sezone ako nas napuste James i Morata.
Mbappe sigurno da je nest special no ja sam se nekak nadal Bernardu dok me nije razocaral  Undecided
Sad nekak vjerujem da bi nam se mogel Andre Silva pridruzit kao igrac spreman na rotacije i ucit od Ronalda a slicnih kvaliteta kao Morata...
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2017., 18:26:37 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
03. Lipanj 2017., 18:19:03
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Molim? Nije među top 20 igraca sezone ?

Bayern i Atletico 8 golova u 4 utakmice enough said...
Messi je invidualno imal bolju sezonu i to se mora priznat , ali opet Ronaldo ako veceras osvoji ligu prvaka zlatna lopta ide u njegove ruke sigurno. Ako osvoji Juve Buffon zasluzeno osvaja em kao leader i kapetan momcadi u kojoj tesko mores nac jednog dva igraca koji se bas isticu...Tak da Messia sa zlatnom loptom na kraju godine sigurno necemo vidjet...

Mladenn13 grijesis sto se tice Neymara...MSN je najbolji trio napada trenutno i to se mora priznat,jednostavno se sjajno razumiju na terenu i sjajni su igraci, ali taj trojac nemre sam igrat...Kada nemas bas neke trkace u sredini terena,slabu klupu i onda MSN zakaze nepomaze obrani Barcelona kiksa.To se dogodilo vs PSG-a i Juvea i par puta kroz ligu.Jednostavno losa kupovina i igraci kao Raketa Iniesta i Biskvit nemogu pokrivat toliko veliki prostor.
Da nisu pogodili sa Umtitiem i dali vise sanse Mathieu i Masqeranu bila bi puno veca bodovna razlika , s tim da je Pique igral jednu od boljih sezona u klubu...Na bekovima nikad slabiji , Alves huge zajeb .Ceka ih transfer rok velika konkurencija u premiershipu (vidi kako Pep kupuje na veliko ) , trebaju pronac RB-a a da je kvaliteta a to ce se tesko nac...

S tim da cmo vidjet kako ce se priviknut na Valverde-a i on na njih, a konkurencija u Realu jos jaca povratkom Llorente-a, dolazkom Theo-a. S tim da treba racunat na to da Perez dovodi Galactico-a ove sezone ako nas napuste James i Morata.
Mbappe sigurno da je nest special no ja sam se nekak nadal Bernardu dok me nije razocaral  Undecided
Sad nekak vjerujem da bi nam se mogel Andre Silva pridruzit kao igrac spreman na rotacije i ucit od Ronalda a slicnih kvaliteta kao Morata...

Jep, enoguh said, jer se nema sta vise rec, to su dvi tekme u kojim je zablisto

Vrlo vjerovatan scenarij, Messi ima priliku jedino ako Juve osvoji mada opet, Buffon kraj karijere, osvojio sve...tako da vrlo tesko. Steta sto se ne gleda vise individualnost.

Nama je igra bila dodaj loptu trojcu i cekaj, zato i jesmo ispusili svud, pa ne igras seosku ligu. Iniesta izgleda ofuljio svoje, Rakitic igro vise beka nego veznog, Bussi dosta sezone proveo u losoj formi, tako da na kraju dobijes kup.

Mogli bi opet ako nista vise na "svjezinu" trenera i par pojacanja osvojitn ligu ili LP ali vidit cemo. Treba vidit kakvu ce formaciju igrat i kakvu ce ulogu Messi imat, ako bude igro u sredini onda bi vrlo lako mogli dovest Dembelea, Seri u vezi je vrlo blizu, Semedo isto tako. Ja bi bio prezadovoljan sa ta tri pojacanja, ne treba nam niko vise.
Evidentirano

Read
11. Lipanj 2017., 13:37:52
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Kuha se kuha u vezi Verrattija, ponuda od 100M na stolu, sutra ce se sastat, ovaj navodno zeli da ide, bumo vidli, ne bi se nado bzvze po ko zna koji put.

Isto tako Semedo bi mogo vrlo lako doc, Lindelof za 35 otisao u United, tqko da bi mi kogli ovog za oko 40 rijesit.

Njih dva i spremni smo za iducu sezonu, eventualno jos Douglas Costa kao jeftinija opcija ili Dembele kao bolja opcija za krilo. Mada jakortesoo da bi mogli i Dembelea i Verrattija za isto ljeto s obzirom da su svi zadovoljni i niko nece da ide Grin
Evidentirano

Read
11. Lipanj 2017., 13:50:14
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

Verratti i Dembele bi vam bili Bogom dani transferi, kakva dva igrača.
Samo neznam sta ce Dembele zujati na klupi? Jer u 4-2-1-3 formaciji cete iza biti teska frula
Evidentirano

Read
11. Lipanj 2017., 17:05:47
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Pa ako bi Dembelea doveli igro bi u prvom, a Messi desetku. Ne bi ni dolazio ako bi na klupi bio jer je vec izjavio da nije htio u Barcu jer ne bi bio u prvom

Pitanje je sta je bolje, sigurno da bi Dembele vise pomago obrani, sad jedino dal bi Verratti i Buss mogli iznijet vezu do kraja sami.
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj 2017., 17:07:35 Siempre Barca » Evidentirano

Read
12. Lipanj 2017., 21:55:49
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +97/-144

ćaća poyy

Evidentirano

Read
19. Lipanj 2017., 11:36:29
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Bellerin navodno kucu kupio, roditelji se vec spakovali, nazalost.

Veratti odbio doc na pripreme, hoce lik kod nas i bok Kiss

Lequipe kaze da cemo sve ucit da dovedemo Dembelea.

Znaci ladno ako bi sva trojicu doveli treba iskesirat jedno 240M.

Arsenal ce ponudit 30 za Ardu, spominje se i odlazak Rakete, ne treba ga pustit ispod 50, ako bi njih prodali uz 100 sto se ima za transfer onda bi trebalo jos 140 nabrat od prodaja, nije nemoguce.
Evidentirano

Read
19. Lipanj 2017., 13:25:13
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +97/-144

Nikad se ne radujem igracima iz Arsenala  Grin Henry je bio izuzetak, al ni on nije bio onaj pravi
Veratti vjerujem ocekuje transfer, al problem sto se nasa klosarska uprava uvijek guzi sa vecim transferima i pokusava cak i posvadjat igrace sa klubom samo da ga sto lakse puste za sto manje love...zasto jednostavno ne plate ko gospoda i gotovo, vec bi bio na pripremama, a ne ovako ce to potrajat pa dok se prilagodi bit ce ko Gomes
Za Raketu bih volio da ostane..
Evidentirano

Read
19. Lipanj 2017., 18:41:18
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Ma i ja se nadam da nece doc, ali sve je izvjesnije da hoce Grin
Dzaba kad njima nisu bitne pare, nisu nista trazili, jednostavno znaju da im je Veratti sve i hoce ga sacuvat pod svaku cijenu.
Evidentirano

Read
24. Lipanj 2017., 20:56:00
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

Paulinho potvrdio pregovore sa Barcom
Evidentirano

Read
24. Lipanj 2017., 21:02:18
Siempre Barca
Registrirani član

més que un club

Kako vidim dovest cemo Lucasa Limu, Paulinha i Deulofeua, a trebali Verrattija, Dembelea i Semeda/Bellerina.

Verratti sve radi sto je u njegovoj moci, a ovi kreteni se zajebaju oko nekih tamo anonimusa. Uzmi brate salji ponude, rekorde, sta god, neces sigurno pozalit. S Verrattijem i novim trenerom bi trebali za 50% bit jaci. Nadam se da se samo ceka 1.7.

Pregovori oko Semeda traju jos valjda, ovi traze otkupnu klauzulu kija je 50M sto je i.previse ali 40 s nekim dodacima bi trebalo bit dovoljno i trebali bi to na kraju ponudit ako kreteni uopce ponude.

Verratt i Semedo ove godine, a Dembele i Davinson Sanchez/Mina iduce i eventualno vezni ako Gomes nista ne pokaze.
Evidentirano

Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net