Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
11. Travanj 2018., 09:02:26
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

e vidis to mi nije jasno Grin...a koga treba imati na klupi?...izabrali su ih strucne osobe i procijenile da je to ok

za 10-15 tekmi u sezoni su sasvim dovoljni...valverde nije rotirao dovoljno na slabijim tekmama pa je nepotrebno cijedio i zapostavljao neke igrace

nije da mozes na klupi imati saula,pogbu i koga vec Grin

Ajde ok zamjena za iniestu u vidu coutinha u buducnosti je logicna.

Ali recimo nema igraca na klupi koji moze prokrenuti tijek utakmice. Da budem jasniji, real to recimo ima u vidu isca, asensia. Real ima 20 igraca koji u vecini slucajeva podjednako sudjeluju. Barcelona taj luksuz trenutno nema.
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 09:15:04
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

Spol: Muški

"La Pulga"

jasno je da nema sanse da bi isli do kraja,samo bi se odgodilo ocekivano

je nas klaun sredio Grin...platit cemo svakog igraca 100+milki Grin...mada je i islo vec sve u tom smjeru

imala je barca svoje igrace pa se ih je olako rijesila...cesc,pedro,thiago...cesc nije imao mjesta u sredini mada se je otvaralo odlaskom xavija...thiago slicna situacija...pedro odlicna rotacija na krilima...a jbg svi nestrpljivi

pokusat suareza prodat ako je griezman na putu...probat nagovorit iniestu za jos godinu,ali kao igraca s klupe,pa nek se onda oprosti...nema smisla dovodit kokea,saula,ili verattija ako je coutinho taj koji nasljeduje iniestu

obrana se je mogla rijesit s laporteom ili i.martinezom

svi znamo koga odjebati od igraca i gotovo... najveca promjena je otkaz valverdeu

« Zadnja izmjena: 11. Travanj 2018., 09:16:03 Deki » Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
11. Travanj 2018., 09:25:47
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Evo jutros sam hladnije glave i opet sam za otkaz jer mi ovo ne mirise na dobro..Klopp bi sigurno izvuko vise cak iz ovakvog sastava i klupe..formacija da ne govorim
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 10:14:22
FC Blaugrana
Registrirani član

Iniesta izgleda dogovoreno sa Kinezima, aj bar nece sa Gomesom igrat Grin
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 10:46:23
Igor
Moderator
Registrirani član

Leo Messi u četvrtfinalu LP nije bio strijelac još od 2012./2013. sezone! U devet četvrtfinalnih okršaja, uključujući zadnjih šest kad je Barca ispala

Eto i ovo je veliki problem.
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 12:06:33
FC Blaugrana
Registrirani član

Evo i da je protiv Rome zabio sta smo dobili kad ostatak ne valja, kako smo i zasto postali Real od prije par godina i Real obratno ne znam..iskorjenit probleme od uprave do trenera, idem polako dok se opet ne nadodje
« Zadnja izmjena: 11. Travanj 2018., 12:07:01 FC Blaugrana » Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 12:24:16
Igor
Moderator
Registrirani član

Ma nije da kritiziram messia, vec ostatak ekipe. Prevelik je klub barcelona da u ovolikoj mjeri ovisi o messiu.
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 13:05:28
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

pa jest problem sto nije zabio,ali pa to su ocekivanja da on sam sve napravi...

pre ovisni smo o messiju...nije to najveci problem nego trener i njegova igra koja mu se obila u glavu...chelski i roma su nam ocitali lekciju kako se igra nogomet

sigurno tu neutralci misle da smo ludaci posto bi odmah mijenjali trenera,igra ovakva.onakva,a u ligi lagano krstarimo prema tituli...u kupu neznam ak ce se tak igrat,a i onaj zadnji susret s sevilom,onda nemamo sto traziti...

ja sam se s lakocom pomirio s ispadanjem,i iskreno nisam bio ono bas siguran u prolaz...naletjeli smo na bolju i organiziraniju momcad...pa kako god kome to zvucalo

po imenima gledano jesu slabiji ali momcadski je sasvim nesto drugo...ali u ovom dvomecu je pokazala nadmoc i sve valverdeove nedostatke u barci...sasvim zasluzen prolaz

ima da i reala razjebu Grin...u finalu kloppa Grin...i tjesis se onda da si izgubio od prvaka Grin
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 14:06:49
FC Blaugrana
Registrirani član

malo pretjerujes po pitanju Rome, natamburat ce je ostali, mi smo zapravo samo grob  Grin
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 14:16:15
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

ma nije da su oni sada najjaci,ali su nas rastavili jucer Grin...zasto ne bi nekog drugog koga god da izvuku i produ

onako kako je chelski igrao i sad roma meni je to vrijedno divljenja...ili sevila...onda mi je neshvatljivo vidjeti kako inace igraju,a protiv nas izgledali premocno...ko da je to jednodnevno cudo Grin

ja mislim da puno vece zasluge ima roma za prolaz,nego to sto barca nije odigrala dobro zbog igre
Evidentirano

Read
11. Travanj 2018., 14:26:50
FC Blaugrana
Registrirani član

Ja mislim da je podjednako i jedno i drugo, tu smo negdje na pola puta, svejedno ne dajem Romi neke sanse dalje
Evidentirano

Read
13. Travanj 2018., 12:03:32
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

da mi je znati kakva je atmosfera u klubu...oko igraca,trenera

najbitniji dio sezone,a na igracima se vidi umor i teske noge...treba neku tekmu zrtvovati s igrackim kadrom posto je tu i finale kupa slijedece subote

vjerujem da bi se rezerve bas potrudile sad kad se je ispalo iz lp-a...da pomognu ovim standardnim prvotimcima da se ohlade i prebole to ispadanje

sutra je prilika protiv valencije,igra se doma vidjet cemo...nije da se sad bas treba ganjati sezona bez poraza iako je to jako ostvarivo...bilo bi lijepo da se zamaskira ovo ispadanje

valverde jos jedanput odlazi s klupe...a sto ja znam,ja bih vec bio zamijenio zidanea 5 puta u 3god Grin....

mozda malo precjenjujem siroki kadar barce...ali najvise je trener kriv...znades s kojim igracima pocinjes,pa izvoli ih dozirati koliko treba...zamijene su sretne da bilo koju tekmu igraju u barci...imas umorne stopere...umtiti beton,ali nije bas sad dobro odigrao...desi se...alba takoder,pa nemoze on non stop gore-dole trckarati,zatvarati...zasto vermaelena nije vise koristi dok je zdrav,i jos k tome odlican je...digne kakav je god,ali nece meni niko reci da on nebre odigrati protiv kojekakvih alavesa...vrijedi i za vidala...samo da se rasterete,odmore prvotimci

sredina-iscijedio je previse rakitica...potpuno fulao s robertom...zapostavio semeda da ovaj moze igrati na beku...morao,trebao je vise rotirati i gotovo

paulinho je krenuo iznad ocekivanja,ali covjek je preumoran...bez predaha...gomes je dobio prilika,cak i previse,i nije mu islo...d.suarez opet neshvatljivo izostavljen

vise se je davalo obrambenih zadataka sredini,nego nekoj pomoci kreacije iz sredine...kao sto sam vec pisao volio bih iniestu vidjeti i dalje u barci jer moze pomoci u rotaciji...ipak on ce odluciti sto je najbolje za njega

imas opcije u napadu,ali sve se svodi na jednog covjeka...

Evidentirano

Read
14. Travanj 2018., 16:04:11
FC Blaugrana
Registrirani član

izgleda da se Dembele rotira zbog 6 minuta protiv Rome, bem ti sve nek uzme ovo sto je ostalo i nek kupi prnje EV
Evidentirano

Read
14. Travanj 2018., 17:16:30
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

tesko za gledanje Grin...par poklona dato valenciji,i samo neko cudo ih je sprijecilo da ne zabiju

bilo je nekih dobrih kombinacija,ali bez zavrsetka...coutinho odlicno podvalio...previse prostora ostavljeno valenciji pogotovo na strani roberta i piquea...mozda da valverde igra 541,pa da ne pustamo toliko Grin...ja uopce ne vidim da iko pomaze bekovima da bar pokusa suziti,zatvoriti prostor...ili igraci ne shvacaju trenera i sistem,ili neshvacaju kako treba odigrati u fazi obrane pod valverdeom,ili jednostavno nemamo igrace za taj sistem

kako je krenulo s kriterijem suca vec smo mogli imati na tekmi 7-8 zutih i dva crvena Grin...
Evidentirano

Read
17. Travanj 2018., 21:58:46
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

svida mi se sastav...sad mu je ta ideja tek sinula Grin

sve sto se sjebalo treba kriviti gomesa i d.suareza...koliko poklona,pa celta nije morala odigrati ni jedan svoj smislen napad

dembele sjajno pogodio na poklon...inace  je prenonsalantan,i ide mi na zivce polako...coutinho odlicno igra na toj lijevoj strani

messi,coutinho i da je iniesta u mladim danima,e to bi tek bila kreativnost Grin...ovako kad je messi na terenu sve ovisi o njemu,i ovi puno manje pridonose napadu...ko da imaju rucnu dignutu

kako je d.suarez bio sebican u onoj prvoj gol sansi na tekmi...alcacer stoji par metara od njega,a ovaj puca bezveze ...sturni mu je

nijemac i coutinho najbolji...
Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 13:26:50
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

jos 3 boda i naslov je osiguran Grin...znalo se da ce atletiko kiksati neke tekme do kraja jer nisu dovoljno siroki...plus izostanci...i polufinale e.lige

slijedeci vikend se igra u deportivu pa bi tamo mogla stici potvrda naslova...sutra finale kupa,i valjda najjaci sastav...navodno i rakitic spreman

Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 13:30:12
FC Blaugrana
Registrirani član

taman fino da se u par dana obe titule uzmu...ali zal za LP i dalje ostaje
Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 14:48:40
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

u zadnje vrijeme nam finala kupa idu odlicno Grin...jesmo favoriti,ali to je jedna tekma,i sve je otvoreno...zadnja tekma s sevillom nije bas nest dobro izgledala

ipak treba biti posten i reci da bi s ta 2 naslova sezona bila uspjesna...ne bi to mjenjao za lp-a...a nije da treble osvajas kad oces Grin

dosta sam kritizirao valverdea,i jest to zasluzio,a isto tako snosi dio zasluga za ovakvo setanje primerom...iako nije sve bajno izgledalo Grin

Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 14:57:38
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Valverde-u treba dići spomenik na najvećem trgu u Barceloni Smiley ovako gaženje, šamaranje, prebijanje konkurencije u La ligi nikad nije vidjeno  Cool ostavit će Real na -15,20 bodova iza sebe, tako da to nije mala stvar jer ni Pep to nije mogao napraviti sa onom Barcelonom koja je imala Xavia i Iniestu u naponu snage, jednog Puyolu u obrani Smiley malo mu je mrlja na ovu sezonu jedino LP, ali mislim da će sve to sljedeće godine ispraviti i osvojiti i tu LP uz domaće trofeje  Cool
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 14:57:57 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:04:50
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

e,mladenne rijeci ti se pozlatile,u najavi jos jedan treble Grin

mislim da bi ta mrlja u lp-a morala biti gora od one guardioline i citiyeve Wink...
Evidentirano

Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net